Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 16:19   #2881
Emilka666
Przyczajenie
 
Avatar Emilka666
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Fables, ja dlugo szukalam chlodnego odcienia dla wyrownania koloru. Od miesiaca wracam do naturalnego ciemnego popielatego blondu i farbowane pokrylam LONDĄ kolor ciemny popielaty blond. Wychodzi dosc ciemno ale po paru myciach jest podobny do mojego naturalnego i ma popielaty naturalny odcien (bardziej popielaty niz inne ktorych probowalam). pozdrawiam!
Emilka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:30   #2882
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Chciałabym do Was dołączyć. Mój naturalny kolor włosów to średni blond. Oczywiście przez wiele lat farbowałam włosy na jaśniutki blondzik i teraz mam tego konsekwencje. Włosów mniej i poza tym zniszczone. Może nie jest tak źle, bo staram się o nie dbać, ale na zdjęciach moje naturalne były ładniejsze : błyszczące, było ich więcej. Już raz wytrzymałam na "odwyku" :P i przez około 2 lata nie farbowałam, ale potem znowu naszła mnie chęć na zmiany. Uznałam, że czas wrócić do natury i sprawić, by włosy były zdrowsze, mocniejsze. Ostatnio rozjaśniałam włosy około miesiąc temu i mam około 1,5 cm odrostu. Na razie odrosty nie przeszkadzają mi tak bardzo, bo nie są aż tak bardzo widoczne. Później może przyciemnię odrobinę włosy ( chociaż wolałabym nie). Liczę, że dzięki Wam wytrzymam w swoim postanowieniu i zacznę intensywnie dbać o włosy ! ( bo często mi się nie chciało siedzieć pół godziny z maseczką na głowie itp. )

przedstawię Wam mój plan dbania o włoski:
- zero farbowania !
- minimum środków do stylizacji
- odżywka ( jeszcze nie wiem jaka, obecnie pantene), olejek Himalaya, maseczka z olejku rycynowego przynajmniej raz w tygodniu, lotion seboradin, szampon L'biotica do włosów blond
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!

Edytowane przez Satin'n Lace
Czas edycji: 2011-01-27 o 18:32
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 19:40   #2883
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Chciałabym do Was dołączyć. Mój naturalny kolor włosów to średni blond. Oczywiście przez wiele lat farbowałam włosy na jaśniutki blondzik i teraz mam tego konsekwencje. Włosów mniej i poza tym zniszczone. Może nie jest tak źle, bo staram się o nie dbać, ale na zdjęciach moje naturalne były ładniejsze : błyszczące, było ich więcej. Już raz wytrzymałam na "odwyku" :P i przez około 2 lata nie farbowałam, ale potem znowu naszła mnie chęć na zmiany. Uznałam, że czas wrócić do natury i sprawić, by włosy były zdrowsze, mocniejsze. Ostatnio rozjaśniałam włosy około miesiąc temu i mam około 1,5 cm odrostu. Na razie odrosty nie przeszkadzają mi tak bardzo, bo nie są aż tak bardzo widoczne. Później może przyciemnię odrobinę włosy ( chociaż wolałabym nie). Liczę, że dzięki Wam wytrzymam w swoim postanowieniu i zacznę intensywnie dbać o włosy ! ( bo często mi się nie chciało siedzieć pół godziny z maseczką na głowie itp. )

przedstawię Wam mój plan dbania o włoski:
- zero farbowania !
- minimum środków do stylizacji
- odżywka ( jeszcze nie wiem jaka, obecnie pantene), olejek Himalaya, maseczka z olejku rycynowego przynajmniej raz w tygodniu, lotion seboradin, szampon L'biotica do włosów blond
witamy
w sumie mamy podobnie: ja tez z natury mam sredni blond tylko zachcialo mi sie rozjasniania.. ale z tym juz koniec! :P
no i zycze wytrwalosci
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:06   #2884
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam już jestem praca i egzaminy mnie ostatnio pochłaniają, więc jestem tu raz na kilka dni. Naczytałam się. Jak zwykle u Nas się dzieje Oczywiście nie farbuję włosów

Odpowiadam na zadane mi pytanie: Tak, smakuje mi pokrzywa, nie słodzę ją, jak dla mnie jest pycha. Zresztą mam coś takiego, że jak wiem że coś jest zdrowe to wszystko mi smakuje Mam nadzieję, że włosy mi teraz przyspiesza z porostem

Wasze włosy są przepiękne, odrosty Wam rosną jak na drożdzach
DEEESTIIINY i JUSTEVI piękne blondasy

Moje włosy też są takie jakby falowane w dolnej części. Mimo, że mam raczej cienkie to trudno je wyprostować, a jeśli już się uda, to wracają do swojej formy bardzo szybko

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Piszecie o cytrynie - nie przesadzcie z nią bo podobno może przesuszyć włoski.

