Palety z ebay , zamówienia - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 02:41   #2341
Iverna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Z tego co się dowiedziałam, to od marca tego roku akcyza na kosmetyki nie istnieje. A jeśli chodzi o to, że pierwsza paczka przeszła a druga nie... ponoć nie wszystkie paczki sprawdzają. Po prostu trafiło na drugą i tyle. Jakby byli tak dokładni, to przesyłki by ich zasypały, więc część przechodzi bez kontroli.
Iverna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 07:22   #2342
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Dzien dobry


Chciałam powiedziec ze ostatnio rzadko jestem na wizażu i nie sledzę wątku ... nawet nie wiem jak pomóc , bo sie na tym nie znam .Wspólczuje tylko coldold które wzieła dla Nas to zamówienie a teraz musi sie z tym męczyc ,załatwiac itd
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 14:37   #2343
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

oby tylko sie nie pokruszyly, bo wtedy mowie wam, bede zrozpaczona...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 18:27   #2344
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

skoro żadna z nas nie wymyśliła, co ew. można jeszcze zrobić, to najprościej chyba byłoby po prostu dopłacić po te parę złotych - ja w każdym razie jestem na to gotowa. Czekam tylko na informację, ile.
pozdrawiam
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 18:37   #2345
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Może się to wam dziewczyny nie spodoba ale dla mnie sprawa jest prosta. wszystko teraz leży w rękach celnego - jeżeli vat będzie naliczony od całej faktury - płacimy wszystkie, jeżeli jedynie od rzeczy które są w drugiej paczce - vat płacą osoby których rzeczy w tej właśnie paczce są. Tak będzie chyba sprawiedliwie bo w każdym przypadku płacimy vat od tego co zamówiłyśmy
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 22:56   #2346
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
Może się to wam dziewczyny nie spodoba ale dla mnie sprawa jest prosta. wszystko teraz leży w rękach celnego - jeżeli vat będzie naliczony od całej faktury - płacimy wszystkie, jeżeli jedynie od rzeczy które są w drugiej paczce - vat płacą osoby których rzeczy w tej właśnie paczce są. Tak będzie chyba sprawiedliwie bo w każdym przypadku płacimy vat od tego co zamówiłyśmy
a jaka jest w tym moja wina, ze akurat 'moja' paczke zatrzymano? zadna.
to bylo zbiorowe zamowienie i dlaczego tylko niektore, te co mialy 'niefart' maja doplacac?
i chyba jednak bedziesz przeglosowana, wiec co teraz?

coldold, ja uwazam jak miskowa, juz chyba nie ma co kombinowac
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 07:53   #2347
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Spokojnie Dziewczyny , nawet nie wiadomo o co chodzi ...tak na dobrą sprawę......chodziło o udokumentowanie tego co jest w paczce, zobaczymy jak będzie z tym dopłacaniem. Niestety narazie nic nie wiadomo....
Myślę też , że jak już to nie chodzi o te około 10 zł ...tylko o płacenie za swoje bądź też nie...co jest zresztą zrozumiałe..
Coldold jeśli możesz to wyślij mi proszę już moją paletkę, bo jest mi potrzebna, najwyżej dopłącę jak już będzie wiadomo co i jak
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 10:07   #2348
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Na razie nie ma co gdybać, poczekamy zobaczymy, tak czy siak założę za Was, a potem podejmiemy decyzję
Zrobimy tak by w miarę możliwości każdy był zadowolony.

Ze swojego doświadczenia wiem, a brałam udział w wielu zamówieniach i kilka też zorganizowałam, że zawsze jest tak jak pisze Cetrizini. Nikt nie chce płacić za nie swoje rzeczy. Zgadzam się też, że prawdopodobnie wybrali jedną z tych dwóch paczek i ją ovatowali, ale to była czysta loteria i każda z nas liczyła się z tym, że ta opłata będzie naliczona.
Więc jestem zupełnie obiektywnego zdania, że każdy powinien płacić za swoje, decyzje jednak pozostawiam Wam.

