Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-30, 22:06   #2911
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
na iherbie andalou naturals 20% taniej
to co zamawiamy ? pojawily sie 2 nowe kremy z anadlou, widze ze iherb sie rozkreca
i jakies serum z filtrem 30 http://www.iherb.com/Andalou-Natural...oz-58-ml/56227 moze ktos sie skusi

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2014-04-30 o 22:50
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 08:25   #2912
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to co zamawiamy ? pojawily sie 2 nowe kremy z anadlou, widze ze iherb sie rozkreca
i jakies serum z filtrem 30 http://www.iherb.com/Andalou-Natural...oz-58-ml/56227 moze ktos sie skusi

ja nic nie kupuję....
zawartość moich szafek mnie przeraża...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 08:53   #2913
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to co zamawiamy ? pojawily sie 2 nowe kremy z anadlou, widze ze iherb sie rozkreca
i jakies serum z filtrem 30 http://www.iherb.com/Andalou-Natural...oz-58-ml/56227 moze ktos sie skusi
Tak długo zabierałam się do herbat, bo nie wiedziałam co jeszcze brać, że nie zdążyłam na promocję
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 09:36   #2914
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

na iwosie amilie - podkłady, pędzle.
znacie???
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 09:36   #2915
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ja tu nie mogę wchodzić, bo kusicie okropnie
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 10:42   #2916
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Czesc, poczytuje troche Was dziewczyny po cichu czy moge liczyc ze zajrzycie do skladu tego kremu?

Comvita Normal/ Oil Radiance Plus Lotion

Aqua (water), Macadamia integrifolia (macadamia) seed oil, cetearyl olivate & sorbitan olivate, jojoba esters, mel (Manuka honey HUNIŸXA), magnesium aluminum silicate, gluconolactone, Argania spinosa (argan) kernel oil & Serenoa serrulata (saw palmetto) fruit extract & Sesamum indicum (sesame) seed extract, glycerin, Hyssopus officinalis (hyssop) extract, Leptospermum scoparium (manuka) leaf extract, xanthan gum, keratin & hydrolyzed keratin, cetyl palmitate, sorbitan palmitate, sorbitan olivate, parfum / fragrance (contains components of essential oils: Citral, Citronellol, Limonene & Linalool), Glycyrrhiza glabra (liquorice) root extract, tocopherol & beta-sitosterol & squalene, sodium benzoate, potassium sorbate

Bardzo dziekuje jesli ktos sie pokusi o ocene.
Wygląda bardzo dobrze, sama natura i do tego czynniki aktywnie pielęgnujące tyle, że zawiera olejki eteryczne oraz miód, więc alergicy powinni uważać.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 10:50   #2917
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

A co to za krem Jakiś link może
Edit. już mam http://www.comvita.co.uk/products/ra...us-lotion/5680- gdzie go można dorwać??

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-05-01 o 11:15
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 10:53   #2918
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

wywołałam wilka z lasu
na kod AMILIE 10% rabatu na ich produkty w sklepie iwos
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 11:38   #2919
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46257282]A co to za krem Jakiś link może
Edit. już mam http://www.comvita.co.uk/products/ra...us-lotion/5680- gdzie go można dorwać??[/QUOTE]

Znalazlam ten krem kiedys w TK Maxx, a ze zyje w troche innym klimacie, ktory masakruje mi skore, to testuje co mi w rece wpadnie i to pierwszy krem ktory sobie z moja twarza poradzil :P bylam ciekawa co w nim siedzi drugi raz kupowalam przez brytyjskiego amazona. Kupilam tez od nich krem na noc, ale nie jest juz taki dobry :/ Kolezanka pielegniarka oswiecila mnie ze na wyspach stosuja kremy tej marki w szpitalach na gojenie, ale to calkiem inna seria, moze kiedys sprobuje, choc na razie i tak jest fajnie ze cos wreszcie pomaga mojej biednej twarzy :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 14:41   #2920
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

hej

nie wiedziałam gdzie napisać, w którym wątku więc postanowiłam do Was, mam nadzieję że nie będzie złe i że będziecie w stanie mi pomóc- na pewno macie większe doświadczenie i większą wiedzę niż ja

codziennie rano pije kwiat kasztanowca, a wieczorem pokrzywę. Obecnie po miesiącu zrobiłam sobie małą przerwę, zaraz wracam do tego znowu. Chciałabym też dorzucić do tego siemię lniane, tak gdzieś w ciągu dnia. Czy jedno będzie jakoś negatywnie wpływało na drugie? Czy przez to że będzie między tym odstęp to wszystko będzie ok?
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 11:37   #2921
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dawno mnie tu nie było ,stęskniłam się

