kosmetyki Alterra - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 09:23   #1321
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Ja mam wyjątkowo suchą skórę na łydkach. Na reszcie ciała powiedzmy tylko suchą, ale łydki to koszmar. Używałam chyba wszystkiego co się dało, łącznie z olejkami ale te dają efekt na krótko. Swojego czasu smarowałam olejkiem mojrą jeszcze skórę, dopiero po naoliwieniu się wycierałam ręcznikiem. A łydki dodatkowo balsamem.
Teraz po kąpieli (ale już po wytarciu) na noc lubię masło karite (w musie z innymi olejami -własnej roboty), ale po porannym prysznicu właśnie ten balsam Alterry mi bardzo pasuje.
Łydki próbowałaś smarować kremem z dodatkiem mocznika ? U mnie zarówno w mniejszym jak i większym stężeniu działa cuda

Wczoraj kożystając z promocji na Alterrę, kupiłam kolejne opakowanie (chyba już 5) odżywki do włosów z granatem i nareszcie krem bezzapachowy
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:19   #1322
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: kosmetyki Alterra

Ręce opadają, nawet nie można kupić olejku z Alterry, który nie byłby otwierany i wąchany Nie po to człowiek wydaje prawie 20 zł żeby dostać produkt UŻYWANY. Wbrew opinii otwieraczek uważam, że coś co było otwierane jest niepełnowartościowym produktem. A taki mały off- a co np. z peelingami Bielendy? Rozrywacie te papierowe osłonki żeby powąchać zapach?
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:28   #1323
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: kosmetyki Alterra

Dziewczyny.. wchodzę tu regularnie ciekawa nowych postów na temat alterry a czytam ciągle dyskusję na temat otwierania opakowań. Załóżcie sobie wątek na to, to ma być miejsce do dyskusji nt. alterry a nie wąchania kosmetyków.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:50   #1324
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Łydki próbowałaś smarować kremem z dodatkiem mocznika ? U mnie zarówno w mniejszym jak i większym stężeniu działa cuda

Wczoraj kożystając z promocji na Alterrę, kupiłam kolejne opakowanie (chyba już 5) odżywki do włosów z granatem i nareszcie krem bezzapachowy

Jak już zaczniesz używać to pochwal się wrażeniami o kremie

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ręce opadają, nawet nie można kupić olejku z Alterry, który nie byłby otwierany i wąchany Nie po to człowiek wydaje prawie 20 zł żeby dostać produkt UŻYWANY. Wbrew opinii otwieraczek uważam, że coś co było otwierane jest niepełnowartościowym produktem. A taki mały off- a co np. z peelingami Bielendy? Rozrywacie te papierowe osłonki żeby powąchać zapach?
Już bez przesady, to nie jest temat na takie rozmowy. Peelingi Bielendy mnie nie interesują, tutaj dyskutujemy o Alterze.

Edit: Trzeci dzień myję włosy szamponem migdał & jojoba - ładnie się pieni, skalp po nim swędzi jak po wszystkich innych myjaczach, tylko po mydle troszkę mniej swędzi. Co mi się nie podoba, to lekkie pieczenie podczas mycia, nigdy tak nie miałam po szamponie Po zmyciu już nic nie piecze. Póki co myję nim, bo nawet wyboru nie mam, jestem na wyjeżdzie, a zostawiłam mydło w domu i tylko szampon mam do wyboru Zobaczymy co będzie dalej.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-06-29 o 11:56
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:50   #1325
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
A wracając do tematu uwielbiam balsam sernikowy Faktycznie sernik przeradza się na skórze w wanilię i to taką dosyć ostrawą... ale podoba mi się ta zmiana. A efekt tego balsamu jest naprawdę boski! Jestem sucharem, a ten balsam stosuję np do rąk. Niewielka kropla nawilża, odżywia i zostaje na dłoniach na dłuuuugo (inne kremy musiałam często nakładać ponownie).
Co to za balsam?
Brzmi smacznie
Uwielbiam zapach wanilii, więc bardzo proszę o uświadomienie mnie w kwestii tego cuda bo pachnieć waniliowo to dla mnie czysta przyjemność

