Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-05, 15:48   #4591
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
ja ostatnio trafiłam na miłe, ale nie zbyt kompetentne panie. Pytam o lakier holograficzny, a ekspedientka takieee oczyy
jak moja kolezanka pytala w inglocie o top matujacy badz matowe lakiery to nie wiedzialy ze cos takiego istnieje. kupowala mi wypasiony prezent na 18 a wiedziala ze lubie ta firme i troche sie posmiala

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nadrobiłam trochę zaległości... ale nie dam rady cytować, tylko jedno mnie na maksa zaciekawiło



po pierwsze współczuję paznokcia... bardzooo

a dwa... hmmm nie wiem, ale to chyba byłby zbyt duży zbieg okoliczności.... w łukaszu (to raz) plastikowa półeczka (to dwa) barbry color alike po 9zł (to trzci zbieg okolicności) az muszę zapytać - czyżby zamojski łukasz???

gdyby okazało się, że świat jednak jest tak mały- to tydzien temu ja wzielam jeden fiolet a do hetmana panie przywiozły na moje życzenie nr 440 z tej kolekcji ale na razie tylko ten jeden
taaak zamojski witam
daj znac jak beda w hetmanie, mam niedaleko (mieszkam przy budowlance w internacie)
mialam ochote na colour alike ale nie odpowiadaly mi kolory, poza tym, projekt denko, odkladam na egzaminy i dodatkowe jazdy. i mocna jestem, odlozylam juz 400 zl w miesiac (dodatkowe zrodla dochodu typu avon, odmowilam sobie przyjemnosci za pieniadze na zycie w zamosciu itd )

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Orchideo auć ... wiem coś o tym, tez mi się zawsze tak łamią, a raczej pękają, ale ja mam na tyle twarde paznokcie, że nic z tym nie robię aż samo odrośnie
juz tak nie boli, wczoraj minimalnie.

dziewczyny, co robicie, gdy wzorek z konada jest za krotki na paznokiec? zrobilam sobie na czerwonym, troche perlowym lakierze z golden rose czarnym wzorkiem ale byl za krotki... i nie mam wprawy, na prawej mam troche paskudne, za to na lewej cudo
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:00   #4592
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mocna jestem, odlozylam juz 400 zl w miesiac (dodatkowe zrodla dochodu typu avon, odmowilam sobie przyjemnosci za pieniadze na zycie w zamosciu itd )


dziewczyny, co robicie, gdy wzorek z konada jest za krotki na paznokiec? zrobilam sobie na czerwonym, troche perlowym lakierze z golden rose czarnym wzorkiem ale byl za krotki... i nie mam wprawy, na prawej mam troche paskudne, za to na lewej cudo
wow, ja teraz nie mam z czego odkładać, bo i tak powoli wychodzę z minusa , nie spodziewałam się ucięcia dotychczasowych dochodów o prawie 5 stówek, ale cóż,t rzeba sobie radzić dalej

jak Ci Konad nie wystarcza, to zostaw np końcówki niepokonadowane, daje to całkiem fajny efekt przy niektórych wzorach albo na odwrót-dać konada do jakiejść długości od końcówek, możesz też nakładać częściowo konada, na każdym pazurki w innym miejscu trochę, albo spróbować dołożyć---ale tak trudno trafić czasem w miejsce gdzie kończy się jeden a powinien zaczynać drugi

pięknie to wygląda zakończone a la frenchem
zdjęcia pochodzą z bloga http://thenailphile.blogspot.com/

http://farm5.static.flickr.com/4040/...b87601c801.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4050/...ff31c6e7e1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_VWE2Q9vZ91...f_Life_M73.jpg
http://i216.photobucket.com/albums/c...isa_BMLK_B.jpg
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-03-05 o 16:01
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:07   #4593
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

dzieki Maliniak ;* wspolczuje uciecia dochodow, mi sie akurat chwilowo zwiekszyly bo mialam zaskakujaco duze zamowienia, ale opanowalam sie i nie wydaje, dopiero jak zdam, bede na spokojnie kupowac.
dzieki za bloga, ja akurat mam wzorek inny niz na zalaczonych ale bede kombinowac.
ta koronka na zdjeciuuuu
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:10   #4594
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dzieki za bloga, ja akurat mam wzorek inny niz na zalaczonych ale bede kombinowac.
to tylko przykłady możesz jeszcze poszukać i coś pokombinować sama
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:12   #4595
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wow, ja teraz nie mam z czego odkładać, bo i tak powoli wychodzę z minusa , nie spodziewałam się ucięcia dotychczasowych dochodów o prawie 5 stówek, ale cóż,t rzeba sobie radzić dalej

