Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZBIORCZY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 14:17   #211
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Henna brwi

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
...::blabobla:::... ja też czasami nakładam kilka razy no max 2(szczególnie jak kobitka jest pierwszy raz na hhennie nie nie wie do końca jak chce mocno

Oczywiscie to najlepszy sposob!
Ja robie tak:
Nakladam, trzymam ok. 1-2 min. zmywam podkladam lusterko i pytam czy takie czy mocniejsze maja byc (i tak do porzadanego efektu) i mam pewnosc ze klientka wyjdzie zadowolona
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:30   #212
atoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: Henna brwi

hej
używałam henny parę razy; ale efekt nie był zbyt fajny; mam wrażliwą skórę i nie dość że był efekt "pierwszego dnia" to jeszcze miałam okolice brwi zaczerwienioną. masakra
czym można przyciemnić brwi? są jakieś "farby" które nie podrażniają skóry?
czy ta henna w płynie jest mniej drażniąca?
wszelkie cienie i kredki odpadają. nie podoba mi się efekt jaki dają
pozdrawiam
atoma
atoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:47   #213
Aguska20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 358
Dot.: Henna brwi

o a ja sobie jakas godzinke temy zrobilam henne brwi... Kiedys robilam brazowa ale teraz mieszam brazowa z odrobina czarnej.
Aguska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 15:57   #214
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Henna brwi

Cytat:
Napisane przez Aguska20
o a ja sobie jakas godzinke temy zrobilam henne brwi... Kiedys robilam brazowa ale teraz mieszam brazowa z odrobina czarnej.
i ladna wyszla, no nie?? tez taka sobie funduje
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 22:18   #215
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Wink Dot.: Henna brwi

Cytat:
Napisane przez mandelka
Czesc Micza
witaj w klubie, też mam jasne brwi i bez henny wygladam jak prosiaczek hehehehehe na początek zaserwuj sobie brązowe i zobaczysz czy efekt jest wystarczający czy wolałabyś jeszcze ciemniejsze. Ostrzegam, że pierwszy dzień po hennie trzeba: albo sie ukrywac przed ludźmi albo zasłonić brewki grzywką bo wygladają bardzo nienaturalnie... ale później już luzik i można je śmiało eksponowac Henna optycznie zageszcza bo farbuje nie tylko włoski ale i troszke skóry
Pozdrawiam
Zgadzam sie z Wami, ja tez mam naturalne jasne brązowe brwi ale od kilku lat używam czarnej henny lub kredki do korekty, pozdrawiam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:23   #216
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Henna brwi

ja czasami uzywam , ale brązowej , ale mam ciemne z natury i wychodzi mi czarne, prawie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 22:34   #217
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: henna do brwi

o kurcze, muszę ten reftlectocil kupić. właśnie postanowiłam zadbać o brwi i wolę to od razu robić profesjonalnymi kosmetykami, niż poźniej się męczyć
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 10:33   #218
matriksia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 94
Henna brwi:D

Cześć!!
Mam pewne wątpilowości. Myslałam o tym zeby pojsc do kosmetyczki i zrobic poządek z brwiami bo samej nigdy mi nie wychodzi myslałam tesh o hennie na brwiach prosze doradźcie mi to ..... wyglada to bardzo sztucznie? ?? pliska doradźcie
matriksia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 13:19   #219
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Henna do brwi

dobrze zrobiona henmna nie wygląda sztucznie, muisi być dobrana kolorystycznie do typu Twojeje urody i własów, wtedy wyglada naturalnie.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 17:18   #220
Magda Kasia
Przyczajenie
 
Avatar Magda Kasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Henna do brwi

Koleżanko, o ile trafisz do fajnej koszmetyczki, która nie zrobi krzywdy powinno być ok. Ja robie sobie sama w domu henne (mam już wprawę) ale znowu wydaje mi się, że taka w proszku jest mało trwała. Ale za każdym razem, gdy wybieram się do kosmetyczki (może trafiałam do nieodpowiednich) wychodziłam z takimi okropnie czarnymi
Jak robię sobie sama, to mam takie fajne podkreślone brązowe, tylko że właśnie szybko się zmywają.
Henna na brwiach jest fajna, bo wtedy oko robi się takie jakby wyraźniejsze
Idź smiało, tylko poszukaj fajnej koszmetyczki
__________________
Pozdrawiam
Magda Kasia
Magda Kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:10   #221
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: Henna do brwi

