EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-26, 13:04   #1
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555

EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy???


Wacham sie nad kupnem jednego z powyzszych podkladow. Chcialabym aby tuszowaly niedoskonalosci cery ale tez abnie tworzyly maski i rozswietlaly skore. Ktory z wysokopolkowych podkladow mozecie mi polecic??? Ktory warty jest naprawde swojej ceny??
dziewczyny pomozcie!Bardzo mi zalezy!
Pozdr...
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 11:32   #2
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Wink Dot.: EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy???

Witaj,ja jestem posiadaczką Double Wear,który bardzo matuje o rozświetleniu nie ma raczej mowy,tworzy lekka maskę na twarzy i ciężko go zmyć,dobrze jednak kryje.Uzywałam go zima i bardzo sobie chwaliłam jego własciwości,jednak wydaje mi sie,że na lato (mimo zawartości filtrów) bedzie zdecydowanie za ciezki,może zatykać pory
ten podkład+słońce=cera może się bardzo zmęczyć
Nie wiem jaki własciewości ma HR
pozdrawiam serdecznie
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 12:48   #3
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy???

Witaj,

ja również stosuję Estee Lauder i napiszę krótko nie tworzy maski, kryje rewelacyjnie, lecz nie rozświetla wcale ( do tego polecam sypki Revlonu puderek Skinlights)

Pozdrawiam
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 13:12   #4
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy???

Cytat:
Napisane przez cattt
jestem posiadaczką Double Wear,który bardzo matuje o rozświetleniu nie ma raczej mowy,tworzy lekka maskę na twarzy i ciężko go zmyć,dobrze jednak kryje.Uzywałam go zima i bardzo sobie chwaliłam jego własciwości,jednak wydaje mi sie,że na lato (mimo zawartości filtrów) bedzie zdecydowanie za ciezki,może zatykać pory
ten podkład+słońce=cera może się bardzo zmęczyć
Nie wiem jaki własciewości ma HR
pozdrawiam serdecznie
Zgadzam się w 100% z cattt
Też używałam DW EL minionej zimy (i wiosny wczesnej). Świetnie kryje, doskonały na mróz i wiatr (bo oprócz tego, że kryje dokonale chroni). Przy minimalnej ilości nakładanej na twarz można uniknąć maski... ale generalnie o maskę przy nim nietrudno Uważam że na lato jest zdecydowanie zbyt ciężki.

Na temat HR również się nie wypowiadam bo nie znam.

Natomiast poleciłbym już prędzej Chanel Double Perfection (matujący, mniej kryjący niż EL, ale o masce nie ma mowy) albo Lancome Adaptive (moje odkrycie od około miesiąca, cieszę się nim każdego poranka, twarz wygląda rześko, zdrowo, ładnie wyrównuje koloryt i nie spływa z twarzy. Przy dobrze dobranym kolorze twarz wygląda jak bez podkładu... No, ale kryje oczywiście gorzej niż DW).
Pozdrawiam
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:53   #5
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy???

ja od około 5 lat używam niezmiennie HR i jestem nim zachwycona - ma świetną gamę kolorów, cudownie kryje i ma najbardziej naturalne wykończenie, jakie widziałam, żaden inny nie daje tak dyskretnego matu i efektu świeżej cery
Nie lubię EL bo wydaje mi się gipsowaty, nienaturalny, ale może na bardziej tłustej cerze niż moja mieszana wygląda dobrze. Osobiście polecam HR, ale radzę po prostu zdobyć próbkę lub skorzystać z testera
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 17:04   #6
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy???

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi. Mam pytanie do Martiene: po przejrzeniu gamy kolorow HR Spectacular make-up sklaniam sie ku kolorowi nr 23. Czy sadzisz ze bedzie odpowiedni do lekko opalonej twarzy?
Pozdrawiam
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 15:55   #7
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy???

A moze wiecie jak jest z Double Wear Estee Lauder,czy on sie nie wazy ani nie sciera po kliku godzinach?Mam tlusta cere i ciagle ten sam problem z podkladami,waza mi sie i rozwarstwiaja na skorze.Uzywalam avonu ale i La Roche Posay,wiec zarowno tanszego jak i drozszego,wiec cena chyba tutaj nie odgrywa roli?Nie wiem,moze to jednak wina tylko i wylacznie mojej skory co?
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 13:43   #8
labazooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy???

Ja również polecam HR Spectacular, kończę właśnie 4 buteleczkę i przymierzam się do kupna nastepnej . Jak dla mnie, najlepszy jest właśnie kolorek nr 23. Mam raczej ciemniejszą karnację,korzystam także z solarium, więc wydaje mi się, ze ten kolor jest najlepszy( próbowałam także nr 24, ale był już trochę za ciemny).
labazooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 14:22   #9
Arunia25
Raczkowanie
 
Avatar Arunia25
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 174
Dot.: EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy???

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Mam tlusta cere i ciagle ten sam problem z podkladami,waza mi sie i rozwarstwiaja na skorze.Uzywalam avonu ale i La Roche Posay,wiec zarowno tanszego jak i drozszego,wiec cena chyba tutaj nie odgrywa roli?Nie wiem,moze to jednak wina tylko i wylacznie mojej skory co?
Może to wina kremu,bynajmniej u mnie tak było używałam Rosaliac La Roche-Posay i wałkował się z każdym podkładem,czasami też to u mnie występuje jak przesadzę z ilością kremu czyli nałoże w nadmiarze

A co do podkładu to uwielbiam Double Wear EL,przy mojej mieszanej naczynkowej cerze jest niezastąpiony,przede wszystkim świetnie kryje,co jest dla mnie bardzo ważne,nie tworzy maski,super matuje,trzyma się na twarzy w niezmienionej postaci cały dzień.
Arunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 15:19   #10
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: EL Double Wear czy HR Spectacular Make-Up ktory podklad lepszy???

Mam obydwa podklady Double wear jest bardziej matujacym kryjacym i dlugotrwalym podkladem (caly dzionek) dobrze go tu okreslila CATT natomiast Helen Rubstein spe. make up . jest to lekszy podklad srednio kryjacy ,raczej naturalne wykonczenie (DLA CER IDEALNYCH) nie podkresla tak porow i zmarszczek minicznych jezeli chodzi o trwalosc to nie utrzymuje sie zbyt dlugo 3 godziny gora , ja osobiscie w okresie letnim uzywam Clone chocaz obydwa sa sobie podobne ale bardziej lubie Clone
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.