NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-02, 10:14   #3391
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nadają; ja mam odcień 03 i praktycznie nie widzę, żeby dawał mocny kolor. Używam go do poprawek w ciągu dnia; skóra jest satynowa i lekko matowa, ale nie płaska.
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja też jestem w trakcie poszukiwań prasowańca. W perfumerii tesotwałam Clinique i spisywał się świetnie ale nie mogę przemóc sie do tych zielonych opakowań

Mam też prasowane pryzmy elegant beige i one nadają sie do świetnie do poprawek, są bardzo wygodne pod tym względem, ale kolor za ciemny na zimę dla mnie.
Cytat:
Napisane przez -kasia- Pokaż wiadomość
moje pryzmy idealnie opisuja efekt o jakim piszesz, dlatego polecam;]
dzięki za odpowiedzi

A możecie prasowane porównać do sypkich?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 10:28   #3392
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Ja nie mogę; ew. do sypkiego Clinique - sypki dużo mocniej kryje, pryzmy są delikatne.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 10:38   #3393
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Fajnym prasowancem byl Diorlight (akurat "moj" kolor jest na Truskawie, #601), z tym, ze to wycofany produkt, to i data nie najlepsza bedzie.
Ladny efekt na twarzy daje ale pryzmy prasowane sa jednak delikatniejsze i bardziej transparentne, z tym, ze aboslutnego matu racze nie zapewnia osobie z bardzo tlusta cera, nie sa tapeciarskie i plaskie, to woal, subtelne wykonczenie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 10:42   #3394
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

czyli dobrze rozumiem ze pryzmy to bardziej puder niz roz, tak?
ale mozna chyba rozswietlic cere miejscowo?
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 11:03   #3395
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Navi, ty pytasz o pryzmy trzypaskowe z Sephory, prawda? Te jak najbardziej sa rozswietlaczo-rozem, stosuje sie je miejscowo na kosci policzkowe, skronie, itd.

Ja pislalam o pryzmach (pudrze) Givenchy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 11:09   #3396
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

kocham moje sypkie pryzmy i chciałabym miec podręczną ich wersję do torebki, z tym że ciut bardziej matujacą
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 11:12   #3397
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Aga, a czy Softy cie nie zarozowiaja Ja musialam w swoich zakleic rozowa kostke i teraz jest git
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 11:26   #3398
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aga, a czy Softy cie nie zarozowiaja Ja musialam w swoich zakleic rozowa kostke i teraz jest git
minimalnie tak ale póki noszę golfy, półgolfy i swetry różnica między twarzą a szyją mi nie przeszkadza pewnie wiosną zakleję różową kostkę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 12:46   #3399
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi

A możecie prasowane porównać do sypkich?
Dla skór przetłuszczających się prasowane pryzmy tylko do poprawek (nie jako bazowy puder matujący) lub jako zmiękczenie innego pudru matującego - np. Hauschki.
Aga, a co z prasowańcami IsaDory? Mają bardzo jasne odcienie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 13:29   #3400
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

a moze miała któras z was ten kompakt?? Zaciekawił mnie

http://us.strawberrynet.com/productD...67879&goChar=C
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 14:39   #3401
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

agabil1, również polecam prasowane pryzmy do poprawek w ciągu dnia ja mam tłustawą skórę, a u mnie matują całkiem ładnie..nawet jeśli wydaje mi się, że skóra już zaczyna połyskiwać to okazuje się, że to tylko moje złudzenie
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 15:08   #3402
Czarna 2007
Przyczajenie
 
Avatar Czarna 2007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: województwo śląskie
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Twoja kolekcja robi wrażenie -
Pozdrawiam
Czarna 2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 15:12   #3403
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ładne zakupy.
Jaki masz kolor sypańca Clinique? A balsam do ust Sephory - fajny jest? Mogłabyś porównać do Tissane np?