Nowe dziewczyny znowu dołączyły do Nas super! Zapoczątkujemy nową modę na naturalne włosy
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:30   #2885
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Witam już jestem praca i egzaminy mnie ostatnio pochłaniają, więc jestem tu raz na kilka dni. Naczytałam się. Jak zwykle u Nas się dzieje Oczywiście nie farbuję włosów

Odpowiadam na zadane mi pytanie: Tak, smakuje mi pokrzywa, nie słodzę ją, jak dla mnie jest pycha. Zresztą mam coś takiego, że jak wiem że coś jest zdrowe to wszystko mi smakuje Mam nadzieję, że włosy mi teraz przyspiesza z porostem

Wasze włosy są przepiękne, odrosty Wam rosną jak na drożdzach
DEEESTIIINY i JUSTEVI piękne blondasy

Moje włosy też są takie jakby falowane w dolnej części. Mimo, że mam raczej cienkie to trudno je wyprostować, a jeśli już się uda, to wracają do swojej formy bardzo szybko

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Piszecie o cytrynie - nie przesadzcie z nią bo podobno może przesuszyć włoski.

Nowe dziewczyny znowu dołączyły do Nas super! Zapoczątkujemy nową modę na naturalne włosy
a ja odbiegne troszke od tematu, zauwazylam ze tutaj dziewczyny nie tylko zapuszczaja naturalki ale tez widze ze niektore chca przytyc, a zawsze myslalam ze nikt mnie nie potrafi zrozumiec w tej kwestii ;p i nikt mi nigdy nie wierzyl jak mowilam ze chce przytyc, a teraz sie okazuje ze nei jestem jedyna ktora chce kilku dodatkowych kilogramow
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:53   #2886
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Chciałabym do Was dołączyć. Mój naturalny kolor włosów to średni blond. Oczywiście przez wiele lat farbowałam włosy na jaśniutki blondzik i teraz mam tego konsekwencje. Włosów mniej i poza tym zniszczone. Może nie jest tak źle, bo staram się o nie dbać, ale na zdjęciach moje naturalne były ładniejsze : błyszczące, było ich więcej. Już raz wytrzymałam na "odwyku" :P i przez około 2 lata nie farbowałam, ale potem znowu naszła mnie chęć na zmiany. Uznałam, że czas wrócić do natury i sprawić, by włosy były zdrowsze, mocniejsze. Ostatnio rozjaśniałam włosy około miesiąc temu i mam około 1,5 cm odrostu. Na razie odrosty nie przeszkadzają mi tak bardzo, bo nie są aż tak bardzo widoczne. Później może przyciemnię odrobinę włosy ( chociaż wolałabym nie). Liczę, że dzięki Wam wytrzymam w swoim postanowieniu i zacznę intensywnie dbać o włosy ! ( bo często mi się nie chciało siedzieć pół godziny z maseczką na głowie itp. )

przedstawię Wam mój plan dbania o włoski:
- zero farbowania !
- minimum środków do stylizacji
- odżywka ( jeszcze nie wiem jaka, obecnie pantene), olejek Himalaya, maseczka z olejku rycynowego przynajmniej raz w tygodniu, lotion seboradin, szampon L'biotica do włosów blond
witamy !
i jeśli chcesz włoski zregenerować to zaopatrz się w odżywkę mniej napakowaną silikonami

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Witam już jestem praca i egzaminy mnie ostatnio pochłaniają, więc jestem tu raz na kilka dni. Naczytałam się. Jak zwykle u Nas się dzieje Oczywiście nie farbuję włosów

