Czy są obecne styczniowe Panny Młode?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-08, 18:39   #1
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309

Czy są obecne styczniowe Panny Młode??


Witajcie dziewczynki Prawie każdy miesiąc ma swoje Panny Młode więc czemu nie styczeń??Ja wychodzę za mąż w styczniu i jestem ciekawa czy jest ktoś jeszcze??Mogłybyśmy sie skonsultować na jakim etapie przygotowań jesteśmy
Pozdrawiam
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 22:10   #2
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Hym czyżbym sama brała ślub w styczniu??
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 12:03   #3
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Nie, nie jesteś sama. Ja też będę styczniową panną młodą A ślub biorę dokładnie 6 stycznia
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 19:05   #4
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Bardzo mi miło Karorad ja również wychodzę za mąż 6.01.2007 roku
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 20:10   #5
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

W takim razie, jak wasze przygotowania do ślubu?
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 20:14   #6
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Cytat:
Napisane przez Moniska84 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki Prawie każdy miesiąc ma swoje Panny Młode więc czemu nie styczeń??Ja wychodzę za mąż w styczniu i jestem ciekawa czy jest ktoś jeszcze??Mogłybyśmy sie skonsultować na jakim etapie przygotowań jesteśmy
Pozdrawiam
Dlaczego bierzesz ślub w styczniu?

Tak z czystej ciekawości - czy śnieg i mróz może lubisz
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 20:32   #7
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Dokładnie 6 stycznia mija 3 rok odkąd jesteśmy razem i w związku z tym doszliśmy do wniosku, że nie ma co czekać do wiosny A śnieg i mróz to żaden problem, więc nie rozumiem dlaczego większość dziewczyn chce brać ślub latem. A wy, mieliście jakiś szczególny powód?Pozdrawiam
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 22:08   #8
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Może najpierw odpowiem czemu styczen.Najpierw planowaliśmy ,że wezmiemy ślub w grudniu na święta, ale doszliśmy do wniosku ,że to zbyt duży problem dla naszych rodzin będzie, poniewaz wiekszośc gości będzie przyjezdnychMoim zdaniem zima to równie piękna pora roku jak pozostałeDlatego nie wiem czemu tak mało slubów odbywa się zimą Poza tym marzę ,że będzie piekny bialy śnieg....

Karorad ja mam już zamówioną orkiestre, salę, kamerzystę, i w tą niedzielę pójdą zapowiedzi w kościele.W przyszłym tygodniu bedziemy ustalać menu.Ale najwiekszym teraz dla mnie problemem jest jak zając sie swoją urodą aby wyglądać olśniewająco w dzien ślubu może poczyniłaś jakieś kroki juz w tym kierunku??Jak przygotowania??
Buziaki
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:06   #9
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

My też mamy już salę, weselne menu, dj`a i fotografa. Musimy jeszcze zarezerwować miejsca w hotelach dla wszystkich gości i wybrać czytania na naszą msze. Co do zabiegów pielęgnacyjnych, to dbam o siebie jak zawsze, a na tydzien przed ślubem mam zaplanowaną kosmetyczkę (algi na twarz, parafina na dłonie i takie tam)
Pozdrawiam serdecznie!
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 21:51   #10
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Właśnie miejsca hotelowe dla gości!Dobrze Karorad ,że mi przypomniałas
A co do zabiegów to ja także póki co dbam o siebie tak jak zawsze, ale myślalam,że podłapie cos od innych panien młodych...My jestesmy na etapie zamawiania ciast( u Pani która prywatnie w domku nam upiecze) i wybieraniu garniuturu dla MłodegoOsobiście nie moge sie doczekac kiedy zadzwonią ,że obrączki są do odbioru
Buziaki Karorad moja szósto-styczniowa Panno Młoda
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 10:21   #11
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Obrączki to nasz największy dylemat Kompletnie nie możemy się zdecydować. Na początku myśleliśmy o białym złocie, ale ostatnio coraz bardziej skłaniamy się ku obrączkom z 3 kolorów złota. Ciekawa jestem jakie wy wybraliście A może polecisz jakiś sklep jubilerski, gdzie można wypatrzeć coś ładnego ? Będę wdzięczna
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 20:00   #12
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