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Brzmi coraz bardziej kusząco Też jestem suchar; twarz, dłonie, przedramiona i nogi mam suchutkie. Kupiłam wczoraj oliwkę Hipp, kiedyś jej używałam i byłam zadowolona, więc wróciłam do niej. No i Alterry olejku używam brzoza & pomarańcza, głównie ze względu na zapach Pewnie i na inne alterrowe olejki się skuszę, bo formę olejku lubię najbardziej, a Alterra ma stosunkowo tanie na szczęście. Kusi mnie też oliwka P&R Sweet, ale kosztuje 60 zł, no ludzie...
Ja jestem sucharem głównie z wyglądu, ale stan skóry zmienia mi się w zależności od fazy cyklu - raz jest normalna, raz wrażliwa, innym razem naskórek jest przesuszony... do tego dochodzi kontakt z ubraniami, których tkaniny też różnie działają na skórę i w tej sytuacji muszę mieć kilka smarowideł do pielęgnacji w zależności od stanu skóry I weź tu nie wydawaj pieniędzy na nowe produkty...
Kretka, czy w tym olejku przeważa zapach pomarańczy?

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
A taki mały off- a co np. z peelingami Bielendy? Rozrywacie te papierowe osłonki żeby powąchać zapach?
Taaa, rwiemy na strzępy wraz z pudełkiem....
Btw, nie używam peelingów z Bielendy.


Co do olejku papaja & migdały, to przypadł mi do gustu
To mój pierwszy olejkowy zakup z Alterry i jestem zadowolona.
Szkoda tylko, że czytając Wasze posty nie sięgnęłam po niego wcześniej.
Przyjemnie się go aplikuje, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustych śladów na ciuszkach, za to ładny połysk na skórze owszem
A ten zapach... wraz ze mną pachnie mój cały pokój
I miło słyszeć od znajomych, że "coś ładnie pachnie", kiedy podchodzą i mnie wąchają (ale nikt nie wpadł na to, że to olejek).
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:57   #1326
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Co to za balsam?
Brzmi smacznie
Uwielbiam zapach wanilii, więc bardzo proszę o uświadomienie mnie w kwestii tego cuda bo pachnieć waniliowo to dla mnie czysta przyjemność



Ja jestem sucharem głównie z wyglądu, ale stan skóry zmienia mi się w zależności od fazy cyklu - raz jest normalna, raz wrażliwa, innym razem naskórek jest przesuszony... do tego dochodzi kontakt z ubraniami, których tkaniny też różnie działają na skórę i w tej sytuacji muszę mieć kilka smarowideł do pielęgnacji w zależności od stanu skóry I weź tu nie wydawaj pieniędzy na nowe produkty...
Kretka, czy w tym olejku przeważa zapach pomarańczy?


Co do olejku papaja & migdały, to przypadł mi do gustu
To mój pierwszy olejkowy zakup z Alterry i jestem zadowolona.
Szkoda tylko, że czytając Wasze posty nie sięgnęłam po niego wcześniej.
Przyjemnie się go aplikuje, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustych śladów na ciuszkach, za to ładny połysk na skórze owszem
A ten zapach... wraz ze mną pachnie mój cały pokój
I miło słyszeć od znajomych, że "coś ładnie pachnie", kiedy podchodzą i mnie wąchają (ale nikt nie wpadł na to, że to olejek).

Balsam wanilia & pomarańcza

Olejek pachnie głównie pomarańczą, taką słodką Bardzo ładny zapach.
To masz pewnie kolekcję balsamów na każdy kaprys skóry

Olejek papaja & migdały, jak tylko będzie w Rossie gdzieś, to na pewno wezmę. Pachnie papają? Czy jakoś inaczej?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 15:48   #1327
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Łydki próbowałaś smarować kremem z dodatkiem mocznika ? U mnie zarówno w mniejszym jak i większym stężeniu działa cuda

Wczoraj kożystając z promocji na Alterrę, kupiłam kolejne opakowanie (chyba już 5) odżywki do włosów z granatem i nareszcie krem bezzapachowy
Nazwa mnie trochę ... odrzuca, ale rzeczywiście kiedyś używałam jakiegoś kremu do rąk z mocznikiem, trochę się lepił ale robił dobrze Muszę poszperać, czy tego można dodawać tak jak np hialuron doraźnie do jednej porcyjki
A ten balsam sernikowy to Lotion wanilia i pomarańcza
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-vanille.html