Odpowiadam na zadane mi pytanie: Tak, smakuje mi pokrzywa, nie słodzę ją, jak dla mnie jest pycha. Zresztą mam coś takiego, że jak wiem że coś jest zdrowe to wszystko mi smakuje Mam nadzieję, że włosy mi teraz przyspiesza z porostem

Wasze włosy są przepiękne, odrosty Wam rosną jak na drożdzach
DEEESTIIINY i JUSTEVI piękne blondasy

Moje włosy też są takie jakby falowane w dolnej części. Mimo, że mam raczej cienkie to trudno je wyprostować, a jeśli już się uda, to wracają do swojej formy bardzo szybko

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Piszecie o cytrynie - nie przesadzcie z nią bo podobno może przesuszyć włoski.

Nowe dziewczyny znowu dołączyły do Nas super! Zapoczątkujemy nową modę na naturalne włosy
Również Ci życzę mega przyrostu
Też tak myślę Ostatnio na uczelni nie mogłam oderwać wzroku od dziewczyn, które przede mną siedziały, 3 dziewczyny, długie ładne zdrowe naturalne włosy Nie wiem nawet jak wyglądały, ale włosy miały cudne!

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
a ja odbiegne troszke od tematu, zauwazylam ze tutaj dziewczyny nie tylko zapuszczaja naturalki ale tez widze ze niektore chca przytyc, a zawsze myslalam ze nikt mnie nie potrafi zrozumiec w tej kwestii ;p i nikt mi nigdy nie wierzyl jak mowilam ze chce przytyc, a teraz sie okazuje ze nei jestem jedyna ktora chce kilku dodatkowych kilogramow
mi z kolei każdy mówi, żebym przytyła, a ja jem jem jem i przytyć nie mogę choć z drugiej strony to dobrze, dobra przemiana materii
ile ważysz i przy jakim wzroście jeśli można spytać?
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
z tego co sie orientuje to ocet jablkowy powinien byc w kazdym markecie dosc popularny jest wsrod klientow
co do cytryny, mi tam cytryny nie jest szkoda, nie przepadam za herbata z cytryna, no chyba ze chora jestem

chyba za mnie nikt kciukow dzisiaj nie trzymal mialam egz z matmy i jestem pewna ze go oblalam.. ;/ na dodatek dopadl mnie bezglos
dzięki, nigdy nie widziałam octu jabłkowego poszukam przy okazji w sklepie
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:06   #2887
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Kurcze, mierzyłam dzisiaj swoje odrosty i mają tylko 4,5 cm. Czyli co miesiąc przybywa mi 1,1 cm nowych, zdrowych włosów. Co tak mało Zwykle było to ponad 2 cm miesięcznie...

O, ja też chcę przytyć
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 21:11   #2888
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Kurcze, mierzyłam dzisiaj swoje odrosty i mają tylko 4,5 cm. Czyli co miesiąc przybywa mi 1,1 cm nowych, zdrowych włosów. Co tak mało Zwykle było to ponad 2 cm miesięcznie...

O, ja też chcę przytyć
Zimą włosy trochę wolniej rosną, może też dlatego
Mi latem rosły 2cm/msc i myślałam, że tak cały rok będą mi rosły a tu klops...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:23   #2889
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
mi z kolei każdy mówi, żebym przytyła, a ja jem jem jem i przytyć nie mogę choć z drugiej strony to dobrze, dobra przemiana materii
ile ważysz i przy jakim wzroście jeśli można spytać?