My swoje obraczki zamówiliśmy w Aparcie...z tego względu ,ze mają duży wybór no i jest to w jakiśm sensie renomowana firma wiec jestem spokojna ,ze gdyby cos kiedyś było nie tak z obrączkami to bedzie mozna sie tam zwrócic.Moj TZ chciał abysmy kupili zwykle obrączki z żołtego złota a ja marzyłam o białym złocie...ale na szczęsci juz w sklepie w mig sie zdecydowaliśmy na TEN model-połączenie białego i żołtego złota My na obrączki musimy czekac około miesiąca wiec radzę Wam juz sie zabrac za wybieranie i zamawianie a no i na stronie internetowej apartu mozesz sobie obejrzec rózne modele,aby zorientowac sie we wzorach załaczam zdjecie naszych obraczek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraczka.jpg (6,0 KB, 70 załadowań)
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 09:29   #13
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Rzeczywiście, obrączka, którą wybraliście jest ładna, choć ja i mój narzeczony jakoś nie możemy przekonać się do źółtego złota Też myśleliśmy o Aparcie, ale tam wybór obrączek z białego złota nie jest duży, więc myślimy jeszcze o Kruku lub o Red Rubin. Bardzo długo czekaliście na odbiór obrączek, dlaczego? Z tego, co dowiadywałam się w wielu miejscach, to obrączki mogą być gotowe nawet w ciągu jednego dnia. Pozdrawiam Cie serdecznie!
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 15:59   #14
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

czekamy tak długo ( ponad miesiąc) bo ten model który zamówiliśmy nie był wykonany w rozmiarach jakie dla nas sa odpowiednie...Dlatego obraczki będą wykonywane specjalnie dla nas, i pani z Apartu powiedziała ,że ten dodatek z białego złota jest wykonywany ręcznie czy coś i dlatego tak długo to trwa

Karorad a czy Ty nasz do swojej sukni ślubnej jakie futerko, etolke lub cos ciepłego??
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 17:19   #15
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Choć lubię zimę, to jednak może być mi chłodno, więc kupiłam już cieplutkie białe futerko Na początku myślałam o etoli, jednak wszystkie, które widziałam, były zrobione z długiego włosa i według mnie nie wygląda to najlepiej A poza tym, etola jest chyba nieporęczna, bo może spadać z ramion, a tu trzeba przecież trzymać jeszcze torebkę i kwiaty Ja mam suknie ślubną z marynarką, więc myślę, że futerko będę miała tylko na zewnątrz, a w kościele już je zdejmę. A jak z butami? Ja za swoimi chodziłam od miesiąca, ale opłacało się!!!! W końcu kupiłam całe zakryte skórzane białe trzewiczki Ja już generalnie mam wszystko, za to mój narzeczony jeszcze nic. Garnitur i całą resztę kupimy przed Świętami jak będzie już ze mną w Polsce Buźka!
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 17:43   #16
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Kochana , ja własnie tu mam problem..Tez sądzę ,że te etole z długim włosem wygladaja na mnie komicznie.. Znalazłam śliczne futerko na allegro (nowe) i oczywiście je zamówiłam ale boje się że zostałam oszukana...No cóz jutro lub pojutrze sie dowiem...a co do butów to nie moge znalezc całych krytych..a poza tym musze miec buty zapinane na kostke.. poniewaz nie chodze na codzien na obcasie ...
Buziaki
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 20:03   #17
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Jeśli jesteś z Warszawy, to polecam sklep na ulicy Chmielnej (vis a vis Cepelii), gdzie wybór butów ślubnych jest ogromny! Są przeróżne modele - z paseczkiem, bez, z satyny i ze skóry, a co ważne, spory wybór butów zakrytych, co w naszym przypadku jest bardzo ważne Ceny do tanich nie należą, choć mnie udało się tam kupić buty włoskie po przecenie za 150 zł Polecam!
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 22:23   #18
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Dzieki na pewno tam polecę..a masz moze zdjęcie swojego futerka??Ciekawa jestem jakie wybrałas Pozdrawiam
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 16:01   #19
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Hej

Ja równiez miałam brac slub w świeta ale jest 13.01.2007...suknia sie juz szyje ,sala i orkiestra zaklepana

Buziaki
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-13, 18:52   #20
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Niestety, nie mam zdjęcia, by pokazać Ci, jakie futerko kupiłam Jak uda mi się znaleźć coś podobnego na necie, to załącze w najbliższym czasie.

Witam w grupie Violunia!

