Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-09, 14:40   #1
201605160955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5

Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było?


Hej dziewczyny,

Czy któraś z Was używała wspomnianych wyżej soczewek? To moje pierwsze soczewki, więc innych nie testowałam, brak mi rozeznania. Nie mogę ich nosić, cały czas czuję że mam coś na oczach, mam wrażenie, jakbym nie przespała całej nocy, suche oczy, podczas ich noszenia mam ochotę non stop przecierać oczy. Czy u Was też tak było?

Chciałabym przetestować jakieś soczewki z firmy Acuvue, ale boję się, że sytuacja się powtórzy. Czy może soczewki z Vission Express to taki bubel?
201605160955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 21:16   #2
GoSiaP3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było?

Może cierpisz na zespół suchego oka, próbowałaś aplikować specjalne krople do oczu? A jeżeli tak czy poprawa w ogóle występowała lub występowała na krótko? Czy dużo czasu spędzasz przed komputerem?
GoSiaP3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 13:35   #3
kasienkaa1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: B-stok
Wiadomości: 53
Dot.: Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było?

Ja używam tych soczewek od 4 dni. Nie mam z nimi większego problemu, ale muszę stosować kropelki nawilżające (1-2 kropelki dziennie). Kup sobie kropelki nawilżające do stosowania z soczewkami - może to pomoże
__________________


Pamiętaj, że minuta gniewu odbiera ci sześćdziesiąt sekund szczęścia.

kasienkaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 08:14   #4
kasienkaa1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: B-stok
Wiadomości: 53
Dot.: Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było?

Pytanie czy masz dobrze dobrane przez specjalistę soczewki, odpowiednia wielkość i krzywizna. Jeżeli miałaś badanie w Vision Express zgłoś się do salonu z reklamacją.
__________________


Pamiętaj, że minuta gniewu odbiera ci sześćdziesiąt sekund szczęścia.

kasienkaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 09:55   #5
201605160955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było?

Czytałam, że używanie kropelek powoduje, że oko potem nie jest samo w stanie wytworzyć naturalnego nawilżenia..

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienkaa1989 Pokaż wiadomość
Pytanie czy masz dobrze dobrane przez specjalistę soczewki, odpowiednia wielkość i krzywizna. Jeżeli miałaś badanie w Vision Express zgłoś się do salonu z reklamacją.
Nawet nie wiedziałam, że można u nich składać reklamacje. Dzięki.
201605160955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 10:05   #6
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było?

Cytat:
Napisane przez as0212 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Czy któraś z Was używała wspomnianych wyżej soczewek? To moje pierwsze soczewki, więc innych nie testowałam, brak mi rozeznania. Nie mogę ich nosić, cały czas czuję że mam coś na oczach, mam wrażenie, jakbym nie przespała całej nocy, suche oczy, podczas ich noszenia mam ochotę non stop przecierać oczy. Czy u Was też tak było?

Chciałabym przetestować jakieś soczewki z firmy Acuvue, ale boję się, że sytuacja się powtórzy. Czy może soczewki z Vission Express to taki bubel?
jeśli dobierali Ci w VE to radzę poszukać normalnego optometrysty bo akurat VE wciska swoje soczewki a Ty, widać, że nie masz pojęcia więc testowaniem czego popadnie zrobisz sobie tylko krzywdę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 12:26   #7
201605160955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było?

Cytat:
Napisane przez kasienkaa1989 Pokaż wiadomość
Ja używam tych soczewek od 4 dni. Nie mam z nimi większego problemu, ale muszę stosować kropelki nawilżające (1-2 kropelki dziennie). Kup sobie kropelki nawilżające do stosowania z soczewkami - może to pomoże
A jakich kropelek używasz?
201605160955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 12:18   #8
kasienkaa1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: B-stok
Wiadomości: 53
Dot.: Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było?

Jednak muszę zaktualizować moje doświadczenie z tymi soczewkami. Po dłuższym czasie użytkowania kropelki mało pomagają :/ musze co 2-3 dni przerzucać się na okulary żeby oczy mogły odpocząć. Nie polecam i sama kupie soczewki innej firmy przy najbliższej okazji. Przyjaciółka doradza mi Acuvue Oasis, bo sama uzywa ich od 7 lat i nigdy nie miala problemów.

Jeśli chodzi o kropelki, farmaceutka w aptece poleciła mi Systane Ultra, koszt ok. 20 zl, po zakropleniu przynoszą ulgę na jakiś czas. Chociaż na dłuższą metę to nie jest najskuteczniejsze rozwiązanie.
__________________


Pamiętaj, że minuta gniewu odbiera ci sześćdziesiąt sekund szczęścia.

kasienkaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 13:19   #9
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było?

Cytat:
Napisane przez kasienkaa1989 Pokaż wiadomość
Jednak muszę zaktualizować moje doświadczenie z tymi soczewkami. Po dłuższym czasie użytkowania kropelki mało pomagają :/ musze co 2-3 dni przerzucać się na okulary żeby oczy mogły odpocząć. Nie polecam i sama kupie soczewki innej firmy przy najbliższej okazji. Przyjaciółka doradza mi Acuvue Oasis, bo sama uzywa ich od 7 lat i nigdy nie miala problemów.

Jeśli chodzi o kropelki, farmaceutka w aptece poleciła mi Systane Ultra, koszt ok. 20 zl, po zakropleniu przynoszą ulgę na jakiś czas. Chociaż na dłuższą metę to nie jest najskuteczniejsze rozwiązanie.
Nie kupuje się soczewek na własną rękę i z polecenia przyjaciółki więc nie wciskaj ludziom bzdur bo jeszcze posłuchają i coś cobie ze zdrowiem oczu spaprzą.
Większej głupoty strzelić nie mogłaś.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 12:58   #10
_Lawendowo_
Raczkowanie
 
Avatar _Lawendowo_
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 30
Dot.: Soczewki Vision Express iWear oxygen - U Was też tak było?

No właśnie, a propos soczewek. Noszę już od pewnego czasu i używałam też kropli, bo -wiadomo - soczewki narażają na przesuszenie. I nagle, któregoś pięknego dnia po zakropieniu oczu miałam takie zaczerwienienie, o szczypaniu nie wspomnę. Okropieństwo. Czy też miałyście coś takiego, że nagle te same krople, które stosowałyście, zaczęły uczulać? No i, czy ktoś ma jakąś opinię nt tych https://www.lens-shop.pl/krople-do-o...-ml,79602.html ? Boję się, że mnie uczulą, a chciałabym tego uniknąć, jednak czegoś używać muszę...
_Lawendowo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 13:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.