Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 10:17   #4621
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

poradzcie mi które kolory w Lumiere są bardziej żółte, Golden czy Warm? na poziomie Medium i może Light Medium?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 11:14   #4622
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
poradzcie mi które kolory w Lumiere są bardziej żółte, Golden czy Warm? na poziomie Medium i może Light Medium?
Goldeny wg mnie warmy wpadają w brzoskwinię.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 11:36   #4623
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
poradzcie mi które kolory w Lumiere są bardziej żółte, Golden czy Warm? na poziomie Medium i może Light Medium?
zdecydowanie goldeny

A to ja tez mam pytanie.
Używam cashmere light warm i właściwie LightMedium warm tez jest OK.
Chciałabym jescze raz spróbować formułę ff i nie wiem czy brać LM warm czy Medium warm. Jak myślicie?
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 13:15   #4624
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

A to ja tez mam pytanie.
Używam cashmere light warm i właściwie LightMedium warm tez jest OK.
Chciałabym jescze raz spróbować formułę ff i nie wiem czy brać LM warm czy Medium warm. Jak myślicie?
po blizszych ogledzinach moich probeczek (mam tylko light medium i medium) wyglada na to ze cashmere light medium warm jest ciemniejsze niz FF light medium warm i wyglada bardziej jak FF medium warm, wiec moze cashmere light bedzie odpowiadal light medium w formule FF...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 16:45   #4625
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dzięki
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 09:59   #4626
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Idalio, uzylam wczoraj na polowe twarzy primer i nalozylam podklad z Meow, primer bardzo ladnie wygladza twarz, pedzel az sie slizgal po twarzy w dobrym tego slowa znaczeniu napewno wypelnia rozszerzone pory i pomaga nalozyc podklad, wieczorem gdy spojrzalam na twarz, faktycznie strona twarzy z primerem byla troszke bardziej matowa i pory byly mniej widoczne, mysle ze jest wart wyprobowania, ale zawiera silikony wiec chyba nie bedzie dobry na codzien...
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:29   #4627
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zastanawiam się jak to możliwe - mam próbkę Light medium golden FF z allegro i uznałam, że jest dla mnie zbyt ciemny i pomarańczowy. Na zbiorowych zamówiłam sample jar tego podkładu, żeby dodawać go do Light golden, bo wtedy kolor wychodzi idealny. Dzisiaj z czystej ciekawości nałożyłam Light medium golden z sampla i wydaje się dobry, wcale nie za ciemny. Wychodzi na to, że mam 2 różne odcienie tego samego podkładu, albo że gdzieś jest pomyłka, pytanie tylko gdzie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 11:32   #4628
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak to możliwe - mam próbkę Light medium golden FF z allegro i uznałam, że jest dla mnie zbyt ciemny i pomarańczowy. Na zbiorowych zamówiłam sample jar tego podkładu, żeby dodawać go do Light golden, bo wtedy kolor wychodzi idealny. Dzisiaj z czystej ciekawości nałożyłam Light medium golden z sampla i wydaje się dobry, wcale nie za ciemny. Wychodzi na to, że mam 2 różne odcienie tego samego podkładu, albo że gdzieś jest pomyłka, pytanie tylko gdzie
Kolory mogą się nieznacznie różnić bo podkłady były pewnie "kręcone" w odstępach czasu. Albo to pomyłka
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:37   #4629
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Kolory mogą się nieznacznie różnić bo podkłady były pewnie "kręcone" w odstępach czasu. Albo to pomyłka
Aha Zamówię sobie jednak biga i mam nadzieję, że będzie taki sam jak sampel, a jeśli nie będzie się nadawał do używania solo to i tak będę dodawać do Light golden
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:46   #4630
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Idalio, uzylam wczoraj na polowe twarzy primer i nalozylam podklad z Meow, primer bardzo ladnie wygladza twarz, pedzel az sie slizgal po twarzy w dobrym tego slowa znaczeniu napewno wypelnia rozszerzone pory i pomaga nalozyc podklad, wieczorem gdy spojrzalam na twarz, faktycznie strona twarzy z primerem byla troszke bardziej matowa i pory byly mniej widoczne, mysle ze jest wart wyprobowania, ale zawiera silikony wiec chyba nie bedzie dobry na codzien...
Ksenko, dziękuję Tak myślę nad tym primerem, ale jeśli zawiera silikony to nie bardzo... Właśnie po to się przestawiam na minerałki, żeby wyrzucić silikony z kolorówki do twarzy.
Czy można wyrównywać skórę czymś innym niż primerem? Np. pudrem bambusowym z BU?

