Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-09, 19:50   #511
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
GretchenSp dostałaś już zwrot kasy z mac, długo czekałaś od dostarczenia im przesyłki??
Jeszcze nie miałam okazji nic zwracać

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podobno Kelly i Sharon LE nie będzie wszędzie dostępna, tylko w wybranych sklepach MAC, np teresy. Dokłądnie jeszcze nie wiadomo, ale takie sa przecieki. A co do online nie wiadomo
Z Pedro też nie było nic wiadomo, a jednak on line się pojawił. Ja jestem dobrej myśli póki co, chociaż podejrzewam, że ta kolekcja szybko się wyprzeda.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 20:21   #512
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jeszcze nie miałam okazji nic zwracać


Z Pedro też nie było nic wiadomo, a jednak on line się pojawił. Ja jestem dobrej myśli póki co, chociaż podejrzewam, że ta kolekcja szybko się wyprzeda.
Nieprawda, z pedro było wiadomo, ze online tylko bedzie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 20:26   #513
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też mam Modern Lure. Na razie tylko w domu testowałam, zostawiam go na okazje typu Halloween .
też mam ale zostawiam go na jesień, na teraz za wampowaty dla mnie jest
za to jutro pierwsze testy mojej Toying Around, doleciała dzisiaj do mnie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 20:46   #514
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
też mam ale zostawiam go na jesień, na teraz za wampowaty dla mnie jest
za to jutro pierwsze testy mojej Toying Around, doleciała dzisiaj do mnie
Wiem, że masz , nawet widziałam na blogu .
Toying Around też mi się spodobała, ale odcień nie dla mnie. Jednak jest śliczna, to prawda.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:18   #515
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieprawda, z pedro było wiadomo, ze online tylko bedzie.
To ja utknęłam informacyjnie na etapie, kiedy nic nie było jeszcze pewne W każdym razie nie chcę wierzyć, że Osbournów u nas nie będzie i że odpuszczą sprzedaż TAKIEJ kolekcji w e-sklepie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:40   #516
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To ja utknęłam informacyjnie na etapie, kiedy nic nie było jeszcze pewne W każdym razie nie chcę wierzyć, że Osbournów u nas nie będzie i że odpuszczą sprzedaż TAKIEJ kolekcji w e-sklepie.
No mnie tez sie jakos wierzyć nie chce. Prędzej podejrzewam, ze u nas z tego zrobią głowną duza jesienna kolekcję, albo chce w to wierzyć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 22:23   #517
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jakiś czas temu był dostępny pigment Green Brown coś na wzór Blue brown ale właśnie z zielenią. wygoogluj sobie może
Widziałam go, ale niestety jest nie do kupienia (polowałam głównie na allegro, bo w zagranicznych sklepach nie umiem kupować)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 00:13   #518
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podobno Kelly i Sharon LE nie będzie wszędzie dostępna, tylko w wybranych sklepach MAC, np teresy. Dokłądnie jeszcze nie wiadomo, ale takie sa przecieki. A co do online nie wiadomo

Tylko w Zlotych Tarasach i Galerii Mokotow oraz on line



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:11   #519
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

