Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 22:23   #1951
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Mi bardzo podobnie wyszło ostatnio a używam go z małymi przerwami od lat. Ostatnia przerwę miałam przez zmianą składu i bardzo mnie ucieszyło, że zrezygnowali z propylenu na rzecz butylenu glikolowego . Nie wiem, czy nie przez zmiany w składzie glutki wychodzą.
Dziękiczyli nie tylko mi tak wyszło?
Ciekawe czy własciwości zostały zachowane.
Może by tak do BU napisać, jak myślicie?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:00   #1952
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Dziękiczyli nie tylko mi tak wyszło?
Ciekawe czy własciwości zostały zachowane.
Może by tak do BU napisać, jak myślicie?
Teoretycznie, to właściwości powinny być nawet lepsze .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 11:16   #1953
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Drogie Biochemiczki Chciałam Was ogromnie poprosić o pomoc w wyborze odpowiedniego produktu z BU. Już troszkę doświadczenia mam, używałam kilku olejków, żelu hialuronowego, hydrolatu. Fajnie się to wszystko sprawdza na mojej buzi i jestem bardzo zadowolona z używania naturalnych kosmetyków.
W ostatnim czasie zauważyłam jednak, że moja skóra traci jędrność. W sumie nie powinnam się dziwić bo kończę w tym roku 31 lat... Skóra jest nawilżona, nie mam już problemów z suchymi skórkami, czy napięciem, ale zauważyłam, że zrobiła się taka gąbczasta.
Myślałam o ukręceniu jakiegoś serum lub kremu z BU, tylko pojęcia nie mam co byłoby dobre, dodam, że nie mogę używać niczego z witaminą C, bo zaraz mnie strasznie wysypuje. Nie mam doświadczenia z serami i kremami kręconymi samodzielnie, a wiem że wiele z Was już ma wiele z tych produktów przetestowanych.
Dodam, że mam skłonność do zapychania i powstawania przebarwień, cerę naczynkową. Co mogłybyście polecić takiego ujędrniającego dla takiej buzi już po 30tce?
Będę Wam baaardzo wdzięczna za propozycje.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 11:37   #1954
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mgiełka może
Zestaw - Serum-olejek regenerujący 3xROSE
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 12:12   #1955
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość

Też jest to jedenen z moich typów, bo czytałam wiele razy Wasze pochlebne recenzje tego serum. Myślałam jeszcze o czymś może z retinolem, ale nie wiem co będzie miało takie działanie ujędrniające a jednocześnie nie podrażni mojej naczynkowej skóry.
Myślałam też o tym http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-renew.html
generalnie każde wydaje mi się interesujące poza tymi z wit. C.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 12:35   #1956
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;33008265]Drogie Biochemiczki Chciałam Was ogromnie poprosić o pomoc w wyborze odpowiedniego produktu z BU. Już troszkę doświadczenia mam, używałam kilku olejków, żelu hialuronowego, hydrolatu. Fajnie się to wszystko sprawdza na mojej buzi i jestem bardzo zadowolona z używania naturalnych kosmetyków.
W ostatnim czasie zauważyłam jednak, że moja skóra traci jędrność. W sumie nie powinnam się dziwić bo kończę w tym roku 31 lat... Skóra jest nawilżona, nie mam już problemów z suchymi skórkami, czy napięciem, ale zauważyłam, że zrobiła się taka gąbczasta.
Myślałam o ukręceniu jakiegoś serum lub kremu z BU, tylko pojęcia nie mam co byłoby dobre, dodam, że nie mogę używać niczego z witaminą C, bo zaraz mnie strasznie wysypuje. Nie mam doświadczenia z serami i kremami kręconymi samodzielnie, a wiem że wiele z Was już ma wiele z tych produktów przetestowanych.
Dodam, że mam skłonność do zapychania i powstawania przebarwień, cerę naczynkową. Co mogłybyście polecić takiego ujędrniającego dla takiej buzi już po 30tce?
Będę Wam baaardzo wdzięczna za propozycje.[/QUOTE]

