Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 08:39   #4711
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość


_________________________ ________________



laski ale dalyscie czadu czytalam jednym tchem i nic nie rozumiem z tego mamy prawo wyrazac swoje zdanie nawet jesli bedzie ono mniejszoscia jesli mi sie nie podobaja baleriny to mozecie mnie tutaj pokroic pociac a i tak zdania nie zmienie nawet modelka w balerinach wyglada jakos tak...zwyczajnie..ale to moje zdanie i juz wy mozecie sobie latac w papciach i mi to nie przeszkadza
nie mozemy sie klocic dlatego ze jedna ma odmienne zdanie a cale stado takie samo na ulicy to prawda panuje klonowanie stylow i ubran i tego nie zmienimy szczerze to wisi mi to i powiewa dla mnie nawet moga laski stac pod latarnia i przejde obok nich bez komentarza nawet nie zauwaze jak juz mowilam u mnie tutaj w BE nikt nie nosi kwiatkow i rozow zadnej mini i spodenek nie znajdziesz ani jednego klona..w PL na kazdym kroku...ale taki kraj taka mentalnosci i nic nie zrobie wiec mi to powiewa i sama kupuje to co widze w sklepie ..(jak jestem w pl)
co do blogow to jak wiecie czytam je codzien kazdy wasz blog mam na oku ale jak widzicie na poczatku cos tam pisalam pozniej juz nie bo po co znudzilo mi sie zeby oceniac ...ja poprosty wchodze na bloga i szukam inspiracji czasem cos nowego sie dowiem....nie lubie oceniac bo i tak moje zdanie bedzie mniejszoscia
to ze ktos ma inne zdanie inne poglady nie moze byc traktowany gorzej od reszty...
nie zachowujmy sie jak w stadzie wilkow gdzie jeden ktory nie chce jesc owieczki jest linczowany przez pozostale wilkitolerujmy swoja odmiennosc bo to fajnie jak ktos jest inny ja nauczylam sie zyc obok gejow i lesbijek za sciana obok murzynow chinczykow turkow..i kazdy z nich jest inny panuje tu mieszanka styli i mi to nie przeszkadza

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

no właśnie każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie i z tego co pamiętam to Novelove to właśnie wczoraj zrobiła i dostała dostała odpowiedź od Bunny, że pewnie zazdrości, ma kompleksy i takie tam czy to jest normalne zachowanie? aż niemiło się czyta takie rzeczy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-07-06 o 08:56
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 08:52   #4712
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

kiedys prowadzilam bar i zatrudnialam dziewczyny ktore sama bralam do rozmow juz pierwsze jej wejscie jej ubior decydowaly o tym czy bedzie u mnie pracowac nawet nie musialam z nia rozmawiac i chociaz to byl bar i praca po 10h na nogach one musialy nosic u mnie obcas spodniczke jakas bluzeczka i fartuszek
nie wyobrazalam sobie zeby przyszla mi ktoras w adidasach i spodniach to nie boisko
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 08:53   #4713
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Kurde noo czekam i czekam na tego samsunga mam nadzieję, że dziś dojdzie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 08:54   #4714
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Caskada szczerze mówiąc nie pamiętam za bardzo tej Twojej sukieneczki zaraz poszukam

Snow mi się one podobają już od dawna, i wydaje mi się że z szpilkami nie będzie miało znaczenia że jest dresowa w zarce jak ją oglądałam to jest z takiego grubego materiału, ale że jej nie przymierzyłam... no nie wiem, pojadę w sb z tżtem na zakupy to zobaczę a o jakiejś spódnicy i bluzeczce też myślałam ale w ogóle nie mam wizji czekam na oświecenie

tymczasem idę dalej się uczyć
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 08:58   #4715
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

