Wa¿ne og³oszenie Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar ca³e forum. Tutaj mo¿na zg³aszaæ uwagi techniczne, problemy dotycz±ce ca³ego forum, problemy z has³em i dostêpem i inne…

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-05, 11:16   #61
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie, TEJ SAMEJ. Kole¿ance chodzi³o o to, ¿e przyzna³a plusa u¿ytkowniczce Anna za recenzjê szamponu, nastêpnie chcia³a daæ plus u¿ytkowniczce Basia za recenzjê szminki i nie mog³a (oczywi¶cie przyk³ad jest zmy¶lony).
To "nie mog³a" oparte jest na jakim¶ przyk³adzie? Program powinien dodaæ plusa za drug± recenzjê, mo¿e tylko nie pokazaæ tego natychmiast. Od¶wie¿y³a¶ stronê? Twój plus powinien ju¿ tam byæ
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 21:18   #62
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 796
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

podoba mi siê nowe KWC, ale jedna rzecz mnie denerwuje- jak mam listê najnowszych kosmetyków, to kiedy klikam w obrazek nie wchodzi mi recenzja tylko "not found". W starej wersji by³o to bez znaczenia, czy klikam na obrazek, czy na nazwê produktu. A poza tym bardzo fajne zmiany, szczególnie subskrypcja!
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 22:00   #63
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez beaucoup Poka¿ wiadomo¶æ
podoba mi siê nowe KWC, ale jedna rzecz mnie denerwuje- jak mam listê najnowszych kosmetyków, to kiedy klikam w obrazek nie wchodzi mi recenzja tylko "not found". W starej wersji by³o to bez znaczenia, czy klikam na obrazek, czy na nazwê produktu. A poza tym bardzo fajne zmiany, szczególnie subskrypcja!
Dziêki - literówka w linku z fotki. Poprawi³em i gratulujê upolowania
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 22:23   #64
annaboo
Zadomowienie
 
Avatar annaboo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomo¶ci: 1 327
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Oto moje pytania uwaga jest ich sporo:
-czy nie ma szans aby zaginione zdjêcia kosmetyków wróci³y (mnóstwo moich których ju¿ np nie jestem w stanie odtworzyæ je¶li by³y to zdjêcia robione np przeze mnie) zbyt wiele ich wypad³o aby tak zostawiæ sprawê

Czy ostanie recenzje ju¿ tak musz± wygl±daæ tzn tylko one na stronie a ostatnio zg³oszone w innym odno¶niku?? lubi³am mieæ oba pod rêk± ... tego mi bêdzie strasznie brakowaæ

Wci±¿ bardzo kiepska jako¶æ zdjêæ, pamiêtam, ¿e przy poprzednich zmianach te¿ by³ z tym problem, a dali¶cie radê, prosze o lepsz± jako¶æ bo widzê pikseliozê.

Moje kolejne pytanie dotycz± torebki która u mnie jest na maxa rozbudowana i napotyka na problemy, ale bardzo fajnie, ¿e siê ni± zajêli¶cie bo co¶ ruszy³o w tej kwestii.
-brak info o liczbie przegródek w torebce jaka posiadam(ale to prze¿yjê, tylko tak zg³aszam)
-przegródki pojawiaj± siê w torebce do¶æ chaotycznie rozumiem, ¿e wed³ug klucza od pierwszej dodanej do ostatniej, prosi³abym tak¿e o opcje alfabetyczn± bo strasznie chaotycznie to wygl±da
-brak mi informacji(BY£A) gdy wk³adam co¶ do torebki, ¿e ju¿ to mam i nie muszê i¶æ dalej w segregowaniu
-w ogóle nie otwieraj± siê kolejne strony w przegródkach tzn mam np przegródkê kremy i w niej np 150 kremów, a pokazuje mi tylko 1 stronê, kolejnych ju¿ nie
-nie dzia³a edycja nazwy przegródki

Aha czy to DODAJ PRODUKT musi by³ takie bycze i zajmowaæ pó³ strony, kto ma dodaæ ten doda bez tych wielgachnych liter, w zamian lepiej aby wróci³y obok ostatnio dodane, a nie pustka(pustka u mnie bo mam poblokowane spamy) i wielkie reklamy

Brak informacji ile recenzji oceni³am ja czy inne recenzentki, by³oby mi³o jakby wróci³a

Edytowane przez annaboo
Czas edycji: 2010-11-06 o 00:45
annaboo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 22:36   #65
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez annaboo Poka¿ wiadomo¶æ
Oto moje pytania uwaga jest ich sporo:
-czy nie ma szans aby zaginione zdjêcia kosmetyków wróci³y (mnóstwo moich których ju¿ np nie jestem w stanie odtworzyæ je¶li by³y to zdjêcia robione np przeze mnie) zbyt wiele ich wypad³o aby tak zostawiæ sprawê
Z³o ju¿ o tym pisa³ w tym w±tku - brakuj±ce zdjêcia trzeba wstawiæ od nowa. Nie da siê ich odzyskaæ.


