Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 21:03   #601
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

mariola wszystko mozliwe- moja ciotka ma wrazliwa glowe wyszla od kolezanki, ktora mieszka obok niej- na drugi dzien cala opuchnieta twarz z jednej strony, niby nic nie boli, ale jednak ja zawialo i musiala brac antybiotyki takze moze Ty tez taka wrazliwa jestes no i jednak tu jest wina.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 21:23   #602
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

kurcze ale nudy na pudy na tej tru
doszło do sytuacji gdzie po raz pierwszy od pół roku nie leci do mnie ŻADNA paczka - nie pamiętam już jak to było jak nie czeka się na JAKĄŚ paczkę z kokardką...
no nic - czekam zatem do końca tygodnia i albo coś w końcu rzucą w topach albo zamówię coś z tej pielęgnacji ( choć nadal nie wiem co);

tymczasem w nawiązaniu do rozmowy o pędzlach stwierdziłam że muszę sobie 2 sztuki z EDM zamówić.... i już na elfie szperam... i na AWC .....

lekarza proszę !!
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 21:26   #603
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
kurcze ale nudy na pudy na tej tru
doszło do sytuacji gdzie po raz pierwszy od pół roku nie leci do mnie ŻADNA paczka - nie pamiętam już jak to było jak nie czeka się na JAKĄŚ paczkę z kokardką...
no nic - czekam zatem do końca tygodnia i albo coś w końcu rzucą w topach albo zamówię coś z tej pielęgnacji ( choć nadal nie wiem co);

tymczasem w nawiązaniu do rozmowy o pędzlach stwierdziłam że muszę sobie 2 sztuki z EDM zamówić.... i już na elfie szperam... i na AWC .....

lekarza proszę !!
ja bede Twoim lekarzem i Cie nie wezme do zamowienia na elfie!
jaka ja dobra!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 21:42   #604
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja bede Twoim lekarzem i Cie nie wezme do zamowienia na elfie!
jaka ja dobra!
tej tej
Młoda...
Ty mnie nie denerwuj bo ja z tych Twoich kajdanek i pejczyka to użytek niecny zrobie cichaczem ....

__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 21:46   #605
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mariola wszystko mozliwe- moja ciotka ma wrazliwa glowe wyszla od kolezanki, ktora mieszka obok niej- na drugi dzien cala opuchnieta twarz z jednej strony, niby nic nie boli, ale jednak ja zawialo i musiala brac antybiotyki takze moze Ty tez taka wrazliwa jestes no i jednak tu jest wina.
Oby ta zima sie wreszcie skończyła i ciepłe słonko zawitało to może choróbska precz pójdą sobie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja bede Twoim lekarzem i Cie nie wezme do zamowienia na elfie!
jaka ja dobra!
Oj, jak Ty będziesz jej lekarzem to raczej kiepsko widzę jej poprawę Raczej skutek odwrotny do zamierzonego czyli pustka na koncie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 22:26   #606
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
zależy ile chcesz wydać na pędzle i do czego ich potrzebujesz
potrzebuje na uzytek prywatny
do pudru, do różu i do cieni
chciałabym w przystępnej cenie ale dobre... które spokonie mogę umyć i nie martwić sie ze coś wypadnie sklei się czy "straci fason"


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja mam kabuki z EL jest super mięciutki i poręczny oraz z Bare Escentuals do pudru też fajny.
Generalnie bardzo dobre pędzle ma Inglot, bardzo mięciutkie Najwiekszy do pudru jest rewelacyjny
wielkie dzięki!

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja osobiście używam pędzle inglota i sephory z większością tych drugich i jestem mega zadowolona - wiadomo, trochę trzeba zapłacić, ale znów do własnego użytku nie potrzebuje sie ich od razu 15 - także może po 1 sztuce w miesiącu i zbierze Ci sie w rok ładna kolekcja
pędzle EMD są chyba niezłe - mam kabuki i nawet nawet - także moze wciągnij się w jakieś zbiorowe zamówienie - one nieźle cenowo wyglądają;
poszukam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16710423]Jak to? Ja mam 11 pedzli i wciaz mi malo .[/QUOTE]