paulinko cos takiego mialam na komunii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka komunia.jpg (36,2 KB, 38 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 09:12   #4716
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no właśnie każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie i z tego co pamiętam to Novelove to właśnie wczoraj zrobiła i dostała dostała odpowiedź od Bunny, że pewnie zazdrości, ma kompleksy i takie tam czy to jest normalne zachowanie? aż niemiło się czyta takie rzeczy
Snow popieram Twoje zdanie
To mial byc temat w kierunku ubioru a wyszla z tego rzyganina ze slodzimy i pierdzimy i ze nie jestesmy szczere i takie tam. I ten atak Bunny bardzo mnie zezloscił bo co nie ktorych słow to sie niespodziewałam. Dlatego ja juz wiecej sie nie wypowiem w tym temacie.
Bunny jesli Cie urazilam to sorry ale Ty urazilas mnie argumentujac nieszczerosc i zaklamanie.I to chyba nie ma zwiazku z arumentowaniem stylu. To wszystko.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-07-06 o 09:18
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 09:15   #4717
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

a wiecie co mi tam powiewa co kto mowi czy sie kloci czy obraza nie traktujmy tego smiertelnie powaznie to tylko internet w swiecie realnym moze inaczej zupelnie bysmy siebie odbieraly a tak slowa pisane nie zawsze wyrazaja to co nam w duszy gra
ja tam jestem neutralna
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 10:01   #4718
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
taaak, było mega
bardzo potrzebowałam takiego odciecia sie od realiow co prawda kosztowało mnie to tyle co za 2 tyg wakacji, eh ale warto było

a Tobie do sierpnia zleci szybciorem moze pogode bedziesz miec lepsza
ja wtedy bede zalegac w robocie
mi też się przyda odcięcie, relaks, odpoczynek.. dlatego już nie mogę się doczekać tego sierpnia

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a co za okazja? co bedziesz robic?
w sumie to nic takiego podetnę tylko ze 3-4 centymetry

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja to sie ostatnio usmialam. Poszłam z marszu wlasciwie na impreze. Zwykłe czarne rurki, szara bokserka, czarne szpilki. Kumpela odstrzelona w mini sukienke z dekoltem. Ja szłam dla towarzystwa,ona żeby cos wyrwać

Po 2 godzinach poszłam do domu bo juz niemoglam wytrzymac
-zatanczymy skarbie?
-no chodz malenka

Mało co mnie nie zatłukła

A teraz jak poszłam w takiej zwykłej krótkiej sukience to mnie ratowalo chyba tylko to zeTŻ byl ze mna

I nie wiem co to, ale nie pamietam zebym kiedykolwiek miala takie branie

Szkoda ze na polglowkow
to pewnie przez te blondziaki

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaale piekny kolor
za*ebisty

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do albumu zdjęcie koloru w słońcu plus gratis
słodkie oczy tego Twojego sierściucha

a kolor fajny jak będziesz miała chwilkę to pokaż w takim świetle jak Ci odrost wzięło

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
snow kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie.
sorry ale mnie w✂✂✂✂iaja wasze teksty i nie raz przez wasza nietolerancje odechciewa mi sie tu w ogole siedziec i zagladac
bo jak ktos sie ubiera jak klon albo babcinie- czytaj wy! to jest za✂✂✂isty a jak ma swoj styl i ubiera sie sexi to juz jest dziwka
niech kazdy ubiera sie jak chce i nie komentujmy i juz
sorry bunny, ale ja się ubieram w to co lubię, co mi pasuje i w czym się dobrze czuję i nie uważam, że moja garderoba zaopatrzona jest w babcine i sklonowane szmatki

każdy chodzi jak mu wygodnie, eksponuje/zakrywa to co chce i mi nic do tego

jak już Czeko chyba pisała - o gustach się nie dyskutuje, wiadomo, możemy się z nimi zgadzać lub nie, ale litości - szanujmy się nawzajem

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a Ty znowu z tymi balerinami daj spokój odpowiedni model wcale nie musi wyglądać babcinie i papciowato przecież. I ładnie ubrana dziewczyna może wyglądać w nich równie sexy jak inna w platformach
zgadzam się

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
zacisnęłam nogi i jakoś się telepię
zrobiłam foty telefonem, nie wiem czy coś to pomoże, ale zawsze
dla porównania pierwsza fota po pierwszym farbowaniu
ja nie bardzo dowidzę na tych fotkach