Testuję VV już jakiś czas i jedynie co mnie martwi to to, że podkreśla mi pory między brwiami na czole, warzy się w tym miejscu... Kurczę, chyba domówię FF (wspominałaś, że lepiej się u Ciebie sprawdza), ale jeśli ta formuła jest jaśniejsza od VV to chyba Light mi może podejść (bo z VV chyba najlepiej wygląda Fair Golden, jest wyraźnie żółto - złoty z lekką oliwką i idealnie jasny; myślałam też nad Light Golden, ale on z kolei jest bardzo żółty).
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 16:12   #4631
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
Ksenko, dziękuję Tak myślę nad tym primerem, ale jeśli zawiera silikony to nie bardzo... Właśnie po to się przestawiam na minerałki, żeby wyrzucić silikony z kolorówki do twarzy.
Czy można wyrównywać skórę czymś innym niż primerem? Np. pudrem bambusowym z BU?

Testuję VV już jakiś czas i jedynie co mnie martwi to to, że podkreśla mi pory między brwiami na czole, warzy się w tym miejscu... Kurczę, chyba domówię FF (wspominałaś, że lepiej się u Ciebie sprawdza), ale jeśli ta formuła jest jaśniejsza od VV to chyba Light mi może podejść (bo z VV chyba najlepiej wygląda Fair Golden, jest wyraźnie żółto - złoty z lekką oliwką i idealnie jasny; myślałam też nad Light Golden, ale on z kolei jest bardzo żółty).
Na Lumiere pisze ze jest t niby silikon z krzemu wystepujacy w przyrodzie... Ja lubie uzywac pod mineralki green tea ze Sweetscents, a zamawiasz probki od nich ze strony czy na all? na Twoim miejscu domowilabym kilka probek bo czasem FF moze sie tez wazyc na twarzy
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 16:55   #4632
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
Czy można wyrównywać skórę czymś innym niż primerem? Np. pudrem bambusowym z BU?
tak
u mnie b. dobrze sprawdza się frakcja sojowa (z mazideł), przyprószona krzemionką z coastal scents albo skrobią kukurydzianą z mazideł (dry-flo), na to podkład; jest matowe (mimo że frakcja jest "tłusta") i trzyma się przynajmniej 8 h
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 17:04   #4633
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
tak
u mnie b. dobrze sprawdza się frakcja sojowa (z mazideł), przyprószona krzemionką z coastal scents albo skrobią kukurydzianą z mazideł (dry-flo), na to podkład; jest matowe (mimo że frakcja jest "tłusta") i trzyma się przynajmniej 8 h
frakcja i dry flo tez sa super
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:49   #4634
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
frakcja i dry flo tez sa super
Cytat:
Napisane przez Miciel
tak
u mnie b. dobrze sprawdza się frakcja sojowa (z mazideł), przyprószona krzemionką z coastal scents albo skrobią kukurydzianą z mazideł (dry-flo), na to podkład; jest matowe (mimo że frakcja jest "tłusta") i trzyma się przynajmniej 8 h
Ksenko, Miciel, dziękuję
Dry-flo mam w szafce, więc jutro popróbuję
Ksenko, zamawiam z All.

Dzisiaj miałam mega kryzys minerałkowy, do tego stopnia, że musiałam wszystko zmyć micelem i nałożyć zwykły podkład niemineralny... VV okropnie zważył się i na czole i na brodzie... Wyglądało to jak polany wodą podkład (taki biały nalot, efekt jak spływający fluid podczas deszczu). Zacznę testy od nowa z primerem. Dobrze, że te próbki są tak wydajne

Edytowane przez idalia_
Czas edycji: 2012-02-12 o 22:51 Powód: dopisałam
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 08:39   #4635
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A nie oplacaloby Ci sie zamowic od nich ze strony? 5 probek masz za 0,01$ czyli darmo wiec placisz tylko za przesylke 6$, a na all za kazda probke 3,3 plus jeszcze przesylki.

Tez mialam kilka razy zwatpienie mineralowe, to poprostu trzeba przezyc i zobaczyc na czym najlepiej wygladaja mineraly, u mnie tez fajnie wygladaa na oleju jojoba przypruszonym albo dry flo albo green tea
__________________
Poczatki mego bloga

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2012-02-13 o 10:26
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:05   #4636
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A nie oplacaloby Ci sie zamowic od nich ze strony? 5 probek masz za 0,01$ czyli darmo wiec placisz tylko za przesylke 6$, a na all za kazda probke 3,3 plus jeszcze przesylki.