ja bym nie wiedział do czego ich używać

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Sefora, Marjonałd i Daglas Galeryji już ni ma w naszym kraju Ktoś wykupił wszystko, co zostało..
A z chłosty, to fakt, ucieszył by się
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 22:59   #607
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
potrzebuje na uzytek prywatny
do pudru, do różu i do cieni
chciałabym w przystępnej cenie ale dobre... które spokonie mogę umyć i nie martwić sie ze coś wypadnie sklei się czy "straci fason"
to polecałabym pędzle EDM. świetne są i w przystępnej cenie, poza tym chwaliłam sobie pędzle Inglota i the body shop. na użytek prywatny powinny być akurat
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 23:08   #608
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
potrzebuje na uzytek prywatny
do pudru, do różu i do cieni
chciałabym w przystępnej cenie ale dobre... które spokonie mogę umyć i nie martwić sie ze coś wypadnie sklei się czy "straci fason"
Polecam czarna serie Sephory. Moje po kilkudziesieciu myciach wciaz miekkie jak kaczuszka .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 23:14   #609
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16718551]Polecam czarna serie Sephory. Moje po kilkudziesieciu myciach wciaz miekkie jak kaczuszka .[/QUOTE]
no i koniec, już sobie wyobraziłam malutką żółciutką kaczuszkę, którą się miziam po twarzy. ciekawe skąd taką wezmę
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 23:30   #610
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W tej chwili stosuję Avon Anew ten podwójny - na i pod oczka - jest bardzo dobry

Co do mojej szczęki to już drugi miesiąc mnie coś męczy Spędza mi sen z powiek i odbiera radość cieszenia się z kosmetyków Najpierw myślałam, że to ząb, bo ból trudno było zlokalizować konkretnie, a teraz po prostu już wiem, że jak zaczyna boleć to boli cała szczęka to z jednej to z drugiej strony - czasami idzie zwariować z bólu Później przechodzi i nic nie boli. Lekarze (trzech:dentysta, rodzinny i laryngolog) obstawiają neuralgię czyli zapalenia nerwu twarzowego Antybiotyk i przeciwzapalny Diclofenac pomagają raczej doraźnie mam jeszcze skierowanie na laser, ale nie wiem czy mi to coś pomoże Już sobie wymyśliłam, że może zęby mądrości powodują te bóle Chociaż moja osobista diagnoza i tak na końcu sprowadza się do jednego - to pewnie rak
Zobaczysz, że to tylko przejściowe problemy Czasem jakaś "głupota" powoduje koszmarne objawy i kończy się tylko na strachu. Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh to moze u mnie nie widac tego, ze on cieply i nadal wychodzi zimny bo ja dosc ciemna no i efekt nie az taki widoczny- w innym przypadku bym sie zaplakala gdybym musiala go oddac!
aaaa juz kogos meczylam, zeby mi go upolowal i wyslal zawsze to troche taniej niz w PL
Fajnie masz, a cena w Polsce koszmarna - 139 zł z tego co pamiętam...

A Shimmerka Pop bardzo żałuję, bo tak liczyłam na zupełnie chłodny kolor po tym jak wypuścili tego miedzianego...

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no i koniec, już sobie wyobraziłam malutką żółciutką kaczuszkę, którą się miziam po twarzy. ciekawe skąd taką wezmę


No możesz mieć mały problem... Przefarbuj swojego królasa na żółto i udawaj, ze to kaczuszka
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 23:47   #611
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dziewczyny, czy któraś z Was byłaby tak miła i mogła zakupić mi na truskawie podkład? bardzo mi zależy, bo niestety w pl nie ma tego odcienia a ja nie posiadam ani paypala, ani kredytówki, żeby sama sobie zamówić byłabym niezmiernie wdzięczna
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe

Edytowane przez nagi_aniolek
Czas edycji: 2010-01-25 o 23:48
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 00:29   #612
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny, wiem, ze nie ten watek, ale wspominalyscie o zakupach na Asos. Dla tych, ktore jeszcze nie zlozyly zamowienia mam kod -20%.

ASOSINSTYLE

Przed chwila zamawialam i zadzialal!