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no wreszcie zmniejszyłam foty i wrzucam
1,2-przed
3-po zmyciu farbki mokre
4 -7- suche

wydaje mi sie że bardzo zjaśniały i nie wiem czy nie za jasne są teraz muszę kilka dni pochodzić żeby się oswoić
ale skóra na grzywce mnie szczypie okropnie
odrost super pokryła i faktycznie tak jakoś jaśniej się zrobiło
oswoisz się
jak możesz to przy okazji wrzuć z buźką do albumu
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-07-06 o 10:04
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:20   #4719
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Wkleiłam do albumu te 2 wczorajsze bluzeczki z sh outletowego biała jest taka tunikowata, ten ażur na dole mnie zauroczył a żółta jest obcisła i z tyłu ma tak samo głęboko wycięty dekolt jak z przodu, ciekawie to wygląda
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:27   #4720
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Dziewczyny, przeczytałam wczorajszy wieczór..
i kolejny raz ten schemat

znowu jest to samo, że każda wyraża swoje zdanie, co się podoba a co nie, ale jesli jest ono odmienne od zdania Bunny, to odrazu jest, że ma kompleksy, zazdrości, jest niedowartościowana.
Aż nie wierze

BUNNY serio, ale po Twoich postach wczorajszych to ja odniosłam inne wrażenie-że to TY musisz się dowartościować, ciągle piszesz o tej domniemanej za✂✂✂istosci, setkach facetów wpatrzonych w Ciebie..
strasznie starasz się nam dać do zrozumienia, jaka to Ty nie jestes za✂✂✂ista
sorry, ale dla mnie każda kobieta ma własne poczucie wartości i samoocenę i nie musi za wszelką cene jej udowadniac
a przemysl sobie może, bo wydaje mi się, ze w ogole takiej opcji nie bierzesz pod uwagę, ze cos moze byc inaczej niz to Ty sobie ulozylas w głowce. Mianowicie to, ze jak ubierzesz dziewczynę w ultramini, szpile, bluzke z dekoltem, plus jak to wspomniałaś blond włosy i pełno biżuterii, szczerze-sama bym się za nią obejrzała, lecz niestety nie z podziwem a z politowaniem.
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:29   #4721
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wkleiłam do albumu te 2 wczorajsze bluzeczki z sh outletowego biała jest taka tunikowata, ten ażur na dole mnie zauroczył a żółta jest obcisła i z tyłu ma tak samo głęboko wycięty dekolt jak z przodu, ciekawie to wygląda
Mnie tez biała zauroczła
a żółta taka zwykła ale ze sama takie lubie to w szafie zawsze sie przyda
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 10:29   #4722
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wkleiłam do albumu te 2 wczorajsze bluzeczki z sh outletowego biała jest taka tunikowata, ten ażur na dole mnie zauroczył a żółta jest obcisła i z tyłu ma tak samo głęboko wycięty dekolt jak z przodu, ciekawie to wygląda
Takie zwykłe,proste. Będą pasowały do większosci rzeczy
Musze powiedziec ze mi brakuje takich rzeczy w szafie bo wiekszosc z jakimis nadrukami, niewiadomo czym
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
to pewnie przez te blondziaki

każdy chodzi jak mu wygodnie, eksponuje/zakrywa to co chce i mi nic do tego

jak już Czeko chyba pisała - o gustach się nie dyskutuje, wiadomo, możemy się z nimi zgadzać lub nie, ale litości - szanujmy się nawzajem


zgadzam się

No chyba faktycznie to te włosy Chociaz jak mialam te moje dlugie ciemne to tak samo zwracalam uwage Ale juz krotsze ciemne nie sa u mnie tak efektowne

Ehh ja sie wogole nie wypowiadam już. Powiedziałam swoje. Ja sie ubieram w to co mi sie podoba, niewazne czy jestem klonem, czy nie mam stylu,czy jeszcze co innego. Wisi mi to. Musze sie dobrze czuć w tym co nosze i tyle.
I tak samo niech kazdy ubiera to co chce. Ale troche zrozumienia że to moze sie komuś nie podobać, że ma po prostu zwyczajnie inny gust.

