Opryszczka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 08:50   #61
takasama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 43
opryszczka studniówka za tydzien co zrobic

błagam o pomoc..! wstaje dzis rano a na całej górnej wardze Opryszczka w trzech miejschac... .. noi najgorzej ze nie miałąm zadnej masci od opryszczki a dzis niedziela i zadna apteka nie czynna w pobliżu.. opryszczka dosc długo się goi.. znaczy sie strupy długo zostają a za tydzien mam studniówke;(( nie chce miec strupków.. co zrobić zeby szybko zeszłą. poprzebijałam sobie p.ehcerzyki igłą i posmarowałm brewoxylem o ile pamietam zawsze wysuszał opryszczke... noi nie wiem co dalej
takasama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 11:26   #62
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: opryszczka studniówka za tydzien co zrobic

źle zrobiłaś, że przebiłaś opryszczkę igłą. Przez to może się rozprzestrzenić na inne miejsca i na pewno się szybciej nie zagoi. Polecam maść na opryszczkę Antivir, szybko działa. Nie dotykaj tego i nie rozdrapuj strupków, bo narobisz sobie tyko bólu i powiększysz rany. Możesz też spróbować isc do lekarza i zapytać o jakiś doustny lek na wirusa opryszczki, nie pamiętam jak sie ten lek nazywa, ale kiedyś go brałam bo też tydzień przed studniówką wyszło mi takie zimno, że musiałam jeść przez słomkę, miałam pół wargi jak u murzyna Więc wiem co to za stres. Jezeli masz niewielkie pęcherzyki to jest szansa, żę mogą zniknąć tylko nic z nimi nie rób i smaruj często maścią.
__________________
blog
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:48   #63
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: opryszczka studniówka za tydzien co zrobic

Cytat:
Napisane przez takasama1 Pokaż wiadomość
błagam o pomoc..! wstaje dzis rano a na całej górnej wardze Opryszczka w trzech miejschac... .. noi najgorzej ze nie miałąm zadnej masci od opryszczki a dzis niedziela i zadna apteka nie czynna w pobliżu.. opryszczka dosc długo się goi.. znaczy sie strupy długo zostają a za tydzien mam studniówke;(( nie chce miec strupków.. co zrobić zeby szybko zeszłą. poprzebijałam sobie p.ehcerzyki igłą i posmarowałm brewoxylem o ile pamietam zawsze wysuszał opryszczke... noi nie wiem co dalej
zowirax w aptece i w tydzień wygoisz+nie dotykaj, nie rozdrapuj
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 23:10   #64
diploma
Raczkowanie
 
Avatar diploma
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 318
Dot.: opryszczka studniówka za tydzien co zrobic

Polecam sprawdzony sposób smarowanie olejkiem lawendowym, kupisz go w aptece lub sklepie zielarskim
diploma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.