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
I zdjęcia


Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Czesc, poczytuje troche Was dziewczyny po cichu czy moge liczyc ze zajrzycie do skladu tego kremu?

Comvita Normal/ Oil Radiance Plus Lotion

Aqua (water), Macadamia integrifolia (macadamia) seed oil, cetearyl olivate & sorbitan olivate, jojoba esters, mel (Manuka honey HUNIŸXA), magnesium aluminum silicate, gluconolactone, Argania spinosa (argan) kernel oil & Serenoa serrulata (saw palmetto) fruit extract & Sesamum indicum (sesame) seed extract, glycerin, Hyssopus officinalis (hyssop) extract, Leptospermum scoparium (manuka) leaf extract, xanthan gum, keratin & hydrolyzed keratin, cetyl palmitate, sorbitan palmitate, sorbitan olivate, parfum / fragrance (contains components of essential oils: Citral, Citronellol, Limonene & Linalool), Glycyrrhiza glabra (liquorice) root extract, tocopherol & beta-sitosterol & squalene, sodium benzoate, potassium sorbate

Bardzo dziekuje jesli ktos sie pokusi o ocene.
Niczego niepokojącego nie znalazłam ,fajny skład a co to?
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 11:41   #2922
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny szukam jakiegoś kremu z kwasem hialuronowym. Bardzo dobrze działa na mnie A-Derma Epitheliale, ale chciałabym ją zamienić na coś naturalnego Macie jakieś pomysły?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 12:13   #2923
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam jakiegoś kremu z kwasem hialuronowym. Bardzo dobrze działa na mnie A-Derma Epitheliale, ale chciałabym ją zamienić na coś naturalnego Macie jakieś pomysły?
Zadowolona byłaś z tego kremiku? Nawet nie wiedziałam, że A Derma ma krem z kwasem hialuronianowym. Rozumiem, że jest lżejszy niż wszystkie inne tej firmy?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 12:22   #2924
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

ostatnio musiałam zrobić porządek w mydełkach i usunąć trochę. okazało się, że kilka mi wysuszało dłonie z firm zostawiłam tylko sprawdzone plantilife oraz z maurelii.
teraz muszę zainwestować w super krem do rąk.
miłej majówki
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 14:57   #2925
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

zdaje relacje z uzycia filtra biosolis 50+ dla dzieci no wiec ogolnie fajny, mialam sliczna gebe caly dzien i makijaz pierwsza klasa, ale na drugi dzien znalazlam wiecej zapchanych porow... tak wiec nie bede mlodemu tego filtra podbierac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 16:12   #2926
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Niczego niepokojącego nie znalazłam ,fajny skład a co to?
Rozswietlajacy krem do cery normalnej/ tlustej wlasnie zamowilam na ich stronie jeszcze 2 maseczki, zapasowe opakowanie tego kremu i serum bo byla wyprzedaz. Zobaczymy jak sie spisza, bo zwykly krem na dzien mi nie podszedl, krem na noc jest ok, ale jak do tej pory tylko ten lotion to dla mnie hit. Leci do mnie juz 3 pudelko
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 17:13   #2927
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Zadowolona byłaś z tego kremiku? Nawet nie wiedziałam, że A Derma ma krem z kwasem hialuronianowym. Rozumiem, że jest lżejszy niż wszystkie inne tej firmy?
Zużyłam chyba z 5 opakowań tego kremu, bardzo dobrze działa na moją skórę. Jak mam przesuszoną to delikatnie ją złuszcza i po kilku dniach robi się gładka. Wyciąg z owsa łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Niestety nie jest to kosmetyk naturalny, dlatego pytam o jakiś zamiennik
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 17:51   #2928
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Zużyłam chyba z 5 opakowań tego kremu, bardzo dobrze działa na moją skórę. Jak mam przesuszoną to delikatnie ją złuszcza i po kilku dniach robi się gładka. Wyciąg z owsa łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Niestety nie jest to kosmetyk naturalny, dlatego pytam o jakiś zamiennik
Dziękuję kochana za info!

