USTA!!!uuuusta :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 00:24   #1
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Exclamation

USTA!!!uuuusta :)


Witam chce zaczac malowac/podkreslac usta.
Prosze o pomoc w tej sprawie
Nie lubie ust: przesadnych , sztucznych - lubie: zmyslowe, GORACE! uff , wygodne oraz naturalne.
Jakie kosmetyki kupic zeby takie efekty osiagnac ? I jak je malowac ?


Prosze o pomoc wizazystke oraz Was wszystkie
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 00:34   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: USTA!!!uuuusta :)

1. Wyszukiwarka.
2. KWC.
3. Pierwsze zdjecie to efekt kolagenu.
btw: zastanawia mnie jakie to sa "wygodne" usta.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:21   #3
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: USTA!!!uuuusta :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;21631322]
3. Pierwsze zdjecie to efekt kolagenu.[/QUOTE]

ostatnie sylikonu a dwa środkowe photoshopa
niestety nie zmienisz znacznie kształtu ust bez ingerencji chirurgicznej. Albo masz ladne albo niezbyt. Możesz je powiększać albo zniejszać optycznie błyszczykami, konturówkami i innymi mazidłami, ale na ten temat jest tyyyle artykułów ( o np ten https://wizaz.pl/Makijaz/ABC-makijazu/Ksztalty-ust )
+ caaałe podforum Moje Makijarze, ze na pewno znajdziesz coś dla siebie

btw. Jak mamy Tobie pomóc skoro nawet nie opisałaś jaki masz problem z ustami ani nie dałas zdjecia?
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek

Edytowane przez agata_slomka
Czas edycji: 2010-08-26 o 08:26
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:10   #4
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Arrow Dot.: USTA!!!uuuusta :)

A co to sa kolagenowe , silikonowe usta ?
Mi chodzi o malowanie ich w takich tonacjach i jakie do tego są najlepsze kosmetyki – nie myślałam o żadnym powiększaniu chirurgicznym :P .
A wygodne usta – tu chodzilo mi o to, żeby nie przeszkadzaly mi, ze sa pomalowane np. nie lepily się. Bo czasem ma się ochote to wszystko zetrzec. Dlatego wiem, ze przez to niektóre kobiety nie maluja tak starannie ust „bo im wlasnie nie wygodnie”
J. Albo to się nie oplaca bo zachwile i tak samo zejdzie.
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:32   #5
Keej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 42
Dot.: USTA!!!uuuusta :)

Cytat:
Napisane przez agata_slomka;21632466
[FONT=Comic Sans MS
btw. Jak mamy Tobie pomóc skoro nawet nie opisałaś jaki masz problem z ustami ani nie dałas zdjecia?[/FONT]
Ale dziewczyna pyta o to jak je MALOWAĆ, nie jak zmienić kształt.

Ja ograniczam sie do minimum, tzn. pomadka. Musisz sama znaleźć swój odpowiedni kolor, ja szukałam kilka lat aż w końcu.. Nie podążaj ślepo za 'trendami'. Nie dla każdego jasne lub mocno czerwone usta pasują - znajdź optymalny odcień.
__________________
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

- Marilin Monroe
Keej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:58   #6
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: USTA!!!uuuusta :)

Cytat:
Napisane przez Keej Pokaż wiadomość
Ale dziewczyna pyta o to jak je MALOWAĆ, nie jak zmienić kształt.

Ja ograniczam sie do minimum, tzn. pomadka. Musisz sama znaleźć swój odpowiedni kolor, ja szukałam kilka lat aż w końcu.. Nie podążaj ślepo za 'trendami'. Nie dla każdego jasne lub mocno czerwone usta pasują - znajdź optymalny odcień.
w załącznikach dodała same 'nadmuchane' usta, więc miałam prawo sądzić, ze jej są wąskie/małe/płaskie czy jakieś tam jeszcze inne.




---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
A co to sa kolagenowe , silikonowe usta ?
Mi chodzi o malowanie ich w takich tonacjach i jakie do tego są najlepsze kosmetyki – nie myślałam o żadnym powiększaniu chirurgicznym :P .
A wygodne usta – tu chodzilo mi o to, żeby nie przeszkadzaly mi, ze sa pomalowane np. nie lepily się. Bo czasem ma się ochote to wszystko zetrzec. Dlatego wiem, ze przez to niektóre kobiety nie maluja tak starannie ust „bo im wlasnie nie wygodnie”
J. Albo to się nie oplaca bo zachwile i tak samo zejdzie.

kolagenowe czy sylikonowe, czyli sztucznie powiększone.

Tonacja pomadki i kolor zależy od wielu czynników. Np Twój wiek, okazja, pora dnia, karnacja, typ kolorystyczny itd.
Najlepiej będzie jak zaczniesz próbować, albo pójdziesz do specjalisty, który dobierze Tobie odpowiednią kolorystykę.
odnośnie 'wygodnych' ust (dziwne określenie ) Jeśli kupisz najtańszy, bazarowy błyszczyk, to nie ma co się czarować, ze będzie super się trzymał na ustach i nie będzie się lepił. Z mojego doświadczenia wiem, że ciężko znaleźć trwały błyszczyk, taki który 'nie zje się' podczas rozmowy czy jedzenia. Jeśli jest to błyszczyk transparentny do pół biedy, gorzej jak masz zdecydowany kolor.
Z czystym sumieniem mogę polecić (z tych o przystępnych cenach) Max Factor Lipfinity. Tylko nie wiem czy ktokolwiek potrzebuje na co dzień wręcz 'polakierowane' usta. Ja maluję się nim tylko na duże wyjścia.
Szminki są chyba trochę trwalsze, zwłaszcza jak odpowiednio przygotujesz usta do malowania i umalujesz je pędzelkiem a nie prosto z pomadki.

__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:04   #7
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: USTA!!!uuuusta :)

No jeśli nie ma być tandetnie, to tona błyszczyka z masą srebrnych drobinek odpada, tak samo jak perłoworóżowa szmina
Skoro ma być wygodnie i bez lepkich ust, to polecam pigmenty do warg. Były z Bourjois (rouge hi-tech), MAC też miał w asortymencie (ale nie wiem czy na stałe, czy to produkt sezonowy...). Dają kolor, którego intensywność można stopniować, nie kleją się, wolniej znikają z ust i zawsze można dodatkowo użyć balsamu do ust, albo błyszczyka. Jedyny problem to wybór właściwego odcienia
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.