kolor sypanca to 02 a balsam okazał sie strasznie rzadki, ciezko go nałozyc na usta( z racji tej rzadkosci), nawilzenie tez nie jakies spektakularne.. kupiłam ten bo nie mieli sztyftu ochronnego W porownaniu do tisane sephora wypada gorzej. Dla mnie najgorsza jest ta konsystencja
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 15:22   #3404
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Maju... puder Lancome posiada puszek, bardzo mieciusienki i ten puderek jak najbardziej nadaje sie do poprawiania makijazu w ciagu dnia. Odcien 01 ktory posiadam, nie nadaje koloru jest zupelnie transparentny i rewelacyjnie nadaje sie do jasnej karnacji
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 15:48   #3405
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

To ja wkleje swoje nabytki Listopadowo-Grudniowe

Bardzo zadowolona jestem z szminki Clinique (choc moglaby byc troszke jasniejsza ale byla kupowana w ciemno,wiec juz mam nauczke),natomiast cienie Sephory kupione na sylwestra sa srednie... chcialalam nimi zrobic kreske na mokro -nie dalo sie... i ta data waznosci... 6 miesiecy...<kto jest w stanie zuzyc w takim czasie opakowanie cieni?! - napewno nie ja... >
Kolory paletki loreal'a bardzo przeklamal aparat, roz do policzkow jest zdecydowanie jesniejszy <bardziej cielisty> i szminka tez jest jasniejsza >stonowany roz> cienie takie jak na zdjeciu tylko rozowy jest bardziej "brudny"
(cos mi tez aparat rozowe kolory przeklamuje...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3799.JPG (35,9 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3803.JPG (52,2 KB, 219 załadowań)
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 15:55   #3406
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Ja mam pryzmy Givenchy, kolor peraly satin, są świetne. Muszę dodać jeszcze jedną gwiazdkę na KWC
Szukam czegoś brązującego i padnie chyba na Clinique fresh bloom-podobno ma złote drobinki, zależy mi na tym, żeby brązer je posiadał.
Wklejam zdjęcie kupionego podkładu i błyszczyku( błyszczyk słabo widoczny, to Bojouris 3D)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0130.jpg (21,5 KB, 79 załadowań)
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 15:56   #3407
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
To ja wkleje swoje nabytki Listopadowo-Grudniowe