jak Ci Konad nie wystarcza, to zostaw np końcówki niepokonadowane, daje to całkiem fajny efekt przy niektórych wzorach albo na odwrót-dać konada do jakiejść długości od końcówek, możesz też nakładać częściowo konada, na każdym pazurki w innym miejscu trochę, albo spróbować dołożyć---ale tak trudno trafić czasem w miejsce gdzie kończy się jeden a powinien zaczynać drugi

pięknie to wygląda zakończone a la frenchem
zdjęcia pochodzą z bloga http://thenailphile.blogspot.com/

http://farm5.static.flickr.com/4040/...b87601c801.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4050/...ff31c6e7e1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_VWE2Q9vZ91...f_Life_M73.jpg
http://i216.photobucket.com/albums/c...isa_BMLK_B.jpg
2 i 3 link boskie! ostatnie też fajne też cee długie pazurki
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:14   #4596
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Frame śliczne pazurki i kolorek extra

Malina żeby w sklepie ekspedientka uwierzyła musiałabym przy niej malować paznokcie

W poniedziałek góra wtorek powinien przyjść mój zestawik konada
Powiedzcie mi jak się go używa Czy za każdym razem czyścicie stempelek i płytkę czy dopiero po skończonych pazurkach? Czy tak, że odbijecie na jednym-czyścicie płytkę i stempel i dopiero na drugim czy jak? Bo ja zielona jestem, powiedzcie mi krok po kroku jak to robicie
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:19   #4597
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
to tylko przykłady możesz jeszcze poszukać i coś pokombinować sama
bede, bede ale jak zrobie to gupie prawoo jestem wykonczona, a przeciez jeszcze szkola, nawet mi sie malowac nie chce pazury robie na weekendzie, raz na tydzien, rimmel na to i maja wytrzymac
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 16:25   #4598
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
2 i 3 link boskie! ostatnie też fajne też cee długie pazurki
mnie wystarczy połowa tego i będę przeszczęśliwa
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Malina żeby w sklepie ekspedientka uwierzyła musiałabym przy niej malować paznokcie

W poniedziałek góra wtorek powinien przyjść mój zestawik konada
Powiedzcie mi jak się go używa Czy za każdym razem czyścicie stempelek i płytkę czy dopiero po skończonych pazurkach? Czy tak, że odbijecie na jednym-czyścicie płytkę i stempel i dopiero na drugim czy jak? Bo ja zielona jestem, powiedzcie mi krok po kroku jak to robicie
hehe kojarzy mi się to z akcją uświadamiania ekspedientek o prawidłowych rozmiarach staników, może trzebaby zacząć to samo z lakierami

które płytki w końcu wzięłaś?
stempel musi byc czysty przed każdym nowym zrobieniem wzorka (jak robisz mały wzorek, to nie zawsze trzeba go przecierać zmywaczem jesli wszystko się odbije )
płytkę do tej pory czyściłam za każdym razem, a teraz zauważyłam że wcale nie trzeba, ale durna byłam, tyle zmywacza poszło (chociaż to zależy ile i jaki lakier nałożysz i jak go ściągniesz)

ja tak robię, ale są różne szkoły
1. kładę płytkę na podstawce
2. nakładam lakier na płytkę, jak mam duży wzór to nie nakładam na cały wzór, tylko na część i ściągam kartą, wtedy lakier się przeciąga po reszcie wzoru (zużywasz mniej lakieru, mniej się brudzi wszystko)
3. jak ściągnę to wycieram od razu kartę o przygotowany wcześniej wacik nasączony zmywaczem (automatycznie już to robię, więc zdążam)
4. odbijam wzór na stemplu
5. odbijam na paznokciu (na początku za mocno przyciskałam, najlepiej średnio dociskać, raczej lekko niż mocno), najlepiej jednym ruchem (nie wiem jak to napisać, wahadłowym ale w jedną stronę, a nie z powrotem )
jak jest mały wzór to po prostu pionowo przykładam czasem
6. czyszczę stempel (ewentualnie płytkę) i od nowa

to prostrze niż myślisz, pewnie pytania się pojawią jak już spróbujesz
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:37   #4599
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Malina dzięki, to mi dużo ułatwiłaś wiesz jak to chcę być przygotowana jak mi już przyjdzie

A na jaką podstawkę kładziesz tą płytkę? Chodzi mi o twardość, nie może być np na gazecie ?