Kolejnym kosmetykiem, który totalnie polubiłam jest balsam do ust
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
Lekko nabłyszcza usta i daje mięciutkie usta, wszystkie suche skórki poznikały a nowe się nie robią. Jest mega-wydajny, smaruję kilka razy dziennie i prawie nie ubywa. I spokojnie mogę go nosić w kieszeni spodni, nie rozpływa się.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ręce opadają, nawet nie można kupić olejku z Alterry, który nie byłby otwierany i wąchany Nie po to człowiek wydaje prawie 20 zł żeby dostać produkt UŻYWANY. Wbrew opinii otwieraczek uważam, że coś co było otwierane jest niepełnowartościowym produktem. A taki mały off- a co np. z peelingami Bielendy? Rozrywacie te papierowe osłonki żeby powąchać zapach?
A ja uważam, że skoro nie ma hermetycznego zamknięcia (Alterrowe kremy do twarzy je mają) to powietrze mu nie zaszkodzi.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 18:56   #1328
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Taaa, rwiemy na strzępy wraz z pudełkiem....
Btw, nie używam peelingów z Bielendy.
I dzięki Bogu
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 22:44   #1329
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Balsam wanilia & pomarańcza

Olejek pachnie głównie pomarańczą, taką słodką Bardzo ładny zapach.
To masz pewnie kolekcję balsamów na każdy kaprys skóry

Olejek papaja & migdały, jak tylko będzie w Rossie gdzieś, to na pewno wezmę. Pachnie papają? Czy jakoś inaczej?
Nie omieszkam kupić tego balsamu
Jeden mniej czy więcej przestaje mi robić różnicę w zawalonej szafce

Droga Kretko, nie jadłam papai i nawet nie wiem jak pachnie, więc nie powiem Ci czy olejek jest bardzo "papajowy"
Pierwsze skojarzenie po otwarciu buteleczki - pomarańcza i migdały - ale to nie to. To jest taki ciepły, dość słodki, ale nie mdły zapach i myślę, że skoro lubisz pomarańcze, ten zapach również Ci się spodoba

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
A ten balsam sernikowy to Lotion wanilia i pomarańcza
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-vanille.html

Określenie "sernikowy" podoba mi się najbardziej

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość


I dzięki Bogu
Słucham?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 00:31   #1330
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie omieszkam kupić tego balsamu
Jeden mniej czy więcej przestaje mi robić różnicę w zawalonej szafce

Droga Kretko, nie jadłam papai i nawet nie wiem jak pachnie, więc nie powiem Ci czy olejek jest bardzo "papajowy"
Pierwsze skojarzenie po otwarciu buteleczki - pomarańcza i migdały - ale to nie to. To jest taki ciepły, dość słodki, ale nie mdły zapach i myślę, że skoro lubisz pomarańcze, ten zapach również Ci się spodoba




Określenie "sernikowy" podoba mi się najbardziej



Słucham?

Tak samo sobie zawsze tłumaczyłam moje zakupy kosmetykowe - jedno więcej czy mniej, co za różnica? Teraz już tak nie robię, zaczęłam się wstrzymywać, silną wolę trenuję

Też papai nie jadłam, ale kiedyś wąchałam jej zapach w czymś Jeśli olejek pachnie pomarańczowo, to mi się na pewno spodoba

Dlatego nazywamy go sernikowym ^^
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 00:44   #1331
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Tak samo sobie zawsze tłumaczyłam moje zakupy kosmetykowe - jedno więcej czy mniej, co za różnica? Teraz już tak nie robię, zaczęłam się wstrzymywać, silną wolę trenuję

Też papai nie jadłam, ale kiedyś wąchałam jej zapach w czymś Jeśli olejek pachnie pomarańczowo, to mi się na pewno spodoba

Dlatego nazywamy go sernikowym ^^
Moja silna wola jest niestety na poziomie zerowym (albo nawet na minusowym) - zwłaszcza jak mowa o kosmetykach...

Przez Wasz sernikowy zachwyt kupię go na stówę - zaczynam sobie wyobrażać zapach... i już robię się głodna

A teraz czas na wmasowanie olejku i spać - będę leżeć i pachnieć
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 00:51   #1332
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Moja silna wola jest niestety na poziomie zerowym (albo nawet na minusowym) - zwłaszcza jak mowa o kosmetykach...

