kominek w domu - tak czy nie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 19:08   #61
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Deszczownica ma jeszcze jedną wadę. Woda po zakręceniu kurka nie ścieka do końca, jest zatrzymywana w przewodach. Tak więc następna osoba biorąca prysznic może się spodziewać zimnych kropli co jakiś czas spadających na głowę

W środku przyjemnej kąpieli, to jak dostanie obuchem w łeb
A to tez zależy, ja mam deszczownicę, bo u mnie faceci lubia się myć całościowo pod prysznicem i to jest dla nich. A dla mnie i córki jest dodatkowa, normalna słuchawka prysznicowa do ręki. kapania na głowe nie odnotowałam, kurczę, może nie zwracam uwagi?
I u mnie się deszczownica sprawdza akurat w takiej konfiguracji.

Co do kafli, to jakoś widzę, że sprawdzają się raczej jasne, jesli chodzi o kolorystykę.

A jeszcze co do łazienki, to ja żałuję, że tego nie mam ale mozna sobie zamontować takie ustrojstwo, które powoduje, że jak ktoś odkręci ciepłą wode, to ona od razu leci ciepła a nie na poczatku zimna. I podobno można na tym zaoszczędzić na zużyciu wody ciepłej. Osoby, które to mają to sobie chwalą.

No i ekrany słoneczne, to jest duży wydatek ale opłacalny.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2010-09-11 o 19:12
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 19:17   #62
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A jeszcze co do łazienki, to ja żałuję, że tego nie mam ale mozna sobie zamontować takie ustrojstwo, które powoduje, że jak ktoś odkręci ciepłą wode, to ona od razu leci ciepła a nie na poczatku zimna. I podobno można na tym zaoszczędzić na zużyciu wody ciepłej. Osoby, które to mają to sobie chwalą.
Jak ja bym takie coś chciała. U nas w bloku jest wspólny zbiornik ciepłej wody. Działa to w ten sposób, że im mniej ludzi korzysta z ciepłej wody, tym dłużej się czeka na wodę (jak woda schodzi szybko bo dużo ludzi korzysta to zbiornik automatycznie napełnia się ciepłą wodą z energo-ciepłowni) ja lubię brać prysznic rano. Wielu ludzi tego nie robi więc rano woda jest z poprzedniego dnia, i czasem czekam np. 10 minut aż poleci ciepła woda i fajnie, tylko że przez te 10 minut lecącej zimnej płacę cały czas tak jak za ciepłą...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 19:23   #63
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Jak ja bym takie coś chciała. U nas w bloku jest wspólny zbiornik ciepłej wody. Działa to w ten sposób, że im mniej ludzi korzysta z ciepłej wody, tym dłużej się czeka na wodę (jak woda schodzi szybko bo dużo ludzi korzysta to zbiornik automatycznie napełnia się ciepłą wodą z energo-ciepłowni) ja lubię brać prysznic rano. Wielu ludzi tego nie robi więc rano woda jest z poprzedniego dnia, i czasem czekam np. 10 minut aż poleci ciepła woda i fajnie, tylko że przez te 10 minut lecącej zimnej płacę cały czas tak jak za ciepłą...
Ja nie jestem tak do konca pewna, ale to się chyba montuje gdzies przy piecu, więc nie wiem czy w bloku by się dało.
To fakt, że zawsze na początku leci zimna woda i jak tak podliczyć ile człowiek na to w ciągu roku traci kasy...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 19:49   #64
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja nie jestem tak do konca pewna, ale to się chyba montuje gdzies przy piecu, więc nie wiem czy w bloku by się dało.
To fakt, że zawsze na początku leci zimna woda i jak tak podliczyć ile człowiek na to w ciągu roku traci kasy...
To pewnie by się tak nie dało u mnie. Ale ja serio myślałam nawet o założeniu elektrycznego podgrzewacza wody bo zastanawiam się, czy mi się nie opłaca bardziej podgrzewać wody na własną rękę niż płacić słono za wodę miejską (jest na prawdę bardzo droga) i jeszcze się irytować, że leci zimna... Najgorzej jest w okolicach Bożego Narodzenia jak ludzie powyjeżdżają na święta... wtedy to chyba bym w czajniku czy garnku szybciej nagrzała...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 22:05   #65
romalinos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Uwielbiam swój kominek i nie wyobrażam sobie domu bez niego. xxx - tak wygląda. To instalacja z płaszczem wodnym, więc służy nie tylko ozdobie, ale też ogrzewa wnętrze