Z innej beczki, któraś z Was miała może coś tej marki:
http://estyl.pl/manufacturer/index/s...facturer/Rahua
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 18:04   #2929
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Tak długo zabierałam się do herbat, bo nie wiedziałam co jeszcze brać, że nie zdążyłam na promocję
to tak jak ja

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana za info!

Z innej beczki, któraś z Was miała może coś tej marki:
http://estyl.pl/manufacturer/index/s...facturer/Rahua
susabee miala voluminous spray stylizujacy mialam od niej probke i w polaczeniu z sola morska dawal bardzo fany efekt "lokowy"
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 20:06   #2930
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ja już po pierwszych testach maseczki PATYKA
Maseczkę ciekawie się wydobywa z opakowania...poprzez naciśnięcie środka wnętrza (jakby taki przycisk) przez malutką szczelinę wydobywa się odrobina produktu. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Dorzucam Wam zdjęcie z neta, jak to wygląda. Na pewno jest to bardzo higieniczne, ale ma też minusy, bo jak naciskam, to maska wyłazi mi na paznokieć i jakoś tak cała jestem upaprana i muszę tym paznokciem ją rozsmarowywać. To taki mały minus. Zapach LECIUTKI, różany. Konsystencja kremowa, biała z wyraźnymi drobinkami ściernymi. Dosyć szybko zasycha, i daje uczucie ściągnięcia. Myślę, że uczucie liftingu to właśnie to ściągnięcie. Buzia po maseczce jest gładka, miła, pory zwężone. Nie zapycha. Nie wiem czy to jest taki spektakularny efekt, ale nałożyłam ją już 2 razy no i "odpukać w niemalowane" buźka jest fajna, ale nie wiem czy to też przypadkiem nie jest zasługa nowych "suplementów" które zażywam w związku z problemami żołądkowymi, które według mnie działają oczyszczająco na organizm, więc może i na wygląd cery

O masce tyle. Zaczęłam też używać filtr JMO w związku z jego wątpliwą datą przydatności. Bałam się, ale nie było czego Pachnie delikatnie, lekko bieli, ale szybko się wchłania, błysk można ukryć pod podkładem. Absolutnie nie zapycha, a dodatkowo wystarczająco nawilża. Lecę pod koniec maja na kilka dni do Hiszpanii, więc będzie jak znalazł.

A mydełko Le Petit Olivier oczywiście z TKMaxxxa. Nie mogłam się oprzeć zapachowi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Patyka Biokaliftin Intense Moisture Mask Dispenser Top_thumb[10].jpg (7,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0324.jpg (125,0 KB, 26 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 22:41   #2931
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

I ja chętnie do was dołączę Można? Co prawda dopiero zaczynam przygodę z naturalnymi kosmetykami ale jestem na dobrej drodze. Jest tyle tego na rynku, że czasami sama nie wiem już co kupować, a najgorsze w tym wszystkim jest to iż nie znam się zbytnio na składach.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 09:03   #2932
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
...
i jakies serum z filtrem 30 http://www.iherb.com/Andalou-Natural...oz-58-ml/56227 moze ktos sie skusi



Helloł

z racji długiego deszczowego weekendu przejrzałam swoje zbiory.
wczoraj wywaliłam butelkę po Savonille - krem do demakijażu Palmarosa (coś mi się widzi, że to, co mają teraz w ofercie maurelii to jakaś inna wersja
więcej nie kupię, trochę sie z nim męczyłam... wzięłam w nadziei, że zastąpi mi dwa kosmetyki do mycia pyska, czyli micel (wieczorem) i olejek OCM (rano), ale niestety. Do zmycia makijażu jeszcze w miarę się sprawdzał, jednak miałam trudności techniczne -umiem obsługiwać micel+ wacik ale ten olejek + wacik to już przekracza moje możliwości
natomiast rano myję buzię zwykle olejkiem z BU i szmatką (lub olejkiem JOIK); ten preparat Savonile jest zdecydowanie bardziej tłusty niż oba wymienione
Druga rzecz tej marki: balsam regenerujący (baume douceur) - kupiłam na zimę jako balsam ochronny przed wyjściem na mróz i tu dość się sprawdzał, ale zima była za krótka i mało poszło teraz muszę go jakoś spożytkować, więc postanowiłam jako bazę kremu do stóp i rąk - dodam mocznika czy glukonolactonu, mam nadzieję, że da radę