dostałam maila z Maca że szminki maleficient nie ma była w moim koszyku w wyniku błędu technicznego
jestem rozczarowana ale cóż ....ehhh
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 11:04   #520
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Mi z kolei 1-2tygodnie przed Maleficent powiedziano w sklepie ze kolekcja tylko online bedzie...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 12:50   #521
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Mi z kolei 1-2tygodnie przed Maleficent powiedziano w sklepie ze kolekcja tylko online bedzie...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maleficent od samego początku miał być on line i w salonach w Złotych Tarasch i Galerii Mokotów. Panie w salonach chyba nie końca są czasem doinformowane
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 12:52   #522
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ktoś mnie oświeci, czy jest możliwe, aby cena salonowa produktu rózniła się od ceny na mac online??? Chciałam kupic podrózną wersję chusteczek - 30 sztuk. Na stronie sa po 49 pln, w sklepie stacjonarnym po 63pln i nie chcieli sprzedać za cene online stwierdząc, ze u ncih te tyle kosztują, kto ma racje?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 15:42   #523
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś mnie oświeci, czy jest możliwe, aby cena salonowa produktu rózniła się od ceny na mac online??? Chciałam kupic podrózną wersję chusteczek - 30 sztuk. Na stronie sa po 49 pln, w sklepie stacjonarnym po 63pln i nie chcieli sprzedać za cene online stwierdząc, ze u ncih te tyle kosztują, kto ma racje?
Ja miałam dokładnie to samo z podróżną wersją Studio Moisture Cream.
Online kosztuje 49 zł., ( niestety nakład jest wyczerpany), a w salonie 62 zł.
Pani Macówka z salonu powiedziała mi, że oni mają niewiele wspólnego ze sklepem internetowym ...
Tak czy inaczej kupiłam ten krem, bo i tak się mimo wszystko opłaca w przeliczeniu na mililitry w stosunku do wersji pełnowymiarowej tego kremu.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 16:07   #524
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Czy linia Sized to Go jest limitowana? Czy wystepuje tylko w okreslonych salonach? Czy dostane ja w PCC Poznan? Pod gradobiciem pytan
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 16:40   #525
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja miałam dokładnie to samo z podróżną wersją Studio Moisture Cream.
Online kosztuje 49 zł., ( niestety nakład jest wyczerpany), a w salonie 62 zł.
Pani Macówka z salonu powiedziała mi, że oni mają niewiele wspólnego ze sklepem internetowym ...
Tak czy inaczej kupiłam ten krem, bo i tak się mimo wszystko opłaca w przeliczeniu na mililitry w stosunku do wersji pełnowymiarowej tego kremu.
Ja nei kupię, nie mam zamiaru płacić wiecej za cos, co ma ustaloną cenę standardową inną, wolę kupić pełnowymiarowe opakowanie już ... pierwszy raz spotykam sie z takim czymś. Do tej pory ceny sie zgadzały. Moim zdaniem to jest nieuczciwe. A powoływanie się Pani na w/w to śmeiszne, bo do tej pory ceny stacjonarnie i online nie rózniły sie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 16:50   #526
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Czy linia Sized to Go jest limitowana? Czy wystepuje tylko w okreslonych salonach? Czy dostane ja w PCC Poznan? Pod gradobiciem pytan
Byłam tam w zeszłym tygodniu. Mieli kilka rzeczy z pięlęgnacji, ale pigmentów na przyklad nie. Poza tym ceny inne niż online.
Najlepiej zadzwonić i dokladnie się dowiedzieć, jeśli nie możesz się wybrać. Macóweczki miło odpowiadają na wszelkie pytania

---------- Dopisano o 02:50 ---------- Poprzedni post napisano o 02:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nei kupię, nie mam zamiaru płacić wiecej za cos, co ma ustaloną cenę standardową inną, wolę kupić pełnowymiarowe opakowanie już ... pierwszy raz spotykam sie z takim czymś. Do tej pory ceny sie zgadzały. Moim zdaniem to jest nieuczciwe. A powoływanie się Pani na w/w to śmeiszne, bo do tej pory ceny stacjonarnie i online nie rózniły sie.
Też uważam, że to nie w porządku Ale w przypadku tego konkretnego kremu- Studio Moisture Cream, to wciąż opłaca się kupić w salonie 30ml. za 62 zł, gdy 50ml w słoiczku ( pełnowymiarowy) kosztuje 150 zł- zarówno online jaki i w salonie. Poza tym zależało mi by spróbować tego w tubce, bo ze słoiczka ponoć cenne witaminki szybko uciekają....
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 16:53   #527
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Też uważam, że to nie w porządku Ale w przypadku tego konkretnego kremu- Studio Moisture Cream, to wciąż opłaca się kupić w salonie 30ml. za 62 zł, gdy 50ml w słoiczku ( pełnowymiarowy) kosztuje 150 zł- zarówno online jaki i w salonie. Poza tym zależało mi by spróbować tego w tubce, bo ze słoiczka ponoć cenne witaminki szybko uciekają....
No tak, w przypadku kremu się opłaca, w przypadku chusteczek absolutnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 17:01   #528
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, w przypadku kremu się opłaca, w przypadku chusteczek absolutnie.
Dlatego uważam, ze zakupy w Polsce to niezła "przygoda", trzeba się mieć na baczności i mieć kalkulator w głowie. Od razu człowiek wie, że zyje
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 17:08   #529
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dlatego uważam, ze zakupy w Polsce to niezła "przygoda", trzeba się mieć na baczności i mieć kalkulator w głowie. Od razu człowiek wie, że zyje
Wiesz, wczesniej by mi do głowy nie przyszło sprawdzać, ale coś mi cena tych chusteczek wydawała sie za wysoka, sprawdziłam online i zdębiałam jeszcze myślałam, ze sie pomylili w sklepie, ale nie.
Patrzałam teraz na ceny w UK - wiekszosc rzeczy, szczególnie pędzli do ryjka opłaca sie tam własnie, bo róznica w cenie az 50 zł!
Chociaz jest i tak, ze cos jest drozsze niz u nas, ale to mniejszościowe przypadki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 17:26   #530
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, wczesniej by mi do głowy nie przyszło sprawdzać, ale coś mi cena tych chusteczek wydawała sie za wysoka, sprawdziłam online i zdębiałam jeszcze myślałam, ze sie pomylili w sklepie, ale nie.
Patrzałam teraz na ceny w UK - wiekszosc rzeczy, szczególnie pędzli do ryjka opłaca sie tam własnie, bo róznica w cenie az 50 zł!
Chociaz jest i tak, ze cos jest drozsze niz u nas, ale to mniejszościowe przypadki.
No niefajnie, ale co zrobić. Psychologicznie rzecz biorąc zakupy są jak polowanie na zwierzynę
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 18:00   #531
fragolarossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Wlasnie szukam fajnego bronzera szkoda ze spoznilam sie z tym skulpt mialam mozliwosc go kupic, kolekcje Osburne rowniez