Przez Wasz sernikowy zachwyt kupię go na stówę - zaczynam sobie wyobrażać zapach... i już robię się głodna

A teraz czas na wmasowanie olejku i spać - będę leżeć i pachnieć
Moja też zawsze była, ale się opanowałam. Mało to ekologiczne kupować masę kosmetyków, które potem leżą i się kurzą czekając na skończenie żywota w koszu na śmieci zapewne - tak było z moimi

Ja się wymasuję oliwką Hippa, też będe leżeć i pachnieć, a co
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 01:02   #1333
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moja też zawsze była, ale się opanowałam. Mało to ekologiczne kupować masę kosmetyków, które potem leżą i się kurzą czekając na skończenie żywota w koszu na śmieci zapewne - tak było z moimi

Ja się wymasuję oliwką Hippa, też będe leżeć i pachnieć, a co
Przyznaję się do tego, że czasami nie mogę się opanować przed kupnem czegoś, co wcale nie jest mi potrzebne "na teraz", ale jeszcze nie zatraciłam się tak, żeby nie orientować się w tym co mam i np. wyrzucać przeterminowane produkty... uf
Zawsze wykańczam to, co mam - czasami na siłę - bo mam już coś nowego, a to stare już nie jest takie atrakcyjne
I nie sądzę abym kiedykolwiek zmądrzała

Też mam tę oliwkę - dwie wersje, ale ta starsza bardziej mi odpowiada, ładniej pachnie

Dobranocka
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:58   #1334
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: kosmetyki Alterra

Czy któraś z Was uzywa olejków na twarz?

Pytam, bo do tej pory stosowałam combo Alterra krem z dziką różą + kilka kropli olejku Clarins Santal i ta mieszanka robila cuda.
Niestety, cena olejku z Clarinsa jest straszna i zastanawiam się czy do kremu bezzapachowego Alterry nie dodać kilku kropel olejku, konkretnie chodzi mi o Limetka i Oliwka.
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:02   #1335
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was uzywa olejków na twarz?

Pytam, bo do tej pory stosowałam combo Alterra krem z dziką różą + kilka kropli olejku Clarins Santal i ta mieszanka robila cuda.
Niestety, cena olejku z Clarinsa jest straszna i zastanawiam się czy do kremu bezzapachowego Alterry nie dodać kilku kropel olejku, konkretnie chodzi mi o Limetka i Oliwka.
ja używam olejku z Papają
rzadko, bo wolę kręcone przeze mnie serum z borówką, ale olejek z Alterry też jest ok
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:26   #1336
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was uzywa olejków na twarz?

Pytam, bo do tej pory stosowałam combo Alterra krem z dziką różą + kilka kropli olejku Clarins Santal i ta mieszanka robila cuda.
Niestety, cena olejku z Clarinsa jest straszna i zastanawiam się czy do kremu bezzapachowego Alterry nie dodać kilku kropel olejku, konkretnie chodzi mi o Limetka i Oliwka.
Ja używam tego olejku solo na twarz jestem zachwycona ! Wcześniej nakładałam migdał i papaję, ale limetka jest o wiele lepsza moim zdaniem
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 23:28   #1337
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
ja używam olejku z Papają
rzadko, bo wolę kręcone przeze mnie serum z borówką, ale olejek z Alterry też jest ok
Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Ja używam tego olejku solo na twarz jestem zachwycona ! Wcześniej nakładałam migdał i papaję, ale limetka jest o wiele lepsza moim zdaniem
Dziewczyny jaki macie rodzaj cery?
Nie zapychają Was 'alterrowe' olejki?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 23:51   #1338
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki macie rodzaj cery?
Nie zapychają Was 'alterrowe' olejki?
normalną, alterra mnie nie zapchała Ale nie mam problemów z cerą, poza kilkoma prosakami na brodzie i rozszerzonymi porami na nosie, które muszę zaatakować
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 00:03   #1339
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
normalną, alterra mnie nie zapchała Ale nie mam problemów z cerą, poza kilkoma prosakami na brodzie i rozszerzonymi porami na nosie, które muszę zaatakować
Zazdroszczę normalnej cery
I jako mieszaniec, którego wszystko zapycha zrezygnuję z testowania olejku smarując nim twarz
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 14:24   #1340
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: kosmetyki Alterra