Cytat:
Napisane przez matriksia17 Pokaż wiadomość
Cześć!!
Mam pewne wątpilowości. Myslałam o tym zeby pojsc do kosmetyczki i zrobic poządek z brwiami bo samej nigdy mi nie wychodzi myslałam tesh o hennie na brwiach prosze doradźcie mi to ..... wyglada to bardzo sztucznie? ?? pliska doradźcie

nie będą brwi wyglądały sztucznie jeśli nie będą duuuużo ciemniejsze od Twoich naturalnych . Ja na początek poleciła bym ci hennę żelową, która jest delikatniejsza od proszkowej no i oczywiście nie barwi tak skóry
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 14:19   #222
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Henna do brwi

jeśłi chdozi o hennę w proszku to taka ze sklepu faktycznie jest mało trwała,. fajne są w zelu , naprawdę polecam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:46   #223
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Henna do brwi

Cytat:
Napisane przez matriksia17 Pokaż wiadomość
Cześć!!
Mam pewne wątpilowości. Myslałam o tym zeby pojsc do kosmetyczki i zrobic poządek z brwiami bo samej nigdy mi nie wychodzi myslałam tesh o hennie na brwiach prosze doradźcie mi to ..... wyglada to bardzo sztucznie? ?? pliska doradźcie
teraz sa takie kolory henny ze nie wyglada to sztucznie. dobra kosmetyczka ladnie poprawi ci brwi, dopasowywujac do twojej urody i zafarbuje na odpowiedni kolor.

ja kiedys wogle o brwi nie dbalam, a teraz sama sie sobie dziwie jak moglam miec takie nieregularne, zarosniete i niepofarbowane
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:20   #224
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Henna do brwi

Ja też jestem za henną, tylko, że sama sobie robie od kilku ładnych lat i tez nie za często..z perspektywy czasu dało sie zauważyć, że brwi po takiej dawce środków osłabiaja się i mi zaczeły wypadać.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 16:38   #225
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Henna do brwi

Je rowniez sama robie sobie henne. Wcale nie trzyma sie krocej niz ta robiona u kosmetyczki. Uzywam takiej w kremie Delia ze szpatulka. Jest na prawde dobra w przeciwienstwie do tych w proszku.
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 20:20   #226
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Henna do brwi

a sprooboojcie w żelu. można ja kupić przez neta. trzyma dłużej niż delia i inne proszkowe
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 11:42   #227
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Henna do brwi

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a sprooboojcie w żelu. można ja kupić przez neta. trzyma dłużej niż delia i inne proszkowe
Emilia, czy chodzi Ci o henne Refectocil?
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 11:45   #228
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Henna do brwi

Cytat:
Napisane przez raniaa Pokaż wiadomość
Emilia, czy chodzi Ci o henne Refectocil?
jezeli chodzi Emilii o Refectocil to jest tak samo w kremie jak Delia a co trzymania sie dluzej to musze powiedziec ze bylam milo zaskoczona Delia. Uzywalam ostatne poltorej roku Refectocila (drogi ale wydajny i ma wybor kolorow) ale raz kupilam Delie, przypadkiem, tania i jestem bardzo milo zaskoczona jak dlugo moje brwi maja ladny, niewyplowialy kolor. Jedyna wada Delii jest maly wybor kolorow, zostalam zmuszona do kupienia brazu bo nie maja grafitu a czern dla mnie za ciemna...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 14:14   #229
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Henna do brwi

trzeba je tak samo "zrobić", aktywować czyms , wodą utlenioną najczęściej , tą w żelou też. mi chodziło o konsystencję. zrobiłam i faktycznie jest to żel. moja sie nazywa swiss o par.taka to henna. i naprawdę bardzo dobrze trzyma tejRefectocil nie miałąm więc nei wiem , ale opinie ma dobre .
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 14:25   #230
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Henna do brwi

