Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 21:27   #31
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Mnie w The Voice ogólnie zdziwiło to, że w większości przychodzą tam "prości" ludzie, bez żadnego dorobku, tylko wykształcone w kierunku muzycznym osoby, z nagrodami i występami na koncie... Więc obecność Fleszara nie jest mi dziwna.
Fakt, nie wiem jakie było założenie programu, bo go nie oglądałam, dopiero po przeczytanej wiadomości że taka i taka sytuacja miała miejsce obejrzałam fragment na youtube. Niby słyszałam o poszukiwaniu najlepszego głosu w Polsce ale założyłam że wśród tych jeszcze nie odkrytych. A jak to było w innych krajach w The Voice? Przychodzili tam też analogicznie zapomniane osoby? Nie orientujecie się?
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:34   #32
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Fakt, nie wiem jakie było założenie programu, bo go nie oglądałam, dopiero po przeczytanej wiadomości że taka i taka sytuacja miała miejsce obejrzałam fragment na youtube. Niby słyszałam o poszukiwaniu najlepszego głosu w Polsce ale założyłam że wśród tych jeszcze nie odkrytych. A jak to było w innych krajach w The Voice? Przychodzili tam też analogicznie zapomniane osoby? Nie orientujecie się?
Jak jest w innych krajach, nie wiem... Ale w naszym The Voice osoby przychodzące na "randkę w ciemno" są wyłonione w jakichś wcześniejszych castingach.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:38   #33
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

ja tak na dobrą sprawę to w ogóle polskiej muzyki nie lubię radia jako takiego też nie słucham, w internecie szukam radia wpadającego w moje klimaty lub pozostaje nieśmiertelny youtube

jak wam się podobał dzisiejszy must be the music?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 09:45   #34
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

A je nie rozumiem tego smucenia.

Żyjemy w czasach, w których niemal każdy ma internet. Są tacy twórcy i zespoły, którzy z powodzeniem zaczynali i rozwijali kariery w internecie bo: albo komercyjne stacje ich nie chciały albo oni nie chcieli, żeby ktoś ich wcisnął w ramówkę pomiędzy Bajmem a Łzami....

Dziś nikt nie mówi, że wstaje rano i włącza zetkę, bo to jest obciach, biorąc pod uwagę jaka muzyka leci w owej stacji. Lansem jest wyszukiwanie młodych zespołów, buszowanie na Myspace i klikanie "lubię to" na wszystko co się rusza.

Więc można usiąść i płakać, że nikt nie mnie nie wyręcza w robieniu muzyki, a Leszczyński z Wojewódzkim nie spełniają swoich obietnic (), ALBO pożyczyć parę tysi, kupić sprzęt, skrzyknąć ludzi i robić swoją muzykę i wrzucić do netu. I można mieć wszelkich producentów, stacje radiowe i wytwórnie płytowe w poważaniu. I wtedy też się okaże, czy oprócz średnio dobrego głosu mamy coś jeszcze- talent.

A rozwodzenie się nad tym, czy lepiej wygrać czy przegrać w takim programie jest co najmniej dziwne. I ci co wygrali i ci co przegrali robią takie zawrotne kariery, że aż głowa boli Kariery zrobili Ci co mają talent i coś w głowie, i akurat żadna wygrana czy przegrana nie była im potrzebna do szczęścia.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 09:59   #35
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że swego czasu bardzo chciałam by 3 edycję "Idola" wygrał właśnie Kowalczyk. On miał charyzmę, ale zgubił go brak pokory. Dało się ten brak pokory zauważyć już w programie i zaraz po nim. Efekt? Płyta o której nikt nic nie wie, sprzedawana w hipermarkecie z kosza z "odrzutami". Wielka pokora zaskoczyła mnie za to u Gabriela Fleszara, który po wielu latach niebytu nie miał oporów, by wystąpić "od zera" w "The voice of Poland". Był taki czas, że grał dla pieniędzy na ulicy. W polskim sroł biznesie można zaliczyć bolesny Zonk jeżeli człowiek uwierzy, że po wylansowaniu jednego hita, tak dobrze będzie już zawsze. Misiek Wiśniewski przekonał się o tym dobitnie.
Ale moment, Fleszar jest całkowitym przeciętniakiem, muzycznie kompletnie nie wyrobionym, on w ogóle kiedykolwiek uczył się śpiewu? Bo tego nie słychać, wyciąga wysokie tony na siłę, zajeżdża głos, zarzyna go, koszmar.

