Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-12, 17:21   #31
madzia24300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Karczma Opolska 50 zł od osoby ;] jest jeszcze hotel zacisze na przemysłowej ale nie mogłam się dodzwonić.

Hotel Słowik w Poniatowej 65 zł ze śniadaniem
i z takich większych w okolicy to chyba byłoby tyle ;]

Można ewentualnie szukać coś pod Kazimierzem, ceny tak między 30-50 tylko kawałeczek jest ;]

My gości nocujemy w domu, jakoś się może pomieszczą ;] tak będzie wygodniej, poprawiny w domu więc nie muszą już nigdzie jechać ;]
madzia24300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 13:25   #32
urszulac1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 310
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Myślałyście już o sukniach? Gdzie będziecie kupować?
Ja myślałam o wypożyczalni na Krzywym Kole. Moja znajoma tam uszyła swoją suknię, bardzo piękną, za pół ceny pod warunkiem, że po weselu ją odda do wypożyczalni.
Jeszcze zastanawiam się nad wypożyczalnią koło targowicy. Wydaje mi się, że tam też szyje na zamówienie. Kiedyś tam byłam z kuzynką ale już nie pamiętam jak z tym szyciem.
Wiecie coś na ich temat?
urszulac1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 12:00   #33
madzia24300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Ja nie polecam ani wypożyczać ani szyć w Opolu. Polecam salon sukni i pracownie gdzie szyją w Lublinie przy ulicy Lubartowskiej 36, taki niepozorny salonik w starej kamienicy ;] Moja siostra cioteczna szyła tam suknię, która w salonie kosztuje 3900zł. U nich uszyła za 1300zł i to oczywiście jej suknia na własność nie oddaje jej Była piękna i gdybym nie wiedziała, że to nie jest oryginał Lisa Ferrera to nigdy bym nie pomyślała, że to nie jest ta sama suknia, którą oglądałyśmy w markowym salonie Moja suknia też będzie tam szyta. Suknia Urszula Mateja cena salonowa też ponad 3 tys, tam została wyceniona uwaga na 1100zł!!! Także drogie Panie w Opolu na krzywym kole podejrzewam , że też ceny takie i potem suknie trzeba oddać. Mi podobała się tam jedna z kolekcji duber i pani powiedziała mi cenę 1300 zł i oczywiście do zwrotu. Ja swoją będe mieć za 1100 Więc szczerze polecam i opłaca się bo potem suknie można sprzedać, a wypożyczana nie wiadomo ile wesele już przeżyła i jak bardzo była poprawiana i przeszywana ;]
madzia24300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 12:31   #34
madzia24300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Jeśli będziecie chciały mogę przesłać zdjęcie na email jak wygląda uszyta suknia u nich
__________________



Każdego dnia kocham Cię bardziej, dziś jeszcze bardziej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro...
madzia24300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 17:32   #35
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Witam! Czy ktoś może miał okazję być na weselu w Hotelu Bursztynowym? Jak tam jest z jedzeniem? Smaczne? Dużo? Będę wdzięczna za wszelkie informację, bo kusi mnie piękna lokalizacja, ale to przecież nie wszystko..
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:05   #36
madzia24300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

nigdy tam nie byłam ale sporo osób tam organizuje więc pewnie jest wszystko ok Najlepiej pojechać przed czyimś weselem i zobaczyć jak podawane jest jedzeni i w jakiej ilości.
__________________



Każdego dnia kocham Cię bardziej, dziś jeszcze bardziej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro...
madzia24300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:47   #37
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Dziękuję pewnie tak zrobię chociaż dziwi mnie właśnie, że żadna z Wizażanek nie był w tym miejscu, bo imprez jest tam dużo...
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 20:14   #38
madzia24300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Na kiedy planujesz ślub i wesele ? Ja bardziej od Bursztyna polecam Hotel Słowik w Poniatowej tylko tam na max 130 osób. 130zł na jeden dzień, poprawiny ok 70 zależy co się wybierze, dzieci połowa ceny. W tej cenie jest wszystko, jedzenie, napoje, ciasto, owoce nie ma tylko wódki ;]
Mnie Bursztyn nie przekonuje za dużo w tym roku akcji nad Wisłą było... moja koleżanka miała mieć wesele w Szczekarkówce w Szczekarkowie i zalała Wisła miesiąc przed weselem... ja wole szukać w bezpiecznej odległości ;]
__________________