dzięki, nigdy nie widziałam octu jabłkowego poszukam przy okazji w sklepie
mi tez tak kazdy mowi, tylko ze zawsze jak mowie ze chce przytyc to kazdy robi dziwna mine ("bo przeciez dziewczyny zawsze twierdza ze musza schudnac, a ty ze przytyc?"), no i ja tez strasznie duzo jem, czasami nawet z nudow biore cos i jem :P poza tym kocham slodyczei jem je w ogrooomnych ilosciach
a co do wzrostu i wagi - jasne ze pytac mozesz dla mnie to nie tajemnica przy wzroscie 176 waze teraz 57kg (specjalnie pobieglam do lazienki sie zwazyc , bo zazwyczaj unikam tej czynnosci zeby sobie humoru nie psuc ze przytyc nie moge ;P), a jakies 2 msc-e temu waga wskazywala 60 kg ehh.. pewnie to przez sesje mi ubylo co nie co..
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:26   #2890
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witajcie dziewczyny Ja z dnia na dzien coraz bardziej kocham swoje naturelki Mialam isc wlasnie do pracy,gdy nagle poinformowano mnie,ze mam wolne-wiec zzaraz nakladam kokosik Pisalyscie cos o wlosach z tylu glowy,ze na ogól wydaja sie byc zdrowsze od tych z wierzchu...U mnie to wyglada przeciwnie-wlosy te przy karku mam potargane strasznie,krótkie i rozdwojone-wyglada to okropnie i wydaje mi sie,ze to przez lancuszek,o który zawsze mi sie plataly te wloski..Ozdób na szyji juz nie nosze od wielu mies. ale skutek widac do dzis...No i równiez mam miliony nowych,wyrastajacych wlosków,które strasznie mnie denerwuja,bo kazdy odchyla sie w inna strone No nic-ide sie zakokosowac
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:42   #2891
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
mi tez tak kazdy mowi, tylko ze zawsze jak mowie ze chce przytyc to kazdy robi dziwna mine ("bo przeciez dziewczyny zawsze twierdza ze musza schudnac, a ty ze przytyc?"), no i ja tez strasznie duzo jem, czasami nawet z nudow biore cos i jem :P poza tym kocham slodyczei jem je w ogrooomnych ilosciach
a co do wzrostu i wagi - jasne ze pytac mozesz dla mnie to nie tajemnica przy wzroscie 176 waze teraz 57kg (specjalnie pobieglam do lazienki sie zwazyc , bo zazwyczaj unikam tej czynnosci zeby sobie humoru nie psuc ze przytyc nie moge ;P), a jakies 2 msc-e temu waga wskazywala 60 kg ehh.. pewnie to przez sesje mi ubylo co nie co..
jak ja bym chciała ważyć chociaż te 57
mam tyle samo wzrostu co Ty, ale ważę mniej


Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Ja z dnia na dzien coraz bardziej kocham swoje naturelki Mialam isc wlasnie do pracy,gdy nagle poinformowano mnie,ze mam wolne-wiec zzaraz nakladam kokosik Pisalyscie cos o wlosach z tylu glowy,ze na ogól wydaja sie byc zdrowsze od tych z wierzchu...U mnie to wyglada przeciwnie-wlosy te przy karku mam potargane strasznie,krótkie i rozdwojone-wyglada to okropnie i wydaje mi sie,ze to przez lancuszek,o który zawsze mi sie plataly te wloski..Ozdób na szyji juz nie nosze od wielu mies. ale skutek widac do dzis...No i równiez mam miliony nowych,wyrastajacych wlosków,które strasznie mnie denerwuja,bo kazdy odchyla sie w inna strone No nic-ide sie zakokosowac
ooo jaka niespodzianka no właśnie bardzo możliwe, włosy ocierają się i często wkręcają w łańcuszek, przez co później mogą się kruszyć w tym miejscu, choć sama mam tą najniższą warstwę króciutką a łańcuszka nie noszę

Od czego te babyhair?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 21:53   #2892
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
jak ja bym chciała ważyć chociaż te 57
mam tyle samo wzrostu co Ty, ale ważę mniej




ooo jaka niespodzianka no właśnie bardzo możliwe, włosy ocierają się i często wkręcają w łańcuszek, przez co później mogą się kruszyć w tym miejscu, choć sama mam tą najniższą warstwę króciutką a łańcuszka nie noszę

Od czego te babyhair?
moja wymarzona waga jest jakies 62-63 kg w moim przypadku brak mozliwosci przybrania na wadze moge zwalic na geny, moja mama tez w moim wieku byla strasznie szczupla (bardziej niz ja)
musisz jesc wiecej slodyczy :P ja spozywam je w niezliczonych ilosciach nie no zartuje, niezdrowe to jest niestety ;/
a ile wazysz? moge ci poradzic zebys jadla dosyc czesto a w niezbyt duzych ilosciach (ja tak w lecie przytylam)