Mgiełko a próbowałaś olejowa wit. C z mazideł ? Sprawdza sie u osób które nie toleruja "wodnej" wit. C . Mam cerę podobną do Twojej ale liczacą sporo więcej lat i serum olejowe wit. C jest dla mnie bardzo dobre . Masz już sprawdzony olej wystarczy dokupic 2g witaminy i dodać do oleju- przepis jest na mazidłach. Z BU polecam tonik pha 6% . Serum Renew jest bardzo fajne ale raczej proponowane do stosowania zimową porą i bezwzględnie należy nakładać filtr na dzień .
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 12:52   #1957
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Mgiełko a próbowałaś olejowa wit. C z mazideł ? Sprawdza sie u osób które nie toleruja "wodnej" wit. C . Mam cerę podobną do Twojej ale liczacą sporo więcej lat i serum olejowe wit. C jest dla mnie bardzo dobre . Masz już sprawdzony olej wystarczy dokupic 2g witaminy i dodać do oleju- przepis jest na mazidłach. Z BU polecam tonik pha 6% . Serum Renew jest bardzo fajne ale raczej proponowane do stosowania zimową porą i bezwzględnie należy nakładać filtr na dzień .
Nie używałam tej z mazideł. Miałam serum z wit. C z BU (nie pamiętam jaka forma wit. C tam jest), potem próbowałam hydrolatu cytrynowego - po kilku dniach używania - to samo - wysyp, nawet ekstrakt do cery naczynkowej z ZSK, który dolewałam sobie do hydrolatu oczarowego, po kilku dniach stosowania zapycha, mimo, że witaminę C ma na końcu składu
Używam teraz od tygodnia gdzieś toniku depigmentacyjnego z ZSK, ale na razie nie widzę rozjaśniających efektów (mam kilka przebarwień posłonecznych i powypryskowych), ale głupia zaoszczędziłam i nie kupiłam konserwantu, bo ilość wydawała mi się mała i myślałam, że zużyję ten tonik w ciągu 3 tygodni, ale on jest kurcze bardzo wydajny.

Doczytałam że serum z retinolem trzeba filtrować -ale ja i tak filtruję - na razie 20 SPF, jak już słońce wyjdzie na dobre to 50 SPF, bo biorę tabletki anty i skóra ma skłonność do odbarwień niestety.
Czy witamina C ma na prawdę tak świetne działanie? Trochę się jej boję przyznam, bo po serum leczyłam buzię kilka tygodni
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 18:00   #1958
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

tak, wit. C ma naprawde tak swietne działanie ja 32latka uwielbiam
z BU uzywam obecnie na zmiane serum-olejek z wit. C albo eliksir winogronowy (konczy mi sie jedno to kupuje drugie)
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 20:38   #1959
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Chciałbym się przyłączyć do Waszego grona, ponieważ ośmielony pozytywnymi komentarzami o tej firmie postanowiłem sam skorzystać z ich oferty. Tym bardziej, jak zobaczyłem ceny innej polskiej firmy produkującej tzw. kosmetyki świeże ( Fridge)...

Póki co zamówiłem sobie:
1 x Hydrolat oczarowy - 200 ml
1 x Krem łagodzący z LUKRECJĄ - 50 ml
1 x Krem rozjaśniająco-wygładzający AZELO/BHA - 50 ml
1 x Płyn wzmacniający do włosów - 115 ml
1 x Żel hialuronowy podwójny 2% EKO - 50 ml

Także mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł wypowiedzieć się coś więcej na temat tych kosmetyków. Póki co czekam z niecierpliwością

DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 21:04   #1960
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
tak, wit. C ma naprawde tak swietne działanie ja 32latka uwielbiam
z BU uzywam obecnie na zmiane serum-olejek z wit. C albo eliksir winogronowy (konczy mi sie jedno to kupuje drugie)
No tak, tyle że ja po wszystkim co do tej pory miałam i co miało w sobie witaminę C miałam masakrę na twarzy
Może przy okazji spróbuję propozycję Grazki...
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 00:07   #1961
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
tak, wit. C ma naprawde tak swietne działanie ja 32latka uwielbiam
z BU uzywam obecnie na zmiane serum-olejek z wit. C albo eliksir winogronowy (konczy mi sie jedno to kupuje drugie)
Podzielam tę miłość, a lat mam 35
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 05:26   #1962
betticonfetti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam wszystkich bardzo serdecznie przygodę z BU zaczęłam trzy miesiące temu i chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat produktów( mam 40 lat cera tłusta;odwodniona) Moje pierwsze zakupy to:
olejek drzewko herbaciane: wspaniały produkt,używam codziennie. Idealnie zmywa makijaż,nie podrażnia,nie uczula i nie pozostawia tłustej warstwy. Zapach jak dla mnie delikatny z lekką ziołową nutą
hydrolat oczarowy: następny produkt który zostanie ze mną na długo! używam kilka razy w ciągu dnia. Stosuję po każdej aplikacji kremu i zawsze przed wszystkimi olejkami i serami,wchłanianie produktów perfekcyjne. Zapach uwielbiam
żel hialuronowo-peptydowy:też strzał w dziesiątkę idealny dla zmęczonej,odwodnionej cery,używam z wieloma produktami ale najczęściej z serum 3xROSE i to jest dla mnie hit numer 1
peeling enzymatyczny: trochę mnie podrażnił,nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów ale dam mu jeszcze szansę może się poprawi
A teraz ogromna prośba do Was wizażanki,czytam to forum od dłuższego czasu i wiem że jest tu kilka expertów w tej dziedzinie chcę wprowadzić kolejne produkty ale nie wiem czy mogę je wszystkie na przemian stosować czy któreś ze sobą nie będą kolidować i jak je najlepiej używać:
serum antyoksydacyjne flavo-C
serum olejek odmładzający RENEW z retinolem
krem ANTY oksydacyjny
i czy ktoś może się podzielić opinią na temat hydrolatu z pszenicy samopszy?
Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam
betticonfetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 08:05   #1963
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez betticonfetti Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie przygodę z BU zaczęłam trzy miesiące temu i chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat produktów( mam 40 lat cera tłusta;odwodniona) Moje pierwsze zakupy to:
olejek drzewko herbaciane: wspaniały produkt,używam codziennie. Idealnie zmywa makijaż,nie podrażnia,nie uczula i nie pozostawia tłustej warstwy. Zapach jak dla mnie delikatny z lekką ziołową nutą
hydrolat oczarowy: następny produkt który zostanie ze mną na długo! używam kilka razy w ciągu dnia. Stosuję po każdej aplikacji kremu i zawsze przed wszystkimi olejkami i serami,wchłanianie produktów perfekcyjne. Zapach uwielbiam
żel hialuronowo-peptydowy:też strzał w dziesiątkę idealny dla zmęczonej,odwodnionej cery,używam z wieloma produktami ale najczęściej z serum 3xROSE i to jest dla mnie hit numer 1
peeling enzymatyczny: trochę mnie podrażnił,nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów ale dam mu jeszcze szansę może się poprawi
A teraz ogromna prośba do Was wizażanki,czytam to forum od dłuższego czasu i wiem że jest tu kilka expertów w tej dziedzinie chcę wprowadzić kolejne produkty ale nie wiem czy mogę je wszystkie na przemian stosować czy któreś ze sobą nie będą kolidować i jak je najlepiej używać:
serum antyoksydacyjne flavo-C
serum olejek odmładzający RENEW z retinolem
krem ANTY oksydacyjny
i czy ktoś może się podzielić opinią na temat hydrolatu z pszenicy samopszy?
Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam
O ile mi się dobrze wydaje, nie wolno stosować na raz retinolu i wit. C, będzie wszystko ok, jesli jedno będziesz stosować na noc a drugie, po umyciu skóry rano.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 09:52   #1964
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;33021950]No tak, tyle że ja po wszystkim co do tej pory miałam i co miało w sobie witaminę C miałam masakrę na twarzy
Może przy okazji spróbuję propozycję Grazki...[/QUOTE]
po tym co wymieniłas ja bym nie skreslała całkiem wit. C.
Ja też miałam masakre na twarzy po serum Flavo C, ale inne produkty bardzo mi służą. Nie sądze zeby hydrolat czy cos co ma wit C na koncu składu bylo winne
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 10:09   #1965
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
po tym co wymieniłas ja bym nie skreslała całkiem wit. C.
Ja też miałam masakre na twarzy po serum Flavo C, ale inne produkty bardzo mi służą. Nie sądze zeby hydrolat czy cos co ma wit C na koncu składu bylo winne
Tylko że nie widzę innej możliwości - do stałej pielęgnacji włączyłam hydrolat cytrynowy mieszany z ekstraktem na naczynka, po kilku dniach stosowania jako tonik 2 razy dziennie zaczęły mi się zapychać pory wokół ust, tak jak to się stało gdy używałam flavo-C, więc od razu odstawiłam. Wszystko wróciło do normy. Zrobiłam jeszcze drugie podejście - to samo.
Hydrolat cytrynowy odstawiłam do szafy, a kilka kropel ekstraktu na naczynka zaczęłam dodawać do hydrol. oczarowego - gdzieś po tygodniu stosowania 2 razy dziennie - znów zaczęły się pojawiać zmiany wokół ust. Jak odstawiłam i używałam samego oczaru wszystko jest ok.