Każdego dnia kocham Cię bardziej, dziś jeszcze bardziej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro...
madzia24300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:40   #39
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Jeszcze nie mamy ustalonej konkretnej daty, dużo będzie zależało od wolnych terminów w lokalach ale wstępnie to wiosna 2012 U Słowika byłam na kilku imprezach (wesele, komunia itp.) i bardzo mi się podobało, tylko że ode mnie to jednak kawałek. Póki co szukam gdzieś bliżej a jak się nie znajdzie to nie omieszkam odwiedzić Słowika W Bursztynowm też wszystko w cenie, łącznie z tortem weselnym, 140 zł za osobę. Poprawin nie planujemy, więc ceny za 2.dzień nie znam. A co do Wisły to liczę, że wyczerpała limit podtopień na najbliższe lata i że jednak nie będzie przeszkadzać
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 18:49   #40
urszulac1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 310
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Ja Słowika nie brałam nawet pod uwagę przy wyborze sali. Byłam tam raz na weselu jako starsza, ale wróciłam głodna. Było bardzo mało jedzenia, a to co było mi nie smakowało. Jak jeździłam z PM prosić na wesele to każdy miał niezadowoloną minę na wieść o Słowiku, że właśnie nie ma co tam jeść.
urszulac1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 11:48   #41
madzia24300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Wiosna 2012 my też! a dokładnie 5 maja
Myślałam, że drożej jest w Bursztynowym sądziłam, że pewnie koło 160 za jeden dzień z mojej strony to też za daleko Szukam czegoś w obrębie max 10 km. Najlepiej z własnego doświadczenia sprawdzić. Ja byłam w Słowiku i zastrzeżeń nie miałam ale wiadomo najlepiej samemu się przekonać żeby potem nie było niespodzianek
__________________



Każdego dnia kocham Cię bardziej, dziś jeszcze bardziej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro...
madzia24300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 16:42   #42
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Ja do Słowika zastrzeżeń nie mam. Jedzenia nigdy nie było tam dla mnie za mało, ale może dlatego, że ja z reguły na weselach nie jem za dużo, bo nie mam czasu ciepłe dania między tańcami w zupełności mi wystarczają podobnie ci, z którymi się bawiłam, nie narzekali na to, że byli głodni... ale to wszystko jest indywidualne mój brat był na weselu w Pawce w wakacje i twierdził, że stamtąd wyszedł głodny.. ze względu na Ciebie Madziu mam nadzieję, że to jego subiektywne odczucie...
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 08:25   #43
madzia24300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Tak właśnie... my myślimy o Pawce. Pytałam parę osób i mówią, że jedzenia jest dużo i dobre i w sumie pewnie każdy ma inne zdanie i chyba trzeba samemu się przekonać Byliśmy oglądać salę po poprawinach w poniedziałek jak sprzątali ;] dużo jedzenia i ciasta było na stołach. Na zdjęciach fakt małe porcje wyglądają np na ich stronie, ale może nie będzie tak źle U mnie inna sala nie wchodzi w grę bo musi być blisko, a Słowik w sumie też blisko tylko u nas będzie sporo dzieci a w Pawce do 7 lat się nie płaci więc chyba to wygrało ;]Ja byłam np kiedyś na weselu u Wójcika w Poniatowej i tam każdy mówił, że jedzenia dużo i faktycznie sporo było ale ja w sumie nawet nic nie spróbowałam bo w sumie nie było nic konkretnego a najbardziej zdziwiły mnie orzeszki ziemne i paluszki na stole Ta sala całkiem odpada bo jak dla mnie za bardzo labirynt goście siedzący w głębi nie widzą w ogóle sali i reszty gości o młodych już nawet nie wspominam. Także moje drogie każdy ma inne odczucia My i tak ze stresu nie będziemy dużo jeść i pewnie czasu nie będzie, a gościom wszystkim nigdy nie dogodzimy zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie podpasuje Jeden woli flaczki, a drugi rosół
__________________



