Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-28, 13:43   #4321
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W drogeriach Natura w dniach 28.08- 03.09 -40% na kosmetyki Astor, Rimmel, L'oreal i Maybelline
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:07   #4322
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Na Eweryday Me można dostać opakowanie kapsułek piorących Vizir
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:18   #4323
nuna82
Raczkowanie
 
Avatar nuna82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Na Eweryday Me można dostać opakowanie kapsułek piorących Vizir
A konkretnie jedną kapsułkę ...
__________________
Wymiana:
- kosmetyki,
- książki,
nuna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:20   #4324
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Nieprawda, zapisując się na ambasadorkę dostaniesz 15 szt. dla siebie i 15 szt. do rozdania
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:23   #4325
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Nieprawda, zapisując się na ambasadorkę dostaniesz 15 szt. dla siebie i 15 szt. do rozdania


pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:31   #4326
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez nuna82 Pokaż wiadomość
A konkretnie jedną kapsułkę ...
kapsułkę 1 udało mi się dostać
Kocham te kapsułki do prania , są niebo lepsze niż proszek
Mam zapas z promocji na pół roku :P

Teraz walczę o 15 szt dla siebie i 15 do rozdania - zobaczymy , może się uda
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:44   #4327
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dostalam zamowienie bingospa zaluje teraz ze tylko jedno kliknelam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 17:56   #4328
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Nieprawda, zapisując się na ambasadorkę dostaniesz 15 szt. dla siebie i 15 szt. do rozdania
Ciekawe tylko, bo dostałam potwierdzenie i żadnej przesyłki dla jednej kapsułki, to co dopiero dla 15 sztuk. Ale może tylko do mnie nie przyszło, z Yodeymy też nic nie dotarło.
__________________

Edytowane przez AniaKW
Czas edycji: 2014-08-28 o 18:00
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:15   #4329
nicctakiego
Raczkowanie
 
Avatar nicctakiego
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 436
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

miesiąc mija a próbki z yodeymy nadal nie ma
nicctakiego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:46   #4330
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Ciekawe tylko, bo dostałam potwierdzenie i żadnej przesyłki dla jednej kapsułki, to co dopiero dla 15 sztuk. Ale może tylko do mnie nie przyszło, z Yodeymy też nic nie dotarło.
Na tę jedną kapsułkę czekałam ok. miesiaca. Już zwątpiłam, a tu wczoraj przyszła.Zestawy po 15 szt. maja wysyłac ok. 15go wrzesnia.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:01   #4331
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Na tę jedną kapsułkę czekałam ok. miesiaca. Już zwątpiłam, a tu wczoraj przyszła.Zestawy po 15 szt. maja wysyłac ok. 15go wrzesnia.

O to może ta jedna do mnie też przyjdzie hehehe

A Sephora w ramach przeprosin za pokruszony cień wysłała mi 5 próbek zapachów .

Z Douglasa nigdy więcej próbek niespodzianek, dostałam 2ml kremu przeciwzmarszczkowego
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 19:26   #4332
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Mnie ta probka z Yodeymy przyszla jakis tydzien temu jesli nie wiecej, zapach Fruit, jak dla mnie to one smierdza... Nawet nie mam komu ich dac.

A co do kapsulki, przyszla taka jedna malusia w wielkim pudeleczku. Ze tez nie szkoda im kasy na wysylke, kartonik. Mogli dac chociaz 3 kapsulki
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:27   #4333
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Sklep online sephory to jakaś katastrofa- dopóki płaciłam kartą albo za pobraniem nie miałam problemów, a dziś nie wiem co mnie naszło żeby zrobić przelew online. Płacę, traksakcja niby zaakceptowana, wracam na stronę sephory i pisze mi że błąd przy płatności- jednym okiem czytałam SMS więc nie zwróciłam uwagi na szczególy, pomyślałam, że może faktycznie bank odrzucił transakcję.
Ok, płacę jeszcze raz- znowu to samo.
Sprawdziłam w banku -i pobrało mi 2 razy kasę z konta za to samo zamówienie, a wg sephory nie doszło do płatności i nie mam potwierdzenia. Zamówienie na szczęści na śmieszną kwotę, ale NIGDY NIGDY NIGDY nie będę u nich płacić przelewem online. MIAŁYŚCIE RACJĘ- w sephorze trzeba brać za pobraniem żeby nie tracić nerwów.
Niewielki pieniądze, a tyle zawracania głowy z tym teraz będzie, żeby łaskawie znaleźli płatność.