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
A dla mnie Doda, to osoba która, fakt, pomysł na siebie ma, niestety, nie podparty muzycznymi dokonaniami. Przeciętny człowiek wie, kto to Doda, ale nie jest w stanie zanucić jej piosenek. Ostatnia płyta jej, dla mnie, produkcyjnie leży i kwiczy, infantylne lutowania w "języku elfów" są na poziomie podstawówki, teksty grafomańskie. Ona nie może się określić, dla kogo chce tworzyć, i to jest chyba główny problem.
Doda ma szkolony głos, ale z drugiej strony jest chamką. I to też nie jest dobre połączenie, bo dodą podniecają się siusiumajtki z gimnazjum, a ona mogłaby zajść o wiele wyżej.

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Nie analizuję płyt Dody, ale gdyby ci wszyscy uczestnicy Talent Show mieli tak silny charakter jak ona, to nie daliby się urabiać i, w konsekwencji, nie znikaliby z rynku po jednym sezonie.
Gdyby każdy miał taki charakter to czarno to widzę w muzyce liczy się nie tylko wielka gęba, ale i pokora.

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Nergal , bez kitu, nie wiedział kim jest Fleszar. Nie każdy musiał się kilkanaście lat temu podniecać "Kroplą deszczu", kwestia gustu.
Ja nie wiem czy Gabryś "musiał narażać się na". Mam dla niego wielki szacun, bo nie każdy by się na taki występ odważył. A jego zniknięcie z polskich mediów wiele mówi o realiach tego rynku. Nie wiem na ile zresztą to zniknięcie było winą mediów, na ile współpracowników a na ile samego Fleszara. Ale jakaś przyczyna być musi.
Nie podniecać się, ale jeśli się działa na rynku muzycznym to wypadałoby wiedzieć, że ktoś tam kiedyś śpiewał. Ja w życiu Nergala nie słuchałam, ale kojarzę, że on jest jakoś tam znany. Wstyd po prostu w pewnych sytuacjach wykazywać się ignorancją. Fleszara nie trawię, nie słucham, ale nazwisko też kojarzę. I nie wierzę, że Nergal nie kojarzył, ale chciał sobie pojeździć po nim

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
A je nie rozumiem tego smucenia.

Żyjemy w czasach, w których niemal każdy ma internet. Są tacy twórcy i zespoły, którzy z powodzeniem zaczynali i rozwijali kariery w internecie bo: albo komercyjne stacje ich nie chciały albo oni nie chcieli, żeby ktoś ich wcisnął w ramówkę pomiędzy Bajmem a Łzami....

Dziś nikt nie mówi, że wstaje rano i włącza zetkę, bo to jest obciach, biorąc pod uwagę jaka muzyka leci w owej stacji. Lansem jest wyszukiwanie młodych zespołów, buszowanie na Myspace i klikanie "lubię to" na wszystko co się rusza.

Więc można usiąść i płakać, że nikt nie mnie nie wyręcza w robieniu muzyki, a Leszczyński z Wojewódzkim nie spełniają swoich obietnic (), ALBO pożyczyć parę tysi, kupić sprzęt, skrzyknąć ludzi i robić swoją muzykę i wrzucić do netu. I można mieć wszelkich producentów, stacje radiowe i wytwórnie płytowe w poważaniu. I wtedy też się okaże, czy oprócz średnio dobrego głosu mamy coś jeszcze- talent.

A rozwodzenie się nad tym, czy lepiej wygrać czy przegrać w takim programie jest co najmniej dziwne. I ci co wygrali i ci co przegrali robią takie zawrotne kariery, że aż głowa boli Kariery zrobili Ci co mają talent i coś w głowie, i akurat żadna wygrana czy przegrana nie była im potrzebna do szczęścia.
O ja pierniczę, no jaka leci? Takiej szalenie ambitnej muzyki słuchasz, że jak zetka leci to ostentacyjnie wychodzisz z pomieszczenia?

No litości, moda na lansowanie się przekracza chyba wszelkie granice.

nie ma idealnej stacji radiowej, w każdej trafi się doba muzyka i muzyka dla kotów.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:15   #36
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29211877]
O ja pierniczę, no jaka leci? Takiej szalenie ambitnej muzyki słuchasz, że jak zetka leci to ostentacyjnie wychodzisz z pomieszczenia?

