Okrągłe stoły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 21:51   #1
marmud
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Smile

Okrągłe stoły


Mój M i ja planujemy ślub. Do samej daty jeszcze sporo czasu, bo od oświadczyn minął zaledwie miesiąc, ale mamy już na oku jedną salę weselną, która na sali rozsadza gości albo standardowo w jeden długi stół (np. w podkowę) albo w kilka okrągłych 10-osobowych stolików. Nam się pomysł okrągłych stołów bardzo podoba, jednak słyszeliśmy parę negatywnych opinii. Co o tym myślicie i czy macie już jakieś doświadczenia w tej sprawie? Np czy byliście na weselu, gdzie goście siedzieli właśnie przy okrągłych stolikach?
marmud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 23:04   #2
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Okrągłe stoły

na moim weselu, 15go sierpnia były okrągłe stoły, wyglądało to bardzo dobrze i nikt nie narzekał troche bylo zabawy przy usadzaniu gosci (mielismy winietki) ale wyszlo bardzo fajnie!! w zalozeniu stoly byly 10osobowe, ale wyszlo tak, ze przy niektorych stolach siedzialo np 9 albo 8 osob, bo ciezko bylo tak porozsadzac gosci zeby podizelic ich na rowne 10tki (oczywiscie nasz plan usadzenia gosci zostal wczensiej rpzedstawiony obsłudze, która odpowiednio dostosowala liczbe krzesel i nakryc przy kazdym ze stolow). 1,5 roku wczesniej bylismy na weselu kuzynki i tez byly okragle stoly takze ja polecam
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:33   #3
kaasiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
GG do kaasiia
Dot.: Okrągłe stoły

Okrągłe stoły są świetne, jednak nie wszystkie lokale mają taką możliwość - mi się marzą, ale w mojej okolicy raczej nigdzie ich nie znajdę
kaasiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:36   #4
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Okrągłe stoły

Bardzo ładnie wyglądają takie stoły,wydaje mi się,że w takim 10-osobowym gronie jest łatwiej nawiązac kontakt,wszyscy są w zasięgu wzroku,tzn Ci którzy siedzą przy jednym stoliku
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 18:14   #5
KlaraW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Okrągłe stoły

U mnie na weselu również były okrągłe stoły i nikt nie narzekał. Goście swobodnie mogli opuścić stół(nie musieli się przeciskac przez cały rządek) jest to bardzo praktyczne rozwiązanie
KlaraW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 14:41   #6
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: Okrągłe stoły

Witam,
też miałam okazję być na weselu, na którym gości posadzono przy okrągłych stołach. Z tego co pamiętam to właśnie ok. 10 osób siedziało przy jednym. Uważam to za świetny pomysł, goście mają w mniejszych grupach lepszy kontakt. Na sali dzięki temu można swobodniej przejść (nienawidzę przeciskania się wzdłuż oparć krzeseł przy stole podłużnym!) i chyba zdecydowanie lepiej to wygląda.

Warto tylko zwrócić uwagę na to kogo z kim się sadza przy stole. My dostaliśmy średnie towarzystwo, bo młodzi chyba robili losowanie, a nie myśleli kto się z kim zna lub nie i ma szanse znaleźć wspólny język itd...

Sama zamierzam mieć na własnym weselu tylko opcje ze stołami okrągłymi
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:05   #7
Kunegunda Pliszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Okrągłe stoły