Dobrze, że to tylko płatki bo chcę sobie jeszcze u nich kupić serum algenist z retinolem póki jest promocja -20% (bo się strasznie na nie nakręciłam po testach próbki a i tak zawsze kupuję jakiś retinol na jesień) ale to już na pewno wezmę za pobraniem bo nie będę ryzykować 300zł.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:07   #4334
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W D. wysyp prezentów dedykowanych, ok. 20 nowości.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:38   #4335
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
W D. wysyp prezentów dedykowanych, ok. 20 nowości.
Ale nuuuudaaaaa... to wszystko juz bylo nie postarali sie...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:44   #4336
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Czy ktoś używał szamponu lub spray'u odbudowującego Keratin Complex i przy jakim typie włosów?
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:45   #4337
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

A któraś z was dostała te mini jakieś próbki z SuperPharmu bo ja nie ? Nawet już zapomniałam co to było
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:50   #4338
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
A któraś z was dostała te mini jakieś próbki z SuperPharmu bo ja nie ? Nawet już zapomniałam co to było
Nie:-/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:52   #4339
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
A któraś z was dostała te mini jakieś próbki z SuperPharmu bo ja nie ? Nawet już zapomniałam co to było
Ja dziś wyjęłam ze skrzynki próbki Avene: żel Cleanance 25 ml i 5 ml emulsji Cleanance Expert
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 20:55   #4340
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ja dziś wyjęłam ze skrzynki próbki Avene: żel Cleanance 25 ml i 5 ml emulsji Cleanance Expert
aha to może jest jeszcze szansa że coś przyjdzie
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 21:28   #4341
nicctakiego
Raczkowanie
 
Avatar nicctakiego
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 436
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dzisiaj za to odebrałam paczkę z Bandi i również dostałam 3 małe próbeczki dodatkowo. Ogólnie na plus, dzięki dziewczyny za cynka
nicctakiego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 09:27   #4342
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Wczoraj przyszly moje paki z Bingo spa.Mozecos Wam pomozemoj opis,jezeli sie zastanawiacie czy cos zamowic:
1.Mydlo borowinowe-duze opakowanie 500ml,zapach przecietny,bez szalu,alenie smierdzi.
2.peelingi -500ml w postaci grubych krysztalkow soli,najpierw sie wkurzylam,ze to zwykla sol, a potem zobaczylam,ze te krysztalki sa naoliwione,tlusciutkie takiewiec nie wysuszaja skory.Zapach zielony ladny,niebieski-a'la domestos
3.Szampon 300ml i maska 250 ml keratyna-maska ladnie pachnie,szmpon tak sobie....do tego keratyna w plynie 100ml wbuteleczce,mawzmacniac wlosy i paznokcie,pachnie........ strasznie,przerazajaco,ma kabrycznie!nie wiem czy bede w stanie uzywac!!!!polaczenie kupy,octu ,potu i sama nie wiem czego jeszcze!!!
4.maslo czekoladowe-szklany sloiczek,zamykany 'starodawnie',zapach dosc chemiczny.
5.zel pod prysznic wanilia 300ml i migdal 300ml-dla mnie mdle i dosc chemiczne
6.plyn micelarny -400ml,ladnie pachnie,napisane ,zedo gabinetowkosm.do zmywania makijazu przed zabiegami,zobzcymy...

Generalnie nie moge narzekac,bo te kosmetyki byly praktycznie za koszty wysylki!!!!zobaczymy,jak dzialaja.
Acha,dali jeszcze 2 probki keratyny do ciala,ona pachnie przepieknie i dobrze sie wchlania.
Czekam na przesylke z BandiDzis chyba bedzie
Polecam rownie apteke on line Melissa-tanie kosmetyki,super promocje(duzy bio oil ok.37 zl!!!),zamowilam tez zestaw nuxe 5 mini produktow w kosmetyczce za 27 zltez czekam na przesylke dzis
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 11:09   #4343
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie wiem dla kogo jest ta karta GOLD. Dużo kupuję, ale wolę wydawać tę kasę tam, gdzie nie mają tak kosmicznych marży. Dlatego moja karta ma nieciekawy czarny kolor, ale przeboleję.
Ja kupuję TYLKO w Sephorze i Douglasie,kiedyś jeszcze w Marionnaud,ale zlikwidowali.
Z pewnością,nie kupię żadnego zapachu w Super-pharm,mają zupełnie inne zapachy,niby rynek azjatycki,ale Ange ou demon le secret nawet korek ma inny,ja mam z S. i znam zapach,bo lubię,a tam nie dość,że korek w kolorze złotym(powinien być srebrny) to zapach zupełnie nie podobny
Nie wiem jak można sprzedawać takie rzeczy legalnie

