Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-11, 11:02   #451
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
Łzy nawilżają oko, oczyszczają je i zabijają bakterie - widocznie straszne glupoty w tych podrecznikach do biologii na poziomie podstawowym w 2 liceum piszą eh...

Nooo... szanowny minister G. musi chyba poprawki wprowadzić bo jak tak można? Karmić młodzież takimi bzdurami






Nie prostuję nadal, przy samym suszeniu suszarką jakoś się układają Czekam na szczotkę bo już wysłana w piątek podobnież była
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 11:07   #452
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

mowilam ze pokochacie swoje naturalne krecone wloski!

divine chyba pierwsza. A jak uslyszysz pierwszy komplement to zobaczysz. Poczujesz sie inaczej, bo krecone wlosy to naprawde rzadkosc. Ja wsrod swoich przyjaciolek jedyna takie mam. W dodatku one sa blondynkami, zawsze proste albo spiete, a ja te moje kreciolki rozpuszczone mam. I napradwe zawsze jak kogos poznaje, czy facet czy dziewczyna, zawsze pyta o wlosy, zawsze powie ze ladne.

Ale nie ma tak kolorowo :P bo juz nastepnego dnia nie sa takie ladne, prostuja sie podczas spania. Ale i tak je uwielbiam. I tak samo divine jak Ty, źle sie czuje w wyprostowanych, przyklapniete jakies
fajnie ze metoda z zelem odpowiada. A jeszcze jak pod koniec daje sie glowke w dol i suszy ugniatajac, mozna dac jeszcze odzywke i ugniatac, robia sie świetne.

a ja dalej nie umiem tych zdjec zmniejszyc no coz, sierota jestem
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 11:10   #453
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Eckhem ja dalej trwam Już nawet nie licze ile to już bez prostownicy, ale jak postanowiłam tak zrobię. Do września postanowiłam nie obcinac i nie prostowac włosków, po wakacjach zetnę zniszczone końcówki i będzie caaacy A tak wogole to jakoś się już przyzwyczaiłam nawet bez prostowania. Teraz postanowiłam zainwestowac w jakąś fajną szczotkę i modelować włoski na szczotce żeby jednak wyglądac jak człowiek A raz na jakiś czas, impreze czy coś wyprostuje włoski dla odmiany. Tylko RAZ NA JAKIS CZAS!! Muszę sobie to na zawsze wbić do łepki A pozatym włoski nawet ładnie mi się falują tylko lepiej wyglądają jak są dłuższe. Także postanowiłam i zapuszczać włoski i niekatowac ich. Obym wytrwała
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 11:19   #454
ryzia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Ryzia, dla chcacego nic trudnego, mnie przerazily moje wypadajace wlosy:/
ja ne mam takiego jeszcze problemu nie wypadaja mi wlosy, moja kolezanka miala problem to jezdzila do fryzjerki po jakas odzywke i po 2 tygodniach zobaczyla efekty
ryzia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 11:21   #455
zakrecona_malolata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

nie prostuje od 2,5 miesiąca. jakoś idzie :P
do września poprzestane. a od września na szczotce będę modelować i suszyć.
na początku trudno było nie prostować. ale już od 2,5 miesiąca dla mnie norma. włosy muszą się zregenerować po tych moich zabiegach.
zakrecona_malolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 11:26   #456
ryzia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

wow podziwiam wytrwałość

wlasnie przyjechal na chwilke moj chlopak a u mniena glowie loki szopa a on ze lubi mnie naturalna i bez makijazu ^^ co za komplement , dla takich slow mozna przestac prostowac pomysle o tym ^^
ryzia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 12:23   #457
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez ryzia88 Pokaż wiadomość
wow podziwiam wytrwałość

wlasnie przyjechal na chwilke moj chlopak a u mniena glowie loki szopa a on ze lubi mnie naturalna i bez makijazu ^^ co za komplement , dla takich slow mozna przestac prostowac pomysle o tym ^^

taaa, to ich staly tekst, a na ulicy sie zaraz ogladaja za taka co pazurami mozna by jej podklad zdrapywac... oczywiscie niektorzy tylko, i ze nie bylo Twoj do takich na pewno nie nalezy :P tak tylko chcialam troche ponarzekac na plec męska. [bo niestety mam ost. czemu :| ] ehhhhhhhhhh

<poszła zlapac troche słonka>


P.S.Łzy mają też własności bakteriobójcze. Odpowiada za nie lizozym, będący jednym ze składników łez.