a co do babyhair, tez bym chciala u siebie na glowie zauwazyc, a tu nic
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:55   #2893
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Od czego te babyhair?
No wlasnie nie wiem...Maja po ok.3-4 cm. i wyglada to nieciekawie
Co do wagi-to mam 57kg ale przy wzroscie 157 krasnal jestem
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:04   #2894
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
moja wymarzona waga jest jakies 62-63 kg w moim przypadku brak mozliwosci przybrania na wadze moge zwalic na geny, moja mama tez w moim wieku byla strasznie szczupla (bardziej niz ja)
musisz jesc wiecej slodyczy :P ja spozywam je w niezliczonych ilosciach nie no zartuje, niezdrowe to jest niestety ;/
a ile wazysz? moge ci poradzic zebys jadla dosyc czesto a w niezbyt duzych ilosciach (ja tak w lecie przytylam)

a co do babyhair, tez bym chciala u siebie na glowie zauwazyc, a tu nic
ja też bym chciała ważyć coś koło tego ale myślę, że wcześniej niż po ciąży to nie dojdę do takiej wagi

ja właśnie jem mało słodyczy nie przepadam jakoś za nimi, może dlatego, że herbatę dużo słodziłam (już nie słodzę tyle) i organizm nie potrzebuje więcej cukru choć np nie jem kompletnie nic słodkiego przez pół roku i nagle mnie dopada coś i całą tabliczkę czekolady mogę zjeść prawie że naraz

a ważę 54 (może źle brzmi, ale nie wyglądam aż tak źle ), nie jest to duża różnica między 57, ale żeby przytyć te 3 kg to dla mnie naprawdę wielki problem!

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No wlasnie nie wiem...Maja po ok.3-4 cm. i wyglada to nieciekawie
Co do wagi-to mam 57kg ale przy wzroscie 157 krasnal jestem
nieciekawie?! jak urosną to jakie gęściutkie będą !
jak ja bym chciała babyhair !

może to kokos, o ile kładziesz go na skalp lub nie wiem co
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:07   #2895
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No wlasnie nie wiem...Maja po ok.3-4 cm. i wyglada to nieciekawie
Co do wagi-to mam 57kg ale przy wzroscie 157 krasnal jestem
o wage pytalam xyolax :P no ale skoro juz sie z nami podzielilas ta informacja to ok
bycie "krasnalem" jak to ujelas ma swoje zalety ;p mnie wkurza to przy moim wzroscie, ze na wiekszosc osob musze patrzec z gory, szpilki odpadaja przy tylu cm wzrostu, coraz rzadziej mozna spotkac facetow zdecydowanie wyzszych. tak wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo
zobaczysz jak Twoje babyhair za jakies 2msc-e beda slicznie wygladac, tyle wlosow wiecej na glowie
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:08   #2896
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
a ważę 54 (może źle brzmi, ale nie wyglądam aż tak źle ), nie jest to duża różnica między 57, ale żeby przytyć te 3 kg to dla mnie naprawdę wielki problem!



nieciekawie?! jak urosną to jakie gęściutkie będą !
jak ja bym chciała babyhair !

może to kokos, o ile kładziesz go na skalp lub nie wiem co
Ja bym chciala te 3 kilo schudnac ale od wielu lat mam stala wage...
Co do kokosu to klade go w ogromnych ilosciach na caly lepek Jednak to nie kokos sie przyczynil do babyhair,poniewaz uzylam go dopiero 3 raz a te wloski mam od zawsze...Rosna mi a potem kolejne wyrastaja-przez co moje wlosy sa strasznie ale to strasznie nierówne-kazdy innej dlugosci
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:11   #2897
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
ja też bym chciała ważyć coś koło tego ale myślę, że wcześniej niż po ciąży to nie dojdę do takiej wagi

ja właśnie jem mało słodyczy nie przepadam jakoś za nimi, może dlatego, że herbatę dużo słodziłam (już nie słodzę tyle) i organizm nie potrzebuje więcej cukru choć np nie jem kompletnie nic słodkiego przez pół roku i nagle mnie dopada coś i całą tabliczkę czekolady mogę zjeść prawie że naraz

a ważę 54 (może źle brzmi, ale nie wyglądam aż tak źle ), nie jest to duża różnica między 57, ale żeby przytyć te 3 kg to dla mnie naprawdę wielki problem!



