Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-20, 08:36   #781
little19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 567
Jaki balejaż na czarnych włosach?:)

hej, pisałam w starszych wątkach ale tam już chyba nikt nie odpowiada więc zakładam nowy
Mam pewien problemik, mam włosy farbowane na czarno (farbuje na czarno od roku) i mam ochotę na balejaż. Zastanawiam się jak by wyglądał balejaz np. czarny z czekoladą i jakims odcieniem brązu? Czy cos takiego się w ogole da zrobic (bo jeszcze nie widzialam takich zdjec) czy raczej sie nie robi takich rzeczy i moze to dziwnie wygladac? ogolnie mam ochote na balejaż ale żadnych blondów itp to nie chcę zwłaszcza, że na czarnych to i tak pewnie by nie wyszło. Z góry dzięki za odp
little19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:37   #782
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Jaki balejaż na czarnych włosach?:)

Cytat:
Napisane przez little19 Pokaż wiadomość
hej, pisałam w starszych wątkach ale tam już chyba nikt nie odpowiada więc zakładam nowy
Mam pewien problemik, mam włosy farbowane na czarno (farbuje na czarno od roku) i mam ochotę na balejaż. Zastanawiam się jak by wyglądał balejaz np. czarny z czekoladą i jakims odcieniem brązu? Czy cos takiego się w ogole da zrobic (bo jeszcze nie widzialam takich zdjec) czy raczej sie nie robi takich rzeczy i moze to dziwnie wygladac? ogolnie mam ochote na balejaż ale żadnych blondów itp to nie chcę zwłaszcza, że na czarnych to i tak pewnie by nie wyszło. Z góry dzięki za odp
Ja uzyskałam efekt jasnego brązu tak mniej więcej... Co do czekoladowych odcieni... to nie wiem czy da sie takie coś dokładnie uzyskać. Chociaz wiadoo dobry fryzjer duzo potrafi U mnie kiepsko z takimi specjalistami więc podstawa to dobry fryzjer, na pewno powie dokładnie jak mozna to uzyskac i czym
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:51   #783
little19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 567
Dot.: Jaki balejaż na czarnych włosach?:)

Ja chciałam zrobić sobie taki balejaż u fryzjera na początku października Tylko nie wiem czy w ogóle taki balejaż typu czern - czekolada - braz mozna zrobic, bo zzwyczaj jak widze zdjecia z balejazami to jest blond z brązem... czyli ciemny z jasnym a ja chciałam dosyc ciemne te kolory ale nie wiem czy czarny z brazowym bedzie pasować Mam nadzieje, że tak, chcoiaz nigdy takiego czegoś nie widziałam.
little19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 10:10   #784
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Jaki balejaż na czarnych włosach?:)

Czarne włosy sa tak piękne same w sobie że może szkoda ich niszczyc pasemkami. Ale pamietam ze w liceum miałam kolezanke, miala czarne włosy i cienkie pasemka czerwone. I powiem szczerze że wygladalo to slicznie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 17:28   #785
izku22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 196
Dot.: Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY

witam. mam problem jestem farbowana blondynka(platyna)o długich włosach z czarnym spodem.Mam juz cienkie i zniszczone włosy od ciagłego rozjasniania i mam dosc tych szybkich odrostów. Bardzo lubie jasne blady ale chciałabym troche przyciemnic włosy, myslałam o balejażu, żeby dodac troche brazowych pasemek z przewaga bladu i sciagnac mój czarny spód . Nie wiem czy ten kolor brazu nie bedzie sie szybko wypłukiwał na moim blondzie. Poradzcie cos bo chce sie wybrac do fryzjerki i nie wiem co mam zrobic.Czy po takim balejazu nie bede musiała czesto chodzic do fryzjerki?pozdrowionka czekam na odpowiedzi
izku22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:10   #786
izku22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 196
Dot.: Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY

niech ktos odpisze plis
izku22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 11:41   #787
yourrdarling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY

Witam wszystkich nadchodzi wiosna i tak sobie myślę że pora na jakieś zmiany fryzury mam bardzo jasny popielaty blond od ponad roku.. chcialabym wprowadzić jakieś pasemka lub baleyage. Dodam że mam jasną karnacje, niebieskie oczy, włosy do ramion z grzywką na skos . Byłabym wdzieczna za porady
yourrdarling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 06:28   #788
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 96
Dot.: Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny proszę o radę rozjaśnilam wlosy z czerni brzydkiej sztucznej do takiego ciemnego kasztanowego . Teraz marzy mi sie balejaz czy wyjdzie mi na ciemnych włosach chciałabym mieć brązowy balejaz orjentujecie się w cenie balejazu? Wlosy mam do ramion i dość widoczne już odrosty . Stawiamy fotki taki mniej więcej interesuje mnie efekt końcowy.proszę o radę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2014-10-17-16-40-30.jpg (51,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2014-10-17-16-41-14.jpg (45,3 KB, 8 załadowań)
avrilla94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 07:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.