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-14 o 19:53 Powód: Link.
romalinos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 20:45   #66
lalka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Ja w domu nie chciałabym mieć kominka ze względu na brud sadzę itd. Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą posiadaczką biokominka http://studiovulcanus.com/pl/vulcanus_louvre.html Nie ma problemu z brudem, fajnie grzeje i wygląda bosko.
lalka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 19:17   #67
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Ja mam kominek. Molestowałam tz żeby mi postawił i w końcu to zrobił. Kupiliśmy wkład i obudowę, a resztę sam zrobił, zdolniacha

Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo ciepło, no i wrażenia estetyczne - mhmm

Nie zgodzę się, że jest dużo sprzątania. Raz na jakiś czas tylko czyszczę szybę, a tz wyrzuca popiół i czyści w środku. Poza tym nic się nie brudzi. Oczywiście kominek postawiony jest na płytkach, a nie na panelach.

Przyjemność posiadania kominka kosztowała nas 3000 zł. To chyba nie aż tak wiele.
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 13:33   #68
molodycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 30
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

W naszym domu jest kominek i nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być.
Mamy kominek z płaszczem wodnym więc wykorzystujemy go nie tylko rekreacyjnie, dzięki niemu ogrzewamy dom i wodę użytkową.
Palimy min. 5 razy w tygodniu, wiadomo - wszystko zależy do rozkładu dnia i wolnego czasu.
ALE dzięki kominkowi dom nabiera zupełnie innego klimatu. Dla mnie to niezastąpione wyposażenie.
Co do kotłowni w salonie, niszczenia podłogi itd.
Nowoczesne rozwiązania, przemyślane dobieranie elementów wykończenia itd. pozwalają te defekty ograniczyć do minimum.
Mamy kominek wykończony kamieniem i tynkiem pomalowanym farbą do ścierania na mokro. Przed kominkiem na podłodze mam gres więc nic mi się nie niszczy dodatkowo dobra wentylacja mechaniczna + odkurzacz z separatorem do popiołu i większość brudnych spraw nie jest dla mnie problemem.
Dodam, że mam porządny wkład, którego szyba nie robi się czarna - Systemy Kominkowe Waligóra, myślę, że to też jeden z powodów, dla którego czyszczenie kominka nie jest dla nas problemem.
molodycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:08   #69
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

ajj kominek w domu marzenie
ja nawet nie będę miała nigdy swojego domu a gdzie tu kominek heh
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:42   #70
molodycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 30
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
ajj kominek w domu marzenie
ja nawet nie będę miała nigdy swojego domu a gdzie tu kominek heh
Ja też tak kiedyś myślałam.
Wszystko się może zmienić, nigdy nie mów nigdy
molodycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:25   #71
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez molodycia Pokaż wiadomość
Ja też tak kiedyś myślałam.
Wszystko się może zmienić, nigdy nie mów nigdy

jak wygram w totka to może,się zmieni
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 12:41   #72
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Ja jestem po pierwszej zimie z moim kominkiem i powiem wam, że zakochałam się w tym urządzeniu. Wieczory przy kieliszku wina i trzaskającym drewnie to coś niesamowitego. Trochę się bałam czy kominek będzie pasował to wnętrz mojego salonu, ale dzięki indywidualnemu projektowi (pozdrawiam firmę Waligóra ) prezentuje się naprawdę świetnie. Jeśli ktoś ma możliwość zbudowania sobie takie gadżetu, to nie dłużej się nie zastanawia, bo to warte jest każdych pieniędzy.
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 23:43   #73
ratusszz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Złamanie Regulaminu