nieciekawie?! jak urosną to jakie gęściutkie będą !
jak ja bym chciała babyhair !

może to kokos, o ile kładziesz go na skalp lub nie wiem co
wiem cos o tym (przytyc nawet 2kg to sukces!) a zjesc cala tabliczke czekolady naraz to u mnie zaden problem ;p 5 min i zostaje tylko sam papierek

o, to jesli to olejek kokosowy to mam nadzieje ze za jakis miesiac i ja zauwaze u siebie takie male babyhair!
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:12   #2898
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
o wage pytalam xyolax :P no ale skoro juz sie z nami podzielilas ta informacja to ok
bycie "krasnalem" jak to ujelas ma swoje zalety ;p mnie wkurza to przy moim wzroscie, ze na wiekszosc osob musze patrzec z gory, szpilki odpadaja przy tylu cm wzrostu, coraz rzadziej mozna spotkac facetow zdecydowanie wyzszych. tak wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo
zobaczysz jak Twoje babyhair za jakies 2msc-e beda slicznie wygladac, tyle wlosow wiecej na glowie

ja jak idę na uczelnię i czekam w kolejce do sali np z tłumem ludzi to od 3/4 osób jestem wyższa, co dopiero jakbym założyła buty na obcasie
i gdzie tu teraz sobie faceta wysokiego znaleźć

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Ja bym chciala te 3 kilo schudnac ale od wielu lat mam stala wage...
Co do kokosu to klade go w ogromnych ilosciach na caly lepek Jednak to nie kokos sie przyczynil do babyhair,poniewaz uzylam go dopiero 3 raz a te wloski mam od zawsze...Rosna mi a potem kolejne wyrastaja-przez co moje wlosy sa strasznie ale to strasznie nierówne-kazdy innej dlugosci
i tak zazdroszczę
też mam nierówne włosy i na dodatek znów mi wypadają, nie wiem czy przez stres czy co, ale mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie, kupiłam sobie tonik nerila dzisiaj, podobno też przyspiesza porost zobaczymy jak zadziała
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:14   #2899
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
o wage pytalam xyolax :P no ale skoro juz sie z nami podzielilas ta informacja to ok
Wiem,ze pytalas xyolax ale wlasnie chcialam sie podzielic
Ja na slodycze mam chcice tylko pod koniec cyklu
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 22:18   #2900
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
ja jak idę na uczelnię i czekam w kolejce do sali np z tłumem ludzi to od 3/4 osób jestem wyższa, co dopiero jakbym założyła buty na obcasie
i gdzie tu teraz sobie faceta wysokiego znaleźć
normalnie jakbym byla Toba ;P mam tak samo na uczelni
no wlasnie, gdzie tu teraz takich wsokich szukac

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Wiem,ze pytalas xyolax ale wlasnie chcialam sie podzielic
Ja na slodycze mam chcice tylko pod koniec cyklu
a to przepraszam
ja z checia bym odstawila slodycze ale u mnie to juz sie chyba zalicza do uzaleznienia :P
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:32   #2901
fables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 188
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

no to powracam tym razem melduję się jako powracajaca do naturalek w naturalny sposób..
nie wiem jak to wytrzymam!;>
jakis 39 dzień bez farbowania,,, dziś szamponetką poszła w ruch- ciemny blond. w ogole nie przypomina mojego zimnego ciemnego blondziku

wstawię zdjęcia odrostów jak zrobię.
poki co trzymajcie kciuki, bo nie wiem jak wytrzymam!!!
fables jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:34   #2902
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Wiem,ze pytalas xyolax ale wlasnie chcialam sie podzielic
Ja na slodycze mam chcice tylko pod koniec cyklu
a ja kilka dni przed okreseeem mam taki mega apetyt, że co rusz głodna jestem i coś jem, ale czuję się jakbym w ciąży była bo raz mam ochotę na słone, raz na słodkie, raz na kwaśne ale muszę się jakoś powstrzymywać, bo przecież po takich mieszankach to z głową w kiblu bym skończyła

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
normalnie jakbym byla Toba ;P mam tak samo na uczelni
no wlasnie, gdzie tu teraz takich wsokich szukac

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------


a to przepraszam
ja z checia bym odstawila slodycze ale u mnie to juz sie chyba zalicza do uzaleznienia :P
pij mleko będziesz wielka ! haha
właśnie większość facetów takich kurduplowatych jest
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 23:22   #2903
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A mi przy linii czoła wyrosła kolejna " miedza" z babyhair a nigdy (no może jak byłam dzieckiem) mi tam włosy nie rosły. Mam wrażenie jak by mi się czoło skracało
I ogólnie nie tylko przy czole ale na całej głowie widzę króciutkie włoski, a te babyhair co pojawiły się 2 miechy temu teraz już są sporo dłuższe i mają ten popielaty odcień więc się lekko odznaczają.