natomiast, dla odmiany, muszę bardzo pochwalić pielęgnację JMO; nakupiłam trochę na wyprzedaży w Mario i
Filtr już miałam, bardzo mi pasuje. Tylko muszę pod niego nakładać jakieś serum hialuronowe, żeby mi się minerały nie osadzały w zmarszczkach
miałam też wcześniej mydło (rose geranium) i jest ok, nie podrażnia mnie.
natomiast nowością jest u mnie olejek do twarzy z granatem (ma także rose geranium w składzie) - cudny, wchłania się do matu (na hydrolacie), nakładam na noc sporą ilość a rano
Jestem jeszcze dodatkowo zachwycona faktem, że tak mi wszystkie elementy pielęgnacji pasują do siebie; bo jako uzupełnienie co kilka dni nakładam na twarz krem do rąk i ciała z LuLu&Boo
pasuje mi składem do gęby i do reszty pielęgnacji
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 09:08   #2933
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Fajnie Cię widzieć Małgosiu
Mi bardzo podpasował krem z arganem gaia creams - pierwsze co mnie od nich zachwyciło
Mam dużą próbkę, nakładam na całą paszczę, albo tylko pod oczy i rano gęba taka fajna, że chyba sobie kupię. Ale za jakiś czas, muszę ogarnąć to co mam....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 09:49   #2934
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Czy macie jakieś ulubione naturalne pudry do twarzy? Wiem, że Biochemia Urody ma pudry: perłowy i bambusowy, ale może macie jakiś swoich ulubieńców? Fajnie gdyby puder miał chociaż lekki kolor, bo np. krzemionka trochę bieli twarz.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 10:38   #2935
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Fajnie Cię widzieć Małgosiu
Mi bardzo podpasował krem z arganem gaia creams - pierwsze co mnie od nich zachwyciło
Mam dużą próbkę, nakładam na całą paszczę, albo tylko pod oczy i rano gęba taka fajna, że chyba sobie kupię. Ale za jakiś czas, muszę ogarnąć to co mam....
mi też miło tylko strasznie się czuję nie w temacie na wątku
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 10:49   #2936
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy macie jakieś ulubione naturalne pudry do twarzy? Wiem, że Biochemia Urody ma pudry: perłowy i bambusowy, ale może macie jakiś swoich ulubieńców? Fajnie gdyby puder miał chociaż lekki kolor, bo np. krzemionka trochę bieli twarz.
Nie znam się za bardzo na pudrach. Z BU jeszcze nigdy nie zamawiałam. Ja stosuję jedynie mineralne podkłady Everyday Minerals i Pixie. Polecam mineralny puder transparentny z Lavery ale on też lekko bieli.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 12:53   #2937
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to tak jak ja


susabee miala voluminous spray stylizujacy mialam od niej probke i w polaczeniu z sola morska dawal bardzo fany efekt "lokowy"
To już daje jakąś nadzieję, bo ciekawa jestem tych kosmetyków
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:14   #2938
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy macie jakieś ulubione naturalne pudry do twarzy? Wiem, że Biochemia Urody ma pudry: perłowy i bambusowy, ale może macie jakiś swoich ulubieńców? Fajnie gdyby puder miał chociaż lekki kolor, bo np. krzemionka trochę bieli twarz.
macie
jedwabny hauschki, tonujący w kamieniu hauschki, ultimatte finish lauress.
czasem doprawiam sypkie dry flo dla większego matu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 20:28   #2939
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Sylwiusaka fajne zakupy, mnie też tonik się podoba. A te lactacydy są naturalne?
Lactacyd Femina Plus i ten Ultra - Delikatny mają identyczne składy, niestety z parabenem na końcu. Sorki, powinnam wcześniej napisać.
Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Coco - Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycol Distearate, Glycerin, Sodium Methylparaben.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 20:55   #2940
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
hej

