Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-29, 09:47   #2971
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

bunny,

nie wiem jaki jest Twoj dziadek, ale duzo starszych (i nie tylko!) ludzi pewnie warczaloby w takiej sytuacji, ale to nic: zrobilas przysluge, kurz i plesn sa niebezpieczne dla zdrowia, a w czystosci jest po prostu milej i przyjemniej. Dobra z Ciebie wnuczka!

buahhot,

Ja chce psaaaaaa!!!!!! (Tzn mam, ale w Polsce, tutaj nie moge miec i tak strasznie, strasznie za nim tesknie!!!)
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:50   #2972
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
witam, jeśli kogoś to interesuje, jutro zamierzam kłaść syoss 9-52 MIX PEREŁ I PLATYNY z serii mixing colors, z tym, że nie chce kłaść na całość wymieszanej farby, ale chce się pobawić ze względu na to że są 2 tubki z różnymi odcieniami: myśle żeby zrobić 5 różnych mieszanek (eh moje pomysły) 1- sama farba z 1 tubki, 2-troszkę farby z 1 tubki i więcej z 2, 3-odwrotnie niz 2, 4-pół na pół odcieni, 5- sama farba z 2 tubki, i ponakładać po prostu po palcami na pasma, na kolejne pasmo obok połoze inną mieszankę, myślicie ze wyszedłby wielotonowy odcień?
hahaha pomysły rzeczywiscie mega to czekamy na fotki !

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
słyszałyście, że od 3 sierpnia zapowiadają wielki powrót upałów?
oby tylko te prognozy się sprawdziły, bo przecież przy takiej pogodzie nie można normalnie funkcjonować

Infa - super masz ten kolor moim zdaniem ładniej niż po c12
oby chociaz u mnie od wczoraj ładniej sie zrobiło i nawet słoneczko jest
i dziekuje

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Mam takie zakwasy, że ledwo wstałam z łóżka. Naprawdę nie mam pojęcia jak ja dzisiaj pójdę do pracy, a co dopiero na siłownię... A czuję się... Świetnie. Brzmi to idiotycznie, ale zakwasom zawsze towarzyszy poczucie takiej głupiej, rozpierającej dumy, bo ja jestem bardzo bardzo asportowa

Zastanawiam się też nad powrotem na basen, ale moje włosy strasznie na tym cierpią. Czy któraś z Was regularnie (3x w tygodniu lub więcej) pływa?

Strasznie się cieszę, że weekend nadchodzi, bo mam takiego lenia w pracy, że aż niesmacznie!
ja kiedys bywałam na basenie 4x w tyg bo trenowałam, potem juz tylko rekreacyjnie 2x ale masz racje-z włosami jest masakra potem, a ja zawsze długie wiec rozczesywanie takich wysuszonych chlorem nie było za fajne, delikatnie mowiac wiec przestałam i dopiero w domu je myłam od nowa i na to maska włosy to jedno ale skóra tak samo cierpi, trzeba dobrze nawilżac, chyba ze znajdziesz basen z ozonowaną wodą

Cytat:
Napisane przez karabelka23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny...wczoraj mokre wyglądały nie najlepiej po farbowaniu. A dziś gdy wyschły jest mega tragedia doradzcie czy zrobić odrost zeby w miare byl kolor jednolity bo ten rudawy jest masakryczny.((((((((((( (((((
Zresztą same zobaczcie...
ojj..nie wiem co bym nałożyła


mi pazury tez jakos szybko rosną, 2 mm na tydzien to spokojnie, ale dopiero to zauwazylam jak miałam żel, wtedy odrost po 2 tygodniach był taki ze trzeba było juz uzupełniac
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:52   #2973
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sliczna jest
a tym zoltym sie nie przejmuj i nie popadaj w paranoje jak niektorzy tak naprawde zeby bialy pies byl caly bialy to bys musiala go non stop kapac- jak sasiad swoja pitbulke.
bo futerko zolknie miejscami gdzie jest najbardziej brudzone, wylizywane itp.
nie warto tak meczyc psa tylko po to by byl idealnie bialy.
nie, nie oczywiście nie będę jej kapać na siłe żeby miała białe łapki, ma takie, to ma, trudno tylko myślałam, że jak mam szampon specjalnie dla psów rasy białej to troszkę wyeliminuje ten kolor, ale tak naprawdę to mi nie przeszkadza, kocham wszystko w mojej Kali, nawet te żółte włoski
Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
buahhot,