No litości, moda na lansowanie się przekracza chyba wszelkie granice.

nie ma idealnej stacji radiowej, w każdej trafi się doba muzyka i muzyka dla kotów.[/QUOTE]

Nie słucham na ogół radia, bo dla mnie tam leci wciąż ta sama muzyka. Te same piosenki zespołu X powtarzane w kółko, do znudzenia. Ilekroć udaje mi się usłyszeć zetkę czy rmf zawsze leci Tina Turner, Bajm i inne ambitne zespoły. Już bardziej lubię mniejsze stacje jak roxy fm, ale tam też jak słuchasz odpowiednio długo to orientujesz się, ze mają swój zestaw utworów puszczanych do zamęczenia. Nie muszę ostentacyjnie wychodzić z pomieszczenia, ale może mi się coś nie podobać. A poziom muzyki puszczanej w największych stacjach radiowych w Polsce, mi się nie podoba... Przemielony popik, super.
Natomiast jedynym radiem, które kocham jest polska Trójka. Staruszek, który ma bloki tematyczne, w których można posłuchać muzyki od dobrego rocka, po latynoskie kawałki aż wreszcie po electro, ale za każdym razem prowadzący wyszukuje i puszcza coś nowego (czyli niekoniecznie zrobionego niedawno, ale po prostu muzykę, której się nie zna na pamięć i która człowieka nie prześladuje gdy włączy jakikolwiek odbiornik) i dobrego. Więc bardzo szanuję tę stację, bo trzyma poziom i jak chce sobie raz na tydzień odświeżyć głowę to sobie posłucham Trójki.


Nie lansuje się, lubię dużo zespołów rockowych (powszechnie zresztą znanych, bo starych) i trzymam się ich. Natomiast nic nie poradzimy na to, że trendy obecnie jest "znanie tych, których nikt jeszcze nie zna". Obserwuję to chociażby u znajomych ludzi przed 20. Ścigają się na facebooku w chwaleniu się swoimi oryginalnymi preferencjami muzycznymi, w wyszukiwaniu młodych wilków. Więc skoro to obecnie jest trendi, to obecni uczestnicy programów śpiewających maja po prostu z górki. Tylko to chciałam powiedzieć.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2011-09-05 o 10:39
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:47   #37
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Przed 20... no tak, ja nie to pokolenie, mnie to nie rusza Poczekaj, będą starsi to im minie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 10:53   #38
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość

Nie lansuje się, lubię dużo zespołów rockowych (powszechnie zresztą znanych, bo starych) i trzymam się ich. Natomiast nic nie poradzimy na to, że trendy obecnie jest "znanie tych, których nikt jeszcze nie zna". Obserwuję to chociażby u znajomych ludzi przed 20. Ścigają się na facebooku w chwaleniu się swoimi oryginalnymi preferencjami muzycznymi, w wyszukiwaniu młodych wilków. Więc skoro to obecnie jest trendi, to obecni uczestnicy programów śpiewających maja po prostu z górki. Tylko to chciałam powiedzieć.
nie zauważyłam tego wśród swoich znajomych większość raczej dobrze znane kawałki mieli na fb.
ja lubię eskę rock - co prawda też często puszczają to samo
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:57   #39
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29212866]Przed 20... no tak, ja nie to pokolenie, mnie to nie rusza Poczekaj, będą starsi to im minie [/QUOTE]

jasne, zmądrzeją , po prostu

White Cherry- wiesz co ja obserwuje takie zachowania u rzeszy znajomych mojego siostrzeńca. Ja mam 23, a oni tak 16/17 i trochę więcej. I czasem z ciekawoscia obserwuję te ich przepychanki, bo są naprawdę zabawne
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:57   #40
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Ja lubię Bajm, czy to sprawia, że jestem muzycznym bezguściem?

Nie wiem, co jest zlego w ogólnie znanej, lagodnej, melodyjnej muzyce.


I nie wiem jak wy, ale ja wole w radiu posłuchac kawalków, ktore już znam - mogę sobie wtedy pośpiewać, ponucić, czy tez bawić w zgadywanki z TŻ typu "Kto to spiewa i jaki tytul", zwłaszcza, że radia zwykle słucham coś robiąc - sprzątając, malując bądź w samochodzie i wiadomo, że wtedy nie wytężam całej swojej uwagi.
Jak mam ochotę (rzadko mam) na cos nowego, to szperam w necie bądź sklepie z muzyką.