Wczoraj wypróbowałam mieszankę krem bezzapachowy + olejek Limetka na twarz... hmmm, zle nie jest, ale nie umywa się do mieszanki z olejkiem Santal.
Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale ten olejek jest... mało tłusty
Inne rodzaje tez takie są?
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 18:53   #1341
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki macie rodzaj cery?
Nie zapychają Was 'alterrowe' olejki?
Ja mam mieszaną w stronę tłustej i dzięki tym olejkom udało mi się tak nawilżyć twarz, że nie mam żadnych niespodzianek
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:02   #1342
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną w stronę tłustej i dzięki tym olejkom udało mi się tak nawilżyć twarz, że nie mam żadnych niespodzianek
Cera taka jak moja
Ale trochę się boję stosować ten olej na twarz.
Mnie mało co nie zapycha i ostatnio boję się wszystkiego
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 15:11   #1343
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Cera taka jak moja
Ale trochę się boję stosować ten olej na twarz.
Mnie mało co nie zapycha i ostatnio boję się wszystkiego
Ja nie mam wielkiego problemu z zapychaniem, ale też się tego bałam na początku Wydaje mi się, że warto spróbować, bo ja od pierwszego użycia widziałam, że moja cera to lubi, ale decyzja należy do ciebie
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 16:21   #1344
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

ja akurat na alterrowy ale stosuje czysty olej jojoba na twarz a mam tradzikowa. poprawa cery o jakies 90%! mowie serio
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 22:33   #1345
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Ok, przekonałyście mnie - dzisiaj próba
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 23:27   #1346
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ok, przekonałyście mnie - dzisiaj próba
Trzymam kciuki za powodzenie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 23:40   #1347
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Dot.: kosmetyki Alterra

czesc dziewczyny,jestem tu nowa nie uzywalam nigdy kosmetykow alterry a przy okazji ostatnich promocji skusilam sie aż na 4 produkty, kupilam :
olejek: limonka i oliwa z oliwek, papaja i migdaly [oczywiscie na wlosy ]
odżywka: pszenica i morela
szampon: biotyna i kofeina
Olejeku z papają i odzywke z pszenicą i morelą urzekły mnie zapachami,[oba produkty juz wyprobowane],ponadto w odzywce zaskoczyla mnie konsystencja ,wszystkie odzywki alterry są takie geste?i czy maseczka do wlosow granat i aloes tez jest taka gesta? i co myslicie o zelu pod prysznic dla mezczyzn,? bo tez w promocji i nie wiem czy swojemu nie sprezentowac bo fajnie pachnie

Edytowane przez Blind
Czas edycji: 2012-07-03 o 16:57
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 12:38   #1348
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Blind Pokaż wiadomość
i co myslicie o zelu pod prysznic dla mezczyzn,? bo tez w promocji i nie wiem czy swojemu nie sprezentowac bo fajnie pachnie
Dla mnie pachnie obłędnie i fajnie utrzymuje się na skórze, ale mój narzekał, że ma po nim suchą skórę, tylko do końca nie wiadomo czy to wina żelu czy zmiany wody, bo akurat byliśmy na wakacjach.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 12:55   #1349
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

wczoraj pierwszy raz użyłam olejku Alttery na włosy, wsmarowałam go dokładnie w skórę głowy i we włos, zawinełam w recznik i tak chodziłam z jakies 4 godziny potem umyłam dwa razy szmponem. Niestety nie zauważylam jakieś rewelacyjnego efektu, może zrobiłam cos nie tak, albo za krótko trzymałam, nie wiem, ale włosy mam bardziej miekkie i nawilżone po użyciu odżywki do włosów z Alterry niz po tym olejku.
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 12:59   #1350
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki Alterra

ja tak samo .dwa razy spróbowałam olej na włosy (papajowy) i żadnego super efektu nie ma.wykorzystam go na ciało bo przeslicznie pachnie.chętnie też bym spróbowała na twarz ale obecnie nie mam żadnego żelu hialuronowego a tak solo to boję się że za tłusto będzie.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.