Edytowane przez 0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Czas edycji: 2012-03-20 o 10:09
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 11:06   #1966
betticonfetti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
O ile mi się dobrze wydaje, nie wolno stosować na raz retinolu i wit. C, będzie wszystko ok, jesli jedno będziesz stosować na noc a drugie, po umyciu skóry rano.
Dziękuję night prowler jak dobrze rozumiem to wit C lepiej rano a retinol na noc i czy mogę ją równięż stosować z żelem hial ? i potem nałożyć krem ANTY oksy jako kurację dzienną. Nie wiem jeszcze za bardzo co z czym mogę łączyć stąd moje pytanie ale z góry bardzo dziękuję za wszystkie cenne rady
betticonfetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 19:23   #1967
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez betticonfetti Pokaż wiadomość
Dziękuję night prowler jak dobrze rozumiem to wit C lepiej rano a retinol na noc i czy mogę ją równięż stosować z żelem hial ? i potem nałożyć krem ANTY oksy jako kurację dzienną. Nie wiem jeszcze za bardzo co z czym mogę łączyć stąd moje pytanie ale z góry bardzo dziękuję za wszystkie cenne rady
Standardowo preparatów z retinoidami używa się na noc, szczególnie tych bardziej skoncentrowanych. No i jeśli to taka mocniejsza kuracja, warto byłoby pomyśleć o filtrze na dzień, bo cera będzie uwrażliwiona na działanie światła . Wydaje mi się, że sam antyox nie wystarczy.

Co do kremu, nie wydaje mi się, by miał składniki wysokiego ryzyka, więc pewnie można używać go wedle uznania .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 23:56   #1968
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Dziewczyny,

który puder z BU polecicie dla suchej cery?
Zależy mi na satynowym wykończeniu. Nie chcę matu! Który będzie najlżejszy?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:48   #1969
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;33028875]Tylko że nie widzę innej możliwości - do stałej pielęgnacji włączyłam hydrolat cytrynowy mieszany z ekstraktem na naczynka, po kilku dniach stosowania jako tonik 2 razy dziennie zaczęły mi się zapychać pory wokół ust, tak jak to się stało gdy używałam flavo-C, więc od razu odstawiłam. Wszystko wróciło do normy. Zrobiłam jeszcze drugie podejście - to samo.
Hydrolat cytrynowy odstawiłam do szafy, a kilka kropel ekstraktu na naczynka zaczęłam dodawać do hydrol. oczarowego - gdzieś po tygodniu stosowania 2 razy dziennie - znów zaczęły się pojawiać zmiany wokół ust. Jak odstawiłam i używałam samego oczaru wszystko jest ok. [/QUOTE]