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
trzeba je tak samo "zrobić", aktywować czyms , wodą utlenioną najczęściej , tą w żelou też. mi chodziło o konsystencję. zrobiłam i faktycznie jest to żel. moja sie nazywa swiss o par.taka to henna. i naprawdę bardzo dobrze trzyma tejRefectocil nie miałąm więc nei wiem , ale opinie ma dobre .
czyli wychodzi na jedno. czy Delia czy Refectocil czy ta Twoja... one wszytskie maja taka sama zasade: masz krem w tubce i aktywator (najczesciej woda utleniona w zelu lub w stanie cieklym), po wymieszaniu robia sie takie zelowate...
Technologia taka sama tylko ceny sie pewnie znacznie roznia
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 17:12   #231
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Henna do brwi

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
czyli wychodzi na jedno. czy Delia czy Refectocil czy ta Twoja... one wszytskie maja taka sama zasade: masz krem w tubce i aktywator (najczesciej woda utleniona w zelu lub w stanie cieklym), po wymieszaniu robia sie takie zelowate...
Technologia taka sama tylko ceny sie pewnie znacznie roznia
A Delia wlasnie ma wielka zalete - jest tania bo kupilam ja za 6,50zl a starcza na wiele razy. Na opakowaniu pisze, ze na 10 ale mi starcza na dluzej.
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:00   #232
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Henna brwi:D

A ja mam takei pytanko . Ile trwa zrobienei u kosmetyczki henny brwi i czy potem skóra wokól jest czerwona? czy nie i mozna sie pokazać w tym samym dniu światu?
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:10   #233
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Henna brwi:D

Polecam wyszukiwarkę i dopisanie pytania do wątku o hennie.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=137588 /pkt 3./
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:12   #234
Hil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Dot.: Henna brwi:D

Nigdy nie robiłam sobie henny brwi, q więc nie wiem dokładnie, jak to jest. Ale sporo czytałam . Jest to normalne farbowanie, więc mozne wyjść potem na dwór, i nie martw się, nie trzeba chowac sie przed światem ;D. Profesjonalna kosmetyczke powinna zrobic tak, że nie będzie żadnego uczulenia ani zaczerwienień, bo pod i powyżej łuku brwiowego nakłada się krem, aby uniknąć podrażnień. I oto cała prawda. Pozdro.
Hil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:15   #235
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Henna brwi:D

Czerwona nie jest, ale jest zabarwiona henna pod wloskami. Pokazac sie oczywiscie mozna, chybaze Ci zrobi za ciemno. Trwa to gora 15 min.
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:21   #236
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Henna brwi:D

Jesli masz wrażliwą skórę, to jedynie przy regulacji może byc czerwona, ale to ustępuje po 20 min. Sama henna nic Ci nie zrobi.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:25   #237
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

No wielkie dzięki!! . A czy tą hennę to trzeba samemu kupic i zaniesc kosmetyczcce czy ona ma swoja?
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 17:14   #238
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Ma swoją.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 08:55   #239
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

czesc dziewczyny.Zastanawiam sie nad przyciemnieniem sobie brwi ale boje sie...mam rude wlosy i jasna oprawe oczu.rzesy regularnie farbuje czarna henna u kosmetyczki i jest ok.ostatnio kosmetyczka probowala namowic mnie rowzniez na henne brwi ale boje sie ze beda za ciemne i bede wygladac okropnie.dosc duzo nawet na wizazu czyta sie ze wloski wyszly za ciemne.co mi radzicie dziewczyny?skusic sie?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:28   #240
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Cytat:
czesc dziewczyny.Zastanawiam sie nad przyciemnieniem sobie brwi ale boje sie...mam rude wlosy i jasna oprawe oczu.rzesy regularnie farbuje czarna henna u kosmetyczki i jest ok.ostatnio kosmetyczka probowala namowic mnie rowzniez na henne brwi ale boje sie ze beda za ciemne i bede wygladac okropnie.dosc duzo nawet na wizazu czyta sie ze wloski wyszly za ciemne.co mi radzicie dziewczyny?skusic sie?

nona pewno nie na czarną kosmetyczka wymiesza albo dobierze jaśniejszą hennę , tak zeby pasowała do Twojego typu urody czy włsów, brązowa jaśniejsza byłaby ok,albo trzymana dosłownie przez 3 sekundy, na pierwszy raz, takie oswojenie się , ale musisz wybrać gabinet i kosmetyczkę po której klientki są zadowolone, bo niektóre jak robia hennę....
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.