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-05-22 o 08:31 Powód: Złamanie Regulaminu
ratusszz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:00   #74
mariamiesz
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Tak, tak, tak. Zima wieczór salon kominek, lampka wina hmm....
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 10:12   #75
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Nie chciałam zakładać nowego wątku coby nie zaśmiecać, więc mam pytanie.. otóż ja też mam kominek, to nasze jedyne zimowe ogrzewanie. Wszystko cud i miód, tylko problem jest z suszeniem prania, czyli czy jest jakikolwiek sposób, żeby ubrania suszone przy kominku nie łapały tego dymowego zapaszku? Nie mamy gdzie suszyć ubrań zimą, wynosimy je do siostry chłopaka na suszenie, co jest męczące, ale w domu no te ciuszki za bardzo przesiąkają dymem i nie ma to nic wspólnego z przyjemnym zapachem drewna...
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 10:52   #76
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

A czym palicie? Może warto zastanowić się nad jakimś innym materiałem do palenia? Ja na kominkach się nie znam, ale temat ekogroszku ostatnio przeglądałam tutaj, może coś wyszukasz o ogrzewaniu kominkowym. Macie jakąś osłonę na kominek, chodzi mi szybkę, drzwiczki, cokolwiek przed ogniem? Ogólnie jeśli ten zapach nie jest przyjemny, to może też coś z kominkiem jest nie tak?
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 13:20   #77
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Palimy drewnem, staramy się jakimś lepszym (ja się nie znam, mój chłopak twierdzi, że to co mamy to fajne drewno do palenia) jest osłona, drzwiczki szklane. Zapach w domu ogólnie niewyczuwalny, wiadomo jak się otworzy drzwiczki i dym wyleci to czuć, i jak się wchodzi do domu to też czuć ale taki miły zapach drewna, natomiast na ubraniach jakoś dziwnie on łapie, jak po ognisku, nawet jak się nie otwiera tych drzwiczek ( wiadomo, otwieramy tylko żeby dowalić drwa ).
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 01:58   #78
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Też podłączę się pod wątek ale z jeszcze innym problemem.
Mianowicie... jak używać kominka? ^^ Mam taki wkład http://image.ceneo.pl/data/products/...ez-szprosa.jpg i nie wiem jak go użyć żeby było bezpiecznie. Nie za bardzo mam kogo zapytać bo rodzina ma otwarte kominki i niczego nie zamykają. Już w nim palono po zamontowaniu żeby sprawdzić czy wszystko ok ale nikt mi niczego nie wytłumaczył i nie było mnie przy tym.
Powinnam ułożyć w nim drewno (ile?), podpałkę, podpalić i...? Zamknąć drzwiczki i otworzyć ten otworek na dole drzwiczek? A co kiedy chcę go wygasić? Zamknąć otworek i ogień sam padnie z braku powietrza? Czy mogę pójść spać i nie bać się, że coś nadal się żarzy w nim?
Pomocy bom zielona.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 10:55   #79
karinka876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 73
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Pewnie, że tak. Nic tak nie umila jesiennych i zimowych wieczorów jak kominek. Mam tylko jeden problem, gdzie kupić wkłady, drewno do kominka. Polecono mi tę firmę, ale trochę daleko ***. Znacie może inną, ale sprzedającą drewno kominkowe, w niskiej cenie.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-12-02 o 18:33 Powód: usunięcie linku
karinka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 20:48   #80
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Moja babcia miała kiedyś prawdziwy kominek w domu i fakt - wygląda ładnie ale niestety nie jest to praktyczne rozwiązanie. Na ścianach szybko osadza się kurz i sadza.
Za to ja myślałam jakiś czas temu o kominku elektrycznym . Ma go koleżanka i bardzo sobie chwali
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 09:36   #81
chocolate_fudge
Przyczajenie
 
