Sukienka na wesele - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 08:08   #31
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez firletka Pokaż wiadomość
Właśnie - tu już nawet nie chodzi o stereotypy, ale o pewien szacunek dla panny młodej. Jednej pewnie biały kolor sukienki by nie przeszkadzał, a innej możliwe, że tak. Ja wychodzę z założenia, że skoro nie wiem jaka będzie reakcja, to nie będę ryzykować. Tego dnia najważniejsza jest panna młoda i jej dobre samopoczucie.
Byłam kiedyś na weselu, gdzie jakaś dziewczyna założyła jasną sukienkę - w dodatku do ziemi - i panna młoda nie czuła się komfortowo. Przyznała później, że pomimo, że tę dziewczynę bardzo lubi i wie, że z pewnością nie chciała jej zrobić na złość, to jednak poczuła się trochę zlekceważona. W dodatku dziewczyna została "obsmarowana" przez różne ciocie zarówno od strony panny młodej jaki i pana młodego Także dla własnego dobra zastanów się jeszcze
A ja uwazam, ze mozna isc w bialej czy ecru sukience na wesele, ale to tez zalezy odwczesniejszego wywiadu ze tak powiem jak bedziemy wiedziec, ze pannie mlodej to nie przeszkadza, a ona jest najwazniejsza, to mozemy smialo w takim kolorze isc.
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 20:46   #32
MusztardaDijon
Raczkowanie
 
Avatar MusztardaDijon
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 58
Dot.: Sukienka na wesele

Ślicznie wyglądasz Nie przejmuj się tymi stereotypami. Jeszcze sie nie spotkałam z sytuacja aby Panna Młoda miała jakiekolwiek pretensje do strojów swoich gości. Idąc taką myślą, panowie nie powinni zakładać garniturów, bo Pan Młody się nie będzie wyróżniał. Dajcie spokój. W czerni też podobno nie wypada iść, a zawsze mnóstwo Pań własnie w tym kolorze pojawia się na weselu.
MusztardaDijon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 20:53   #33
sweetsmile
Raczkowanie
 
Avatar sweetsmile
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 127
GG do sweetsmile
Dot.: Sukienka na wesele

Pięknie wyglądasz! I te buty!!!
sweetsmile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 22:02   #34
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
A ja miałam taką sytuację, że ubrałam na wesele kuzynki zieloną zwykłą bez ozdobników (ciemna zieleń szklankowa) sukienkę po kolana, czarne kryjące rajstopy- nie lubię pokazywać nóg, a nie chciałam długiej sukienki, zwykłego kucyka trochę wyżej ułożonego i zwykłe czarne buty na obcasie. (ogólnie jestem za prostotą) Nic specjalnego, nienawidzę wyróżniać się z tłumu, dlatego chciałam się troszkę przykryć pod kucykiem i czarnymi rajstopami, a się okazało, ku mojemu zdziwieniu, że całą rzesza znanych mi gości rzuciła się na mnie jeszcze przed ślubem, że jak ja to pięknie, elegancko i kobieco wyglądam, wszyscy się zachwycali.
Nawet przy kuzynce-pannie młodej stojącej obok mnie jak rozmawiałyśmy leciały takie komplementy, że w pewnym momencie aż mi się głupio zrobiło, że najważniejsza osoba na tym przyjęciu była właściwie ignorowana.
Okropne uczucie, było mi strasznie głupio i róbcie wszystko, żeby nie dopuścić do takiej sytuacji- bo nawet nie wypada.

Tylko teraz się zastanawiam, czy ja faktycznie tak ładnie wyglądałam czy ta kuzynka bez rewelacji. Ale byłam bardzo zaskoczona

Same widzicie na powyzszym przykladzie, ze tak naprawde ustrzelić się w ubranie tak, żeby panny młodej nie przyćmic trudno.

Ubierajcie się jak chcecie wg. mnie biel/czerń... byleby nie jakoś dziwacznie, bo wtedy to dopiero spartolimy pannie mlodej slub i zabawe.

Ta kreacja jest ładna i kobieca ale wg. mnie dość spokojna i bez szaleństw i WCALE ALE TO WCALE nie rzuca się w oczy. Kolor stonowany i pełno pewno będzie białych koszul mężczyzn więc o jakim wyrożnianiu tu mowicie?!
Gorzej jakby ktos rozową sukienke ubrał.

Jak sie dobrze w tym czujesz, a MY to potwierdzamy to zakłądaj wszystko i baw się dobrze!
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.