Wolę wydać więcej i mieć pewność ,że kupuję oryginał

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dla najlepszych klientów dla mnie wydanie takiej kwoty jest niemożliwe, też mam czarną kartę szkoda, że nie mam siostry i kilku przyjaciółek zainteresowanych tematem, razem łatwiej byłoby uzbierać tę kwotę w ciągu roku najbardziej by się przydała darmowa dostawa w S. niezależnie od kwoty zamówienia, ale bym wtedy szalała

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------



Bardzo dobre ceny są na testery kosmetyków w e-glamour (podkłady Lancome czy YSL). Kiedyś widziałam tester czerwonej wody Clarinsa 100ml za 28 zł z groszami oczywiście się nie załapałam czasami wyrzucają też kosmetyki Clinique - kremy, toniki w dobrych cenach

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Nie wytrzymałam i otworzyłam wczoraj balsam Burberry Body z e-glamoura. Niestety buteleczka plastikowa identyczna, ja w żelu tej serii dawanym kiedyś gratis w D. W perfumerii na zdjęciu była pewnie fotka zapachu, a ja myślałam, że ten balsam będzie w szklanej buteleczce ale za taką cenę i tak jestem zadowolona

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Przyszło zamówienie z S. Niestety duże czarne pudło strasznie mi smutno, chciałam trzecie różowe
Ja też nie mam,ale mam siebie,męża i syna,którzy lubią zapachy

Nie strasz tym pudełkiem,bo ja też liczę na różowe

Mója paczuszka została wysłana,ale mam jeszcze w planach 2 paczuszki,muszę szczoteczkę wymienić od mia2,do 7września mam czas,wiec zobaczę jakie pudeko dostanę teraz i liczę,że próbki się zmiae nią

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
płacę ale jak bym miała za darmo to na raty najlepiej




pocieszę Cię - ja nie mam żadnego różowego

właśnie czekam na kuriera i moje różowe pudło
jak dostanę czarne to


w temacie miceli - miałam swojego The Beściaka z Marionnauda, narobiłam zapasów bo perfumerie zamknęli, zapasy się skończyły a ja bidna nie wiedziałam co kupić, wzięłam Garniera i jestem meeega zadowolona
Właśnie zamawiam od teraz na raty,ze względu na próbki

Którego Garniera wzięłaś?
Ja bardzo lubię micel Sephorowy http://www.sephora.pl/Makijaz/Demaki...kijazu/P112302
Kupuję ten 400ml z dozownikiem,cena 55zł,ale ja go biorę gdy jest akcja 3 za 2,wtedy wynosi niecałe 37zł za 400ml
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 11:51   #4344
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


Właśnie zamawiam od teraz na raty,ze względu na próbki

Którego Garniera wzięłaś?
Ja bardzo lubię micel Sephorowy http://www.sephora.pl/Makijaz/Demaki...kijazu/P112302
Kupuję ten 400ml z dozownikiem,cena 55zł,ale ja go biorę gdy jest akcja 3 za 2,wtedy wynosi niecałe 37zł za 400ml
proszę, garnier
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wrazliwej.html

a Syfory lubię tonik ten

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-tonik/P112304

zazdroszczę tej darmowej dostawy, serio, ja już bym tyłeczka nawet nie ruszała wtedy do stacjonarki
btw u mnie Sephora to taka bidna jest trochę, wiecznie nie mają próbek i wciskają te zlewane, robione notabene same śmierdziuchy więc wolę już chyba dołożyć do tej przesyłki i wybrać sobie 3 próbki

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Chcę zrobić zamówienie w D. i działa tylko 1 kod na Isadore ale LIPA !
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 12:01   #4345
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość


Chcę zrobić zamówienie w D. i działa tylko 1 kod na Isadore ale LIPA !
Właśnie może rzucą coś na rozpoczęcie roku, albo dzień chłopaka
A może czekają na dostawę staroci zza granicy do rozdania
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 12:03   #4346
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
proszę, garnier
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wrazliwej.html

a Syfory lubię tonik ten

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-tonik/P112304

zazdroszczę tej darmowej dostawy, serio, ja już bym tyłeczka nawet nie ruszała wtedy do stacjonarki
btw u mnie Sephora to taka bidna jest trochę, wiecznie nie mają próbek i wciskają te zlewane, robione notabene same śmierdziuchy więc wolę już chyba dołożyć do tej przesyłki i wybrać sobie 3 próbki