Każdego dnia kocham Cię bardziej, dziś jeszcze bardziej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro...
madzia24300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 20:21   #44
urszulac1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 310
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

A gdzie będziecie kupować alkohol. W Opolu czy gdzieś dalej?
urszulac1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 21:28   #45
madzia24300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

w naszej opolskiej biedronce ceny wódek są całkiem całkiem planujemy kupić wcześniej, patrząc na wariacje polityczne i ciągłe podwyżki cena może wzrosnąć. Z tego co znajoma mówiła różnica między nasza biedronką a makro przykładowo wódki absolwent jest 10 gr, a soplicy 15 gr chyba. Więc tak bardzo dużych różnic nie ma, a kupując 100 czy 200 butelek wydamy w opolu tyle więcej co wydalibyśmy na paliwo do Lbn. Dochodzi do tego problem z kartą do makro, trzeba by się znajomych pytać. W hurtowniach też nie ma dużej różnicy

O jakiej w ogóle wódce myślicie?
__________________



Każdego dnia kocham Cię bardziej, dziś jeszcze bardziej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro...
madzia24300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:41   #46
urszulac1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 310
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

My chyba zamówimy w tym sklepie koło Alkoholi Świata, nie pamiętam jak się on dokładnie nazywa. Pani nam powiedziała o 5 gr drożej niż w hurtowni gdzieś z daleka. My chcemy Nemiroff Classic. Bardzo dobra wódka
urszulac1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 22:47   #47
edytkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

hej mogłabyś mi wysłać zdjęcia tej sukni?jestem b. zainteresowana
edytkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 18:32   #48
Ewel_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

No a jak tam wygląda u Was sprawa z orkiestrą??? Korzystacie z jakichś opolskich zespołów, czy szukacie czegoś gdzieś dalej? A może ktoś uległ modzie na zamówienie dj?
Ewel_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:37   #49
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

my mamy zespół z Kraśnika, nazywa się exAngel grali na weselu siostry mojego Tż, a i ja osobiście miałam ich okazję słyszeć na innym weselu nie wybieraliśmy ze względu na "pochodzenie" zespołu, ten nam się po prostu podobał, a tylko przy okazji okazało się, że są z okolicy
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 11:15   #50
czarownica_21
Raczkowanie
 
Avatar czarownica_21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 111
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Cytat:
Napisane przez Ewel_K Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Jestem z Opola, a ślub planujemy z narzeczonym na sierpień 2012. Salę mamy już zarezerwowaną w Kraczewicach. Jednak mamy problem z kamerzystą... Może macie kogoś do polecenia??? A może jakieś przykłady kamerowania na yt???
Witaj Ewel_K ja również mam wesele w 2012 również w sierpniu i na dodatek w Kraczewicach. Mam pytanie sama będziesz dekorowała salę?
czarownica_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 12:52   #51
Ewel_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Witam. No to może będziecie wchodzić do remizy po naszym weselu My zdecydowaliśmy się na wynajęcie dekoratorki. W pierwszej wersji chcieliśmy dekorować sami, ale obliczyliśmy, że dołożymy 300 zł i będziemy mieć dekoratorkę. Koszty wyszły nam nieco wyższe, ponieważ chcieliśmy ozdobić remizę materiałami, a ich zakup jest dosyć drogi. Chociaż przyznam, że byłam też na weselu u kuzyna, gdzie tą samą salę stroiliśmy 3 dni przed weselem i było przy tym troszkę pracy, ale atmosfera na takim ubieraniu jest niezła (efekt też). A na którego planujecie swój ślub?
Ewel_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 09:29   #52
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Cytat:
Napisane przez madzia24300
Nam siostra w sekretariacie powiedziała 800zł... i to już ma być wszystko łącznie z organistą. Ja szczerze mówiąc może mam myślenie starej daty ale co łaska to nie powinien być cennik...
To musiało podrożeć, bo jak my byliśmy rezerwować termin, to akurat był proboszcz i mówił, że 600 zł. razem z organistą. Ucieszyłam się, że tanio, bo z tego co słyszałam, w niektórych kościołach potrafi być dwa razy tyle i drożej... A tu już podwyżka... Pewnie przez ten nowy VAT


