aqua slime - saszetki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 09:07   #1
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646

aqua slime - saszetki


http://www.aquaslim.pl/

ktoś stosował ?
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 09:28   #2
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: aqua slime - saszetki

patrzac na sklad zastanawiam sie, co faktycznie mialoby usuwac te wode z organizmu. nie wiem, nie uzywalam i nie bede, bo cos mi w tym smierdzi
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:10   #3
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: aqua slime - saszetki

Ja ostatnio je kupiłam, rozrobiłam jedną saszetkę i po wypiciu kilku łyków wylałam całą zawartość do zlewu... Niestety mam odruch wymiotny przez ten specyficzny smak... Więc nie dam rady stosować.
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:38   #4
rasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: aqua slime - saszetki

Fajnie ze ktos poruszył ten temat bo słyszałam że są dobre. Moze ktos stosował i podzieli sie wrażeniami)
rasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:30   #5
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: aqua slime - saszetki

Cytat:
Napisane przez rasti Pokaż wiadomość
Fajnie ze ktos poruszył ten temat bo słyszałam że są dobre. Moze ktos stosował i podzieli sie wrażeniami)
a gdzie slyszalas?od producenta? wlasny produkt zawsze jest cacy i dziala cuda. w gazecie- sponsorowana reklama.maketing, slonce, marketing swoja droga wcale by mnie nie zdziwilo, jakby polowa tych specyfikow to byly lentilki
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 23:29   #6
rasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: aqua slime - saszetki

Tak się sklada ze slyszalam o tym od zaprzyjaznionej farmaceutki. Mowila mi wiele o roznych preparatach tego typu a akurat o tym mowila pozytywnie.
rasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 05:59   #7
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: aqua slime - saszetki

Cytat:
Napisane przez rasti Pokaż wiadomość
Tak się sklada ze slyszalam o tym od zaprzyjaznionej farmaceutki. Mowila mi wiele o roznych preparatach tego typu a akurat o tym mowila pozytywnie.
przedstawiciele handlowi firm farmaceutycznych maja swoje uklady z farmaceutami
nie bez powodu niektorzy lekarze zapisuja wlasnie TAKIE a nie inne tabletki, i nie bez powodu niektorzy farmaceuci polecaja to a nie cos innego..
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 12:21   #8
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: aqua slime - saszetki

ja nie mowie,ze sa calkiem do dupy, na kogos moze to dzialac/wszak psychika czyni cuda/, natomiast nie widze tam zadnego super i rewolucyjnego rozwiazania, po prostu kolejny taki sam specyfik
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 17:41   #9
rasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: aqua slime - saszetki

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
przedstawiciele handlowi firm farmaceutycznych maja swoje uklady z farmaceutami
nie bez powodu niektorzy lekarze zapisuja wlasnie TAKIE a nie inne tabletki, i nie bez powodu niektorzy farmaceuci polecaja to a nie cos innego..
Wszyscy wiedza ze maja swoje uklady. Czytasz uwaznie?? Kolezanka mamy (znaja sie duzu, duzo lat) jest farmaceutka i je polecila. Nadal myslisz ze dlatego ze ma uklad z firma produkujaca te saszetki? Akurat zawsze polecala mi oraz mojej rodzinie dobre produkty.
rasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 19:20   #10
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: aqua slime - saszetki

ja stosowałam jedynie przez 3 dni, wiec sie nie wypowiem o efektach bo po tak krotkim czasie watpie zbey cos bylo widac, aczkolwiek od lutego regularnie cwicze na silowni te same cwiczenia, tak samo sie odzywiam i moj brzuch zawsze nie byl taki jak trzeba do konca, a uwierzcie mi albo nie, nnie wiem czy to zalsuga tego spceyfiku ale po 3 dniach robienia, cwiczenia i jedzenia tego samego co zawsze z jedyna roznica wlaczenia w diete aquaslim zauwazylam ze miesnie brzucha sa bardziej widoczne, jakby tluszcz zaczal powoli schodzic z brzucha(a jestem bardzo krtytyczna wobec swojej figury osoba wiec nie bujam), jednak przerwalam "kuracje" bo mialam akurat taki okres w zyciu ze nie pamietalam o tym zeby kupic aquslim :P no ale teraz zastanawiam sie czy nie zaczac i przetestowac przez 14 dni, no ale nie wiem wlasnie czy warto
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:19   #11
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: aqua slime - saszetki

witam
uzywam aquaslim od dobrego tygodnia - dodam iz co drugi dzien bo nie lubie napojow slodzonych i trudno mi codziennie pic wode smakowa ale i tak uwazam iz jest to niezly specyfik , zwlaszcza dla osob , ktore maja problem by wypic dziennie ok 2 l plynow , ta 1,5 l butelka z rozrobiona saszetka mobilizuje mnie by wypic wszystko do konca ...mam problem z wzdeciami i opuchlizna nog i wydaje mi sie ,ze aquaslim troszke na te problemy pomaga ...oczywiscie stosuje na nogi specjalne zele do ciezkich nog oraz dodatkowo biore codziennie 4 tabl blonnika , takze o ile aquaslim dziala to wspomagajaco i nie bede jej tylko przypisywac ...
jak dla mnie ten smak nie jest najgorszy , te wszystkie herbatki sa dla mnie nie do wypicia a to jakos daje malymi lyczkami rade ....pozatym trudno pic herbate w upal , takze aquaslim na lato fajny pomysl ....
co do wszelkiego rodzaju tabl. na odchudzanie podchodze sceptycznie - owszem mozna lykac chrom jak ktos lasuchem jest - tez lykam co drugi dzien obecnie ale generalnie to ja od tabl. mam odruch wymiotny i nie uzywam ...
......
mysle ,ze aquaslim byc moze pomoze jak ktos dziala kompleksowo jak ja - cwiczy codziennie , dieta warzywno-owowcowo-bialkowa i wciera w miejsca newralgiczne odpowiednie wyszczuplacze - ja po tygodniu mam 2 kg mniej yupi !
polecam i pozdrawiam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-29 o 12:23
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 11:38   #12
Asjia
Przyczajenie
 
Avatar Asjia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: aqua slime - saszetki

Witam serdecznie. Jestem nowa więc muszę się dopiero "wkręcić" w forum. Stosuję saszetki Aquaslim od prawie 3 tygodni i czuję się lżejsza aczkolwiek waga wskazuje tak sobie ubytek wagi. Może dlatego że nie ćwiczyłam. Natomiast napewno pomaga mi zwalczyć chęć jedzenia słodyczy i "zamula" żołądek, że nie jestem okropnie głodna.
Zastanawiam się czy kontynuować picie wody ze specyfikiem czy nie.
Pozdro Asjia

Edytowane przez Asjia
Czas edycji: 2009-08-10 o 11:39
Asjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:30   #13
krycha78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: aqua slime - saszetki

ja natomiast słyszałam że powoduje wilczy apetyt no i że kiepsko smakuje
__________________
Odchudzanie Na Zawołanie - Schudłam 8kg z tą dietą
Dieta Odchudzająca - dużo opisów diet
Cellulit Cud

krycha78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 06:50   #14
Asjia
Przyczajenie
 
Avatar Asjia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: aqua slime - saszetki

W moim przypadku działały bardzo dobrze. Nie idealnie ale oki. W końcu zdecydowałam, że kończę na jakiś czas z saszetkami i zaczynam Lineę. Zobaczymy co to da.
Pozdrawiam wszystkie odchudzające się. Trzymajmy się
Asjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.