To tak samo jak sie idzie na miasto i sie widzi fajnego faceta, a kumpele patrza na nas jak na ufo bo to jakieś niewiadomo co Ale to nam ma sie podobać!

I juz dajcie spokój, bo przykro tu sie zrobiło i padły słowa które paść nie powinny. Troche dystansu.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:32   #4723
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wkleiłam do albumu te 2 wczorajsze bluzeczki z sh outletowego biała jest taka tunikowata, ten ażur na dole mnie zauroczył a żółta jest obcisła i z tyłu ma tak samo głęboko wycięty dekolt jak z przodu, ciekawie to wygląda
zolta fajna
biala za szeroka nie lubie bluzek a'la halka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:33   #4724
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wkleiłam do albumu te 2 wczorajsze bluzeczki z sh outletowego biała jest taka tunikowata, ten ażur na dole mnie zauroczył a żółta jest obcisła i z tyłu ma tak samo głęboko wycięty dekolt jak z przodu, ciekawie to wygląda
tą białą sama bym z chęcią przygarnęła
wydaje się lekka, przewiewna, no i ten dół super zakup!
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:43   #4725
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

dzień dobry
ja wczoraj byłam tylko na chwilę, bo później miałam trochę roboty - głównie przy sobie
farbnęłam się znowu Londą i wyszła jak zawsze ładnie, nie obraziła się za zdradę ale fotki pokażę dopiero za parę dni, bo nie mam teraz jak

Asiu - Twój kolorek bardzo mi się podoba najbardziej ze wszystkich Twoich poprzednich ślicznie, jasno, równiutko
a kawał o blondynce z nosem w trawie przesłałam tacie smsem, żeby się pośmiał z kolegami

Asia nasza zaraz rodząca - ale Ty masz gęste włosiska nic tylko zapuszczać ale wiesz co... ja tak patrzę i patrzę na Twojego avatara i nigdy napatrzeć się nie mogę, pięknie tam wyglądasz

Czeko - co do tych balerinek to musiałabym zobaczyć jak wyglądają na nodze bo ogólnie też nie lubię takich, ale np. moja mama nosi tego typu i wyglądają na nodze zarąbiście, ale jak ja już zakładam to mi się tak nie podoba (chodzi mi o to, że są troszkę takie "cięższe" niż takie zwykłe balerinki )

Adzi - a jaka pogoda u Ciebie w De? pewnie zabrałaś w tych swoich woreczkach słoneczko z PL i nie ma

Yatta - śliczny masz teraz kolorek, nic z nim nie kombinuj a i włoski same w sobie są bardzo ładne, w dobrej kondycji, równiutko ścięte. Także teraz tylko zapuszczaj a Twój psiak jest boski, już kiedyś Ci o tym pisałam a na tej fotce to wygląda jak te maskotki z wielkimi głowami i nosami

Snow - podoba mi się ta biała bluzeczka, dół ma uroczy
wiecie co... jakoś nie mogę dojść do siebie po powrocie... już 4 dzień a ja się snuję z kąta w kąt, masakra muszę Wam też popisać w klubie, ale to najpierw się ogarnę i doprowadzę do porządku.

Co do Waszej wczorajszej dyskusji... Nie wiem czy powinnam coś pisać, nie wiem czy jest sens do tego wracać, no ale niektóre słowa mnie trochę hm... może nie tyle co zabolały, a zwyczajnie wyszły mi gały z orbit i niekiedy nie wierzyłam w to co czytam, ale mniejsza już o to. Nowy dzień jest

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Snow popatrz!
http://www.asos.com/Vivienne-Westwoo...spx?iid=820356

jak ktoś nie lubi ani kaloszków ani balerinek gumowych to ma jeszcze jedno wyjście - botki!
czego to ludzie nie wymyślą
szpilki gumowe, balerinki, koturny, kozaki, botki
a są sandały?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:46   #4726
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

A pamietacie te takie gumowe przezroczyste buty co kiedys w jakims programie Ewa Minge wszystkim wciskała?

