Prezent dla 40-sto latka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-02, 09:38   #1
Czekoladowo Kokosowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowo Kokosowa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 56

Prezent dla 40-sto latka.


Proszę pomóżcie. Nic nie znalazłam na interesujący mnie temat. W sobotę są urodziny brata mojego chłopaka. 40-ste. Nie mamy pojęcia co mu kupić. Chcielibyśmy, żeby to nie był zbyt drogi prezent. Czy możecie coś podpowiedzieć? Najlepiej, żeby w sklepie można było kupić, bo boje się, że przesyłka z netu nie doszłaby do piątku.
Czekoladowo Kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 12:47   #2
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Prezent dla 40-sto latka.

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość
Proszę pomóżcie. Nic nie znalazłam na interesujący mnie temat. W sobotę są urodziny brata mojego chłopaka. 40-ste. Nie mamy pojęcia co mu kupić. Chcielibyśmy, żeby to nie był zbyt drogi prezent. Czy możecie coś podpowiedzieć? Najlepiej, żeby w sklepie można było kupić, bo boje się, że przesyłka z netu nie doszłaby do piątku.
Ma jakieś zainteresowania? literatura, muzyka, wędkowanie, sport, inne...?

W tym kierunku bym szła.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 16:49   #3
Czekoladowo Kokosowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowo Kokosowa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 56
Dot.: Prezent dla 40-sto latka.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Ma jakieś zainteresowania? literatura, muzyka, wędkowanie, sport, inne...?

W tym kierunku bym szła.
Zainteresowania no ciężko mi stwierdzić, bo nie znam go za dobrze. Na pewno komputery, jakieś nowinki techniczne itp... ale ciężko iść mi w tym kierunku, bo on ma wszystko. Dosłownie. Różne gadżety itd.
Czekoladowo Kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 15:11   #4
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Prezent dla 40-sto latka.

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość
Zainteresowania no ciężko mi stwierdzić, bo nie znam go za dobrze. Na pewno komputery, jakieś nowinki techniczne itp... ale ciężko iść mi w tym kierunku, bo on ma wszystko. Dosłownie. Różne gadżety itd.
A coś z odzieży w zależności jak się nosi/ wizytowa koszula dobrego gatunku albo taka bardziej sportowa, w stylu safari /, sweter, bluza ?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 09:03   #5
Czekoladowo Kokosowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowo Kokosowa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 56
Dot.: Prezent dla 40-sto latka.

No właśnie tak myślałam, albo jakaś koszulka może. Na luzie się ubiera. Albo dobry alkohol. To chyba nie jest głupi pomysł? Np. whiskey jakieś.
Czekoladowo Kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 11:56   #6
Anialubilipy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Prezent dla 40-sto latka.

no i jak ci poszło - na co się zdecydowałaś?? Bo ja wymyśliłam dla wujka zrobienie takiego kalendarza na ścianę na rok do przodu czyli od lipca ale może jednak od stycznia na nowy rok już będzie miał? Nie wiem jeszcze, no ale zebrałam 12 zdjęć jakichś takich które będą wspomnieniami dobrych przygód i zdarzeń... drukarnie mam już sprawdzoną – mdruk z wwy, ale ciągle myślę nad tym czy robić go od lipca czy od stycznia... jak myślicie? Bo mi półtora tygodnia zostało ...
Anialubilipy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 16:05   #7
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Prezent dla 40-sto latka.

Cytat:
Napisane przez Anialubilipy Pokaż wiadomość
no i jak ci poszło - na co się zdecydowałaś?? Bo ja wymyśliłam dla wujka zrobienie takiego kalendarza na ścianę na rok do przodu czyli od lipca ale może jednak od stycznia na nowy rok już będzie miał? Nie wiem jeszcze, no ale zebrałam 12 zdjęć jakichś takich które będą wspomnieniami dobrych przygód i zdarzeń... drukarnie mam już sprawdzoną – mdruk z wwy, ale ciągle myślę nad tym czy robić go od lipca czy od stycznia... jak myślicie? Bo mi półtora tygodnia zostało ...
Od stycznia zrób. Od lipca jakoś głupio mi się wydaje. Ja kupiłam w końcu whisky w fajnym ozdobnym opakowaniu. Super wygląda w barku.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 18:51   #8
Lagertha90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent dla 40-sto latka.

Alkohol to zawsze dobry prezent dla faceta
__________________
Kocham Lato Mój Blog Czekoladawa Paczka
Lagertha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 13:25   #9
PaniWa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: Prezent dla 40-sto latka.

A może coś, co na pewno mu się przyda - czyli jakiś krawat, pasek, spinki lub inne bibeloty? Z doświadczenia wiem, że mężczyźni często narzekają na brak takich rzeczy jak odpowiedni krawat, czy nawet - wracające ostatnio do łask - poszetki.
Ostatnio przeglądałam ofertę fajnego sklepu, EleganckiMężczyzna.pl i znalazłam tam coś dla swojego chłopaka, gdy akurat jechaliśmy na wesele - w końcu miał okazję, by kupić koszulę z mankietami na spinki
A np. taki zestaw: http://eleganckimezczyzna.pl/pl/c/Zestawy/64 Od razu szykowne pudełeczko i w zależności od tego, co kupisz - pełen pakiet
PaniWa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 14:25:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.