Sauna na Śląsku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 11:40   #1
Windblow
Raczkowanie
 
Avatar Windblow
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 67

Sauna na Śląsku


Witam.
Przez jakieś 3 lata stosowałam pigułki anty, czego efektem było przytycie 10 kg... obecnie marzę o powrocie do mojej "normalnej" figury. Moim głównym problemem nie jest tłuszcz, a woda. Na skutek leków, które stosuję, mój organizm gromadzi zbyt wiele wody, która nie zostaje wydalana. Ktoś polecił mi picie codziennie rano szklanki wody mineralnej z sokiem z połowy cytryny oraz wizyty na saunie. Z sokiem żaden problem, co do sauny to niestety nie orientuję się, gdzie znajdę coś w miarę taniego i dobrego. Mieszkam w Tarnowskich Górach a tutaj jest tylko Aquapark - Jeśli chce się skorzystać z sauny, trzeba zapłacić za 1h basenu, do tego dochodzi osobno opłata za saunę, 60gr/minuta....
Może mi ktoś polecić inną saunę w okolicy ?? Bytom, Gliwice, Katowice byłoby ok . Jak to wygląda z cenami i ile czasu z reguły powinnam spędzać w saunie ??
Windblow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.