Ja się boję tego, że podczas czyszczenia płytki czy też stempelka zniszczę te pomalowane paznokcie i będzie lipa.

Na razie wzięłam jedną płytkę, jak ta mi się znudzi to coś dokupię podobają mi się te całopaznokciowe, ale nie wiem czy takie bym umiała odbić, bo z nimi chyba jest trudniej.
Moja płytka
http://allegro.pl/tn-promocja-konad-...471132509.html
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:41   #4600
guinessi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 210
GG do guinessi
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

uwielbiam wasze pazurki i od daaawna sie im przyglądam. w końcu sie odważyłam pokazać Wam moje Konadowe wypociny.. niestety o zdjęciu zawsze przypomina mi sie przed zmyciem paznokci więc lakier zazwyczaj jest już w złym stanie lub widac odrosty ( ok 6 dni.. ) a no i skórki.. leczę olejkiem rycynowym... od.. dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (44,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (35,8 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (36,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (45,0 KB, 78 załadowań)
guinessi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:45   #4601
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Maliniarka dziekuje

MgielkaM Lakier to BeYu nr 324 a sprawilam sobie dwa lakiery, taki metaliczny srebrny i turkusowy ze srebrnymi drobinkami (czas sie zaprzyjaznic z zielenia)
Agateczka*
A to taki stary jak swiat, bezbarwny ze zlotymi drobinkami Lubie go nakladac na wierch roznych lakierow a potem matowic

Lidzia007dziekowac

Maliniarkatrzeci link...
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 16:46   #4602
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A na jaką podstawkę kładziesz tą płytkę? Chodzi mi o twardość, nie może być np na gazecie ?

Ja się boję tego, że podczas czyszczenia płytki czy też stempelka zniszczę te pomalowane paznokcie i będzie lipa.

Na razie wzięłam jedną płytkę
na taką specjalną konadową :klik:, wtedy się tak nie przesuwa płytka, wygodna rzecz (ale ja kupiłam cały zestaw i w zestawie jako gratis była), lakier jak ściągasz z płytki, to nadmiar zostaje na tej podstawce

no trzeba uważać na paznokcie (stempel trzymasz w ręku i przecierasz o płatek więc nic się nie powinno stać), ale to tylko wtedy jak jest zabrudzony (gdzieś czytałam, że można parę razy o coś plastikowego poodbijać to może usunie się ten lakier co został na stemplu bez przecierania zmywaczem)

jak miałam dłuższe paznokcie to brałam płatek kosm nasączony w zmywaczu pęsetą i tak wycierałam płytkę , albo trzeba po prostu umiejętnie chwycić

całopaznokciowe płytki tak samo dobrze się odbijają, mnie się wydaje, że niektóre wzory lepiej od innych jeśli chodzi o te mniejsze

ładne wzorki, ale tak z perspektywy to ja żałuję, że wzięłam jakieś kwiatki i pierdółki zamiast całopaznokciowych

Guinessi
och przepiękne! te cieniowania i wzory świetnie dobrane
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-03-05 o 16:50
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:06   #4603
Wszunia
Raczkowanie
 
Avatar Wszunia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 263
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
I pokazuje wam wczorajsze szaraczki, pokryte znow drobinkowym z inglota jutro je jeszcze zmatowie
W ogole to tak sie ciesze, ze rosna bez szwanku, ale nie chce czegos wykrakac
Bardzo podoba mi się kształt Twoich paznokci Tyle, że Twoje są wysoko osadzone, prawda? Idealne

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
uwielbiam wasze pazurki i od daaawna sie im przyglądam. w końcu sie odważyłam pokazać Wam moje Konadowe wypociny.. niestety o zdjęciu zawsze przypomina mi sie przed zmyciem paznokci więc lakier zazwyczaj jest już w złym stanie lub widac odrosty ( ok 6 dni.. ) a no i skórki.. leczę olejkiem rycynowym... od.. dzisiaj
Piękne! Szczególnie podobają mi się te drugie. Od jakiegoś czasu mam na takie ochotę i może w końcu się skuszę...
Mam kolejkę lakierów do użycia Teraz panterka, potem zielenie, a potem może własnie tak pocieniuję Hm...