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
na moim weselu, 15go sierpnia były okrągłe stoły, wyglądało to bardzo dobrze i nikt nie narzekał troche bylo zabawy przy usadzaniu gosci (mielismy winietki) ale wyszlo bardzo fajnie!! w zalozeniu stoly byly 10osobowe, ale wyszlo tak, ze przy niektorych stolach siedzialo np 9 albo 8 osob, bo ciezko bylo tak porozsadzac gosci zeby podizelic ich na rowne 10tki (oczywiscie nasz plan usadzenia gosci zostal wczensiej rpzedstawiony obsłudze, która odpowiednio dostosowala liczbe krzesel i nakryc przy kazdym ze stolow). 1,5 roku wczesniej bylismy na weselu kuzynki i tez byly okragle stoly takze ja polecam
Elciu85 a czy nie było problemów ze strony obsługi? My również planujemy wesele przy okrągłych stołach i zdajemy sobie sprawę z tego, że trudno będzie stworzyć same dziesiątki.
Jak rozwiązaliście sprawę z dziećmi?czy miały oddzielny stół,czy razem z rodzicami?gdybyś mogła podzielić się swoim doświadczeniem to będę wdzięczna.
Kunegunda Pliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 14:47   #8
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: Okrągłe stoły

witam, nasze wesele juz za 7 miesiecy i w planach mamy takze okragle stoly a to dlatego, ze sa eleganckie same w sobie, jednak takze mam maly klopot poniewaz sala jest w kolorze zloto-zielonym(ciemna zielen) chce ja rozweselic np jasno-zielona organza na stolach i świeczkami badz zywymi kwiatami w wazonach czy myslicie ze to dobry pomysl?
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:35   #9
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Okrągłe stoły

Agi, to bardzo dobry pomysł. Pomyśl jeszcze o dodaniu jakiegoś koloru, do złotego i zieleni mogą fajnie pasować bordowe róże porozkładane na stołach, kremowe świece w świecznikach ze złotymi dodatkami.
Masz jakieś zdjęcia sali? Łatwiej będzie coś dobrać.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:38   #10
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: Okrągłe stoły

tak mam zdjecia moment zaraz dodam
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:42   #11
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: Okrągłe stoły

oto roznica przed remontem sali byla w kolorze pomaranczowo-zolto zielonym a teraz zloto-zielona aczkolwiek zdjecia sa slabej jakosci
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 15:47   #12
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: Okrągłe stoły

oto kolejne foto
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:49   #13
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: Okrągłe stoły

sadze ze ten kolor jest lepszy od starej wersji, dodam tylko ze okragle stoly beda wygladaly tak
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:50   #14
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Okrągłe stoły

wygląda fajnie, sądzę, że złote i ciemne bordowe w połączeniu z butelkową zielenią ozdoby będą pasować. Sala przepiękna. Myślałaś o bukietach borodowo-biało-zielonych?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:53   #15
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: Okrągłe stoły

szczerze mowiac to nie bardzo jestem za bordowym kolorem dla mnie zbyt przytlaczajacy, wolal bym cos swiezego rozjasniajacego sale, ale dziekuje za propozycje, byc moze jasny fiolet bedzie dobry...

Edytowane przez Agi85
Czas edycji: 2010-01-02 o 15:54
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:23   #16
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Okrągłe stoły

fiolet jakoś mi nie pasuje do tej sali, ale to kwestia gustu. Myślałaś o brzoskwiniowym?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:26   #17
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: Okrągłe stoły

tak myslalam o brzoskwiniowym ale siostra mojego narzeczonego miala ta sama sale tylko w tych starych kolorach i wlasnie z elementami brzoskwiniowymi wiec sama nie wiem.....z ta roznica ze my bedziemy miec okragle stoly a ona miala tradycyjne
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 11:28   #18
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Okrągłe stoły

Witam dziewczyny!
Ja również swoje wesele będę mieć na sali, gdzie są okrągłe stoły. Przyznam, że na takiej sali nigdy się nie bawiłam i sama nie wiem jak to jest w praktyce, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. My myśleliśmy o usadzaniu gościu wg stołów, np: stół nr 1 i wypisani goście. Nie trzeba będzie robić winietek a i goście przy stole usadzą się jak już chcą. Jedynym chyba na razie problemem jest dekoracja na stołach, bo musimy zrobić ją sami. Na stołach są białe obrusy a na krzesłach białe pokrowce z bordowymi kokardami. Macie może jakiś pomysł jaką by można było zrobić dekorację? Dla ułatwienia załączam zdjęcia.
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.