hydrolat cytrynowy dla naczynkowej cery? To brzmi groźnie.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 18:29   #1970
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
hydrolat cytrynowy dla naczynkowej cery? To brzmi groźnie.
A coś w tym złego? "Hydrolat cytrynowy jest polecany dla cery naczynkowej, podrażnionej, tłustej, trądzikowej, mieszanej i dojrzałej." - to cytat z BU
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 22:12   #1971
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja mam jedno wrazenie - strasznie drogo, lepiej samemu zrobić
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 23:01   #1972
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Zastanawiam się nad kolejnym zakupem serum 3xRose albo serum-olejku Granat. Całkiem dobrze radziły sobie z moją trudną cerą.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 14:08   #1973
jeanett
Raczkowanie
 
Avatar jeanett
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

witam mam taki problem, zrobilam ostanio flavo-c drugi raz i nie wiem czy cos nabroiłam ,ale zrobił się z tego straszny 'glutek' niczym galaretka- kisiel, jak jakimś cudem przeleje do szklanego pojemniczka to juz jakos sie troszke bardziej rozwadnia? czy ja moge tego uzywać?
jeanett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 14:13   #1974
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez jeanett Pokaż wiadomość
witam mam taki problem, zrobilam ostanio flavo-c drugi raz i nie wiem czy cos nabroiłam ,ale zrobił się z tego straszny 'glutek' niczym galaretka- kisiel, jak jakimś cudem przeleje do szklanego pojemniczka to juz jakos sie troszke bardziej rozwadnia? czy ja moge tego uzywać?
Zerknij do góry, kilka postów wyżej też o tym pisalam i przede mną dziewczyny coś w składzie ponoc zmienili
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:02   #1975
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cześć dziewczyny,
ok. 2 miesięcy temu zrobiłam pierwszy raz zamówienie na BU. Przesyłka doszła w niecały tydzień. Mogę polecić olejek myjący- drzewko herbaciane oraz puder bambusowy z jedwabiem. Używam również serum azelo-oliwkowego, ale tak jak jest napisane na stronie dla najlepszych efektów należy je używać przez minimum 3 miesiące. Wtedy też ostatecznie się wypowiem, na dzień dzisiejszy nie zaszkodziło mi, uważam, że jest dobre, ale spektakularnych efektów jeszcze nie widzę.
Zamówienie to było skromne z racji tego, że miałam jeszcze wcześniej zakupione kosmetyki i chciałam je zużyć oraz ogólnie chciałam wypróbować te z BU czy ogóle są rzeczywiście takie dobre. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona. W związku z tym przygotowuję nowe zamówienie, a mianowicie:
- olejek myjący-pomarańczowy
- hydrolat oczarowy
- serum na okolice oczu i naczynka
- płyn wzmacniający do włosów
- tonik z kwasem PHA 6%
być może peeling enzymatyczny
oraz zastanawiam się nad nawilżaczem do serum na noc ( jeszcze mam prawie w polowie azelo oraz teraz zamowie na okolice oczu i naczynka). I tak naprawde nie wiem co moge zastosować z którymś z powyższych serum, aby bardziej nawilzyc skore czy zel hialuronowy czy jakies maslo lub olejek?
Dodam jeszcze, że mam 28-letnią cerę mieszaną, (która po serum mniej mi się przetłuszcza) z rozszerzonymi porami, naczynkową, zaczerwienioną ( z trądzikiem różowatym ?). Nie ukrywam również, że coś na ujędrnienie by się również do tego przydało..
Bede wdzieczna za wszystkie porady bo w temacie nie jestem jeszcze starym wyjadaczem chleba...
acha myślę jeszcze nad jakimś dobrym kremem lub serum dla mamy, skora 50+...
pozdrawiam
Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 14:01   #1976
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny miała któraś z Was może ten nowy peeling enzymatyczny? Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czy jest na tyle dobry co ten wcześniejszy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 23:43   #1977
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez jeanett Pokaż wiadomość
witam mam taki problem, zrobilam ostanio flavo-c drugi raz i nie wiem czy cos nabroiłam ,ale zrobił się z tego straszny 'glutek' niczym galaretka- kisiel, jak jakimś cudem przeleje do szklanego pojemniczka to juz jakos sie troszke bardziej rozwadnia? czy ja moge tego uzywać?
Pisałam o tym i wyczytałam na stronie BU, że jeśli takie glutki się pojawią to należy wystawić serum na 48-72h na temperaturę pokojową i powinno swoją właściwą konsystencję uzyskać. Dopiero teraz to wyczytałam i swoje flavoC15 wystawię jutro poza lodówkę. Choć nie wiem czy zadziała bo jak mam te glutki w serum, w podręcznej buteleczce to się one nie rozpuszczają.
Rozsmarowanie tego jest trudne, ma dziwną konsystencję, wyślizguje się spod palców i "lata" po całej twarzy.