milego dnia zycze ;]
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 13:47   #458
zakrecona_malolata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

[quote=y_ulia;4536014]taaa, to ich staly tekst, a na ulicy sie zaraz ogladaja za taka co pazurami mozna by jej podklad zdrapywac... oczywiscie niektorzy tylko

ojj byś się zdziwiła u mnie każdy się za takimi ogląda.
żeby twarzy nie było widać pod tym makijażem, a spódniczka żeby nie zakrywała pupy.
zakrecona_malolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 13:49   #459
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Jeju dziewczyny, ale my jestesmy silne qrde, normalnei ale jestem z was i z siebei dumna dobrze nam idzie i ciesze sie, ze dziewczyny, które nie prostują już od dawna wspieraja nas Mnie to bardzo motywuje Tak szczerze mowiac, to prostownica teraz moglaby dla mnie nie istniec przyzwyczailam się juz funkcjonowac bez niej teraz sobie lezy w pokoju i sie kurzy.

Apropos facetów, to moj TŻ tez mowi, ze p[ieknie wygladam bez makijazu itp ;]. Ale to prawda, ze kazdy facet niby lubi naturalne, a jak co do czego przyjdzie, to patrza na te z tona tapety na twarzy, tipsami, blond wlosami i z tapirem na glowie A moj Tz to jzu w ogole spaczony gust ma... Podoba mu sie Fergie... mam nadzieje jednak, ze ja nie jestem do niej pdoobna
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 13:57   #460
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny, ale my jestesmy silne qrde, normalnei ale jestem z was i z siebei dumna dobrze nam idzie i ciesze sie, ze dziewczyny, które nie prostują już od dawna wspieraja nas Mnie to bardzo motywuje Tak szczerze mowiac, to prostownica teraz moglaby dla mnie nie istniec przyzwyczailam się juz funkcjonowac bez niej teraz sobie lezy w pokoju i sie kurzy.

Apropos facetów, to moj TŻ tez mowi, ze p[ieknie wygladam bez makijazu itp ;]. Ale to prawda, ze kazdy facet niby lubi naturalne, a jak co do czego przyjdzie, to patrza na te z tona tapety na twarzy, tipsami, blond wlosami i z tapirem na glowie A moj Tz to jzu w ogole spaczony gust ma... Podoba mu sie Fergie... mam nadzieje jednak, ze ja nie jestem do niej pdoobna
Noooo, brawo, brawo

A co do Fergie, to ja uwazam, ze jest ladna
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 14:36   #461
ryzia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
taaa, to ich staly tekst, a na ulicy sie zaraz ogladaja za taka co pazurami mozna by jej podklad zdrapywac... oczywiscie niektorzy tylko, i ze nie bylo Twoj do takich na pewno nie nalezy :P tak tylko chcialam troche ponarzekac na plec męska. [bo niestety mam ost. czemu :| ] ehhhhhhhhhh

<poszła zlapac troche słonka>


P.S.Łzy mają też własności bakteriobójcze. Odpowiada za nie lizozym, będący jednym ze składników łez.

milego dnia zycze ;]
wiem wiem dziewczynki napewno mowil zeby sie podlizac hehe... kazdy normalny chlopak oglada sie za dziewczynami taka plec meska:P moj facet i tak gada mi ze makijaz mi malo co potrzebny lubie ten komplement i tak , ale gorzej spojrzec w lustro ^^ ha

Fergie jak dla mnie ne jest ladna
ryzia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 15:17   #462
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

heheh no hawrodyta nie szpanuj tutaj że sie kurzy :-D może chcesz sprzedać ? frania:P hehe moja kumpela dzisiaj zciela włosy miała takie dłuuuuuuugie za łopatki a scieła tak jak ma rihanna albo beckhamka ale super wyglada moglaby jeszcze pasemka sobie zrobic ale bankowo bedzie musiala prostowac bo jej sie nie ułoża tak fajnie same chyba ze szczotka sie jakos nauczy
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 15:56   #463
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Wink Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

pytanie: kogo lub co wzielabys na bezludna wyspe??
ja i kazdy, kto mnie dobrze zna: PROSTOWNICE

tergedia...

tak bylo kiedys...:/...do dzis wszyscy znajomi wypominaja mi,ze prostowalam na Sylwestra wlosy za stołem bilardowym wlosy...smieszne...