Ja chce psaaaaaa!!!!!! (Tzn mam, ale w Polsce, tutaj nie moge miec i tak strasznie, strasznie za nim tesknie!!!)
ojj ja chyba bym umarła z tęsknoty
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:53   #2974
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Niee, nie meczy


Taaa z TŻ, nie daje za wygraną :(

Ja w sumie hmm nie mam przyjaciółki. Mam kilka bardzo dobrych koleżanek

Jakbym o moim dziadku słyszała
Leniwy tak że chodzi w piżamie,śpi w piżamie,wszystko w piżamie Ale to tak po śmierci babci
u mnie smiercia babci tego tlumaczyc nie moge- bo umarla raptem po 10 latach ich malzenstwa gdy mialam 1,5 roku...
to juz ponad 20 lat temu odkad zyje sam. ale zawsze ona za niego wszystko robila, a efekt jest taki jak teraz...
jemu brud nie przeszkadza, a nie wietrzy bo nie chce zeby muchy do domu wlatywaly
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:53   #2975
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
dziękuję blondaski za kciuki, to jutro o 12.30 <stres na maxa> :/
a to jutro masz egz praktyczny na prawko

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to szybko ci rosna. ja mam jakies 1-2 mm miesiecznie
mi dość szybko rosną myślę, że za 3 tygodnie/miesiąc urośnie te 5mm resztę spiłuję

a Ty się tipsem podratujesz i a pazurek będzie sobie rósł spokojnie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:56   #2976
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

a buu... myslalam ze z ciemnych rozjasniane i taki odrost- bo u mnie w sloncu odrost jest zloty, ale za to calosc pieknie biala i jest duzo jasniej niz c12 i nie tak zolto. ale ja mam ciemne wlosy-jasny braz to i ciezko uzyskac ładny kolor.
Powiedz mi jeszcze bo widzialam na Twoim blogu ze robilas tym 219 - jak sie wyplukuje po tej farbie to wylaza zolte po czasie ?

oj z tymi wlosami to dziwnie jest , np moja cora ma wlosy ciemne dosc mocno ( mysie, ciemne- popielate ) ,a po rozjasniaczu jej wychodza prawie biale , zero zoltka . Moja mama ma problem na podobnym kolorze bo pomaranczowo jej lapie . Wiec moze od barwnika wlosa jakos zalezy.

za to mimo zes zamraudzila Twoje wlosy sa sliczne calosciowo o !
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:58   #2977
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Ja uzywalam zawsze tych szamponow dla bialych psow*, one nie za bardzo dzialaja szczerze mowiac. Dobrze natomiast na zachowanie bieli dziala chodzenie do dobrego psiego fryzjera i trymowanie, a nie strzyzenie. No ale to dla terrierow, o szorstkim wlosie - Twoja jest jeszcze mala poza tym, prawda? Ile ma?


* Tzn nie ja, lol, tylko uzywalam ich do mycia mojego psiaka
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 09:59   #2978
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie, nie oczywiście nie będę jej kapać na siłe żeby miała białe łapki, ma takie, to ma, trudno tylko myślałam, że jak mam szampon specjalnie dla psów rasy białej to troszkę wyeliminuje ten kolor, ale tak naprawdę to mi nie przeszkadza, kocham wszystko w mojej Kali, nawet te żółte włoski

ojj ja chyba bym umarła z tęsknoty
te szampony dla psow to jak te fioletowe dla ludzi- lekko ochlodza kolor i nadadza polysk, ale nie oszukujmy sie z bardzo zazolconego bialego nie zrobia.
dobrze ze masz takie podjescie do malej
ja lolke piore zawsze po pobycie na dzialce u mamy i dziadka- np. wczoraj z tego wzgledu ze tam bawi sie z psami łancuchowymi i pchel by mi nawiozla do domu ale lubi sie kapac, kapie ja w szamponie moim j&j- i nie ma podraznien ani suchej skory jak miala po szamponie dla psow- az spojrzalam na sklad i nigdy wiecej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:59   #2979
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość

Zastanawiam się też nad powrotem na basen, ale moje włosy strasznie na tym cierpią. Czy któraś z Was regularnie (3x w tygodniu lub więcej) pływa?
Może zaczepkuj się?