Edit: Wlasnie doczytalam, ze na Asos-owym watku juz ktos go napisal. No ale nie kazdy tam zaglada, to moze sie przyda
__________________


Edytowane przez ananke_2
Czas edycji: 2010-01-26 o 00:31
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:24   #613
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dla mnie właśnie ta 760 jest taka zgaszona i leciutko tylko podkreśla kolorek ust. No chyba, że nałożymy 3 warstwy, to wtedy kolorek jest mocniejszy Jak przyleci 640, taka typowo dzienna, to będę miała 3 i wystarczy
Ooo dzięki za info... myślałam, że 760 będzie mocnym kolorem, a na dzień potrzebuję czerwono ale delikatnie . Jest szansa zobaczyć serum na ustach??

Co do Twoich obaw i podejrzeń o zapalenie nerwu twarzowego - masz inne objawy oprócz bólu szczęki? Łzawienie, trudności z piciem, zmniejszone oko, popatrz w lustro i spróbuj powiedzieć "oooo" - twarz "układa się" równo??? Ja to przeszłam niestety będąc w ósmym miesiącu ciąży - zanim mnie właściwie zdiagnozowano to prawie mi gębę wykrzywiło. Potem seria zastrzyków i obserwacja, jako że nie mogli wtedy stosować w moim przypadku bardziej zdecydowanej kuracji. Trochę to trwało zanim zniknęło. Ale nie martw się, tylko tu liczy się czas naprawdę, im szybciej tym lepiej.. zakładając, że to faktycznie zapalenie nerwu. Aaaaa i prawdopodobnie złapałam to dziadostwo właśnie z przeciągu.... Daj znać jak tam postępy u Ciebie, trzymam kciuki I głowa do góry, będzie dobrze, nie martw się na zapas
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 08:23   #614
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Doradźcie mi proszę w sprawie błyszczyku.
Kupowałam ostatnio na próbę jakieś clinique ale niestety wszystko to rzadzizna.
Dotarł do mnie z ACWS lancome up smoke i jest fajny ale wolałabym bladziutki róż a ten jest zupełne biały.

Niedawno oglądałam w sklepie błyszczydło gosha i byłam zachwycona efektem na dłoni niestety jak na taki błyszczyk 50zł to dla mnie za wiele. Poza tym zupełnie nie znam tej firmy.

Kiedyś miałam taki jakiego potrzebuję z eveline (kosztował poniżej 10zł) ale już od kilku lat tego rodzaju nie produkują.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...wiatelkiem.htm

Zależy mi na błyszczyku gęstym i mocnoooo błyszczącym (ale bez brokatu) z delikatniutką różową poświatą (prawie biały), rozjaśniającym usta.

Obiecałam soebie, że od nowego roku nie będę wydawała pieniędzy na coś dlatego, że to dobra firma i potem wyląduje to (jak niestety ostatnio wiele kupionych przeze mnie rzeczy) w kartonie "na potem".


Może znacie coś taniego wartego uwagi co dałoby taki efekt jakiego potrzebuję?


Ten fever gloss z lancome byłby świety jeśli chodzi o konsystencję i błysk ale nie znam ich kolorów.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 08:33   #615
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Doradźcie mi proszę w sprawie błyszczyku.
Kupowałam ostatnio na próbę jakieś clinique ale niestety wszystko to rzadzizna.
Dotarł do mnie z ACWS lancome up smoke i jest fajny ale wolałabym bladziutki róż a ten jest zupełne biały.

Niedawno oglądałam w sklepie błyszczydło gosha i byłam zachwycona efektem na dłoni niestety jak na taki błyszczyk 50zł to dla mnie za wiele. Poza tym zupełnie nie znam tej firmy.

Kiedyś miałam taki jakiego potrzebuję z eveline (kosztował poniżej 10zł) ale już od kilku lat tego rodzaju nie produkują.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...wiatelkiem.htm

Zależy mi na błyszczyku gęstym i mocnoooo błyszczącym (ale bez brokatu) z delikatniutką różową poświatą (prawie biały), rozjaśniającym usta.

Obiecałam soebie, że od nowego roku nie będę wydawała pieniędzy na coś dlatego, że to dobra firma i potem wyląduje to (jak niestety ostatnio wiele kupionych przeze mnie rzeczy) w kartonie "na potem".


Może znacie coś taniego wartego uwagi co dałoby taki efekt jakiego potrzebuję?