Pozdrawiam Was ciepło
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 19:10   #21
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Karorad ja nadal czekam na swoje futerko i mam nadzieje, ze Pani z allegro mnie nie oszukała...I czekam na zdjecia jesli uda ci sie cos podobnego znaleśc...
Violunia witaj - kolejna styczniowa Panno Młoda..
A Ty jak Violunia masz juz futerko i buciki??
A jak u Ciebie sprawa z obrączkami??
Buziaki styczniówki
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 21:12   #22
duszyczka82
Przyczajenie
 
Avatar duszyczka82
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 28
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Witam. Jestem nowa na tym forum i tez biore slub 6.01 nie dawno tez zamówiliśmy obraczki, choć w koncu skonczylismy na prostych i nie zaokraglonych, bo Panie tam nam poradzily iż beda trwalsze, ze podobno te matowe sie scieraja i ze dwukolorowe tez, bo biale zloto jest na noszone na zolte, al enie wiem ile jest w tym prawdy, bo patrzylismt rowniez na cene, aby nie byla zbyt wygorowana. Nam brakuje jescze fotografa.. bo troche sobie zycze pieniazkow i nei wiemjak to sie skonczy, a tak bardzo chce zdiecia w studiu. No ale sie zobaczy
duszyczka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 21:17   #23
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Witaj duszyczka82! Wiem, że ceny usług fotografa na ślubie są strasznie drogie, ale z drugiej strony chyba warto więcej zapłacić, jeśli ma się pewność, że zdjęcia wyjdą genialnie Pozdrawiam
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 21:21   #24
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Moniska84, mam nadzieje, że pani z allegro okaże się jednak uczciwa i wyśle kożuszek szybciutko!W każdym razie, ja trzymam kciuki!!!Buźka
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 22:17   #25
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Witaj Duszyczko w gronie styczniówek..( jestesmy juz 4!)
Hym z tymi obraczkami to cieżka sprawa...bo wez kup ładne , trwałe i w przystepnej cenie..no ale jakie sobie wybierzemy w takich bedziemy całe zycie chodzic
A co do fotografa to ja znalazłam pana który skameruje mi całe wesele za 750 zł i nie bede robila zdjec studyjnych, pozowanych poniewaz takich nie lubie..i za dopłata 50 zł pan zrobi mi 300 zdjec ze stop klatki
Karorad dzwonila moja mama i powiedziala ze przyszo awizo na paczke .Jutro odbierze i bede wiedziala jak futerko.
buziaki
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 22:41   #26
duszyczka82
Przyczajenie
 
Avatar duszyczka82
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 28
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Wlasnie wiem, dlatego na razie jescze pochodzimy poszukac tanszego fotografa a jak sie nei uda to bede namawiac na tego najtanszego .. zdiecia mozna ogladnac w kazdej chwili : . zreszt ai tak wole zdiecia niz film, chco kamerzysta juz zaklepany, jaksi znajomy tesciow, chcoiaz jak dla mnei drogo bierze no ale dobra .. wiec bed esie upierac hehe
duszyczka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 15:23   #27
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Hej dziewczynki co tu taka cisza??
Karorad doszło moje futerko ale jeszcze go nie widziałam , jutro jade do domu i obejrze dokladnie a Ty znalazłas zdjecia swojego futerka??
Buziaki
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 15:25   #28
Moniska84
Raczkowanie
 
Avatar Moniska84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 309
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

aaa Panny Młode z 6 stycznia 2007 roku został nam 1 miesiąc i 3 tygodnie
Moniska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 23:09   #29
karorad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Niestety, ale zdjęcia jeszcze nie znalazłam. Szczerze mówiąc to nawet się za szukanie nie wzięłam, bo mam teraz strasznie dużo pracy na głowie Napisz coś jak już zobaczysz swoje futerko

Miesiąc i trzy tygodnie!!!! WOW!!! Jak ten czas szybko leci!!!!!
karorad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 09:41   #30
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Dot.: Czy są obecne styczniowe Panny Młode??

Hejka

Dziekuje za ciepłe przyjecie mnie do grona styczniowych Pan Młodych
Przymierzałam jedno futerko....było piekne ale za duze...za pare dni zapytam Pania w sklepie czy nie sprowadzi mi mniejszego.
Co do obrączek ...mój ukoachany ma bardzo spokojne podejscie do wszystkiego i stwierdził ze jeszcze jest czas....a ja chodze jak nakrecona bo sie boje ze wszystko na ostatnia chwile bedzie...

W ogóle wszystko tak na szybko, bo date ustalilismy ok 2 tyg temu...ale przyjemny jest ten dreszczyk emocji

Slijcie zdjecia futerek i dodatków
Ja narazie poszukuje bukietu.Myslałam nad rózami ale krazą koło tego przesady...a co Wy o tym myslicie?

Buziaki

papa
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 21:12:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.