Bunny
Pokażę jak zrobię nowe, bo wczoraj wieczorem się wkurzyłam i obgryzłam wszystkie. A miałam je nie wiem z 1.5 tygodnia? przeważnie to już po 2 dniu była sraka.
I kurde. Co z tego,że mi się nie zapowietrza, jak jeszcze ten przedłużony pazur (na formie) na niektórych palcach odchodzi po boczkach. Już sama nie wiem, co robię w tym źle. Obejrzałam te filmiki, co mi kiedyś podałaś, ale nie w tym chyba tkwi problem.
Współczuję paluszka!

Karabelka
Oj tam,oj tam. Ja od dziś przez tą siwulką noszą wielką materiałową opaskę z kokardą, taką dookoła głowy i nie widać babulki

Buahhot
Połączmy brutucha z tą Twoją zobaczymy co wyjdzie hahaha
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:00   #2980
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Ja uzywalam zawsze tych szamponow dla bialych psow, one nie za bardzo dzialaja szczerze mowiac. Dobrze natomiast na zachowanie bieli dziala chodzenie do dobrego psiego fryzjera i trymowanie, a nie strzyzenie. No ale to dla terrierow, o szorstkim wlosie - Twoja jest jeszcze mala poza tym, prawda? Ile ma?
Za tydzien skonczy 3miesiące
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:01   #2981
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
jak są chęci to połowa sukcesu
trzymam kciuki, aby Ci się udało dojść do tego co sobie założyłaś


jakby co to będzie na panie pogodynki
w sumie oglądałam wczoraj pogodę na dwóch kanałach - i tak samo mówiły, że od 3 sierpnia upały powrócą.. na necie to samo
także wszystko wskazuje na to, że lato dopiero nas zaszczyci swoją obecnością
no to za✂✂✂iście bo tylko leżą w szafie te bardzo letnie ciuszki nie ma kiedy ubrać a nadal kupuje nowe
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 10:02   #2982
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pewnie, że wstawię
wczoraj zasnęła mi na rękach jeśli chcecie zapytać co to za żółte włosie między łapkami, to już odpowiadam- jej nogi nie wiem czemu, pomimo tego że ją wykąpałam w niebieskiem () szamponie, specjalnie dla niej, te łapki zostały żółte

z resztą, co ja ją wyczesze to ona wstanie i tak się wytrzepie jak chce, a włosy na pyszczku układa sobie łapkami sama poza tym czesać ją mogę tylko jak śpi, bo normalnie to zabiera mi grzebień i go gryzie

a drugie zdjęcie zrobione podczas zabawy, tak biegała, że zdążyłam zrobić tylko takie, wszystkie inne mam rozmazane


mój pierdutek kochany
pięknaaa
też bym chciała taką niespodziankę od TŻta

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
oby chociaz u mnie od wczoraj ładniej sie zrobiło i nawet słoneczko jest
i dziekuje
u mnie dzisiaj brzydko jest.. ale jeszcze te parę dni wytrzymam z tymi chmurami
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:06   #2983
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
te szampony dla psow to jak te fioletowe dla ludzi- lekko ochlodza kolor i nadadza polysk, ale nie oszukujmy sie z bardzo zazolconego bialego nie zrobia.
dobrze ze masz takie podjescie do malej
ja lolke piore zawsze po pobycie na dzialce u mamy i dziadka- np. wczoraj z tego wzgledu ze tam bawi sie z psami łancuchowymi i pchel by mi nawiozla do domu ale lubi sie kapac, kapie ja w szamponie moim j&j- i nie ma podraznien ani suchej skory jak miala po szamponie dla psow- az spojrzalam na sklad i nigdy wiecej
zobacze w praniu jak często moją Kalę będę musiała kapac- ma biełe futerko, jesienią chyba częściej, bo pewnie wejdzie w jakąś kałużę, błoto...
Ja się na składach nie znam aż tak, wiem o silikonach sls, ale reszty składników nie znam, więc nawet ciężko mi jest ocenić skład szamponu dla psa
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

Buahhot
Połączmy brutucha z tą Twoją zobaczymy co wyjdzie hahaha
haha coś małego by wyszło, ale co, nie wiem