Bardzo zadowolona jestem z szminki Clinique (choc moglaby byc troszke jasniejsza ale byla kupowana w ciemno,wiec juz mam nauczke),natomiast cienie Sephory kupione na sylwestra sa srednie... chcialalam nimi zrobic kreske na mokro -nie dalo sie... i ta data waznosci... 6 miesiecy...<kto jest w stanie zuzyc w takim czasie opakowanie cieni?! - napewno nie ja... >
Kolory paletki loreal'a bardzo przeklamal aparat, roz do policzkow jest zdecydowanie jesniejszy <bardziej cielisty> i szminka tez jest jasniejsza >stonowany roz> cienie takie jak na zdjeciu tylko rozowy jest bardziej "brudny"
(cos mi tez aparat rozowe kolory przeklamuje...)
To faktycznie krótka ta data ale kolory ładne
o, widzę ten puderek gwiazdkowy kupiłam go niedawno i jestem całkiem zadowolona z efektów
A ta paletka L'oreala jakoś mnie nie kusi... pewnie dlatego, że opakowanie nie jest z plastiku ;D jakoś nie widzę jej u siebie w kosmetykach choć kolory mi się podobają tutaj wygrywa efekt wizualny i nic mnie chyba nie przekona choć taka mała.. wygoda na wyjazd wszystko w jednym mieć
pączek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 16:10   #3408
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Ja mam pryzmy Givenchy, kolor peraly satin, są świetne. Muszę dodać jeszcze jedną gwiazdkę na KWC
Szukam czegoś brązującego i padnie chyba na Clinique fresh bloom-podobno ma złote drobinki, zależy mi na tym, żeby brązer je posiadał.
Wklejam zdjęcie kupionego podkładu i błyszczyku( błyszczyk słabo widoczny, to Bojouris 3D)
ooo mmmm Lancome.....moj ulubiony podkladzik udany zakup A jakie sa Twoje wrazenia po zastosowaniu?? Zadowolona jestes?? Dla mnie to nr 1
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 16:13   #3409
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Użyłam go jak na razie tylko raz, teraz chora siedzę w domku więc nie nakładam makijażu
Wrażenia po jednym zastosowaniu-niepewne. Miałam wrażenie błysku i po godzinie musiałam zmatowić buźkę. Z kryciem średnio.Zobaczymy później.
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 16:29   #3410
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez pączek Pokaż wiadomość
To faktycznie krótka ta data ale kolory ładne
o, widzę ten puderek gwiazdkowy kupiłam go niedawno i jestem całkiem zadowolona z efektów
A ta paletka L'oreala jakoś mnie nie kusi... pewnie dlatego, że opakowanie nie jest z plastiku ;D jakoś nie widzę jej u siebie w kosmetykach choć kolory mi się podobają tutaj wygrywa efekt wizualny i nic mnie chyba nie przekona choć taka mała.. wygoda na wyjazd wszystko w jednym mieć
Data krotka bo one moga byc po otwarciu tyle przechowywane.Szczerze to pierwszy raz sie spotykalam z tak krotka data przechowywania
Opakowanie mogloby byc z plastiku,napewno bylo by trwalsze. Dla mnie taka opcja (wszystko w jednym) pasuje bo lubie miec praktyczne kosmetyki Kolorki tez fajne zwlaszcza ze cieni Doutzen Kroes w zwyklej palecie nigdzie nie widzialam...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 16:53   #3411
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez pączek Pokaż wiadomość
To faktycznie krótka ta data ale kolory ładne
o, widzę ten puderek gwiazdkowy kupiłam go niedawno i jestem całkiem zadowolona z efektów
A ta paletka L'oreala jakoś mnie nie kusi... pewnie dlatego, że opakowanie nie jest z plastiku ;D jakoś nie widzę jej u siebie w kosmetykach choć kolory mi się podobają tutaj wygrywa efekt wizualny i nic mnie chyba nie przekona choć taka mała.. wygoda na wyjazd wszystko w jednym mieć
rzeczywiście - cienie to kosmetyki, które nie zużywam w takim tempie. Chyba że miałyby mikroskopijna wielkość
Palety L'reala są ładne, mają trafnie dobrane kolory moim zdaniem, jednak to opakowanie totalnie do mnie nie przemawia. (Dobrze dla mojego portfela)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
kolor sypanca to 02 a balsam okazał sie strasznie rzadki, ciezko go nałozyc na usta( z racji tej rzadkosci), nawilzenie tez nie jakies spektakularne.. kupiłam ten bo nie mieli sztyftu ochronnego W porownaniu do tisane sephora wypada gorzej. Dla mnie najgorsza jest ta konsystencja
Dziękuję za odpowiedź. Niedawno chciałam kupić ten balsam, ale ostatecznie wróciłam do apteki po sprawdzone Tissane.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Maju... puder Lancome posiada puszek, bardzo mieciusienki i ten puderek jak najbardziej nadaje sie do poprawiania makijazu w ciagu dnia. Odcien 01 ktory posiadam, nie nadaje koloru jest zupelnie transparentny i rewelacyjnie nadaje sie do jasnej karnacji
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Data krotka bo one moga byc po otwarciu tyle przechowywane.Szczerze to pierwszy raz sie spotykalam z tak krotka data przechowywania
Opakowanie mogloby byc z plastiku,napewno bylo by trwalsze. Dla mnie taka opcja (wszystko w jednym) pasuje bo lubie miec praktyczne kosmetyki Kolorki tez fajne zwlaszcza ze cieni Doutzen Kroes w zwyklej palecie nigdzie nie widzialam...
Opcja wszystko w jednym jest fantastyczna jak dla mnie - zwłaszcza jeśli się gdzies wyjeżdża - wszystkie kosmetyki pod ręką
Ale i tak nie podoba mi się opakowanie
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:02   #3412
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

udało mi się odebrać poczcie moje testery sypkich cieni Bell gratis dostałam do nich miedziany sypki cień Ingrid