W ten weekend mam zajęcia. Na szczęście udaje mi się Was podglądać raz dziennie, więc nie jestem tak strasznie do tyłu, uf
W poniedziałek możecie się spodziewać jakichś nowości na moich paznokciach
Pozdrawiam
Wszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:11   #4604
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Wszunia Pokaż wiadomość
W poniedziałek możecie się spodziewać jakichś nowości na moich paznokciach
jak to w poniedziałek dopiero
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:58   #4605
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Matko ale nadrabiania mam przeczytałam wsio ale na szybkiego
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

dorobiłam konada(jeszcze tyle płytek niewykorzystanych, bidulki), ale zdjęcia z lampą, bo inaczej nic nie widać, ale i tak zamazane (ależ wizaż zżera z jakości)... to płytka do frencha
bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
No to żeby ciągle spamu nie było to wrzucam moje przejściówki które dziś zmyłam, wersja błysk i mat
mat piękny!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość


Wczoraj na pocieszenie kupiłam takie coś
Bell nr 23 holograficzny boski na razie zdjęcia buteleczki
super! pierwszy raz takie coś widzę, ciekawe czy staroć czy nowość

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

I pokazuje wam wczorajsze szaraczki, pokryte znow drobinkowym z inglota jutro je jeszcze zmatowie
W ogole to tak sie ciesze, ze rosna bez szwanku, ale nie chce czegos wykrakac
śliczne

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
uwielbiam wasze pazurki i od daaawna sie im przyglądam. w końcu sie odważyłam pokazać Wam moje Konadowe wypociny.. niestety o zdjęciu zawsze przypomina mi sie przed zmyciem paznokci więc lakier zazwyczaj jest już w złym stanie lub widac odrosty ( ok 6 dni.. ) a no i skórki.. leczę olejkiem rycynowym... od.. dzisiaj
wow
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:47   #4606
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Guinessis śliczne pazurki powiedz mi jak zrobiłaś to cieniowanie bo bardzo mi się podoba

Malina a o tej podstawce specjalnej to ja nie wiedziałam i lipa będzie, będę musiała coś innego wykombinować
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:51   #4607
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Matko ale nadrabiania mam przeczytałam wsio ale na szybkiego
kude ja tak samo, ale gonicie

guinessi - coś pięknego... te ostatnie są przecudne...... muszę sie nauczyć cieniować....

meeedzik
- ja kładę płytkę na katalog avon'u ma tyle stron do zapaćkania. I lakier na cały wzór i skrobaczkiem bo nie mam karty na zbyciu. Resza tak jak Maliniarka pisała.. i a propo tych płytek to ja mam 15 (wiem jestem okropna) i uwielbiam całopaznokciowe, łatwiej jest mi je robić bo nie trzeba celowac z tym wzorkiem żeby na każdym paznokciu w tym samym miejscu trafić. ale mam kciuki za szerokie... i po bokach mi miejsca trochę zostaje

Cytat:
Napisane przez Maliniarka
hehe kojarzy mi się to z akcją uświadamiania ekspedientek o prawidłowych rozmiarach staników, może trzebaby zacząć to samo z lakierami
no a jeszcze jakie oczy robią jak się im mówi, że się nosi np 30(65)F hehe jakby to co najmniej spadochron miał być a tu stoi przed nią laska z biuset tyle o ile (jak ja ) i wyciąga ci zza ladu 80B hehehe wmawiając, że na pewno będzie dobre (już nigdz)ie poza brafiterią nie mierzę staników