Encha oj tak, cudowna niespodzanka, przekochana
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:08   #2984
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pewnie, że wstawię
wczoraj zasnęła mi na rękach jeśli chcecie zapytać co to za żółte włosie między łapkami, to już odpowiadam- jej nogi nie wiem czemu, pomimo tego że ją wykąpałam w niebieskiem () szamponie, specjalnie dla niej, te łapki zostały żółte

z resztą, co ja ją wyczesze to ona wstanie i tak się wytrzepie jak chce, a włosy na pyszczku układa sobie łapkami sama poza tym czesać ją mogę tylko jak śpi, bo normalnie to zabiera mi grzebień i go gryzie

a drugie zdjęcie zrobione podczas zabawy, tak biegała, że zdążyłam zrobić tylko takie, wszystkie inne mam rozmazane


mój pierdutek kochany
ale słodziutka

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

może by tak mojemu płukankę zrobić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:09   #2985
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no to za✂✂✂iście bo tylko leżą w szafie te bardzo letnie ciuszki nie ma kiedy ubrać a nadal kupuje nowe
tez mam pełno ciuszków letnich w szafie, których jeszcze nie miałam na dupsku nawet

ale już nie kupuje (na wyjazd zbieram)
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:10   #2986
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Miałam porobić fotki całości, ale pogoda nadal tragiczna wiec w swietle dziennym bez lampy nie mam fotek bo albo wychodzą mega szare, albo białe wiec bez sensu. Zrobiłam normalnie w dziennym z lampą

Troche są takie poodkształcane miejscami bo chodziłam w warkoczyku wczoraj Przy okazji wklejam zdjęcia kity - chyba juz nie jest z nia tak zle jak bylo w najgorszym momencie wypadania co?
Końcówki wiem do podcięcia koniecznie ale sama tego nie zrobie bo mi sie głównie sianują końcówki na tej krótszej warstwie... a musze ze tak powiem oswoić sie z myślą fryzjera bo boje sie ze mi pocieniuje bardziej A ja chce tylko końcóweczki na każdej warstwie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA290093.jpg (25,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA290097.jpg (53,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA290098.jpg (60,7 KB, 37 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:10   #2987
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale słodziutka

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

może by tak mojemu płukankę zrobić
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:11   #2988
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pewnie, że wstawię
wczoraj zasnęła mi na rękach jeśli chcecie zapytać co to za żółte włosie między łapkami, to już odpowiadam- jej nogi nie wiem czemu, pomimo tego że ją wykąpałam w niebieskiem () szamponie, specjalnie dla niej, te łapki zostały żółte

z resztą, co ja ją wyczesze to ona wstanie i tak się wytrzepie jak chce, a włosy na pyszczku układa sobie łapkami sama poza tym czesać ją mogę tylko jak śpi, bo normalnie to zabiera mi grzebień i go gryzie

a drugie zdjęcie zrobione podczas zabawy, tak biegała, że zdążyłam zrobić tylko takie, wszystkie inne mam rozmazane


mój pierdutek kochany
Jaka słodziutka
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:12   #2989
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tez mam pełno ciuszków letnich w szafie, których jeszcze nie miałam na dupsku nawet

ale już nie kupuje (na wyjazd zbieram)
ja kupuje teraz takie uniwersalne co nadadzą się na każdą pogodę

a dzisiaj u mnie pada i chodziłam sobie w szortach i emu

dziewczynki fotki ostatnich zakupów w albumie
bluzka z poniedziałku to ta co pokazuje na sobie
ta koszula to kupiona z wizją wkładania jej do jeansów
bokserki standard to już choroba
i body wbrew pozorom jest dekolt
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 10:12   #2990
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Buahhot
A tżcik nie zazdrosny o pieska?
Mój strasznie zazdrosny i cały czas go obraża-Brutus głupi, Brutus szczeka, Brutus krzywo sra, nie może to to to i cały czas podważa sposób w jaki staramy się go z mamką wychować -.-. Jak zazdrosny dzieciak.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:12   #2991
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Jedna rada: nawet biale psy najlepiej kapac jak najrzadziej - tylko wtedy, kiedy jest koniecznosc. Im czesciej bedziesz kapac, tym bardziej miekki i suchy i delikatny bedzie wlos - i bedzie mocniej lapal brud. Duzo czesania, szczotkowania itp - kup dla niej cos w stylu tangle teezera, skoro nie lubi grzebienia. Moja babcia swojego westie prala zdecydowanie za czesto i ma taki jedwabisty wlos teraz, ktory po 3 minutach robi sie szary...
Ponownie - to doswiadczenie glownie sie tyczy szorstkowlosych psow (jak moj westie), ale i tak: malo kapac i myc, duuuzo duzo duzo duzo czesac!
__________________