ale przechodze metamorfoze...i podobaja mi sie nie prostowane...pianke nakladam i sa takie fajnie pojedyncze skrecone kosmyczki...tylko grzywke katuje...ale tylko tak troszke
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 16:01   #464
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny, ale my jestesmy silne qrde, normalnei ale jestem z was i z siebei dumna dobrze nam idzie i ciesze sie, ze dziewczyny, które nie prostują już od dawna wspieraja nas Mnie to bardzo motywuje Tak szczerze mowiac, to prostownica teraz moglaby dla mnie nie istniec przyzwyczailam się juz funkcjonowac bez niej teraz sobie lezy w pokoju i sie kurzy.

Apropos facetów, to moj TŻ tez mowi, ze p[ieknie wygladam bez makijazu itp ;]. Ale to prawda, ze kazdy facet niby lubi naturalne, a jak co do czego przyjdzie, to patrza na te z tona tapety na twarzy, tipsami, blond wlosami i z tapirem na glowie A moj Tz to jzu w ogole spaczony gust ma... Podoba mu sie Fergie... mam nadzieje jednak, ze ja nie jestem do niej pdoobna

hawrodytka trafilas w sedno kazdy facet mowi,ze naturalne sa naj...przykald moj kumpel:" moja dziewczyna ma byc naturalna"...misciac pozniej: jego dziewczyna: tona tapety, mooooooooccccccny czarny makijaz i codziennie inne pazurki...eeeeeeeeeeeee e Fregie...:/....taka...troche przesadzona:/...sexbomba:/
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 19:58   #465
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Div, hehe, a co, kurzy sie naprawde. Chociaz raz w tyg uzywam - bo TŻowi wlosy prostuje;]
Nataluska, tacy własnie sa faceci. Prosci jak budowa cepa
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 20:03   #466
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Div, hehe, a co, kurzy sie naprawde. Chociaz raz w tyg uzywam - bo TŻowi wlosy prostuje;]
Nataluska, tacy własnie sa faceci. Prosci jak budowa cepa

hawrodytka lubujesz sie w facetach w dlugich wloskach??....bo ja tak...moj TZ ma takie dluzsze...ale takie prrrrrroooooooooooooooste !!!...wypomina mi,ze polecialam na wlosy...tak mu zazdroszcze...deszcz, slonce, snieg...jego wlosy sa proste:/...ehhh...no coż:/...my jestesmy za to inteligentne a oni......<zart>
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:00   #467
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ok, dostałam szczotkę Jest ok, próba już była więc jestem pewna, że raczej będę potrafiła z niej korzystać Jutro po umyciu i "wymodelowaniu" ( a co) włosów, zdam dokładniejszą relację
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:00   #468
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

tez by mchciala faceta z dluzszymi wlosami, ale nie dlugimi tylko dluzszymi;p i z taką fryzura "mmmm" taką no... wiecie? <lol> taką mmm:P

a fergie jest brzyyyyydka łeeee
a raz siedzialam z takim typkiem no i sie nie kleilo troche hehe:P to sie wpatrzylam w teledysk "my humps" iii otrzymalam komplementa zem piekniejsza od samej fergie jest lol a jak odpowiedzialam ze no, mam nadzieje, to zrobil dziwna mine? lol:P
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 22:10   #469
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

no fergie jakas taka obwisła z leksza wiecie co dzisiaj mam takie wlosy jak zmokla kura normalnie mialam już prostowac normalnie ale juz nawet mi sie nie chciało jej grzaaaać i sie babrać z tym :/ to chyba dobrze...
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 07:01   #470
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Hehe, Nataluska, nie moj chlopak ma krotkie wlosy, tylko grzywkę troche dluzsza i jak jest u mnie to prostuje mu ta grzywke i wlosy zeby mial takie sterczace!

Y_ulka... ale ci komplement sypnał. Fuj, Fergie jest przeokropna. Włosy jej z czoła wyrastaja.... błeeeeeh

Divine, nie prostuj. Jak ci sie nei pdoodba to lepiej umyc wlosy jeszcze raz i ulozyc porzadnie fryzure
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 09:57   #471
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ok wymodelowałam (o ile to szarpanie się ze szczotką i suszarką można było nazwać modelowaniem) i jestem można powiedzieć zadowolona. Nie są idealnie proste, fajnie zawijają się pod spód, a co najważniejsze nie leżą plackiem na głowie jak po zastosowaniu prostownicy. Ot co!