Czarna Orchidea
- heh mały ten świat mały. Mówiły mi babki, że będą we wtorek może. Ale ja z drugiego końca miasta mam, więc nie wiem kiedy będę. Maja na pewno teraz ten 440 beżo fiolet taki bo wzięły dla mnie i jeszcze ze 3 szt na sklep (zeby sprawdzić jak się sprzedają) no a co zamówiły wczoraj z przedstawicielką to nie wiem. (mam tylko nadzieję, że cos jednak wzięły).
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:02   #4608
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
mam kciuki za szerokie... i po bokach mi miejsca trochę zostaje

(już nigdz)ie poza brafiterią nie mierzę staników
u mnie to samo z kciukami niestety

a wiesz, że w vbrafiterii jeszcze nie byłam? wszystkie staniki online...napiszesz mi jak tam jest, kobietki, ceny, asortyment? może na pw, bo to już kompletny ot

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Malina a o tej podstawce specjalnej to ja nie wiedziałam i lipa będzie, będę musiała coś innego wykombinować
oj to przecież nie musisz koniecznie mieć , można sobie poradzić bez tego spokojnie

<zrobiłam maseczkę, ble, nie lubię peel-off>
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:14   #4609
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Mali siur juz piszę
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 19:39   #4610
Wszunia
Raczkowanie
 
Avatar Wszunia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 263
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jak to w poniedziałek dopiero
Jutro mam jeszcze zajęcia, donoszę cętki, a w poniedziałek wio!

Co do cieniowania, to ja próbowałam sposób 'na gąbkę' (do naczyń... pewnie lepsza będzie taka do makijażu) i sprawdził się super. A jak się wszystko pokryje brokatowym topem, to świetnie się to razem 'zblenduje'

'Brafiteria'??? Coś mnie tu chyba ominęło!

Edytowane przez Wszunia
Czas edycji: 2011-03-05 o 19:40
Wszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:48   #4611
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Wszunia Pokaż wiadomość
Jutro mam jeszcze zajęcia, donoszę cętki, a w poniedziałek wio!

Co do cieniowania, to ja próbowałam sposób 'na gąbkę' (do naczyń... pewnie lepsza będzie taka do makijażu) i sprawdził się super. A jak się wszystko pokryje brokatowym topem, to świetnie się to razem 'zblenduje'

'Brafiteria'??? Coś mnie tu chyba ominęło!
wio wio racja, ja jak wrócę do domu to cos stworze może. Ja mam takie do makijażu nawet kupione ale jakoś nie miałam kiedy sie za to zabrać, zwłaszcza że musze najpierw teorię cieniowania poznać....

a no brafiteria (nasza zamojska przez jedno t) profesjonalne dopasowywanie biustonosza (mój chłopak orzekł, że tam mógłby pracować )
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:51   #4612
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
wio wio racja, ja jak wrócę do domu to cos stworze może. Ja mam takie do makijażu nawet kupione ale jakoś nie miałam kiedy sie za to zabrać, zwłaszcza że musze najpierw teorię cieniowania poznać....

a no brafiteria (nasza zamojska przez jedno t) profesjonalne dopasowywanie biustonosza (mój chłopak orzekł, że tam mógłby pracować )
a tam teorie, praktyka od razu

hehe mógłby, najlepiej pewnie ocenić mu rozmiar metodą "ile się zmieści w dłoni"?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-03-05 o 19:52
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:59   #4613
Wszunia
Raczkowanie
 
Avatar Wszunia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 263
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Brafiteria... muszę poczytać w necie o tym (o ile coś jest?). Choć ja biust mam -A i chyba nikt nie musi mi tego uświadamiać W moim mieście rodzinnym jest taki sklepik, w którym zawsze jak jestem kupuję po kilka biustonoszy bo:
-sa za 16(?)zł
-są najgrubsze jakie w życiu widziałam
-no i to tyle

Żeby nie pisać nie na temat (jak to się mówi? Off top? Off co?)
Przypominam me cętki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cetkikas.jpg (53,1 KB, 56 załadowań)
Wszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:06   #4614
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

oj oj.... będę próbować to cieniowanie. obiecuję sobie

a brafiting tak na marginesie ehhh fajne, ale jakie wydatki....... i ile prób i błedów zanim się znajdzie swój ideał..