Edytowane przez Juliszka
Czas edycji: 2011-07-29 o 10:14
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:12   #2992
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
psu oczywiście żeby ktoś z Tżtem nie pomylił
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:13   #2993
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Powiedz mi jeszcze bo widzialam na Twoim blogu ze robilas tym 219 - jak sie wyplukuje po tej farbie to wylaza zolte po czasie ?

oj z tymi wlosami to dziwnie jest , np moja cora ma wlosy ciemne dosc mocno ( mysie, ciemne- popielate ) ,a po rozjasniaczu jej wychodza prawie biale , zero zoltka . Moja mama ma problem na podobnym kolorze bo pomaranczowo jej lapie . Wiec moze od barwnika wlosa jakos zalezy.

za to mimo zes zamraudzila Twoje wlosy sa sliczne calosciowo o !
w sumie majac porownanie c12 i 219 to 219 absolutnie zolte po czasie sie nie robi
za to po c12 to po tygodniu juz plukanki bo zolte byly jak skorka banana
u mnie tylko odrost jest bardziej zloty niz dlugosci ale to sie wyrownuje, zreszta trzeba by sie z bliska przygladac. z daleka nie widac, w swietle dziennym tez, no i ja po kazdej farbie mam lekka roznice odcienia bo wlosy za ciemne na takie jasne blondy to co sie oszukiwac...
dziekuje!
i jasne ze wszystko zalezy od barwnikow we wlosach ale najgorsze sa te ciemne i popielate naturalnie i taki jest fakt...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:14   #2994
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w sumie majac porownanie c12 i 219 to 219 absolutnie zolte po czasie sie nie robi
za to po c12 to po tygodniu juz plukanki bo zolte byly jak skorka banana
u mnie tylko odrost jest bardziej zloty niz dlugosci ale to sie wyrownuje, zreszta trzeba by sie z bliska przygladac. z daleka nie widac, w swietle dziennym tez, no i ja po kazdej farbie mam lekka roznice odcienia bo wlosy za ciemne na takie jasne blondy to co sie oszukiwac...
dziekuje!
i jasne ze wszystko zalezy od barwnikow we wlosach ale najgorsze sa te ciemne i popielate naturalnie i taki jest fakt...
No maszno... wiedziałam A mój popiel to przecież jak dobrze światło zimą błysło to aż w zieleń wpadał

Ale u ciebie dobrze to wszystko na całości wygląda I mi tez po 219 odrost złoty wychodzi, tylko ze sie nie wyrównuje, no ale zobaczymy dalej jak bedzie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:15   #2995
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja kupuje teraz takie uniwersalne co nadadzą się na każdą pogodę

a dzisiaj u mnie pada i chodziłam sobie w szortach i emu

dziewczynki fotki ostatnich zakupów w albumie
bluzka z poniedziałku to ta co pokazuje na sobie
ta koszula to kupiona z wizją wkładania jej do jeansów
bokserki standard to już choroba
i body wbrew pozorom jest dekolt
super to body i ta bluzeczka w kwiaty sama bym przygarneła
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Buahhot
A tżcik nie zazdrosny o pieska?
Mój strasznie zazdrosny i cały czas go obraża-Brutus głupi, Brutus szczeka, Brutus krzywo sra, nie może to to to i cały czas podważa sposób w jaki staramy się go z mamką wychować -.-. Jak zazdrosny dzieciak.
nie, ani troszke wczoraj leżał pomiędzy mną a psiakiem- był zadowolony, że lezy między dwoma kobietami
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:19   #2996
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
super to body i ta bluzeczka w kwiaty sama bym przygarneła

nie, ani troszke wczoraj leżał pomiędzy mną a psiakiem- był zadowolony, że lezy między dwoma kobietami
dziękuję teraz myślę do czego nosić to body bo kupiłam pod wpływem impulsu w outlecie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:21   #2997
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Może zaczepkuj się?


Bunny
Pokażę jak zrobię nowe, bo wczoraj wieczorem się wkurzyłam i obgryzłam wszystkie. A miałam je nie wiem z 1.5 tygodnia? przeważnie to już po 2 dniu była sraka.
I kurde. Co z tego,że mi się nie zapowietrza, jak jeszcze ten przedłużony pazur (na formie) na niektórych palcach odchodzi po boczkach. Już sama nie wiem, co robię w tym źle. Obejrzałam te filmiki, co mi kiedyś podałaś, ale nie w tym chyba tkwi problem.
Współczuję paluszka!