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Chcę zrobić zamówienie w D. i działa tylko 1 kod na Isadore ale LIPA !
Dziekuję
Muszę przetestować ten tonikzaciekawił mnie.
Do której S,chodzisz,czy może w 3mieście?
Zawsze mozesz poprosić,żeby z zaplecza przyniosły,one zawsze przynoszą te lepsze próbki z zaplecza

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Właśnie może rzucą coś na rozpoczęcie roku, albo dzień chłopaka
A może czekają na dostawę staroci zza granicy do rozdania
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 12:30   #4347
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A może czekają na dostawę staroci zza granicy do rozdania



Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziekuję
Muszę przetestować ten tonikzaciekawił mnie.
Do której S,chodzisz,czy może w 3mieście?
Zawsze mozesz poprosić,żeby z zaplecza przyniosły,one zawsze przynoszą te lepsze próbki z zaplecza
oooj do 3miasta to mam jakieś 250km

jak już robię stacjonarnie to zawsze staram się trafić na "swoją" konsultantkę i nigdy mi dziewczyna próbek nie żałuje, po większość wracam i kupuję pełnowymiarowe, czasem i nawet większe gifty dorzuci, co chcę to generalnie mam z odlewek podkładów czy kremów, ale reszta dziewczyn to porażka i zawsze trafiają mi się odlewane "śmierdziuchy" za które zawsze dziękuję ale to prawda ... na zapleczu to mają chyba prawdziwą kopalnie skarbów

ten tonik ma jakąś męską nutę, niby fresh a jednak trochę koloński dla mnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-08-29 o 12:35
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 12:58   #4348
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dumam sobie, czy nie zamówić w D. lakieru Anny (drugi byłby gratis). Boję się, czy ten gratis nie będzie nietrafiony z kodem -10% wychodzi 50zł z groszami, więc nieźle.
Chyba muszę iść na jakąś terapię, mam straszną potrzebę zakupienia czegoś okazyjnie (sama nie wiem, czego ), ale nikt nie kusi gratisami (ani różowymi pudełkami)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 13:17   #4349
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dumam sobie, czy nie zamówić w D. lakieru Anny (drugi byłby gratis). Boję się, czy ten gratis nie będzie nietrafiony z kodem -10% wychodzi 50zł z groszami, więc nieźle.
Chyba muszę iść na jakąś terapię, mam straszną potrzebę zakupienia czegoś okazyjnie (sama nie wiem, czego ), ale nikt nie kusi gratisami (ani różowymi pudełkami)
też myślałam nad tymi lakierami i już nawet wywaliłam z koszyka
ale jestem prawie pewna, że ten drugi lakier będzie dupiasty
pamiętam jak było takie promo już i w Douglasie szczęśliwa, że wybiorę sobie drugi, to Pani pod nos podtyka mi koszyczek tych "wybranych" że w sensie z tych mało atrakcyjnych, serio ! miałam sobie wybrać
chociaż z drugiej strony opłaca się bo 2 za 1

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------


EDIT:

Smashbox Tusz miniatura z kodem na -20% wychodzi za ok 23zł
może kogoś zainteresuje

http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/M...-Black/P713008
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 13:29   #4350
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
też myślałam nad tymi lakierami i już nawet wywaliłam z koszyka
ale jestem prawie pewna, że ten drugi lakier będzie dupiasty
pamiętam jak było takie promo już i w Douglasie szczęśliwa, że wybiorę sobie drugi, to Pani pod nos podtyka mi koszyczek tych "wybranych" że w sensie z tych mało atrakcyjnych, serio ! miałam sobie wybrać
chociaż z drugiej strony opłaca się bo 2 za 1

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------


EDIT:

Smashbox Tusz miniatura z kodem na -20% wychodzi za ok 23zł
może kogoś zainteresuje

http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/M...-Black/P713008
To mnie ostudziłaś z tymi lakierami, nie biere
Gdybym miała darmowa wysyłkę w S. to bym wzięła ten tuszyk, albo gdyby dawali małe różowe pudełeczko Szkoda, że tak rzadko zmieniają próbki w S.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.