Tez mialam kilka razy zwatpienie mineralowe, to poprostu trzeba przezyc i zobaczyc na czym najlepiej wygladaja mineraly, u mnie tez fajnie wygladaa na oleju jojoba przypruszonym albo dry flo albo green tea
Ksenko, dziękuję za odp.
Mówisz o zamawianiu na stronie amerykańskiej? Samodzielnie? Nigdy tego nie robiłam (prócz zakupów na ebay, które na dodatek do mnie nie dotarły...), więc nie mam zbytniego doświadczenia. Dzisiaj dałam VV klejną szanse, ale było to samo - proszek nałożony cieniutka warstwą zważył się między brwiami i wyglądał jak ciasto... W tym miejscu mam chyba obecnie najbardziej tłuste miejsce twarzy, stąd pewnie to warzenie się. Jutro próbuję z Dry-flo.
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:11   #4637
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Idalio, nic trudnego, jak masz Paypal to sie tylko rejestrujesz u nich, wkladasz rzeczy do koszyka i klikasz plac, od razu przekierowuje Cie do Paypala i po 5 dniach przesylke masz w domu

Hmmm, a dlugo wcierasz podklad w cere czy tylko tak nakladasz?? Dziewczyny tez kiedys pisaly ze w zaleznosci czy nakladaja podklad okreznymi ruchami czy tylko stempluja czy tak jakby malowaly sciane, podklady wygladaly u nich inaczej, wiec z mineralami sie trzeba troche pomeczyc Ja najbardziej lubie wcierac okreznymi ruchami
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:24   #4638
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a czy robicie wspolne zamowienia?
Mnie troche przeraza zamawianie zza granicy

chcialabym poza tym probki bo nie znam sie na tych mineralkach w ogole, a chcialabym wyprobowac, a na allegro nie widze probek
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:27   #4639
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a czy robicie wspolne zamowienia?
Mnie troche przeraza zamawianie zza granicy

chcialabym poza tym probki bo nie znam sie na tych mineralkach w ogole, a chcialabym wyprobowac, a na allegro nie widze probek
Is właśnie zamknęła (chyba) zamówienie ze strony Lumiere, ale regularnie są zbiorowe zamówienia organizowane.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 09:29   #4640
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

o Szkoda
no nic bede polowac, moze sie zalapie

bo kusza mnie te mineralki
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:57   #4641
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Idalio, nic trudnego, jak masz Paypal to sie tylko rejestrujesz u nich, wkladasz rzeczy do koszyka i klikasz plac, od razu przekierowuje Cie do Paypala i po 5 dniach przesylke masz w domu

Hmmm, a dlugo wcierasz podklad w cere czy tylko tak nakladasz?? Dziewczyny tez kiedys pisaly ze w zaleznosci czy nakladaja podklad okreznymi ruchami czy tylko stempluja czy tak jakby malowaly sciane, podklady wygladaly u nich inaczej, wiec z mineralami sie trzeba troche pomeczyc Ja najbardziej lubie wcierac okreznymi ruchami
Ksenko, próbowałam stemplować i wcierać okrężnymi ruchami. Przy wcieraniu (czyli tak jak najbardziej lubię robić z podkładami płynnymi) robi się niezłe ciasto :/// A przy stemplowaniu już nie, tylko że wtedy podkład jest dość widoczny. Chyba muszę znaleźć złoty środek

Mam paypala, będę zamawiać Szkoda, że na All pani Gosia (dystrybutorka Lumiere) ma taki mały wybór. Pytałam ją o rozświetlacze, ale odpisała, że nie opłaca się jej sprowadzać pojedynczych sztuk. To zrozumiałe, więc postaram się sama zaopatrzyć (mam już Sundew, ale jest ciut za żółty no i nie daje typowej tafli. Oooojjjj tak mnie kusi ten Winter Silk ).
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:24   #4642
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
Ksenko, próbowałam stemplować i wcierać okrężnymi ruchami. Przy wcieraniu (czyli tak jak najbardziej lubię robić z podkładami płynnymi) robi się niezłe ciasto :/// A przy stemplowaniu już nie, tylko że wtedy podkład jest dość widoczny. Chyba muszę znaleźć złoty środek

Mam paypala, będę zamawiać Szkoda, że na All pani Gosia (dystrybutorka Lumiere) ma taki mały wybór. Pytałam ją o rozświetlacze, ale odpisała, że nie opłaca się jej sprowadzać pojedynczych sztuk. To zrozumiałe, więc postaram się sama zaopatrzyć (mam już Sundew, ale jest ciut za żółty no i nie daje typowej tafli. Oooojjjj tak mnie kusi ten Winter Silk ).
Ojjj,ja bym winy szukała w kremie pod podkład jak jest za tłusty mozna go "oprószyć" czyms matującym-bambusem na przykład,skrobią... Albo wręcz przeciwnie-jest "za sucho",zbiera sie więc na łuszczącej się skórze
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 12:49   #4643
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

