Ile czekać na efekty? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 22:02   #31
sakuradb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: Ile czekać na efekty?

Dzięki Redhaired Witch
Hyh, ja walcze z nogami i boczkami bo pomimo tego, ze prawie ich nie mam majac szerokie biodra i kupujac biodrowki niestety wystaje co nieco co mnie straszecznie denerwuje no i staram sie to zwalczyc. staram sie juz ponad 6 miesiecy i niestety nic. I niestety bez rezultatow odechciewa mi sie, ale jeszcze walcze
sakuradb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:45   #32
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Ile czekać na efekty?

To noś spodnie o innym kroju po prostu. Niestety większość normalnie zbudowanych kobiet wygląda w biodrówkach kiepsko, zwłaszcza osoby, które usiłują wbić się w spodnie o rozmiar za małe.
Moim zdaniem, dużo łatwiej jest dopasować fason i rozmiar odzieży do figury, niż figurę do niekorzystnie leżącej odzieży
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 12:05   #33
sakuradb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: Ile czekać na efekty?

Rozumiem o co ci chodzi. Lecz niestety, w naszych sklepach ciezko dostac spodnie ktore bylyby wyzsze poza tymi z wysokim stanem. W wiekszosci sa to biodrowki badz ekstremalne biodrowki badz spodnie pod biust wrecz. Pozatym mam szerokie biodra i jak kupie spodnie dobre wlasnie tam to na gorze sa za luzne niestety nie obetne sobie ich a schudnac z kosci ciezko hehe
sakuradb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:44   #34
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Ile czekać na efekty?

sakuradb - masz sliczna figurke, tu faktycznie nie ma z czego chudnac. Na boczki powinny pomoc cwiczenia, chociaz ja na tej focie boczkow nie widze.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:54   #35
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Ile czekać na efekty?

Cytat:
Napisane przez sakuradb Pokaż wiadomość
Rozumiem o co ci chodzi. Lecz niestety, w naszych sklepach ciezko dostac spodnie ktore bylyby wyzsze poza tymi z wysokim stanem. W wiekszosci sa to biodrowki badz ekstremalne biodrowki badz spodnie pod biust wrecz. Pozatym mam szerokie biodra i jak kupie spodnie dobre wlasnie tam to na gorze sa za luzne niestety nie obetne sobie ich a schudnac z kosci ciezko hehe

U mnie tak samo
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:01   #36
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Ile czekać na efekty?

sakuradb masz ekstra figure ludzie godzinami cwicza na silowni, zeby miec takie wymiary jak ty
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.