A propos wiżażowania się w Opolu, macie jakąś fryzjerkę do polecenia? Z jakim wyprzedzeniem trzeba się zapisywać?
A co myślicie o makijażu u Uli na Starym Rynku?
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 14:16   #53
czarownica_21
Raczkowanie
 
Avatar czarownica_21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 111
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Ewel_K ślub planujemy na 11 sierpień 2012
Tylko nie mam pojęcia co zrobić z tą dekoracją
czarownica_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 23:55   #54
edytkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

hej dziewczyny, a może któraś z was planuje ślub w Chodlu? nie wiecie jak tam jest z dekoracją Kościoła?
edytkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 07:36   #55
czarownica_21
Raczkowanie
 
Avatar czarownica_21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 111
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Hej edytkaa, proboszcz chyba nie robi zadnych problemów co do dekoracji kościoła. Byłam w chodlu na ślubie kolegi, mieli następującą dekorację:
na ławkach mieli przymocowane białe róże, których butonierki były owinięte jakimś sznurkiem- bardzo ładnie to się prezentowało
procz ławek mieli jeszcze skromnie udekorowane krzesła no i klęcznik wszystko białymi kwiatami
czarownica_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 11:53   #56
Ewel_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

czarownica_21, w takim razie się pewnie spotkamy, kiedy to my będziemy się pakować, a Wy "wprowadzać" na salę My zdecydowaliśmy się na p. Krystynę Białek. Wczoraj podpisaliśmy z nią umowę . Widziałam efekt jej pracy w szkole na Kolejowej (w Opolu Lubelskim), bo tam przygotowywała salę na studniówkę i przyznam, że mi kopara opadła Koszt ubrania sali to 1000 zł. Może się zmienić o ok. 100 zł w związku z drożejącymi kwiatami. Ale uznaliśmy z narzeczonym, że warto...
Ewel_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 19:48   #57
edytkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

dzięki bardzo
edytkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 10:15   #58
czarownica_21
Raczkowanie
 
Avatar czarownica_21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 111
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Ewel_K widziałam tą dekorację na kolejowej BOMBA!!!
Mi brat zrobił dzis rano niespodziankę okazało się, że ma kolegę kolegę-"dekoratora" także jestem wniebowzięta bo jeden problem już z głowy
czarownica_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 14:07   #59
Ewel_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

No dobrze... A może czas pochwalić się wybranym zespołem weselnym??? Czy już zaliczki przelane na konta jakiegoś zespołu?
Ewel_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 20:28   #60
urszulac1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 310
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Cytat:
Napisane przez edytkaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, a może któraś z was planuje ślub w Chodlu? nie wiecie jak tam jest z dekoracją Kościoła?
Ja biorę ślub w Chodlu. Proboszcz nie robi problemów z dekoracją, ale jest jeden warunek, nic nie może być sztucznego. Same żżywe kwiaty. Z tego co słyszaląm, to kościelny nie zawsze chce wpuszczać dekoratorki do kościoła, ale po dłuższej rozmowie da się przekonać. Mi będzie dekorować Bożena z kwiaciarni Orchidea w Chodlu.

Cytat:
Napisane przez Ewel_K Pokaż wiadomość
czarownica_21, w takim razie się pewnie spotkamy, kiedy to my będziemy się pakować, a Wy "wprowadzać" na salę My zdecydowaliśmy się na p. Krystynę Białek. Wczoraj podpisaliśmy z nią umowę . Widziałam efekt jej pracy w szkole na Kolejowej (w Opolu Lubelskim), bo tam przygotowywała salę na studniówkę i przyznam, że mi kopara opadła Koszt ubrania sali to 1000 zł. Może się zmienić o ok. 100 zł w związku z drożejącymi kwiatami. Ale uznaliśmy z narzeczonym, że warto...
Znam tą dekoratorkę osobiście. Widziałam jej dekoracje na stronie internetowej. Są piękne.

Cytat:
Napisane przez Ewel_K Pokaż wiadomość
No dobrze... A może czas pochwalić się wybranym zespołem weselnym??? Czy już zaliczki przelane na konta jakiegoś zespołu?
My mamy zespół Markus z Kraśnika
urszulac1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 17:14:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.