No wlasnie o pod mineralki to trzeba cos lekkiego, moze pokombinuj z kremami bardziej
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 16:05   #4644
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
o Szkoda
no nic bede polowac, moze sie zalapie

bo kusza mnie te mineralki
Tylko w zbiorowych ten zestaw za centa biorą organizatorki, a można tylko jeden na zamówienie...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 18:20   #4645
monikaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

witam,
chcę zaczać używać minerałki i mam pytanie...
znalazłam na allegro , że można próbki zamówić http://allegro.pl/lumiere-podklad-mi...119420602.html cyz któryś z tych byłby dobry do tłustej cery ? nie mam pojęcia i proszę o pomoc...
monikaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:11   #4646
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość

Testuję VV już jakiś czas i jedynie co mnie martwi to to, że podkreśla mi pory między brwiami na czole, warzy się w tym miejscu... Kurczę, chyba domówię FF (wspominałaś, że lepiej się u Ciebie sprawdza), ale jeśli ta formuła jest jaśniejsza od VV to chyba Light mi może podejść (bo z VV chyba najlepiej wygląda Fair Golden, jest wyraźnie żółto - złoty z lekką oliwką i idealnie jasny; myślałam też nad Light Golden, ale on z kolei jest bardzo żółty).
Miałam dokladnie to samo z formułą VV Niezależnie jaki bym wczesnie dała krem czy primer, wcierała, stemplowała, nakładała na mokro, sucho.... W najlepszym wypadku zbierał sie w miejscu między brwiami, w gorsze dni sie warzył albo robil jaki biały tynk jak opisujesz.
Przerzucilam się na formułę FF i Luminesse (stosuje je osobno albo mieszam) i sprawdzają się o niebo lepiej.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 14:00   #4647
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
witam,
chcę zaczać używać minerałki i mam pytanie...
znalazłam na allegro , że można próbki zamówić http://allegro.pl/lumiere-podklad-mi...119420602.html cyz któryś z tych byłby dobry do tłustej cery ? nie mam pojęcia i proszę o pomoc...
Ja do tlustej uzywam formuly VEENA VELVET, FF sobie odpusc, Cashmere tez dobra, ale za duzo nie kryje.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:31   #4648
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Miałam dokladnie to samo z formułą VV Niezależnie jaki bym wczesnie dała krem czy primer, wcierała, stemplowała, nakładała na mokro, sucho.... W najlepszym wypadku zbierał sie w miejscu między brwiami, w gorsze dni sie warzył albo robil jaki biały tynk jak opisujesz.
Przerzucilam się na formułę FF i Luminesse (stosuje je osobno albo mieszam) i sprawdzają się o niebo lepiej.
Wieści z frontu
Jestem po testach FF i powiem Wam dziewczyny, że na mojej mieszanej cerze wygląda o wiele lepiej, ale... odcień kompletnie mi nie pasuje.. Fair Golden FF jest trochę za jasny (nie wyglądam na chorą, ale buzia jak u klauna trochę...), z kolei Light Golden FF jest cholernie żółto-oliwkowy (wyglądam w nim okropnie, jakbym miała żółtaczkę....). Idealny odcień dla mnie to chyba Light Golden ale z formuły VV. No i teraz mam problem. Pasuje mi formuła FF, ale odcień z VV...

A... i pod proch kładę odrobinkę Dry- flo z mazideł, minerałek wygląda na nim bardzo ładnie
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 19:49   #4649
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Swatche cieni Lumiere <KLIK>
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 02:05   #4650
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
A... i pod proch kładę odrobinkę Dry- flo z mazideł, minerałek wygląda na nim bardzo ładnie
Nigdy nie używałam primera pod minerały, ale formuła VV zaczęła mi płatać figle i brzydko wchodzić w pory i tak gdybam od kilku dni nad primerem. Myślicie, że dry-flo jest dobre do cery mieszanej? Zależy mi najbardziej na wygładzeniu i przedłużeniu trwałości minerałków (co chyba oznacza dla mnie zmatowienie, bo podkład lubi znikać z nosa i brody, gdzie skóra się świeci najszybciej). Na początku myślałam o pudrze jedwabnym lub perłowym. Sama już nie wiem

Mój podkład chyba się na mnie obraził. Nie dość, że te pory to i kolor przestał grać. Jesienią wszystko było super a teraz wydaje mi się za jasny i brakuje mi złotości. Nie wiem, czy zamawiać kolor o poziom wyższy i żółty (używam VV Light neutral, rozmyślam nad VV L.M.golden). I teraz jak myślicie: jeżeli L.M. golden okaże się zbyt ciemny to mieszanie go z light neutralem jest dobrym pomysłem? Czy może lepiej zamiast biga zamówić najpierw próbki z all?
Mam nadzieję, że ktoś zrozumie tą chaotyczną wiadomość
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.