Czy innym dziewczynom nie przeszkadza, że wyślę paczki dopiero po niedzieli? Rozumiem, że już Wam się śpieszy, ja też się stresuję, ale nie chciałabym by zdarzyło się takie coś, jak już nie raz się zdarzało, że założę powiedzmy za całość, a Wy mając palety w rękach nie dopłacicie, nie czujcie się urażone, żadnej z Was o nic nie podejrzewam
Moccacaffe, wiem, że obiecałam Ci wysłać tą paletę, ale widzisz co się dzieje, LIPA nie lubię robić z gęby cholewy.

I nie chcę też wciąż przepraszać, za to że, jakby nie było, wysilam się, a wynikły jakieś komplikacje.
Tymczasem miłego weekendu, oby następny tydzień był lepszy
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:25   #2349
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Coldold, nie masz za co przepraszac, bo Ty nie zawinilas w niczym.
Ale wlasnie przez to, ze to byla czysta loteria, moim zdaniem koszty nawet tej jednej paczki nalezy rodzielic na wszystkie uczestniczki, zwlaszcza, skoro KAZDA liczyla sie z ovatowaniem...
ale nie mam zamiaru sie klocic, bo ktos nie chce zaplacic kilka zl wiecej...
po prostu chcialabym miec juz te palete, bo im dluzej zwlekamy z decyzja, tym bardziej zastanawiam sie, w jakim stanie one sa...
skoro do tej pory nie ma rozwiazania - poddzilonej faktury - najprosciej bedzie zwyczajnie od razu doplacic i miec to z glowy, bez zbednych ceregieli
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 11:02   #2350
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Coldold, nie masz za co przepraszac, bo Ty nie zawinilas w niczym.
Ale wlasnie przez to, ze to byla czysta loteria, moim zdaniem koszty nawet tej jednej paczki nalezy rodzielic na wszystkie uczestniczki, zwlaszcza, skoro KAZDA liczyla sie z ovatowaniem...
ale nie mam zamiaru sie klocic, bo ktos nie chce zaplacic kilka zl wiecej...
po prostu chcialabym miec juz te palete, bo im dluzej zwlekamy z decyzja, tym bardziej zastanawiam sie, w jakim stanie one sa...
skoro do tej pory nie ma rozwiazania - poddzilonej faktury - najprosciej bedzie zwyczajnie od razu doplacic i miec to z glowy, bez zbednych ceregieli
Ja w pełni rozumiem Twoje stanowisko
Moja mama i siostra dopłacą te parę złotych jeśli zajdzie potrzeba, nie chcę się z nikim sprzeczać i gdyby była w zamówieniu moja paleta to też bym dopłaciła, ale zrozumiem jeśli ktoś uzna to za niesprawiedliwe. Poza tym jeszcze nie wiemy jak będzie z tą opłatą, wiec teraz nie ma się co na zaś martwić.
UC już dostało nasze dokumenty, więc w poniedziałek zadzwonię i ich znów popędzę. Zapytam od razu jaka zapadła decyzja. Ale nie ma się czym martwić każda paczka przechodzi przez UC, więc skoro ta pierwsza była świetnie zapakowana to na pewno z drugą będzie tak samo, tym bardziej, że oni już działają w naszej sprawie,więc można mieć uzasadnione nadzieje, że w poniedziałek już puszczą je do mnie.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2009-11-07 o 11:05
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:04   #2351
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Przepraszam byłam na mieście, nie mogłam wcześniej odpisać
Nie martw się nie mam przynajmniej osobiście pretensji o to że UC bawi się w loteryjki ....natomiast tak jak mówię, to bardzo głupia sytuacja wiadomo wiąże się z czekaniem, a to dodatkowo zniecierpliwia , budzi obawy i pozwala sobie bzdurać różne rzeczy. Niestety dla mnie to ważne abym miała ją jak najszybciej ale zaczekam ile trzeba będzie , kij tam kilka dni w tą ...a w tą , najwyżej zakupię dodatkowo jakąś mini paletkę na tych kilka potrzebnych mi razów .
Jeśli chodzi o płacenie jak sama słusznie zauważyłaś "...Nikt nie chce płacić za nie swoje rzeczy..."(każdy się liczył, że będzie musiał w razie czego dopłacić...jednak to nie może być tak, że jeśli tylko od tych konkretnych rzeczy..nie od całości.. to płacą wszyscy, nawet się nie rozchodzi o kwoty)...taka prawda. <---- nie bić za własne zdanie
Jednakże chcę aby była jasność (stąd rozpisanie...najlepiej zająć konkretne stanowisko) jeśli o mnie chodzi to jak trzeba, dopłacę ...ale przeleję Ci przez PayPal (jeśli to nie problem).
Trzymajcie się dziewczyny
Zakuknę niedługo
Podpisała Kawka Coldold
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 12:07   #2352
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