nie wiedziałam gdzie napisać, w którym wątku więc postanowiłam do Was, mam nadzieję że nie będzie złe i że będziecie w stanie mi pomóc- na pewno macie większe doświadczenie i większą wiedzę niż ja

codziennie rano pije kwiat kasztanowca, a wieczorem pokrzywę. Obecnie po miesiącu zrobiłam sobie małą przerwę, zaraz wracam do tego znowu. Chciałabym też dorzucić do tego siemię lniane, tak gdzieś w ciągu dnia. Czy jedno będzie jakoś negatywnie wpływało na drugie? Czy przez to że będzie między tym odstęp to wszystko będzie ok?
Wszędzie czytam ostrzeżenia może nie tylko o ziołach i kwiatach, ale generalnie o suplementach, że to nie cukierki i dobrze jest je odstawić na kilka miesięcy, a kuracje nimi (tymi samymi) też za długo nie powinny trwać, 1-3 miesięcy 1-2 razy w roku, no chyba, że zalecenia na opakowaniu są inne. Niektóre zioła wypłukują z organizmu cenne pierwiastki, oczyszczają z nich krew. Niestety w tym, o co konkretnie pytasz nie orientuję się zbytnio, ale mozna znaleźć u wujka googla przepisy, z czym łączyć siemię lniane, bo dużo osób stosuje nasiona np dodaje je do owsianki, albo robi z nich ciasteczka dietetyczne i budyń, nie tylko wywar z tego można pić.

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam jakiegoś kremu z kwasem hialuronowym. Bardzo dobrze działa na mnie A-Derma Epitheliale, ale chciałabym ją zamienić na coś naturalnego Macie jakieś pomysły?
Kojarzę, że Argile Provence coś miało, ale nie wiem czy to nie były serumy przypadkiem.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
I ja chętnie do was dołączę Można? Co prawda dopiero zaczynam przygodę z naturalnymi kosmetykami ale jestem na dobrej drodze. Jest tyle tego na rynku, że czasami sama nie wiem już co kupować, a najgorsze w tym wszystkim jest to iż nie znam się zbytnio na składach.
Witaj Miszona, a masz jakichś naturalnych ulubieńców lub nieulubienców? Jaki masz typ cery, co jej pasuje?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Helloł

z racji długiego deszczowego weekendu przejrzałam swoje zbiory.
wczoraj wywaliłam butelkę po Savonille - krem do demakijażu Palmarosa (coś mi się widzi, że to, co mają teraz w ofercie maurelii to jakaś inna wersja
więcej nie kupię, trochę sie z nim męczyłam... wzięłam w nadziei, że zastąpi mi dwa kosmetyki do mycia pyska, czyli micel (wieczorem) i olejek OCM (rano), ale niestety. Do zmycia makijażu jeszcze w miarę się sprawdzał, jednak miałam trudności techniczne -umiem obsługiwać micel+ wacik ale ten olejek + wacik to już przekracza moje możliwości

natomiast nowością jest u mnie olejek do twarzy z granatem (ma także rose geranium w składzie) - cudny, wchłania się do matu (na hydrolacie), nakładam na noc sporą ilość a rano
To i tak masz o nim niezłe zdanie w porównaniu do mojego

No nie dziwię się, mój ulubiony owoc ostatnio, słyszałam kilka już opinii, że olej z granata jest świetny sam w sobie jako kosmetyk

U nas była piękna pogoda do wczoraj

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Lactacyd Femina Plus i ten Ultra - Delikatny mają identyczne składy, niestety z parabenem na końcu. Sorki, powinnam wcześniej napisać.
Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Coco - Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycol Distearate, Glycerin, Sodium Methylparaben.
I tak niezły Miałam emulsję wieki temu, tak dawno, że pewnie skład zdążyli już 5 razy zmienić, ale wspominam, że był bardzo dobry.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.