Zaryzykowalam kolejny raz zakupy w USA , zobaczymy co z tego wyjdzie ?udalo mi sie zalozyc konto w MAC a platnosc jest PAYPAL

Ja zamowilam cienie Pedro, 2 mini pigmenty, 2 wklady cieni ,pomadke,nowy puder mineralny

Jaki bronzer polecacie? Jak czesto ten skulpt jest w sprzedazy?
fragolarossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 18:03   #532
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
Wlasnie szukam fajnego bronzera szkoda ze spoznilam sie z tym skulpt mialam mozliwosc go kupic, kolekcje Osburne rowniez

Zaryzykowalam kolejny raz zakupy w USA , zobaczymy co z tego wyjdzie ?udalo mi sie zalozyc konto w MAC a platnosc jest PAYPAL

Ja zamowilam cienie Pedro, 2 mini pigmenty, 2 wklady cieni ,pomadke,nowy puder mineralny

Jaki bronzer polecacie? Jak czesto ten skulpt jest w sprzedazy?
Przeciez sculpt mozesz sobie kupic online jako wkład.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 18:22   #533
fragolarossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

hihi szukalam wlasnie we wkladach ale chyba juz mi upal doskwiera i nie widzialam ,dziekuje bardzo za informacje!
Zaraz sprawdze cene w Polsce
fragolarossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 18:45   #534
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, wczesniej by mi do głowy nie przyszło sprawdzać, ale coś mi cena tych chusteczek wydawała sie za wysoka, sprawdziłam online i zdębiałam jeszcze myślałam, ze sie pomylili w sklepie, ale nie.
Patrzałam teraz na ceny w UK - wiekszosc rzeczy, szczególnie pędzli do ryjka opłaca sie tam własnie, bo róznica w cenie az 50 zł!
Chociaz jest i tak, ze cos jest drozsze niz u nas, ale to mniejszościowe przypadki.
Zwlaszcza na lotniskach, ceny sa jeszcze 2 funty nizsze

Kurcze, kolekcja Osbournow w UK wykupiona a chcialam zamowic Kelly Yum Yum Chyba sie pojawila dzisiaj i juz wyfrunela Ciekawe kiedy w ES bedzie, jutro sie wybieram, bo maja -15% na szminki i kredki do ust , i sie dopytam. Mam ochote na jakis baaaaardzo wyrozniajacy sie roz-fuksje, taki co to najpierw szminke widac a potem mnie i chyba padnie na Candy Yum yum, chyba, ze macie jakies inne propozycje. Jaka byscie kredke polcaly do niej?

