Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 20:05   #1231
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;28097600]Czytałam, że Lumierowy Light Golden (cashmere) był dla ciebie dużo za blady, a ja go używam prawie przez cały rok. Z Lauressa miałam Subtle Gold (Elemental) i był ok, więc chyba lepiej celuj w Radianty .[/QUOTE]

Radianty odpowiadają poziomowi Light Medium w Lumiere? Bo jeśli chodzi o jasność to ten poziom w Lumiere jest "mój", a kolorystycznie najlepiej mi pasował LM Neutral i LM Warm (ale warm zimą mniej mi podszedł).
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 22:00   #1232
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Użyłam Soft Fawn Ethereal i uległam zachwytowi. Fakt, że moja cera jest ostatnio wdzięcznym obiektem do malowań, ale z Lucy jak się nie lubiła, tak się nie lubi, AwGM też nie leżą dobrze, Pixie jak zwykle wchodzi w zmarszczki. Za to Lauress - poezja. Trzy śmignięcia pędzlem (LM)i buzia jak z bajki. Kolor idealnie się wtapia - no cud - miód. Oczywiście, o zdetronizowaniu Lumiere na razie nie ma mowy, bo "nowy" musiałby przejść test skóry zimowej, ale zapowiada się obiecująco. Przypomina mi Blusche, które też bardzo lubię.
I jeszcze pytanie - czy między Soft Fawn a Pure Fawn jest na buzi duża różnica?
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:18   #1233
miska189
Zadomowienie
 
Avatar miska189
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

wg mnie różnica nie jest jakaś "spektakularna" ale spora, bynajmniej na mojej twarzy ale z tego co widzę pasują Ci te same odcienie co mi z Pixie, Lumiere i Lucy, dla mnie Pure Fawn już jest za ciemne a skoro soft Ci pasuje to w sumie chyba lepiej zostać przy tym odcieniu
miska189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:32   #1234
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
wg mnie różnica nie jest jakaś "spektakularna" ale spora, bynajmniej na mojej twarzy ale z tego co widzę pasują Ci te same odcienie co mi z Pixie, Lumiere i Lucy, dla mnie Pure Fawn już jest za ciemne a skoro soft Ci pasuje to w sumie chyba lepiej zostać przy tym odcieniu
Dzięki za odpowiedź i za próbkę, bo dzięki temu poznałam ten minerałek
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 14:30   #1235
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Czy zamawiałyście ostatnio z Lauress i czy miałyście problemy z odebraniem paczki? Już dłuższy czas temu złożyłam zamówienie, nic nie doszło, a na mejle mi nie odpowiadają - po raz pierwszy mi się to zdarza, nigdy wcześniej nie miałam z nimi takiego problemu :/ Będę widzięczna za info
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 17:28   #1236
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

ja właśnie rozesłałam swoje zamówienie ... doszło normalnie. Choć muszę przyznać, ze Lauress, z moich doświadczeń jest jedną z wolniejszych firm, jeżeli chodzi o wysyłkę
a sprawdzałaś w historii zamówień, czy w ogóle wysłali
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 11:13   #1237
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Mam napisane "shipped" czyli wysłali. Poczekam, ale już przebieram nogami... (nic innego nie mogę zrobić )
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 16:01   #1238
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

hej
obecnie używam Radiant Yellow Minimalist, ale zaczęłam się zastanawiać nad zamówieniu w przyszłości biga Soft Yellow. Stąd moje pytanie, czy któraś z Was może powiedzieć, czy bardzo te dwa odcienie się różnią? Bo na stronie wyglądają podobnie... Czy Soft jest rzeczywiście ciemniejszy od Radiant, i czy może ma więcej żółci?

Dziękuję:roza :
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:40   #1239
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss-prośba o pomoc w doborze koloru

Hej dziewczyny !

Od dawna używam EDM Fairly Light w formule O-Glo. Teraz chętnie bym zainwestowała w podkład LaurEss- mam kolor Subtle Petal/formuła Elemental -no i za jasny ( a myślałam że jestem blada). Chętnie przyjmę porady odnośnie koloru z tej firmy, który byłby odpowiednikiem Fairly Light/O-Glo/EDM
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 21:26   #1240
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

hej , mam pytanie : chcialam zakupic probki i nastepnie zrobilam checkout. okazalo sie ze najtansza opcja wysylki to ok. 17 dolarow??
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 19:36   #1241
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dziewczyny doradzcie mi jaki kolor podkladu bedzie mi pasował.

Wybrałam formułę Elemental, mam skórę suchą.

Czytałam wątek z kolorówką podkładów mineralnych i znalazłam dzieki temu subtle neutral i gentle ivory. Ale moze ktoras z was ma podobny odcien skory albo używa tych prod co ja i ma porownanie do Lauress .

Podkl. min. nie miałam nigdy. Z płynnych używam Bourjois 51 hmix, 71 10hasleep, revlon CS 150. Rimmel 100 ivory-jest dla mnie o ton za ciemny.