I wydaje mi się, że radia komercyjne idą w tym właśnie kierunku - nadają ogólnie znaną, melodyczną muzykę, co jakiś czas powtarzaną, która trafia do najszerszego grona odbiorców.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 07:12   #41
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Ja pracuję w obsłudze klienta i w miejscu pracy mieliśmy non stop włączony TV na Vivę. Spróbowalibyście przez 11-godzinny dzień pracy słuchać Ewy Farny i Jennifer Lopez, dwie piosenki na krzyż powtarzane co 10 minut... Gwarantuję, że chcielibyście podać pracodawcę do sądu albo wymusić dodatek pieniężny za pracę w szkodliwych warunkach. W innej pracy miałam radio nastawione na RMF FM i efekt był ten sam: Mózgoskręt po 8 godzinach
Zgadzam się co do "Trójki". Nie wyobrażam sobie życia bez tej stacji, bez niej nie byłabym, kulturalnie, tym kim jestem.
Nadal stoję na stanowisku, że decydenci w polskich mediach i wytwórniach traktują odbiorców jak ciemny lub, który wszystko kupi.
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 13:26   #42
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

uwielbiam trójke bo to jedyna stacja w której jest muzyka której da sie słuchac
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 13:28   #43
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Mam być szczera... to dla mnie zawsze największymi przegranymi są wygrani

Brodka - nie wygrała a zrobiła karierę.
Janosz - wygrała i nic jej z tego nie przyszło.
Mam talent, Bednarek - no kręci się kręci, zaryczane dziecko? Czy ktokolwiek o niej słyszał? Sylwia Grzeszczak chyba idola nie wygrała a parę razy mi mignęła Wydra i Zalewski - ja ich bym nie odróżniła na ulicy.
Sasha Strunin, tak od idola do... big brothera

Podejrzewam że podobnie będzie z tap madl, Ania i Ola robią karierę natomiast Paulinka może poszczycić się tym że kibicowała w różowych spodenkach na meczu politycy kontra ekipa TVN.
Sława, pieniądze i wielka kariera....

Cytat:
Nie wiem, czy pamiętacie, ale chyba najbardziej znana w Polsce wokalistka pop, czyli Doda, na samym początku swojej kariery wzięla udział w polsatowskim reality show - Barze. I już abstrahując od gatunku i wartości muzyki, którą spiewa, nie ulega watpliwości że zaszła naprawde bardzo daleko, utrzymując się na rynku przez lata.
oj otóż to.

Cytat:
nie ma idealnej stacji radiowej, w każdej trafi się doba muzyka i muzyka dla kotów.
a ja podsłuchuję eski rock! i swego czasu tylko rano czatowałam na poranny WF
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 13:34   #44
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość


a ja podsłuchuję eski rock! i swego czasu tylko rano czatowałam na poranny WF
ja tak samo przynajmniej nie jestem powalana 24h/dobę Gagą, Pitbullem i pochodnymi (z takich puszczanych komercyjnie to lubię Adele ).
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 13:46   #45
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

łan tu fri for un dułe tre kłatro
aj no ju łont mi
ju no aj łoncz ja
aj no ju łooont-miii
junoł aj łończja

AJ AJ AJ... ale faktycznie, z radiem źle się dzieje :-P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 14:00   #46
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Mam być szczera... to dla mnie zawsze największymi przegranymi są wygrani

Brodka - nie wygrała a zrobiła karierę.

Brodka akurat jest jedyną osobą która wygrała Idola, i zrobiła karierę.