I jeszcze, zastanawiam sie czy idac na wesele nie wymalowac sie w MACu, bo nie chce mi sie malowac w domu , kosztuje ta przyjemnosc 65 euro ale za zakup kosmetykow za te cene. Boje sie jednak, ze mi sie nie spodoba i co wtedy... Czy ktos to praktykowal?
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 19:35   #535
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Czy linia Sized to Go jest limitowana? Czy wystepuje tylko w okreslonych salonach? Czy dostane ja w PCC Poznan? Pod gradobiciem pytan
wiesz co dostałam maila z newslettera i jest napisane o sized to go, dostępne online wkrótce w salonach

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość



Poza tym zależało mi by spróbować tego w tubce, bo ze słoiczka ponoć cenne witaminki szybko uciekają....
nie wiedziałam

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Mam ochote na jakis baaaaardzo wyrozniajacy sie roz-fuksje, taki co to najpierw szminke widac a potem mnie i chyba padnie na Candy Yum yum, chyba, ze macie jakies inne propozycje. Jaka byscie kredke polcaly do niej?
dziś ją noszę cały dzień
skubana mega trwała, picie jedzenie to pikuś, pigment nadal siedzi
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 19:57   #536
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość



nie wiedziałam



dziś ją noszę cały dzień
skubana mega trwała, picie jedzenie to pikuś, pigment nadal siedzi
To super, bo nie ma nic gorszego niz ciagle poprawki . Czytalam tez, ze nie jest az tak "sucha" i "tepa" jak inne matte i ze aplikacja jest bardzo latwa

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Poza tym zależało mi by spróbować tego w tubce, bo ze słoiczka ponoć cenne witaminki szybko uciekają....
Wg mojej kosmetycznej guru czyli Paula's Choice, to jest grzech nr 1 firm kosmetycznych (grzech nr 2 to alkohol, nr 3 to perfumy i inne substancje irytujace w skladzie, zwlaszcza na wysokiej pozycji) i ze taki sloiczek to i moze sie dobrze prezentuje na toaletce ale cenne antyoksydanty i inne szybko wywietrzeja a do tego nanosisz tam paluchem bakterie. Ja jej wierze Od kiedy trzymam sie jej zasad, jestem zadowolona z cery, a przez tyle lat sie meczylam
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 20:05   #537
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
To super, bo nie ma nic gorszego niz ciagle poprawki . Czytalam tez, ze nie jest az tak "sucha" i "tepa" jak inne matte i ze aplikacja jest bardzo latwa

jest b.trwała i ma też fajną konsystencję, ogólnie nie lubię matów ale w candy y.y ten mat jest taki przyjemny, lekko tłustawy, lekki, właśnie nie jest suchy ani tępy, to prawda
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 20:30   #538
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Wg mojej kosmetycznej guru czyli Paula's Choice, to jest grzech nr 1 firm kosmetycznych (grzech nr 2 to alkohol, nr 3 to perfumy i inne substancje irytujace w skladzie, zwlaszcza na wysokiej pozycji) i ze taki sloiczek to i moze sie dobrze prezentuje na toaletce ale cenne antyoksydanty i inne szybko wywietrzeja a do tego nanosisz tam paluchem bakterie. Ja jej wierze Od kiedy trzymam sie jej zasad, jestem zadowolona z cery, a przez tyle lat sie meczylam [/QUOTE]

Dokładnie o to mi chodziło,bo ja się Pauli wywodów naczytałam i staram się stosować co do jej sugestii. Dziękuję za zgrabne "wyłuszczenie" tematu słoiczkowego

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2014-06-10 o 20:33
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 21:07   #539
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Wg mojej kosmetycznej guru czyli Paula's Choice, to jest grzech nr 1 firm kosmetycznych (grzech nr 2 to alkohol, nr 3 to perfumy i inne substancje irytujace w skladzie, zwlaszcza na wysokiej pozycji) i ze taki sloiczek to i moze sie dobrze prezentuje na toaletce ale cenne antyoksydanty i inne szybko wywietrzeja a do tego nanosisz tam paluchem bakterie. Ja jej wierze Od kiedy trzymam sie jej zasad, jestem zadowolona z cery, a przez tyle lat sie meczylam
a gdzieś w sieci w jakimś konkretnym miejscu można jej posłuchać / poczytać? ciekawią mnie te zasady, aktualnie testuję całkiem niezły zmywak od niej
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 21:29   #540
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a gdzieś w sieci w jakimś konkretnym miejscu można jej posłuchać / poczytać? ciekawią mnie te zasady, aktualnie testuję całkiem niezły zmywak od niej
http://www.paulaschoice.com/beautype...eviews/brands/

Tu masz pięknie rozpisane recenzje kosmetyków wielu kosmetycznych firm. A pielęgnacja M.A.Ca jest przez Paulę dość wysoko ceniona, pod warunkiem, że nie jest właśnie pakowana w słoiczki...

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2014-06-10 o 21:30
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.