Wrzucam moją fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7019_103243293025218_100000186420523_88850_2335415_n.jpg (54,6 KB, 50 załadowań)
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 14:38   #1242
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie mi jaki kolor podkladu bedzie mi pasował.

Wybrałam formułę Elemental, mam skórę suchą.

Czytałam wątek z kolorówką podkładów mineralnych i znalazłam dzieki temu subtle neutral i gentle ivory. Ale moze ktoras z was ma podobny odcien skory albo używa tych prod co ja i ma porownanie do Lauress .

Podkl. min. nie miałam nigdy. Z płynnych używam Bourjois 51 hmix, 71 10hasleep, revlon CS 150. Rimmel 100 ivory-jest dla mnie o ton za ciemny.

Wrzucam moją fotkę
Zbytnio nie pomogę, ale może to coś da. Używalam z Bourjois 10 Hour sleep effect nr 72 kiedyś, z Rimmela Recover 101 (true ivory chyba się nazywał) i używalam z lauress, króciutki czas subtle gold, też formula Elemental
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 18:51   #1243
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Jest nowa strona i nowe produkty. Wynika to z tego że Lauress przejął Sassy minerals (może ktoś pamięta tę firmę? ) Połączenie zaowocowało pięknymi zdjęciami, szczególnie cieni (ślinię się właśnie na widok lyrical i tranquility).

Dodano podkłady Sassy do oferty i tak:
- formuła sassy jest to podkład dla wszystkich typów cery, daje matowe wykończenie, o średnim kryciu,
- dodano nowy odcień, pomiędzy Ivory i Gold, o nazwie Honey, odnosi się on do podkładu Warm w -Sassy,
- dodano Subtle Ginger,
- dodano puder wykończeniowy Flash Finish, wykończenie typu glow
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-05-27 o 19:15
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 19:20   #1244
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;32407366]Zbytnio nie pomogę, ale może to coś da. Używalam z Bourjois 10 Hour sleep effect nr 72 kiedyś, z Rimmela Recover 101 (true ivory chyba się nazywał) i używalam z lauress, króciutki czas subtle gold, też formula Elemental[/QUOTE]


Teraz dojrzałam błąd. Z Rimmela miałam 103 a nie 101.




Ładna ta nowa strona.
Kolory starych np korektorów są bez zmian, czy też coś zmieniali w produktach?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 19:25   #1245
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Wydaje mi się że kolorów i formuł jako tako nie zmieniali, ewentualnie dodali nowe odcienie
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 13:11   #1246
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Jakie piekne niektóre odcienie
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 14:53   #1247
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dziewczyny mogłybyście pomóc mi z doborem odcienia podkładu w formule ethereal? nie wiem w jaki poziom jasności celować, czy te kolorki są raczej jasne czy "normalne", nigdzie nie mogę znaleźć swatchy. idealnie pasuje mi Lumiere Medium Neutral i chciałabym znaleźć coś podobnego (neutral+żółć), na wspólnych zakupach zapisałam się na Radiant Neutral, Ivory i Fawn, nie wiem czy dobrać coś jeszcze o ton ciemniejszego, jak myślicie?
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 18:25   #1248
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
dziewczyny mogłybyście pomóc mi z doborem odcienia podkładu w formule ethereal? nie wiem w jaki poziom jasności celować, czy te kolorki są raczej jasne czy "normalne", nigdzie nie mogę znaleźć swatchy. idealnie pasuje mi Lumiere Medium Neutral i chciałabym znaleźć coś podobnego (neutral+żółć), na wspólnych zakupach zapisałam się na Radiant Neutral, Ivory i Fawn, nie wiem czy dobrać coś jeszcze o ton ciemniejszego, jak myślicie?
Elemental bierzesz z opisu, czy już miałaś tę formułę? Bo ja podkładów zawsze używałam kryjących, a w tej formule to jest mega tapeta! Wystarczy mi elemental, a dodam, że mam trądzik różowaty
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 19:05   #1249
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

z opisu, nie mam jeszcze żadnych doświadczeń z tą firmą, też zawsze używam najbardziej kryjących formuł dlatego tak wybrałam
niestety elemental jest na wspólnych już pozajmowany, więc na razie chciałabm się mniej więcej zorientować w odcieniach

dałaś mi do myślenia tą tapetą, zmieniłam zamówienie i jednak wypróbuję elemental, ethereal i minimalist, jak nie uda mi się trafić z kolorem to przynajmniej będ wiedziała co z formułami i czy warto szukać odpowiedniego odcienia

Edytowane przez Sissi_W
Czas edycji: 2012-05-28 o 19:20
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 22:25   #1250
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
z opisu, nie mam jeszcze żadnych doświadczeń z tą firmą, też zawsze używam najbardziej kryjących formuł dlatego tak wybrałam
niestety elemental jest na wspólnych już pozajmowany, więc na razie chciałabm się mniej więcej zorientować w odcieniach

dałaś mi do myślenia tą tapetą, zmieniłam zamówienie i jednak wypróbuję elemental, ethereal i minimalist, jak nie uda mi się trafić z kolorem to przynajmniej będ wiedziała co z formułami i czy warto szukać odpowiedniego odcienia
Moim zdaniem formuła elemental Ci wystarczy ja wcześniej używałam podkładu tego np. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cy.html&next=1 i bardzo go lubiłam, u mnie nie tworzył maski, a wszystko krył. A w podkładach z L. wystarczyła mi średnia formuła, bo kryje, a krycie można stopniować
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:55   #1251
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Iwonko dzięki za radę
jeśli Elemental jest porównywalny do podkładu korygującego to powinien dać radę