PS. jest jakiś wątek o kosmetykach Bell?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5744.jpg (100,2 KB, 54 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:03   #3413
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Grudniowe zakupy

cmoksia wybieraj który Ci pasuje
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=6446252
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2468.JPG (119,9 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2467.JPG (31,8 KB, 117 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:09   #3414
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
rzeczywiście - cienie to kosmetyki, które nie zużywam w takim tempie. Chyba że miałyby mikroskopijna wielkość
Palety L'reala są ładne, mają trafnie dobrane kolory moim zdaniem, jednak to opakowanie totalnie do mnie nie przemawia. (Dobrze dla mojego portfela)

Opcja wszystko w jednym jest fantastyczna jak dla mnie - zwłaszcza jeśli się gdzies wyjeżdża - wszystkie kosmetyki pod ręką
Ale i tak nie podoba mi się opakowanie
mam identyczne zdanie
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Grudniowe zakupy
O, to te kredki o które pytałam w wątku Burżujkowym :P śliczne są zazdroszczę no no rzyrafko poszalałaś ;D bardzo przydatne kosmetyki nabyłaś ;D choć pewnie nie "niezbędne" jak to maniaczki mają we krwi
pączek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:15   #3415
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez pączek Pokaż wiadomość
mam identyczne zdanie

O, to te kredki o które pytałam w wątku Burżujkowym :P śliczne są zazdroszczę no no rzyrafko poszalałaś ;D bardzo przydatne kosmetyki nabyłaś ;D choć pewnie nie "niezbędne" jak to maniaczki mają we krwi
oo, faktycznie- nie zauważyłam Twojego pytania
ale i tak na razie nie odpowiem jeśli jutor mi będzie do ubrania pasowało to się pomaluję nimi
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:19   #3416
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Dziewczyny, mam pytanie i proszę o radę Zauważyłam, że dużo dziewczyn na MM używa podkładu Dermacol. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest naprawdę dobry i czy nie zostawia smug (troszkę boję się podkładu kryjącego). Teraz używam lekkiego podkładu z AA i jestem nim zachwycona, ale są dni i okazje, kiedy trzeba bardziej skórę przykryć. Zauważyłam, że nie jest drogi więc nie będzie mi żal kasy jak go kupięAle i tak prosiłabym o opinie. Dzięki
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:23   #3417
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Pomidora, wiekszość dziewczyn stosuje Dermacol jako korektor; on jest bardzo gęsty i bardzo kryjący. Ja używałam go do tuszowania krostek, ale w końcu mi sie znuził. Mozna dobrać jasny odcień, nie jest drogi.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:24   #3418
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
oo, faktycznie- nie zauważyłam Twojego pytania
ale i tak na razie nie odpowiem jeśli jutor mi będzie do ubrania pasowało to się pomaluję nimi
nic nie szkodzi no to jutro się ubierz tak żeby pasowało albo lepiej nie ;D niech mnie nie kuszą jak najdłużej póki będę żyła w przekonaniu, że nie są mi aż tak potrzebne może ich nie kupię, a teraz byłoby dla mnie lepiej nic nie kupować bo dążę do minimalizmu
pączek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:26   #3419
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Grudniowe zakupy

cmoksia wybieraj który Ci pasuje
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=6446252
wyskoczyło
Cytat:
Szukanie nie przyniosło żadnych rezultatów. Spróbuj ponownie.
mi tylko znalazło linki do targowiska i tego wątku co powinnam wpisać? (kombinowałam "Bell" i "kosmetyki Bell")

PS. kupiłam sobie niedawno ten sam pędzelek z Sephory używałaś go już?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:27   #3420
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pomidora, wiekszość dziewczyn stosuje Dermacol jako korektor; on jest bardzo gęsty i bardzo kryjący. Ja używałam go do tuszowania krostek, ale w końcu mi sie znuził. Mozna dobrać jasny odcień, nie jest drogi.
To pewnie do cieni pod oczami też się przyda A właśnie o to mi chodzi. Dziękuję bardzo
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.