To mnie troche uspokoilas.
Bylam swiadkiem jak kurier przywiozl laptopa do mnie do pracy, karton byl odpowiednio oznakowany, a on go zwyczajnie spuscil na podloge, po czym laptop byl uszkodzony, wiec jestem wrazliwa na wszelkie takie podroze paczek
Szkoda, ze jeszcze musisz dokladac na telefony itd, przez te sytuacje :/
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 10:31   #2353
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Kurcze niefart niefartem ale dlaczego mam płacić za nie moje kosmetyki? Nawet jeżeli byłyby to groszowe sprawy? Oczywiście jeżeli zostanę przegłosowana to zapłacę, w końcu demokrację mamy ale zdania nie zmienie. Chociaż przychylam się do zdania Cold, że na razie nie ma się co martwić bo nie wiemy jak z tym vatem będzie.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 10:37   #2354
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
Kurcze niefart niefartem ale dlaczego mam płacić za nie moje kosmetyki? Nawet jeżeli byłyby to groszowe sprawy? Oczywiście jeżeli zostanę przegłosowana to zapłacę, w końcu demokrację mamy ale zdania nie zmienie. Chociaż przychylam się do zdania Cold, że na razie nie ma się co martwić bo nie wiemy jak z tym vatem będzie.
Akurat sprawa tego zamówienia mnie nie dotyczy, ale może nie zostanę zlinczowana za wyrażenie własnego zdania mimo wszystko

Dlaczego należałoby zapłacić te kilka zł za nie swoje kosmetyki?
Ano z dwóch powodów:
1) biorąc udział w zbiorowym zamówieniu ponosi się zbiorową odpowiedzialność
2) paczka i tak miała być wysłana w całości - "niestety" sprzedawca chciał dobrze i postanowił inaczej... Gdyby jednak wysłał całość jako jedną paczkę - na 99% i tak wszyscy by płacili vat

Gdyby mnie to dotyczyło - byłabym za "składką" po kilka zł na vat od każdej uczestniczki. Sama bym się poczuwała do tego obowiązku... Nie wiem, jakoś tak mi się kojarzą zbiorowe zamówienia - wszyscy za jednego, jeden za wszystkich.

Nie chciałam nikogo urazić - i mam nadzieję, że mój post nie zostanie odebrany jako "wtrącanie się w nie swoje sprawy"

Mimo wszystko życzę Wam, aby tego vatu jednak nie naliczyli (bo UC może zrezygnować z ovatowania, z tego co wiem) i aby paletki szybko i w całości do Was dotarły
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:40   #2355
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Akurat sprawa tego zamówienia mnie nie dotyczy, ale może nie zostanę zlinczowana za wyrażenie własnego zdania mimo wszystko

Dlaczego należałoby zapłacić te kilka zł za nie swoje kosmetyki?
Ano z dwóch powodów:
1) biorąc udział w zbiorowym zamówieniu ponosi się zbiorową odpowiedzialność
2) paczka i tak miała być wysłana w całości - "niestety" sprzedawca chciał dobrze i postanowił inaczej... Gdyby jednak wysłał całość jako jedną paczkę - na 99% i tak wszyscy by płacili vat

Gdyby mnie to dotyczyło - byłabym za "składką" po kilka zł na vat od każdej uczestniczki. Sama bym się poczuwała do tego obowiązku... Nie wiem, jakoś tak mi się kojarzą zbiorowe zamówienia - wszyscy za jednego, jeden za wszystkich.