Avatar chocolate_fudge
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 6
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Elektryczny kominek to już nie to samo. Musi być czuć ciepło i słychać trzaskający ogień. I do tego ten zapach! Ja sama kominka nie mam, ale moi rodzice mają u siebie w domu i zimą i jesienią rozpalają chyba codziennie. I ściany wcale się nie są zakurzone ani pokryte sadzą. To chyba kwestia częstego czyszczenia kominka.
__________________
uśmiechnij się.
chocolate_fudge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 09:40   #82
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Okopcenie ściany to też kwestia tego czy dobrze jest zrobiony kominek, bardziej kopci się kominek, który nie ma odpowiedniego doprowadzenia powietrza z zewnątrz.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 11:45   #83
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Okopcenie ściany to też kwestia tego czy dobrze jest zrobiony kominek, bardziej kopci się kominek, który nie ma odpowiedniego doprowadzenia powietrza z zewnątrz.
Dokładnie. Mama ma kominek, ale niezabudowany, sam jakby to napisać stelaż? i nie ma okopconej żadnej ściany. A że kurz? Bez kominka też jest.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 15:32   #84
bluelight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Moim zdaniem jak najbardziej warto. My posiadamy kominek z instalacją DGP i była to naprawdę dobra inwestycja. System ten jest rozwiązaniem wydajnym, aczkolwiek niedrogim - więcej informacji na jego temat na tu była reklama. Zdecydowanie jest to opcja godna polecenia.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-02-26 o 18:21 Powód: usunięcie linku
bluelight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 12:44   #85
kowal0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Kominek super sprawa

Musisz mieć jednak dobry przewiew gdy go odpalasz aby był tzw cug.
Jak dym pójdzie ci do domu to jedno sprzątanie nie pomoże, oprócz prania i czyszczenia dywanów może czekać cie tez malowanie.
kowal0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 09:20   #86
quitecute
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Atrapy kominków są fajnym rozwiązaniem szczególnie w mieszkaniach w bloku (chociaż ja mając dom zdecydowałam się na taki kominek na świece - nie ma brudu i kurzu tak jak w tradycyjnym kominku). No i to dużo tańsze rozwiązane Najtańszy kominek na świece jaki znalazłam kosztuje niecałe 200zł xxxx chociaż ja kupiłam trochę większy i droższy. Ale wieczorami przy zapalonych świecach klimat ten sam co przy prawdziwym kominku.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-03 o 14:45 Powód: link
quitecute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:22   #87
rob20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Ja ze swojej strony moge polecić [reklama]. SOlidna firma, dobre wykonanie. Kominek w salonie służy mi już piąty rok. Pięknie wygląda, dobrze grzeje. Też na początku mocno się zastanawiałem na co ostatecznie postawić, cieszę się że udało mi się dobrze wybrać. Mam nadzieję, że również będziecie zadowoleni.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-03-03 o 20:09 Powód: usunięcie linku
rob20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 08:46   #88
myszka56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

hej dziewczęta temat kominków nie jest mi zupełnie obcy, od jakiegoś czasu miałam fioła na punkcie kominka, zawsze chcialam go miec w domu i siedziec przy nim z lampka wina - niczym w komedii romantycznej haha w koncu namowilam mojego meza i udalo sie... kominek pojawil sie w domu i od tamtej pory faktycznie nie wyobrazam sobie bez niego zimy czy chlodnych dni. xxx

Pozdrówki!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-07-04 o 10:54 Powód: część reklamowa usunięta
myszka56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 16:21   #89
Architekt Budziakowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

Kominek - jak najbardziej tak. Wszystkie wymienione problemy można odpowiednio zneutralizować (otoczenie kominka musi być wyłożone łatwo zmywalną nawierzchnią, kamieniem albo płytkami ceramicznymi; podobnie miejsce na opał). Natomiast korzyści (odprężający widok ognia, ciepło bezpośrednie, przyjemny zapach ogniska i żywicy, możliwość wsparcia ogrzewania, np. przez tzw. płaszcz wodny) - nie do przecenienia
Architekt Budziakowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 15:54   #90
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: kominek w domu - tak czy nie?

dokladnie, ja też jestem jak najbardziej za kominkiem najlepsze są te modele z płaszczem wodnym - czyli takie, które grzeją cały dom a nie tylko pomieszczenie, w którym kominek się znajduje ja mam wymarzony model z Kratek, ale to jeszcze trochę czasu zostało...
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-17 19:51:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.