Edytowane przez Sissi_W
Czas edycji: 2012-05-29 o 20:58
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 21:13   #1252
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
dziewczyny mogłybyście pomóc mi z doborem odcienia podkładu w formule ethereal? nie wiem w jaki poziom jasności celować, czy te kolorki są raczej jasne czy "normalne", nigdzie nie mogę znaleźć swatchy. idealnie pasuje mi Lumiere Medium Neutral i chciałabym znaleźć coś podobnego (neutral+żółć), na wspólnych zakupach zapisałam się na Radiant Neutral, Ivory i Fawn, nie wiem czy dobrać coś jeszcze o ton ciemniejszego, jak myślicie?
Sissi, mnie z Lumiere też pasuje Medium Neutral, choć ma za mało żółci/oliwki. Z Lauress używam Soft Fawn i jest superancko. Mam formułę Ethereal i żadnej tapety nie dostrzegłam przez prawie rok stosowania Kiedyś miałam jakąś próbkę elemental i jakoś mnie nie przekonała. Z żółcią próbowałam też Soft Gold, ale on mi pasuje dopiero latem. Jeśli pasuje Ci Medium Neutral to raczej bierz z poziomu Soft, a nie Radiant (dla mnie Radiant za blady).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 11:26   #1253
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Połączenie zaowocowało pięknymi zdjęciami, szczególnie cieni (ślinię się właśnie na widok lyrical i tranquility).
Is, Dałabym się chyba namówić na połówki tych cieni, albo jednego z nich na zbiorowym zamówieniu
agkz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 15:50   #1254
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Sissi, mnie z Lumiere też pasuje Medium Neutral, choć ma za mało żółci/oliwki. Z Lauress używam Soft Fawn i jest superancko. Mam formułę Ethereal i żadnej tapety nie dostrzegłam przez prawie rok stosowania Kiedyś miałam jakąś próbkę elemental i jakoś mnie nie przekonała. Z żółcią próbowałam też Soft Gold, ale on mi pasuje dopiero latem. Jeśli pasuje Ci Medium Neutral to raczej bierz z poziomu Soft, a nie Radiant (dla mnie Radiant za blady).
wreszcie odezwał się ktoś w mojej kolorystyce już dopisałam do zamówienia Soft Fawn Ethereal, mam nadzieję, że u mnie też się sprawdzi, dziękuję

Joasiu, a mogłabyś mi jeszcze napisać na pw jakie kolory z innych firm Ci pasują? bardzo ułatwiłabyś mi życie, wzięłam się teraz na serio za poszukiwanie idealnego podkładu
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 22:56   #1255
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
Iwonko dzięki za radę
jeśli Elemental jest porównywalny do podkładu korygującego to powinien dać radę
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
wreszcie odezwał się ktoś w mojej kolorystyce już dopisałam do zamówienia Soft Fawn Ethereal, mam nadzieję, że u mnie też się sprawdzi, dziękuję

Joasiu, a mogłabyś mi jeszcze napisać na pw jakie kolory z innych firm Ci pasują? bardzo ułatwiłabyś mi życie, wzięłam się teraz na serio za poszukiwanie idealnego podkładu
A ja wciąż Cię namawiam do dobrania sobie wersji elemental, tylko nie zrażaj się, bo, jak kolor idealnie dopasowany to wiadomo, że i krycie się wtapia
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 14:42   #1256
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;21509367]Dziewczyny, czy któraś kiedyś porównywała Subtle Gold do Light Golden z Lumiere? Czy Subtle Gold jest jaśniejszy, czy zbliżony?[/QUOTE]
jaśniejszy
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 18:27   #1257
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dziewczyny czy któraś z Was kojarzy który odcień podobny jest do Meow Abyssinian Naughty?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 18:35   #1258
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was kojarzy który odcień podobny jest do Meow Abyssinian Naughty?
Stawiałabym na rodzinę gold/yellow w odcieniu radiant lub soft Przygotuję Ci próbkę radiant yellow minimalist jak podjedziesz po Meow
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 18:43   #1259
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dzięki, chętnie przetestuje ten odcień, ale zamówie jeszcze inne. Własnie wpisuję się na liste do Ciebie na LaurEss wezme coś na próbę
a która formuła jest podobna do FF Meow?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40

Edytowane przez Apiska
Czas edycji: 2012-05-31 o 18:59
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 18:57   #1260
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was kojarzy który odcień podobny jest do Meow Abyssinian Naughty?
jak dla mnie żaden
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.