Trójkę uwielbiam, chyba tylko dzięki tej stacji jeszcze słucham radia. Wolę tematyczne radia internetowe, niż komercyjne Zet, RMF, i radiu RMF Max, czy Eska wolę nie wspominać.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 14:45   #47
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Brodka wygrała? A ona nie była laureatką?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 14:50   #48
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Wygrała. Nawet dość głośna była jej reakcja na wygraną.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:03   #49
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Przecież to właśnie o to chodzi, żeby "gwiazdy" tych talent shows były sławne nie za długo, muszą zrobić miejsce następnym.
Ale ja nie lubie takich programów, wszystko takie sztucznie nadmuchiwane...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 07:58   #50
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Półfinalistka "Mam talent" (o ile nie pomyliłam programów) została nową wokalistką Łez, ale nie wiem czy to jest duże wyróżnienie.
To chyba taki sam przypadek jak u Mariusza Totoszko. Nie podbili talent show, ale znaleźli swoje miejsce w zespole z małoambitnym repertuarem i jakoś funkcjonują...
Wydaje mi się, że Steczkowska i Stankiewicz miały jednak łatwiej. Kiedyś była tylko "Szansa", nie było paparazzzich, "Pudelków" i Vivy z trzema piosenkami na krzyż. Zabawne, że takie np. Sistars z "Idola" wyleciały po pierwszym castingu, pierwszy występ Steczkowskiej w "Szansie" (nie mówię o Boskim Buenos) to też była katastrofa, Lisiecki ze swoją koleżanką Joanną wystąpili w drugiej edycji "Mam talent", ale sam Piotr przyznaje, że nie byli wtedy jeszcze gotowi i odpadli chyba w preemilinacjach, a gdyby nie Chilińska i jej ucho to nie słuchałabym teraz pięknej płyty Piotra. Czasami zasługuje się na drugą szansę. Ania Dąbrowska odpadła z finału "Idola" jako jedna z pierwszych, ale trafiła na świetnych ludzi do współpracy i efekty było widać już od pierwszej płyty.
I chciałam jeszcze dodać, że bardzo mi się podoba piosenka Enej "Radio Hello".
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 08:53   #51
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Półfinalistka "Mam talent" (o ile nie pomyliłam programów) została nową wokalistką Łez, ale nie wiem czy to jest duże wyróżnienie.
To chyba taki sam przypadek jak u Mariusza Totoszko. Nie podbili talent show, ale znaleźli swoje miejsce w zespole z małoambitnym repertuarem i jakoś funkcjonują...
Wydaje mi się, że Steczkowska i Stankiewicz miały jednak łatwiej. Kiedyś była tylko "Szansa", nie było paparazzzich, "Pudelków" i Vivy z trzema piosenkami na krzyż. Zabawne, że takie np. Sistars z "Idola" wyleciały po pierwszym castingu, pierwszy występ Steczkowskiej w "Szansie" (nie mówię o Boskim Buenos) to też była katastrofa, Lisiecki ze swoją koleżanką Joanną wystąpili w drugiej edycji "Mam talent", ale sam Piotr przyznaje, że nie byli wtedy jeszcze gotowi i odpadli chyba w preemilinacjach, a gdyby nie Chilińska i jej ucho to nie słuchałabym teraz pięknej płyty Piotra. Czasami zasługuje się na drugą szansę. Ania Dąbrowska odpadła z finału "Idola" jako jedna z pierwszych, ale trafiła na świetnych ludzi do współpracy i efekty było widać już od pierwszej płyty.
I chciałam jeszcze dodać, że bardzo mi się podoba piosenka Enej "Radio Hello".
Piosenka Enej tylko ta jedna mi się podoba póki co, może dlatego że ja usłyszałam pierwszą - wszystkie mi się wydają na jedno kopyto. Trochę czegoś innego się po nich spodziewałam ale to już tylko moja wina, własne ukraińskie skojarzenia
A Totoszko gdzie śpiewa? Nic o nim nie wiedziałam.
Ania Dąbrowska ma chyba największe możliwości ze wszystkich finalistów Idola ever, oprócz talentu ma swietną osobowość i umie sobie radzić sama. W ogole ten problem zmarnowanych talentów opiera się na tym że wielu ludzi dobrze śpiewa, komponuje, pisze, ale nie mają możliwości i/albo umiejętności przebicia się gdzieś z tym.
A wczoraj miałam chwilę czasu i obejrzałam parę występów z The Voice na youtube i powiem że świetni ludzie tam przychodzą, rzadko mam taką przyjemność ze słuchania ludzi po raz pierwszy nie znając ich głosu, nie osłuchawszy się że tak powiem. Może w najbliższą sobotę jednak obejrzę program
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:57   #52
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Totoszko śpiewa w zespole Volter (albo Vilver, ale raczej ta pierwsza wersja jest prawidłowa) u boku byłego kumpla Dody z Virgin. Takie typowe kiczowate pościelówy o księżycu i spacerach po plaży, bleeeeeeeeee. Totoszko w "Idolu" spotkał zresztą "miłość życia" Martę Smug, ale są już po rozwodzie...Ona teraz występuje w jakimś teatrze muzycznym. Mam zresztą wrażenie, że wiele osób które przewinęły się kiedyś przez tego typu programy, jakoś tam sobie niszowo funkcjonują grywając w musicalach, małych klubach, teatrach i dlatego myślimy, że przepadli. Pamiętacie Damiana Aleksandra? Zagrał nawet w serialu Polsatu "Zostać Miss". Silski chyba też ostatnio udzielał się w musicalu czy czymś podobnym. Nie wiem czy to szczyt ich marzeń, idąc do "Idola" pewnie liczyli na więcej...
Violetta Brzezińska, jedna z pierwszych laureatek finału "Szansy" śpiewa teraz piosenki religijne i skończyła teologię na wydziale papieskim, ale na nieszczęśliwą nie wygląda. W jednym z wywiadów mówiła nawet, że miała propozycję zostania wokalistką bardzo znanego zespołu (nie powiedziała jakiego, Ich Troje? Variu Manx?), ale nie chciała skorzystać. Niektórzy po prostu kochają śpiewać i o sławie nie marzą.
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 10:47   #53
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Totoszko śpiewa w zespole Volver.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 11:04   #54
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Totoszko śpiewa w zespole Volter (albo Vilver, ale raczej ta pierwsza wersja jest prawidłowa) u boku byłego kumpla Dody z Virgin. Takie typowe kiczowate pościelówy o księżycu i spacerach po plaży, bleeeeeeeeee. Totoszko w "Idolu" spotkał zresztą "miłość życia" Martę Smug, ale są już po rozwodzie...Ona teraz występuje w jakimś teatrze muzycznym. Mam zresztą wrażenie, że wiele osób które przewinęły się kiedyś przez tego typu programy, jakoś tam sobie niszowo funkcjonują grywając w musicalach, małych klubach, teatrach i dlatego myślimy, że przepadli. Pamiętacie Damiana Aleksandra? Zagrał nawet w serialu Polsatu "Zostać Miss". Silski chyba też ostatnio udzielał się w musicalu czy czymś podobnym. Nie wiem czy to szczyt ich marzeń, idąc do "Idola" pewnie liczyli na więcej...
Violetta Brzezińska, jedna z pierwszych laureatek finału "Szansy" śpiewa teraz piosenki religijne i skończyła teologię na wydziale papieskim, ale na nieszczęśliwą nie wygląda. W jednym z wywiadów mówiła nawet, że miała propozycję zostania wokalistką bardzo znanego zespołu (nie powiedziała jakiego, Ich Troje? Variu Manx?), ale nie chciała skorzystać. Niektórzy po prostu kochają śpiewać i o sławie nie marzą.
Nie mogłam się powstrzymać: Damian Aleksander miał główną rolę w polskiej wersji "Upiora w operze", tak więc uważam, że on akurat osiągnął dużo Poza tym, bardzo podoba mi się jego głos
http://www.youtube.com/watch?v=vCxaMK9KV3c
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 11:23   #55
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Ahhh polski Upiór jest piękny I uwielbiam faceta słuchać, nie mając pojęcia że to on się tak zwie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 13:03   #56
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