Ten fever gloss z lancome byłby świety jeśli chodzi o konsystencję i błysk ale nie znam ich kolorów.
ja polecam Lip Fusion kupiłam w zestawie na Tru na święta kolor Fresh i Kiss. Fresh nie ma wcale drobinek daje efekt tafli jest piękny i gęsty w miarę
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 08:37   #616
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któraś z Was byłaby tak miła i mogła zakupić mi na truskawie podkład? bardzo mi zależy, bo niestety w pl nie ma tego odcienia a ja nie posiadam ani paypala, ani kredytówki, żeby sama sobie zamówić byłabym niezmiernie wdzięczna
jak chcesz mogę Ci kupić, ale nie wiem niestety jak to zrobić...mogę zamówić na siebie i Ci wysłać.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:23   #617
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
jak chcesz mogę Ci kupić, ale nie wiem niestety jak to zrobić...mogę zamówić na siebie i Ci wysłać.
mozna tez na tru wpisac inny adres dostawy i wtedy od razu truskawka wysyla w inne miejsce
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:23   #618
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Zobaczysz, że to tylko przejściowe problemy Czasem jakaś "głupota" powoduje koszmarne objawy i kończy się tylko na strachu. Będzie dobrze
Mam nadzieję

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Ooo dzięki za info... myślałam, że 760 będzie mocnym kolorem, a na dzień potrzebuję czerwono ale delikatnie . Jest szansa zobaczyć serum na ustach??

Co do Twoich obaw i podejrzeń o zapalenie nerwu twarzowego - masz inne objawy oprócz bólu szczęki? Łzawienie, trudności z piciem, zmniejszone oko, popatrz w lustro i spróbuj powiedzieć "oooo" - twarz "układa się" równo??? Ja to przeszłam niestety będąc w ósmym miesiącu ciąży - zanim mnie właściwie zdiagnozowano to prawie mi gębę wykrzywiło. Potem seria zastrzyków i obserwacja, jako że nie mogli wtedy stosować w moim przypadku bardziej zdecydowanej kuracji. Trochę to trwało zanim zniknęło. Ale nie martw się, tylko tu liczy się czas naprawdę, im szybciej tym lepiej.. zakładając, że to faktycznie zapalenie nerwu. Aaaaa i prawdopodobnie złapałam to dziadostwo właśnie z przeciągu.... Daj znać jak tam postępy u Ciebie, trzymam kciuki I głowa do góry, będzie dobrze, nie martw się na zapas
Chętnie bym zrobiła serum na ustach, ale nie wychodzą mi zdjęcia wychodzą zamazane
Oprócz bólu nie mam innych objawów Wcześniej (na początku tej przygody) bolały mnie zatoki, kość pod okiem, gniotłam ją ręką i wtedy miałąm wrażenie jakby to miejsce było nieco podpuchniete, ale może to było moje wrażenie. Po antybiotyku wszystko to przeszło i ból napada tylko zawiasy szczękowe i samą szczękę. Wczoraj przez cały dzień było ok, a wieczorem nagle (po wypiciu gorącej cherbaty) wielki ból. Postanowiłam nie brać przeciwzapalnego Diclofenacu tylko posmarowałam przepisaną maścią rozgrzewającą Neo-Capsiderm i połozyłam się do łóżka, przytuliłam tę stronę do poduszki i jak się rozgrzała dobrze ból ustapił i dzisiaj jeszcze nic mnie nie boli Zawsze miałąm problemy z zatokami i migdałami, ale tego jeszcze nigdy nie miałam I co to za choroba, że raz boli, a raz jest wszystko ok
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-01-26 o 09:24
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:32   #619
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mozna tez na tru wpisac inny adres dostawy i wtedy od razu truskawka wysyla w inne miejsce
wiem, wiem...ale ja się tak boję. Potem coś zginie albo reklamacje jakieś, albo UC złapie i problem ze zwrotem itd. A tak to jednak pewniej.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 09:52   #620
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oprócz bólu nie mam innych objawów Wcześniej (na początku tej przygody) bolały mnie zatoki, kość pod okiem, gniotłam ją ręką i wtedy miałąm wrażenie jakby to miejsce było nieco podpuchniete, ale może to było moje wrażenie. Po antybiotyku wszystko to przeszło i ból napada tylko zawiasy szczękowe i samą szczękę. Wczoraj przez cały dzień było ok, a wieczorem nagle (po wypiciu gorącej cherbaty) wielki ból. Postanowiłam nie brać przeciwzapalnego Diclofenacu tylko posmarowałam przepisaną maścią rozgrzewającą Neo-Capsiderm i połozyłam się do łóżka, przytuliłam tę stronę do poduszki i jak się rozgrzała dobrze ból ustapił i dzisiaj jeszcze nic mnie nie boli Zawsze miałąm problemy z zatokami i migdałami, ale tego jeszcze nigdy nie miałam I co to za choroba, że raz boli, a raz jest wszystko ok
Biedna, zdaję sobie sprawę, co przeżywasz. Może to, że dziś Cię nie boli to dobry zwiastun Będzie dobrze

