Do wakacji chce schudnac! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 10:20   #1
szalonaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12

Do wakacji chce schudnac! :)


Witam Mam 16lat, 167cm wzrostu i wazne ok.59kg. Do wakacji chciałam bym zrzucic jakies 5-6kg. Niechce sie głodzić,ani nic z tych rzeczy . W szczególnosci chodzi mi o boczki i o brzuch bo tak to jest wszystko wporzadku . Znacie moze jakies cwiczenia na zrzucenie boczków albo cokolwiek (dieta) ?
Pozdrawiam
szalonaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:17   #2
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Do wakacji chce schudnac! :)

Cytat:
Napisane przez szalonaaaa Pokaż wiadomość
Witam Mam 16lat, 167cm wzrostu i wazne ok.59kg. Do wakacji chciałam bym zrzucic jakies 5-6kg. Niechce sie głodzić,ani nic z tych rzeczy . W szczególnosci chodzi mi o boczki i o brzuch bo tak to jest wszystko wporzadku . Znacie moze jakies cwiczenia na zrzucenie boczków albo cokolwiek (dieta) ?
Pozdrawiam
Moim zdaniem masz dobrą wagę, więc mogę Ci polecić jedynie ćwiczenia.
Proponuje - wykupić sobie karnet na basen
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:21   #3
Doooomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 29
Dot.: Do wakacji chce schudnac! :)

Faktycznie, waga prawidłowa jak na wzrost i wiek, po za tym w tym jeszcze dojrzewasz i jakieś ostre diety są niewskazane Tym bardziej te "cudowne" diety z internetu, które tak na prawdę cudowne nie są

1. Polecam również Basen - spalacz kalorii, świetnie umięśnia całe ciało, przy okazji dobry na kręgosłup no i przyjemny
2. Zwykłe brzuszki, skośne brzuszki, unoszenie i opuszczanie nóg, a nawet rowerek. Systematyczne ćwiczenie, i po miesiącu będzie już widać efekty
3. Robi się cieplej - więc rower również bardzo wskazany.

Po za tym urozmaić sobie dotychczasową dietę o warzywka, owoce, ryby, drób, jogurty naturalne, możesz zmienić jasne pieczywo na ciemne, albo na chrupką vasę
Jedz często, ale w małych ilościach .
Doooomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.