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Wszunia Pokaż wiadomość
Brafiteria... muszę poczytać w necie o tym (o ile coś jest?). Choć ja biust mam -A i chyba nikt nie musi mi tego uświadamiać W moim mieście rodzinnym jest taki sklepik, w którym zawsze jak jestem kupuję po kilka biustonoszy bo:
-sa za 16(?)zł
-są najgrubsze jakie w życiu widziałam
-no i to tyle

Żeby nie pisać nie na temat (jak to się mówi? Off top? Off co?)
Przypominam me cętki
ojjjj na pewno nie masz A... ja myślałam ze noszę B więc spoko.. wyszło, że mój rozmiar to F (najważniejszy jest obwód) poczytaj - jest duuuużo polecam forum biuściastych (małobiuściastych tez jest) ale teoria jest taka sama

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

a pazurki fajne chociaż za panterka nie przepadam - ja z tych zwolenniczek kwiatowych i koronkowych wzorków aleee kolorowe centki
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:08   #4615
MoMi07
Przyczajenie
 
Avatar MoMi07
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 7
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

moje pazurki przed i po kuracji HEROMEnosilam 9 lat tipsy i po zdjeciu moje paznokcie byly w fatalnej kondycji......teraz wygladaja......same widzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1348.jpg (17,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1802.jpg (18,0 KB, 66 załadowań)
MoMi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:08   #4616
Wszunia
Raczkowanie
 
Avatar Wszunia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 263
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Ja wiem, że to najczęściej powinno się nosić większy, niż się nosi. Ale co z tego jak widzę jaki mam biust (cik) i (mimo tego minimalizmu) świata poza nim nie widzę...
Także sory dziewuszki, pupy Wam trochę oddałam, cyce trzymam dla siebie z nadzieją na porost

MoMio ładne! Różnicy nie da się nie zauważyć

Edytowane przez Wszunia
Czas edycji: 2011-03-05 o 20:11
Wszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:18   #4617
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Wszunia Pokaż wiadomość
Brafiteria... muszę poczytać w necie o tym (o ile coś jest?). Choć ja biust mam -A i chyba nikt nie musi mi tego uświadamiać W moim mieście rodzinnym jest taki sklepik, w którym zawsze jak jestem kupuję po kilka biustonoszy bo:
-sa za 16(?)zł
-są najgrubsze jakie w życiu widziałam
-no i to tyle

Żeby nie pisać nie na temat (jak to się mówi? Off top? Off co?)
Przypominam me cętki
cętki super się trzymają

a co do stanika, to kochana ja Ciebie odsyłam do:
http://stanikomania.pl/
http://balkonetka.pl/
http://forum.gazeta.pl/forum/f,50580...ciastych_.html

ja z kolei mam tutaj sporo za dużo :x

Cytat:
Napisane przez MoMi07 Pokaż wiadomość
moje pazurki przed i po kuracji HEROMEnosilam 9 lat tipsy i po zdjeciu moje paznokcie byly w fatalnej kondycji......teraz wygladaja......same widzicie
lowli
teraz trzebajeszcze podpiłować ładnie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:21   #4618
Wszunia
Raczkowanie
 
Avatar Wszunia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 263
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
cętki super się trzymają

a co do stanika, to kochana ja Ciebie odsyłam do:
http://stanikomania.pl/
http://balkonetka.pl/
http://forum.gazeta.pl/forum/f,50580...ciastych_.html

ja z kolei mam tutaj sporo za dużo :x
Daj mi cyce, ja Tobie pupy trochę,
i w naturze będzie równowaga
Dziękuję za linki, nie omieszkam zaglądnąć
Gwoli ścisłości: mam -A (czyt. minus A)
Wszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:25   #4619
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja z kolei mam tutaj sporo za dużo :x
dziewczyno nawet tak nie mów, tu cie małobiuściaste zjedza zaraz :P (a ja między nimi)

MoMio - ale różnica
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:39   #4620
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Wszunia Pokaż wiadomość
Daj mi cyce, ja Tobie pupy trochę,
i w naturze będzie równowaga
Dziękuję za linki, nie omieszkam zaglądnąć
Gwoli ścisłości: mam -A (czyt. minus A)
ale ja pupy nie potrzebuję, bo mam swoją całkiem dorodną

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
dziewczyno nawet tak nie mów, tu cie małobiuściaste zjedza zaraz :P (a ja między nimi)
ale Ty wcale nie jesteś mało
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.