Dawno to bylo ale pamietam ze sie zawsze dziwilam co to za moda
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:47   #4727
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Snow popatrz!
http://www.asos.com/Vivienne-Westwoo...spx?iid=820356

jak ktoś nie lubi ani kaloszków ani balerinek gumowych to ma jeszcze jedno wyjście - botki!
czego to ludzie nie wymyślą
szpilki gumowe, balerinki, koturny, kozaki, botki
a są sandały?


są sandały widziałam na all
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:50   #4728
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Caskada a to pamiętam tą sukienke ale ja szukam czegoś bardziej prostego a zarówno eleganckiego

Snow biała fajniuśka na ciepłe dni ideał a żólta normalna bluzeczka, ale do wszystkiego będzie pasować

Kitka, a Ty nakładasz na odrost a potem na całość ? czy na sam odrost? a jak na całości ile trzymasz mniej więcej ? oj kochana, też takie jakieś dni są beznadziejne jak przyjdzie Ci ta sukieneczka to dasz fotki
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy



Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2011-07-06 o 10:52
_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:50   #4729
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


są sandały widziałam na all
w sumie to tak przypomniałam sobie
przecież już w przedszkolu mama kupiła mi plastikowo-gumowe sandały
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 10:51   #4730
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Też takie jakies dziwne dni mam
I mam straszny, ale to straszny dylemat Ale chyba nie bede nic z nim robic
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:53   #4731
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kitka, a Ty nakładasz na odrost a potem na całość ? na całości ile trzymasz mniej więcej ? oj kochana, też takie jakieś dni są beznadziejne jak przyjdzie Ci ta sukieneczka to dasz fotki
na odrost tylko
i jeśli ciutkę tacie zostanie to tam mi gdzieś poprzeciąga, gdzieniegdzie ale to leciutko, bo mało zawsze zostaje farby
a później tylko malaksuję na 5 minutek, żebym nie miała tylko szarego odrostu a całość

właśnie sukieneczka jeszcze nie przyszła mam nadzieję, że dojdzie, bo w sobotę chciałam iść z koleżankami na babski wieczór i ją założyć
jasne, że jak dojdzie to pokażę powinnam już mieć aparat do tego czasu

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Też takie jakies dziwne dni mam
I mam straszny, ale to straszny dylemat Ale chyba nie bede nic z nim robic
też mam dziwne dni, a w czym się przejawia Twoja dziwność?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:54   #4732
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w sumie to tak przypomniałam sobie
przecież już w przedszkolu mama kupiła mi plastikowo-gumowe sandały
tez takie miałam chyba białe z tego co pamiętam

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Też takie jakies dziwne dni mam
I mam straszny, ale to straszny dylemat Ale chyba nie bede nic z nim robic
a Tobie kochana co po główce chodzi?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:54   #4733
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Mnie tez biała zauroczła
a żółta taka zwykła ale ze sama takie lubie to w szafie zawsze sie przyda
tak żółta zwykła, do rurek fajnie wygląda, przyda się pewnie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Takie zwykłe,proste. Będą pasowały do większosci rzeczy
Musze powiedziec ze mi brakuje takich rzeczy w szafie bo wiekszosc z jakimis nadrukami, niewiadomo czym

No chyba faktycznie to te włosy Chociaz jak mialam te moje dlugie ciemne to tak samo zwracalam uwage Ale juz krotsze ciemne nie sa u mnie tak efektowne

Ehh ja sie wogole nie wypowiadam już. Powiedziałam swoje. Ja sie ubieram w to co mi sie podoba, niewazne czy jestem klonem, czy nie mam stylu,czy jeszcze co innego. Wisi mi to. Musze sie dobrze czuć w tym co nosze i tyle.
I tak samo niech kazdy ubiera to co chce. Ale troche zrozumienia że to moze sie komuś nie podobać, że ma po prostu zwyczajnie inny gust.

To tak samo jak sie idzie na miasto i sie widzi fajnego faceta, a kumpele patrza na nas jak na ufo bo to jakieś niewiadomo co Ale to nam ma sie podobać!