Żeby nie offtopować - baza Guerlain pod cienie to dobrze wydane pieniądze, czy raczej szukać czegoś innego. Czytałam, że twardawa jest, ale spełnia swoje zadanie?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 10:16   #621
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Biedna, zdaję sobie sprawę, co przeżywasz. Może to, że dziś Cię nie boli to dobry zwiastun Będzie dobrze

Żeby nie offtopować - baza Guerlain pod cienie to dobrze wydane pieniądze, czy raczej szukać czegoś innego. Czytałam, że twardawa jest, ale spełnia swoje zadanie?


Ja mam tę bazę, ale jakoś niezbyt często jej używałam U mnie lepiej wszystko się trzyma bez niej

Własnie dostałam ostatnią przesyłkę z tru i teraz strajkuję - nic nie kupuję
Przyleciał Dior Serum 640.
Zaraz będę robić zdjęcia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 10:23   #622
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

kochane, czaję się na Serum Diora, ale ogólnie nie lubię pomadek
skusiłam się na zachwalaną pod niebiosa Clarinsa i podkreśla nierówności na ustach i szybko znika, Dior Addict-( też wiele z Was jest zadowolona) na mnie jakoś wrażenia nie zrobiła- też nie pokrywa ust równym kolorem

albo moje usta są jakieś dziwne, albo nie trafiłam jeszcze na swoją pomadkę

ma któraś porównanie te 3 wspomniane pomadki i może je porównać (szczególnie obie Diora)- dać sobie spokój z pomadkami czy kupić Serum

wiem, że zawsze warto coś kupić , ale poproszę poważnie

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

dodam, że nawilżenie i komfort na ustach czuję, ale ten nierówny kolor

uprzedzę pytanie- mam dobre nawilżenie ust i robię peelingi - chodzi mi o naturalne nierówności na ustach
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 10:48   #623
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Nic, zupełnie nic nie ma do kupienia. Przez to wszystko zrobiłam porządki w swojej szufladzie z kosmetykami i ustaliłam nową listę na ten rok. Poprzysięgłam sobie kupować tylko pomadki w kolorach, które do mnie pasują, a nie są tylko w promocji, to samo z podkładami i cieniami do oczu

Strasznie się zawiodłam Everlongiem YSL. Zupełnie nie wydłużył, może troszkę odrobinkę, ale taki sam efekt mogę uzyskać każdym niskopółkowym tuszem. Dużo lepiej pod tym względem sprawdził się nowy Shiseido , który chciałam wypróbować z ciekawości.

Dziewczyny widziałam, że wczoraj pisałyście o tych pędzlach Bourjois . Ja je kupiłam dla koleżanki, bo one były w takiej cenie jeszcze przed nieszczęsną promocją walentynkową. I muszę Wam powiedzieć, że nie wyglądają żle. Są dużo większe niż na zdjęciu, gęste i mięciutkie.
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:06   #624
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Nic, zupełnie nic nie ma do kupienia. Przez to wszystko zrobiłam porządki w swojej szufladzie z kosmetykami i ustaliłam nową listę na ten rok. Poprzysięgłam sobie kupować tylko pomadki w kolorach, które do mnie pasują, a nie są tylko w promocji, to samo z podkładami i cieniami do oczu

Strasznie się zawiodłam Everlongiem YSL. Zupełnie nie wydłużył, może troszkę odrobinkę, ale taki sam efekt mogę uzyskać każdym niskopółkowym tuszem. Dużo lepiej pod tym względem sprawdził się nowy Shiseido , który chciałam wypróbować z ciekawości.

Dziewczyny widziałam, że wczoraj pisałyście o tych pędzlach Bourjois . Ja je kupiłam dla koleżanki, bo one były w takiej cenie jeszcze przed nieszczęsną promocją walentynkową. I muszę Wam powiedzieć, że nie wyglądają żle. Są dużo większe niż na zdjęciu, gęste i mięciutkie.