A więc, chwała temu, kto ceramiczne szczotki
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 10:45   #472
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

OoOo agness może też sobie kiedyś taką zafunduje teraz z avonu zamówilam tą do prostowania jak dostane i wypróbuje to sie podziele wrażeniami ;*
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 12:50   #473
madziar_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zielonka
Wiadomości: 52
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Z własnego doświadzcenia odradzam duże szczotki - bez trzeciej reki nie ma szans na wymodelowanie . Od prawie 3 lat co drugi dzien prostowałam włosy, używałam profesjonalnych prostownic. Moje włosy bez prostowania to jedna wieka kopuła, ni to kręconego ni to falowanego siana. Ale przyszedł moment opamiętania i zaczęłam kombinować jak tu zrezygnować z prostownicy. Zopatrzyłam się u fryzjera w ogromną szczotkę, ale zupełnie nie zdała egzaminu, dwie ręce to za mało zeby ujarzmić i szczotkę i włosy i suszarkę. Chciałam zakupić szczotkę reklamowaną w tv mango, przejrzałam opinie na wizazu i ostatecznie zachęcona poztywnymi opiniami nabyłam szczotkę air brush rowenty. Mam ją od 1,5 tygodnia i jak na razie prostownica poszła w odstawkę
madziar_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 12:55   #474
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuje codziennie, choć mam kręcone włosy i mam ich bardzo dużo nie moge chodzić w rozpuszczonych włosach, ponieważ niedawno je podcięłam więc mam ich jeszcze więcej a nawet prostownica by nie pomogła. Chodze w kitce ;/ Prostuje tylko jak mi się chcę ;P ;D
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 13:10   #475
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Agness86 ciesze się, ze szczotka sie sprawdziła
Madziar_ka ja mam duża szczotkę ceramiczna, raczke ma z drewna - jest strasznie ciezka, ale wywijam nią jak fryzjerka wiadomo, ze o wiele trudniej jest podrkecic wlosy z tyłu, ale troche cierpliowac i jest super
Jvlka, zazdroszcze takiego "zdrowego" podejscia do prostownicy. Jak ja kupilam prostownice to nie potrafilam sie bez niej obejsc!
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 15:02   #476
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

moja kumpela dzisiaj kupila prostownice taka z bajerami kurde wszystkie teraz ceramiczne takie cieniutkie lekkie a ja mam taką byczą !! wszyscy mi sie dziwią ze daje rade nią sobie sama prostować ja wytrwala dzisiaj tylko zmoczylam lekko włoski i pokręcilam nie prostuje juz 3 tygodnie
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 15:11   #477
_Lidia_
Raczkowanie
 
Avatar _Lidia_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 71
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ostatnio odkryłam sposób, który sprawdzi się przy lekko kręconych i puszących się włosach - tak myślę.

Wilgotne włosy spryskuję mgiełką albo daję odrobinę pianki wygładzającej (bardziej preferuję jednak kosmetyki do stylizacji w sprayu). Następnie biorę dużą okrągłą szczotkę, rozczesuję nią włosy i tak jak gdyby zakręcam przy końcach. Można to kilka razy powtórzyć, szczególnie kiedy włosy wyschną, ale już bez potrzeby dokładania kosmetyku. Całość można spryskać lakierem. Mnie wychodzą naprawdę ładne fale - podobne jak od kręcenia prostownicą.

Mam wycieniowane włosy do ramion, ze skłonnością do puszczenia się i kręcenia, która ostatnio ku mojemu zachwytowi ZANIKA
_Lidia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 15:21   #478
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
tez by mchciala faceta z dluzszymi wlosami, ale nie dlugimi tylko dluzszymi;p i z taką fryzura "mmmm" taką no... wiecie? <lol> taką mmm:P

wiadomo o co chodzi...takie mmmmmm


Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
no fergie jakas taka obwisła z leksza wiecie co dzisiaj mam takie wlosy jak zmokla kura normalnie mialam już prostowac normalnie ale juz nawet mi sie nie chciało jej grzaaaać i sie babrać z tym :/ to chyba dobrze...
divine...co to wogóle za mysli??? ...
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 15:36   #479
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja sie wstydzic i przepraszać
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 15:45   #480
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
ja sie wstydzic i przepraszać
idz i nie grzesz wiecej i zeby mi sie to wiecej razy nie powtorzylo???:P
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.