I juz dajcie spokój, bo przykro tu sie zrobiło i padły słowa które paść nie powinny. Troche dystansu.
no dokładnie, mi też brak w szafie zwykłych rzeczy a za 12 i 19zł to żal nie brać

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zolta fajna
biala za szeroka nie lubie bluzek a'la halka
ooo z halką bym jej nie skojarzyła ale dzięki za opinie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tą białą sama bym z chęcią przygarnęła
wydaje się lekka, przewiewna, no i ten dół super zakup!
dzięki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja wczoraj byłam tylko na chwilę, bo później miałam trochę roboty - głównie przy sobie
farbnęłam się znowu Londą i wyszła jak zawsze ładnie, nie obraziła się za zdradę ale fotki pokażę dopiero za parę dni, bo nie mam teraz jak

Asiu - Twój kolorek bardzo mi się podoba najbardziej ze wszystkich Twoich poprzednich ślicznie, jasno, równiutko
a kawał o blondynce z nosem w trawie przesłałam tacie smsem, żeby się pośmiał z kolegami

Asia nasza zaraz rodząca - ale Ty masz gęste włosiska nic tylko zapuszczać ale wiesz co... ja tak patrzę i patrzę na Twojego avatara i nigdy napatrzeć się nie mogę, pięknie tam wyglądasz

Czeko - co do tych balerinek to musiałabym zobaczyć jak wyglądają na nodze bo ogólnie też nie lubię takich, ale np. moja mama nosi tego typu i wyglądają na nodze zarąbiście, ale jak ja już zakładam to mi się tak nie podoba (chodzi mi o to, że są troszkę takie "cięższe" niż takie zwykłe balerinki )

Adzi - a jaka pogoda u Ciebie w De? pewnie zabrałaś w tych swoich woreczkach słoneczko z PL i nie ma

Yatta - śliczny masz teraz kolorek, nic z nim nie kombinuj a i włoski same w sobie są bardzo ładne, w dobrej kondycji, równiutko ścięte. Także teraz tylko zapuszczaj a Twój psiak jest boski, już kiedyś Ci o tym pisałam a na tej fotce to wygląda jak te maskotki z wielkimi głowami i nosami

Snow - podoba mi się ta biała bluzeczka, dół ma uroczy
wiecie co... jakoś nie mogę dojść do siebie po powrocie... już 4 dzień a ja się snuję z kąta w kąt, masakra muszę Wam też popisać w klubie, ale to najpierw się ogarnę i doprowadzę do porządku.

Co do Waszej wczorajszej dyskusji... Nie wiem czy powinnam coś pisać, nie wiem czy jest sens do tego wracać, no ale niektóre słowa mnie trochę hm... może nie tyle co zabolały, a zwyczajnie wyszły mi gały z orbit i niekiedy nie wierzyłam w to co czytam, ale mniejsza już o to. Nowy dzień jest

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Snow popatrz!
http://www.asos.com/Vivienne-Westwoo...spx?iid=820356

jak ktoś nie lubi ani kaloszków ani balerinek gumowych to ma jeszcze jedno wyjście - botki!
czego to ludzie nie wymyślą
szpilki gumowe, balerinki, koturny, kozaki, botki
a są sandały?
dziękuję
ooo botki rewelacja
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:56   #4734
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

hello kobietki !

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
'

ale jak równiutko wyszło i jaśniutko ! zdjęcie z buzią
dziękuję zaraz dodam do albumu
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam czyzbym byla dzis pirwsza

Asia
Bardzo fajnie wyszło
jest jasno rowno jest biuti.

Yatta
A wiesz ze jak wracalam do de. to jechalam z deszczem.
Dopiero jakies 200 km przed celem zrobilo sie pieknie slonecznie.
Ale u mnie tez był czas ze padalo.
Teraz jest juz cieplo i mam nadzieje ze do Ciebie tez to dojdzie w koncu

Lady
Oj znam te bieganie przy remontach i po.
Wiadomo ze jak sie robi to chcialo by sie juz zrobic wszystko po swojej mysli. Takze trzymam kciuki abys wszystko znalazla i dopasowała.

