Proszę o pomoc to dla mnie bardzo ważne :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-29, 08:16   #1
agnieszkaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8

Proszę o pomoc to dla mnie bardzo ważne :(


Już nie wiem co mam robić, od trzech lat puchną mi nogi od stóp do kolan (w styczniu skończyłam 25 lat). Zaczęło się to od tego że zatrzymał mi się okres więc ginekolog przypisał mi tabletki Cyclo-Progynova po dwóch dniach zaczęła mi puchnąc prawa noga. Po jakimś czasie zaczęła puchnąć i lewa noga. Zrobiłam badania na nerki, byłam u kardiologa, robiłam badania tarczycy - wszytko w pożądku. Wkońcu poszłam do lekarza naczyniowego - który stwierdził że z żyłami także wszystko wpożądku ale prawdopodobnie mam osłabiony układ limfatyczny i zalecił skarpetki. Jednak niedawno dowiedziałam się że układ limfatyczny moze być wrodzony - jednak nikt w rodzinie nie miał takiej chorby, poza tym dowiedziałam się również że przy układzie limfatycznym puchnie tylko jedna kończyna górna lub dolna od góry do dołu a u mnie jak już pisałam wcześniej puchną dwie nogi od stóp do kolan. Proszę doradźcie ci coś, może są jeszcze jakieś badania które mogłabym wykonać lub może polecicie mi jakiś lekarzy - podkreślam że jestem z podkarpacia. Z góry dziękuję.
agnieszkaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.