A próbowałaś tusz YSL SINGULIER- na wątku YSL dziewczyny wklejały zdjęcia, mam próbkę z D. i mówiąc szczerze jest fajny, nie musiałam czekac żeby podsechł zeby można było wyczarowac super efekt -polecam.
napisz cos o tym tuszu Shiseiod.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:09   #625
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

a ja pożalę się na cienie ysl
po zachwytach nad paletą afrykańską i dwójką z promocji ta piątka jest.... BEZNADZIEJNA;
nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że cienie joko są bardziej napigmentowane jeszcze te ciemne kolory to jakoś ( choć sam ich kolor jest jakiś bury....) ale te jasne to jakaś masakra - nawet na bazie niewiele widać ...
porażka
cięzko się nakłądają, cieniowanie oprone - nijak się mają do tych poprzednich które kupiłam i które są cudowne !
nie mogę w żaden sposób podważyć ich oryginalności - wszystko niby sie zgadza - także jeśli to są oryginały, i kupiłabym takowe w sephorze za 2 sety to bym chyba sie zaryczała na śmierć;
jestem zdegustowana


koszka - ja zrobiłam sobie wishliste 1 stycznia i teraz jak jest taka brędza to łatwiej będzie się jej trzymać mam na niej 16 produków więc i tak jest co kupować
choć muszę powiedzieć że jak oglądam te moje półroczne zdobycze truskawkowe to są naprawdę przemyslane - nie mam nic co leżałoby nieuzywane... jedynie pop benefita i ten rozświetlacz stila były nie dla mnie -- ale szybko poleciały w świat i spokój
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:29   #626
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Nic, zupełnie nic nie ma do kupienia. Przez to wszystko zrobiłam porządki w swojej szufladzie z kosmetykami i ustaliłam nową listę na ten rok. Poprzysięgłam sobie kupować tylko pomadki w kolorach, które do mnie pasują, a nie są tylko w promocji, to samo z podkładami i cieniami do oczu

Strasznie się zawiodłam Everlongiem YSL. Zupełnie nie wydłużył, może troszkę odrobinkę, ale taki sam efekt mogę uzyskać każdym niskopółkowym tuszem. Dużo lepiej pod tym względem sprawdził się nowy Shiseido , który chciałam wypróbować z ciekawości.

Dziewczyny widziałam, że wczoraj pisałyście o tych pędzlach Bourjois . Ja je kupiłam dla koleżanki, bo one były w takiej cenie jeszcze przed nieszczęsną promocją walentynkową. I muszę Wam powiedzieć, że nie wyglądają żle. Są dużo większe niż na zdjęciu, gęste i mięciutkie.
Zdjęcia prosiiiiimyyyy
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:33   #627
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
A próbowałaś tusz YSL SINGULIER- na wątku YSL dziewczyny wklejały zdjęcia, mam próbkę z D. i mówiąc szczerze jest fajny, nie musiałam czekac żeby podsechł zeby można było wyczarowac super efekt -polecam.
napisz cos o tym tuszu Shiseiod.
Nie , nie próbowałam właśnie. Na truskawie widzę, że już jest. A jaki efekt robi? Zła jestem na siebie, że odkryłam Fatale dopiero jak pojawił się w promocji na truskawie. I teraz szukam czegoś podobnego. Mam straszną obsjesję na punkcie tuszy, bo do tej pory żaden mnie nie zadowolił w 100% tak jak Fatale. Tylko, że po nim okropnie łzawią oczy i bardzo bolą. Zastanawiałam się czy to dlatego został wycofany? Kto wie?

Ale ten Shiseido jest naprawdę bardzo w porządku. Świetnie pogrubia i wydłuża. Efekt moim zdaniem podobny do Glorious. Wydaje się bardzo suchy, ale po nałożeniu dwóch warstw wygląda super. I wielki plus dla szczoteczki.