Nie chciałam nikogo urazić - i mam nadzieję, że mój post nie zostanie odebrany jako "wtrącanie się w nie swoje sprawy"

Mimo wszystko życzę Wam, aby tego vatu jednak nie naliczyli (bo UC może zrezygnować z ovatowania, z tego co wiem) i aby paletki szybko i w całości do Was dotarły
od początku mam takie samo zdanie, ale nie chciałam się pakować w niepotrzebne konflikty, że każę płacić komuś, kto jak rozumiem dostał już swoje kosmetyki. Nie orientuję się dokładnie, na jakiej zasadzie coldold dokonała wyboru - akceptuję wszystko, za swoje zaplaciłam i czekam cierpliwie na swoją paletkę. Też uważam, że powinniśmy najnormalniej zapłacić dodatkowo po te kilka złotych - wszystkie.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 12:19   #2356
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

nie dostałyśmy swoich kosmetyków, Cold postanowiła że z wysyłką palet które doszły pierwsze poczeka aż cała sprawa się wyjaśni.

Przykro mi że sprawy przybrały taki obrót. Dziwię się także że dziewczyny z drugiej paczki oczekują że pozostałe pokryją część "ich" cła - oczywiście w wypadku w którym celny nałoży vat tylko na drugą paczkę.

Jutro rano znowu wyjeżdżam i do piątku będę bez neta więc Cold jeśli mogłabyś - prześlij wieści jak już się dowiesz co z tym vatem
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:03   #2357
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
Przykro mi że sprawy przybrały taki obrót. Dziwię się także że dziewczyny z drugiej paczki oczekują że pozostałe pokryją część "ich" cła - oczywiście w wypadku w którym celny nałoży vat tylko na drugą paczkę.
Insane to slusznie ujela...wiec chyba powinnas wiedziec o co nam chodzi
nikt nie wiedzial, ze paczka zostanie rozdzielona, bo nie zostalo to zrobione za nasza prosba czy cos w tym stylu.
Z reszta to nie jest tak, ze tylko osoby z 'drugiej paczki' uwazaja, ze to jest sprawiedliwe rozwiazanie, bo jakos mama i siostra Coldold nie robia problemu, i zadeklarowaly sie, ze doplaca... a palety juz maja i teoretycznie idac Twoim tokiem myslenia, nic juz nie powinno je obchodzic.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 22:22   #2358
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Powiedziałam że jeżeli taka będzie decyzja większości to zapłacę. Nie chodzi o to że nic mnie to już nie obchodzi ale.. swoje stanowisko wytłumaczyłam kilka postów wyżej.

edit: Mam godziny rektorskie jupiiii ! więc wolne dzisiaj i jutro, wątek będę śledzić na bieżąco, dopiero w czwartek będę znowu odcięta więc Cold, nie musisz się fatygować i esów pisać

Edytowane przez cetrizini
Czas edycji: 2009-11-10 o 08:29
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:38   #2359
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Hej I jak tam sprawa z UC ?
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 21:56   #2360
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

tez czekam na info, czy te 2dni cos rozjasnily w naszej sprawie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:07   #2361
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Dziewczyny nie odpisuję, bo nic nie wiem, nie mogę się do UC dodzwonić. Raz nikt nie odbiera, a po chwili jest zajęte
Będę próbowała dalej i jak tylko się czegoś dowiem to dam znać.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Matko jedyna odebrali, kobieta umierała przy telefonie.

W każdym razie dziś paczka zostanie/została wysłana, niestety nie mają w systemie ile wyniesie opłata
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:10   #2362
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie odpisuję, bo nic nie wiem, nie mogę się do UC dodzwonić. Raz nikt nie odbiera, a po chwili jest zajęte
Będę próbowała dalej i jak tylko się czegoś dowiem to dam znać.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Matko jedyna odebrali, kobieta umierała przy telefonie.