Co do egzaminów... ja mam w sobotę z historii wychowania ustny boje się, bo oblała już tyle osób w zerowym terminie, a ten jest tym "pierwszym". Nigdy nie lubiłam historii a teraz muszę ją zwalczyć bo przedmiot się kończy i będę miała spokój. Ale jak ja sobie poradzę w sobotę? Uczyłam się i uczę. Zależy jakie pytanie/nia mi zada... Tak bardzo chciałabym już mieć to za sobą i wracać do swojego miasta po egzaminie i krzyczeć z radości, oznajmić to najbliższym i odpoczywać w ramionach ukochanego
Kurka wodna, musi się udać i będzie tak jak piszę
Dobranoc kobitki.

ps. mam nadzieję że zaczem będzie moda na naturalki to my już będziemy w pełni naturalne
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 23:22   #2904
Aqua_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ahh dziewczyny. Ja mam 170 cm (mialam 172, ale nie wiem co się stało ; o) ważyłam 48 kg a już teraz 50 więc to i tak mega sukces. Też nie mogę przytyć I też już w tym momencie mam problem ze znalezieniem wyższego faceta, więc Wam współczuje. Tyle,e ja jestem szpilkomaniaczką. Kolekcjonuję i kocham (;

Btw zauważyłam, że bardzo dobrze na włosy działa szczotka z naturalnego włosia. Rewelacja Gęste, błyszczące, piękne. Polecam! Przede wszystkim nie wyrywa włosów (a mialam problemy z rozczesywaniem)
Aqua_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 23:27   #2905
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Aqua_90 Pokaż wiadomość
Btw zauważyłam, że bardzo dobrze na włosy działa szczotka z naturalnego włosia. Rewelacja Gęste, błyszczące, piękne. Polecam! Przede wszystkim nie wyrywa włosów (a mialam problemy z rozczesywaniem)
Też mam taką szczotkę, tzn z włosia dzika jak kiedyś miałam przedłużane włosy to ją dostałam ale na prawdę wygładza, nabłyszcza, włosy się nie elektryzują.
Dobrze też mieć grzebień drewniany żeby je dokładnie rozczesać, nie elektryzując i nie zahaczając jakiejś powłoki-podobno najlepiej się spisuje. Mam tylko "bursztynowy" o szerokich zębach, no i zwykły taki :p Muszę się chyba zaopatrzyć kiedyś w drewniaka.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 23:35   #2906
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
a ja kilka dni przed okreseeem mam taki mega apetyt, że co rusz głodna jestem i coś jem, ale czuję się jakbym w ciąży była bo raz mam ochotę na słone, raz na słodkie, raz na kwaśne ale muszę się jakoś powstrzymywać, bo przecież po takich mieszankach to z głową w kiblu bym skończyła
N ja mam tak samo-kilka dni przed okresem i do konca cyklu pozeram slodycze w ogromnych ilosciach W pozostale dni w ogóle mnie nie ruszaja
Tez mam szczotke z naturalnego wlosia i zauwazylam,ze dzieki niej nie elektryzuja mi sie wlosy-to dla mnie bardzo wazne,bo mam z tym wielki problem...
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 08:20   #2907
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
A mi przy linii czoła wyrosła kolejna " miedza" z babyhair a nigdy (no może jak byłam dzieckiem) mi tam włosy nie rosły. Mam wrażenie jak by mi się czoło skracało
I ogólnie nie tylko przy czole ale na całej głowie widzę króciutkie włoski, a te babyhair co pojawiły się 2 miechy temu teraz już są sporo dłuższe i mają ten popielaty odcień więc się lekko odznaczają.