http://www.lansik.pl/25270/magda-wel...te-z-koledami/


kto to kupi...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 13:09   #57
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Do "Pani Domu" płytę dodadzą
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 14:24   #58
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Pamiętacie Damiana Aleksandra? Zagrał nawet w serialu Polsatu "Zostać Miss"
Z tego co pamiętam Damian Aleksander grał w tym serialu zanim przyszedł do Idola na casting
Uff, co Silski z sobą zrobił po Idolu to zgroza. Tak się dobrze zapowiadał, miał charakter, tak się wydawało, jego pierwszy singiel "Za karę" też mi się podobał, ale potem tylko gorzej niestety. Dał się wrobić w kiepski pop niestety.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 20:37   #59
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Wojewódzki w wywiadzie powiedział, że kiedy widzi w sklepach płyty Bednarka, Lisieckiego czy Me Myself and I to wie, że "Mam talent" miał sens. Dla tych ludzi nagranie własnej płyty to spełnienie marzeń, pewnie nie myślą zaraz o zdobyciu platyny (chociaż Bednarkowi się udało).
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:45   #60
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Uczestnicy polskich Talent shows-zmarnowane talenty?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Kurde, schemat "co dalej" jeśli chodzi o dzieciaki z tych programów jest identyczny.... Przykre trochu.

Np.:

Bianca Ryan: "Christmas Everyday", i matrix reaktywacja: "The True Meaning of Christmas"

Connie Talbot:"Connie Talbot's Christmas Album", i j/w: "Holiday Magic"

I wiele, wiele innych....Brrrr. Jakby już nie mogły wydawać samych płyt typu 'puszek-okruszek', dla rówieśników. Kto kupi następną płytę z kolędami, no dajta spokój...
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2011-09-08 o 12:47
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.