W każdym razie dziś paczka zostanie/została wysłana, niestety nie mają w systemie ile wyniesie opłata
najważniejsze, że wysyłają, więc jest szansa, że te paletki w końcu do nas dotrą. Jak dostaniesz, będzie wiadomo ile, podzielisz przez liczbę zamawiających i po sprawie jak dla mnie.
Zaczynam powoli tracić nadzieję, że w ogóle będę miała tą paletkę, chociaż doskonale wiem, że to niczyja wina
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:20   #2363
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
najważniejsze, że wysyłają, więc jest szansa, że te paletki w końcu do nas dotrą. Jak dostaniesz, będzie wiadomo ile, podzielisz przez liczbę zamawiających i po sprawie jak dla mnie.
Zaczynam powoli tracić nadzieję, że w ogóle będę miała tą paletkę, chociaż doskonale wiem, że to niczyja wina
będziesz ją miała, nie ma innej opcji.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
najważniejsze, że wysyłają, więc jest szansa, że te paletki w końcu do nas dotrą. Jak dostaniesz, będzie wiadomo ile, podzielisz przez liczbę zamawiających i po sprawie jak dla mnie.
Zaczynam powoli tracić nadzieję, że w ogóle będę miała tą paletkę, chociaż doskonale wiem, że to niczyja wina
Poza tym Twoja paleta już jest u mnie, dobrze się z nią obchodzę. Kupiłam już koperty, wzięłam potwierdzenia nadania, pozostało iść na pocztę i je wysłać. Może nawet jutro się uda. Chociaż chyba lepiej w poniedziałek, żeby przez weekend nie leżały na poczcie.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:31   #2364
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
będziesz ją miała, nie ma innej opcji.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



Poza tym Twoja paleta już jest u mnie, dobrze się z nią obchodzę. Kupiłam już koperty, wzięłam potwierdzenia nadania, pozostało iść na pocztę i je wysłać. Może nawet jutro się uda. Chociaż chyba lepiej w poniedziałek, żeby przez weekend nie leżały na poczcie.

aaaa, no tak, za wysyłkę przelew masz, jak trzeba będzie zapłacić za ten Vat nawet po fakcie, nie ma problemu. Także czekam na towar
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:52   #2365
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

No w końcu się zebrali Ja też już nie mogę się doczekać swojej


---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

"...Kupiłam już koperty, wzięłam potwierdzenia nadania, pozostało iść na pocztę i je wysłać. Może nawet jutro się uda. Chociaż chyba lepiej w poniedziałek, żeby przez weekend nie leżały na poczcie.[/QUOTE] ..."

Może i lepiej...szlaczek kurczaczek człowieka trafiłby gdyby jeszcze się okazało, że coś nadruszyli na poczcie
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:57   #2366
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
No w końcu się zebrali Ja też już nie mogę się doczekać swojej


---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

"...Kupiłam już koperty, wzięłam potwierdzenia nadania, pozostało iść na pocztę i je wysłać. Może nawet jutro się uda. Chociaż chyba lepiej w poniedziałek, żeby przez weekend nie leżały na poczcie...."

Może i lepiej...szlaczek kurczaczek człowieka trafiłby gdyby jeszcze się okazało, że coś nadruszyli na poczcie
Na pocieszenie Wam powiem, że dziś mój kotek zrzucił paletę mojej mamy z komody, i ku mojemu zaskoczeniu, bo runęła ostro i to bez tego kartonowego opakowania, jest cała i zdrowa.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2009-11-12 o 11:59
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:24   #2367
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

O matko i córko chwila grozy!
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:38   #2368
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Kamien z serca
fajne by bylo, jakby dotarla do Ciebie jutro, a w poniedzialek mialabys czas zeby wyslac...
nie ukrywam, ze tez sie nie moge doczekac.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 15:35   #2369
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Dziewczyny, mam palety. Opłata wyniosła 60 zł.
Mogę zeskanować Wam dokument, jeśli chcecie. Podział na wszystkich wyniósłby 6.6 zł. na osobę, decyzja należy do Was, chciałabym by każda z Was się wypowiedziała.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:55   #2370
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

a sa dobrze zapakowane? wszystko ok?
ja zadnego domukentu nie musze widziec, bylebym miala juz palete...
teraz pewnie bedziesz czekac na wplate zanim wyslesz co?:/
bo jak bym jutro zrobila przelew to i tak wyjdzie w poniedzialek
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.