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

A ja dzis tylko 6 godzinek w pracy. Wczoraj drobilam sobie dwie godziny i dzis pol dnia dla mnie
Ide na sniadanko
dziękuję no wyszło bardzo jasno aż się nie mogę przyzwyczaić dzis jak patrzyłam w samochodzie w lusterko to jest chłodniutki jasny blondzik na pewno chłodniej i jaśniej niz po C12 ,ale zobaczymy za jakiś tydzień dwa jak sie kolorek będzie spłukiwał
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
heej i znowu pada



ale jaśniutko! i tak pięknie czysto bardzo mi się podoba! i nie jest tak chłodno jak u reszty dziewczyn




ja również swego czasu na pasemka chodziłam naturalny mam średni blond, napiszę Ci jak ja to przeszłam
za pierwszym razem gdy kładłam farbę, też miałam spory odrost jakieś 3-4cm, kupiłam wtedy farbę loreal excellence 10,21, wyszło ładnie choć na odroście ciepławo co było do przewidzenia za pierwszym podejściem Kolejnym razem już kupiłam loreal preference stockholm i wyszło o niebo lepiej ale zgładzałam też już mniejszy odrost bo jakiś 3-4 tygodniowy tylko Długi czas farbowałam tym stockholmem aż kolor się zrównał. Teraz farbuję palette ale ciągle myślę nad zmianą



ale faaajnie
dziękuję jaśniutko i to bardzo ale dobrze że nie szaro bo tego bym nie chciała
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
mi też się przyda odcięcie, relaks, odpoczynek.. dlatego już nie mogę się doczekać tego sierpnia


w sumie to nic takiego podetnę tylko ze 3-4 centymetry


to pewnie przez te blondziaki


za*ebisty


słodkie oczy tego Twojego sierściucha

a kolor fajny jak będziesz miała chwilkę to pokaż w takim świetle jak Ci odrost wzięło


sorry bunny, ale ja się ubieram w to co lubię, co mi pasuje i w czym się dobrze czuję i nie uważam, że moja garderoba zaopatrzona jest w babcine i sklonowane szmatki

każdy chodzi jak mu wygodnie, eksponuje/zakrywa to co chce i mi nic do tego

jak już Czeko chyba pisała - o gustach się nie dyskutuje, wiadomo, możemy się z nimi zgadzać lub nie, ale litości - szanujmy się nawzajem


zgadzam się


ja nie bardzo dowidzę na tych fotkach


odrost super pokryła i faktycznie tak jakoś jaśniej się zrobiło
oswoisz się
jak możesz to przy okazji wrzuć z buźką do albumu
dziś jak się przyjrzałam to mi się wydaje że lepiej niż C12 na odroście ,ale zobacze za kilka dni czy nie zrudzieje
zaraz dodam fotki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:56   #4735
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Caskada a to pamiętam tą sukienke ale ja szukam czegoś bardziej prostego a zarówno eleganckiego

Snow biała fajniuśka na ciepłe dni ideał a żólta normalna bluzeczka, ale do wszystkiego będzie pasować

Kitka, a Ty nakładasz na odrost a potem na całość ? czy na sam odrost? a jak na całości ile trzymasz mniej więcej ? oj kochana, też takie jakieś dni są beznadziejne jak przyjdzie Ci ta sukieneczka to dasz fotki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:57   #4736
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
n
też mam dziwne dni, a w czym się przejawia Twoja dziwność?
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tez takie miałam chyba białe z tego co pamiętam


a Tobie kochana co po główce chodzi?
Hmmm po głowie mi wyjazd chodzi I nie wiem nic eh :/ Cięzki temat generalnie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:59   #4737
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm po głowie mi wyjazd chodzi I nie wiem nic eh :/ Cięzki temat generalnie
wyjazd z TŻ?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 11:00   #4738
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wyjazd z TŻ?
Hmm mozna tak powiedziec ale nie do końca W bliższe miejsce o ;p
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 11:04   #4739
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm po głowie mi wyjazd chodzi I nie wiem nic eh :/ Cięzki temat generalnie
aaa, taki dylemat do niego?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 11:06   #4740
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

idę zmyć olej z włosów i się trochę ogarnąć do później
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.