Co do egzaminów... ja mam w sobotę z historii wychowania ustny boje się, bo oblała już tyle osób w zerowym terminie, a ten jest tym "pierwszym". Nigdy nie lubiłam historii a teraz muszę ją zwalczyć bo przedmiot się kończy i będę miała spokój. Ale jak ja sobie poradzę w sobotę? Uczyłam się i uczę. Zależy jakie pytanie/nia mi zada... Tak bardzo chciałabym już mieć to za sobą i wracać do swojego miasta po egzaminie i krzyczeć z radości, oznajmić to najbliższym i odpoczywać w ramionach ukochanego
Kurka wodna, musi się udać i będzie tak jak piszę
Dobranoc kobitki.

ps. mam nadzieję że zaczem będzie moda na naturalki to my już będziemy w pełni naturalne
Też bym tak chciała, mam wysokie czoło, więc dodatkowe włosy by się tu przydały

Cytat:
Napisane przez Aqua_90 Pokaż wiadomość
Ahh dziewczyny. Ja mam 170 cm (mialam 172, ale nie wiem co się stało ; o) ważyłam 48 kg a już teraz 50 więc to i tak mega sukces. Też nie mogę przytyć I też już w tym momencie mam problem ze znalezieniem wyższego faceta, więc Wam współczuje. Tyle,e ja jestem szpilkomaniaczką. Kolekcjonuję i kocham (;

Btw zauważyłam, że bardzo dobrze na włosy działa szczotka z naturalnego włosia. Rewelacja Gęste, błyszczące, piękne. Polecam! Przede wszystkim nie wyrywa włosów (a mialam problemy z rozczesywaniem)
A mi taka szczotka nie przypasowała, bo ona głaszcze tylko włosy a rozczesuje ich porządnie
Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
N ja mam tak samo-kilka dni przed okresem i do konca cyklu pozeram slodycze w ogromnych ilosciach W pozostale dni w ogóle mnie nie ruszaja
Tez mam szczotke z naturalnego wlosia i zauwazylam,ze dzieki niej nie elektryzuja mi sie wlosy-to dla mnie bardzo wazne,bo mam z tym wielki problem...
Dobrze, że mi się włosy nie elektryzują, choć jak byłam mała to non stop włosy miałam w górze
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Też mam taką szczotkę, tzn z włosia dzika jak kiedyś miałam przedłużane włosy to ją dostałam ale na prawdę wygładza, nabłyszcza, włosy się nie elektryzują.
Dobrze też mieć grzebień drewniany żeby je dokładnie rozczesać, nie elektryzując i nie zahaczając jakiejś powłoki-podobno najlepiej się spisuje. Mam tylko "bursztynowy" o szerokich zębach, no i zwykły taki :p Muszę się chyba zaopatrzyć kiedyś w drewniaka.
Właśnie też słyszałam, że drewniane akcesoria są dobre do włosów

No albo tangle teezer
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 09:14   #2908
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Widzę, że tu sporo dziewczyn w moim rozmiarze Ja mam 178 cm i 60 kg (ostatnio ważyłam się w poniedziałek). Co do znalezienia mężczyzny swojego wzrostu to łatwo nie było, ale się udało. Narzeczony ma 196 cm więc patrzy na mnie z góry co się rzadko komu zdarza

Eh, mam wrażenie, że przez styczeń moje włosy wcale nie urosły ;(
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 09:36   #2909
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Widzę, że tu sporo dziewczyn w moim rozmiarze Ja mam 178 cm i 60 kg (ostatnio ważyłam się w poniedziałek). Co do znalezienia mężczyzny swojego wzrostu to łatwo nie było, ale się udało. Narzeczony ma 196 cm więc patrzy na mnie z góry co się rzadko komu zdarza

Eh, mam wrażenie, że przez styczeń moje włosy wcale nie urosły ;(
O to faktycznie Ci się fuksło

Może tak Ci się tylko wydaje A może włoski się kruszą
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 10:10   #2910
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

xyolax nie sądzę żeby się kruszyły, są w bardzo dobrej kondycji - nawet farbowańce są miękkie i błyszczące. Raczej robią mi na złość

Zmierzyłam odrost - 6 cm. Czyli jeśli się nie mylę od ostatniego mierzenia urosły tylko o pół centymetra
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.