mgiełka 321 - a sprawdzałaś właśnie serum antyoksydacyjne flavoC15EF? Jest tam napisane, że forma witaminy C jest przyswajalna nawet dla osób, które nie tolerują witaminy C w normalnej postaci. Choć rozumiem Twoje obawy bo nikt nie lubi prób i błędów na swojej twarzy.

Taka moja mini recenzja:
Sama na razie wychwalam olejek myjący - trzy w jednym! Do demakijażu, oczyszczania twarzy i do mycia ciała - coś idealnego jeśli się dużo podróżuje i nie ma się ochoty dźwigać mnóstwa różnych butelek.
Z żelu hialuronowego też jestem zadowolona (choć mam buteleczkę z ZSK a tej z BU jeszcze nie rozrobiłam bo mam z pantenolem i alantoiną) i używam jej tak na twarz (z organicznym olejkiem ze słodkich migdałów) jak na włosy czy do skóry ciała (wraz z olejkiem, oliwką czy masłem). To jest fenomenalny kosmetyk.
Moje serum antyoksydacyjne jest też świetne, kolor skóry mam tak piękny, że jak powiedziałam Pani w Inglocie, że nie używam podkładu to zrobiła dość mocno zdziwioną minę.
No i masło shea - mam mieszane uczucia. W ogóle trudno nazwać je masłem, nie ma takiej typowo maślanej konsystencji (kojarzonej z masłami do ciała), zapach może odpychać, jest orzechowy, lekki ale jakby mnie dusi takimi papierosami (takie mam skojarzenia jako niepaląca:P). Byłam też przekonana, że będzie tłustsze. Nie mam suchej skóry ale mam czasem przesuszone placki na nogach i tu nic nie daje. Rozprowadzenie też jest trudne (ze względu na obecność grudek ale nie zawsze one są) i wydobycie ze słoiczka też robi się coraz trudniejsze. Na włosy próbowałam i tam efekt jest super. Na ustach nie ma efektu, jedynie przesuszonych ust. Skórę świetnie nawilża i widać to po umyciu się z owego masła (po nocy). I jak wspomniałam - daleko mu do tłustego masła. Jednak jestem skłonna jeszcze je zakupić po skończeniu tego.

Teraz chcę jakiś hydrolat ale jeszcze nic nie wybrałam.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 09:05   #1978
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny miała któraś z Was może ten nowy peeling enzymatyczny? Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czy jest na tyle dobry co ten wcześniejszy
miałam starą wersje i mam nową, wg mnie bez różnicy jedno i drugie.
Na mnie średnio działa, niezależnie czy zrobię rzadką czy gęstą czy średnią konsystencję. Właściwie to rozjaśnia ładnie.
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 09:08   #1979
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez lenor Pokaż wiadomość
miałam starą wersje i mam nową, wg mnie bez różnicy jedno i drugie.
Na mnie średnio działa, niezależnie czy zrobię rzadką czy gęstą czy średnią konsystencję. Właściwie to rozjaśnia ładnie.
A zauważyłaś jakieś działanie na blizny potrądzikowe? O ile takowe posiadasz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:02   #1980
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

posiadam, narazie mi nic nie pomogło
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.