Karabelka
Oj tam,oj tam. Ja od dziś przez tą siwulką noszą wielką materiałową opaskę z kokardą, taką dookoła głowy i nie widać babulki

Buahhot
Połączmy brutucha z tą Twoją zobaczymy co wyjdzie hahaha
jesli odchodzi ci po boczkach to:
-zle przygotowan plytka na bokach palcow- ja wiem ze tam ciezko pilnikiem podjechac ale trzeba powoli i dokladnie plytke przygotowac, kazdy zakamarek
- za cienko zelu na bokach paznokcia w sensie za cienkie scianki
- za grubo zelu na boczkach- za grube scianki- prawidlowe scianki sa rowne czy gorna czy boczne i maja ok 1mm grubosci.


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Miałam porobić fotki całości, ale pogoda nadal tragiczna wiec w swietle dziennym bez lampy nie mam fotek bo albo wychodzą mega szare, albo białe wiec bez sensu. Zrobiłam normalnie w dziennym z lampą

Troche są takie poodkształcane miejscami bo chodziłam w warkoczyku wczoraj Przy okazji wklejam zdjęcia kity - chyba juz nie jest z nia tak zle jak bylo w najgorszym momencie wypadania co?
Końcówki wiem do podcięcia koniecznie ale sama tego nie zrobie bo mi sie głównie sianują końcówki na tej krótszej warstwie... a musze ze tak powiem oswoić sie z myślą fryzjera bo boje sie ze mi pocieniuje bardziej A ja chce tylko końcóweczki na każdej warstwie
czeko mi sie podobaja twoje wloski. zwlaszcza kolor.
a z tymi koncami to wytlumacz dokladnie fryzjerce ze chodzi ci o milimetrowe podciecie gornych partii a wyrownanie dolu czy jak tam chcesz i tak ci zrobi- tylko pogadaj z nia i sie upewnij ze zrozumiala- powiedz ze zapuszczasz i kazdy mm wazny jest dla ciebie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:23   #2998
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja kupuje teraz takie uniwersalne co nadadzą się na każdą pogodę

a dzisiaj u mnie pada i chodziłam sobie w szortach i emu

dziewczynki fotki ostatnich zakupów w albumie
bluzka z poniedziałku to ta co pokazuje na sobie
ta koszula to kupiona z wizją wkładania jej do jeansów
bokserki standard to już choroba
i body wbrew pozorom jest dekolt
wszystko fantastyczne!
najbardziej mi się podoba ta bluzeczka, którą masz na sobie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Miałam porobić fotki całości, ale pogoda nadal tragiczna wiec w swietle dziennym bez lampy nie mam fotek bo albo wychodzą mega szare, albo białe wiec bez sensu. Zrobiłam normalnie w dziennym z lampą

Troche są takie poodkształcane miejscami bo chodziłam w warkoczyku wczoraj Przy okazji wklejam zdjęcia kity - chyba juz nie jest z nia tak zle jak bylo w najgorszym momencie wypadania co?
Końcówki wiem do podcięcia koniecznie ale sama tego nie zrobie bo mi sie głównie sianują końcówki na tej krótszej warstwie... a musze ze tak powiem oswoić sie z myślą fryzjera bo boje sie ze mi pocieniuje bardziej A ja chce tylko końcóweczki na każdej warstwie
czeko, jakie długie
i kitka chyba faktycznie przybrała w objętości
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:25   #2999
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

novelove,

Jeszcze jedno - paznokcie lubia odchodzic, gdy sa zbyt plaskie i nie maja dobrze uformowanego stresu, ale to zalezy od tego jak je "traktujesz" ja skrobie, stukam, drapie, podwazam paznokciami rzeczy itp, wiec troche musza byc "brzuchate" u mnie.
Na jakich materialach pracujesz?
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:29   #3000
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
wszystko fantastyczne!
najbardziej mi się podoba ta bluzeczka, którą masz na sobie


czeko, jakie długie
i kitka chyba faktycznie przybrała w objętości
dziękuję bardzo
a teraz zdradzę Wam tajemnicę tej "bluzeczki" była sukienką jak ją kupiłam ale spory rozmiar i na dupie wisiała to ją ciachnęłam i obszyłam na maszynie i jest bluzka
teraz zastanawiam się co pokombinować z koszulą bo zafascynował mnie styl pin up i mam sporo już na liście następnych zakupów będą groszki i kratki

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-07-29 o 10:32
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.