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja pożalę się na cienie ysl
po zachwytach nad paletą afrykańską i dwójką z promocji ta piątka jest.... BEZNADZIEJNA;
nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że cienie joko są bardziej napigmentowane jeszcze te ciemne kolory to jakoś ( choć sam ich kolor jest jakiś bury....) ale te jasne to jakaś masakra - nawet na bazie niewiele widać ...
porażka
cięzko się nakłądają, cieniowanie oprone - nijak się mają do tych poprzednich które kupiłam i które są cudowne !
nie mogę w żaden sposób podważyć ich oryginalności - wszystko niby sie zgadza - także jeśli to są oryginały, i kupiłabym takowe w sephorze za 2 sety to bym chyba sie zaryczała na śmierć;
jestem zdegustowana


koszka - ja zrobiłam sobie wishliste 1 stycznia i teraz jak jest taka brędza to łatwiej będzie się jej trzymać mam na niej 16 produków więc i tak jest co kupować
choć muszę powiedzieć że jak oglądam te moje półroczne zdobycze truskawkowe to są naprawdę przemyslane - nie mam nic co leżałoby nieuzywane... jedynie pop benefita i ten rozświetlacz stila były nie dla mnie -- ale szybko poleciały w świat i spokój
Mnie też zastanawiają cienie YSL. Są bardzo nierówne, tzn mam podobne odczucia jak Ty - jedne są świetnie napigmentowane i oięknie się rozporowadzają, a inne jak kamień. I tak wydaje mi się , że jest z każdym kosmetykiem YSL. Z moich ostatnich zakupów Everlong mnie strasznie rozczarował, ale z podkładu matującego jestem bardzo zadowolona.

Ciekawa jestem czy uda nam się wytrwać w tej naszej wish liście Dzisiaj siadam i piszę Postanowiłam też postawić bardziej na pielęgnację, bo jak facjata zaniedbana to i żadno cudeńko nie pomoże A z kolorowych - dwa , no może trzy podkłady mi wystarczą. Tusze też. Gorzej z błyszczykami i cieniami. Ja kupuję nawet kolory , które do mnie nie pasują, aż wstyd
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:13   #628
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Strasznie się zawiodłam Everlongiem YSL. Zupełnie nie wydłużył, może troszkę odrobinkę, ale taki sam efekt mogę uzyskać każdym niskopółkowym tuszem. Dużo lepiej pod tym względem sprawdził się nowy Shiseido , który chciałam wypróbować z ciekawości.
A ja go uwielbiam Wszystkie inne tusze poszły w odstawkę i używam tylko jego od kiedy do mnie dotarł... Trzeba się trochę postarać przy nakładaniu, ale efekt dla mnie jest świetny. A szukam głównie wydłużenia
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:20   #629
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A ja go uwielbiam Wszystkie inne tusze poszły w odstawkę i używam tylko jego od kiedy do mnie dotarł... Trzeba się trochę postarać przy nakładaniu, ale efekt dla mnie jest świetny. A szukam głównie wydłużenia
Ysl singulier tez pieknie wydłuża
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:51   #630
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja pożalę się na cienie ysl
po zachwytach nad paletą afrykańską i dwójką z promocji ta piątka jest.... BEZNADZIEJNA;
nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że cienie joko są bardziej napigmentowane jeszcze te ciemne kolory to jakoś ( choć sam ich kolor jest jakiś bury....) ale te jasne to jakaś masakra - nawet na bazie niewiele widać ...
porażka
cięzko się nakłądają, cieniowanie oprone - nijak się mają do tych poprzednich które kupiłam i które są cudowne !
nie mogę w żaden sposób podważyć ich oryginalności - wszystko niby sie zgadza - także jeśli to są oryginały, i kupiłabym takowe w sephorze za 2 sety to bym chyba sie zaryczała na śmierć;
jestem zdegustowana


koszka - ja zrobiłam sobie wishliste 1 stycznia i teraz jak jest taka brędza to łatwiej będzie się jej trzymać mam na niej 16 produków więc i tak jest co kupować
choć muszę powiedzieć że jak oglądam te moje półroczne zdobycze truskawkowe to są naprawdę przemyslane - nie mam nic co leżałoby nieuzywane... jedynie pop benefita i ten rozświetlacz stila były nie dla mnie -- ale szybko poleciały w świat i spokój
Ja mialam paletke Horizon i ta z kobieta z kokarda.
Mazaly sie i wchodzily w zalamanie (!!!) w bardzo widoczny sposob na bazie Art Deco. Dlatego wlasnie nie lubie cieni YSL.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.