Cytat:
Napisane przez annaboo
Czy ostanie recenzje ju¿ tak musz± wygl±daæ tzn tylko one na stronie a ostatnio zg³oszone w innym odno¶niku?? lubi³am mieæ oba pod rêk± ... tego mi bêdzie strasznie brakowaæ
Dla mnie te¿ lepsza by³a poprzednia opcja, tzn. Ostatnia setka i Najnowsze zg³oszenia na jednej stronie.
__________________
¯ycie jest takie, jakie widzisz je we w³asnej g³owie.
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 23:50   #66
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 8 686
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ

Dla mnie te¿ lepsza by³a poprzednia opcja, tzn. Ostatnia setka i Najnowsze zg³oszenia na jednej stronie.
No to fajne by³o.

A zmiany na KWC dla mnie s± super
Zmijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 11:29   #67
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez annaboo Poka¿ wiadomo¶æ
Oto moje pytania uwaga jest ich sporo:
-czy nie ma szans aby zaginione zdjêcia kosmetyków wróci³y (mnóstwo moich których ju¿ np nie jestem w stanie odtworzyæ je¶li by³y to zdjêcia robione np przeze mnie) zbyt wiele ich wypad³o aby tak zostawiæ sprawê
Jak ju¿ pisa³em, na ok. 28.000 fotek wypad³o ok. 50. By³y zapisane z takim b³êdem, ¿e program nie móg³ ich prawid³owo przeskalowaæ. St±d pisanie "zbyt wiele" jest raczej przesad±...
Cytat:
Czy ostanie recenzje ju¿ tak musz± wygl±daæ tzn tylko one na stronie a ostatnio zg³oszone w innym odno¶niku?? lubi³am mieæ oba pod rêk± ... tego mi bêdzie strasznie brakowaæ
Nie ma takiej mo¿liwo¶ci, aby wymieszaæ 2 raporty na jednej stronie, zawieraj± inne dane.
Cytat:
Wci±¿ bardzo kiepska jako¶æ zdjêæ, pamiêtam, ¿e przy poprzednich zmianach te¿ by³ z tym problem, a dali¶cie radê, prosze o lepsz± jako¶æ bo widzê pikseliozê.
Takie zdjêcia mieli¶my wcze¶niej - wtedy ich kiepska jako¶æ nie przeszkadza³a?
Cytat:
Moje kolejne pytanie dotycz± torebki która u mnie jest na maxa rozbudowana i napotyka na problemy, ale bardzo fajnie, ¿e siê ni± zajêli¶cie bo co¶ ruszy³o w tej kwestii.
-brak info o liczbie przegródek w torebce jaka posiadam(ale to prze¿yjê, tylko tak zg³aszam)
Mogê to zrobiæ, ale czy cyfra w czym¶ pomo¿e?
Cytat:
-przegródki pojawiaj± siê w torebce do¶æ chaotycznie rozumiem, ¿e wed³ug klucza od pierwszej dodanej do ostatniej, prosi³abym tak¿e o opcje alfabetyczn± bo strasznie chaotycznie to wygl±da
Mogê sortowaæ je alfabetycznie, nie widzê problemu.
Cytat:
-brak mi informacji(BY£A) gdy wk³adam co¶ do torebki, ¿e ju¿ to mam i nie muszê i¶æ dalej w segregowaniu
Obecnie torebka dopuszcza dodanie wielokrotne produktu, taka byla wcze¶niej uwaga od u¿ytkowniczek i zosta³a uwzglêdniona.
Cytat:
-w ogóle nie otwieraj± siê kolejne strony w przegródkach tzn mam np przegródkê kremy i w niej np 150 kremów, a pokazuje mi tylko 1 stronê, kolejnych ju¿ nie
Muszê to sprawdziæ.
Cytat:
-nie dzia³a edycja nazwy przegródki
J.w., przed chwil± dzia³a³o...
Cytat:

Aha czy to DODAJ PRODUKT musi by³ takie bycze i zajmowaæ pó³ strony, kto ma dodaæ ten doda bez tych wielgachnych liter, w zamian lepiej aby wróci³y obok ostatnio dodane, a nie pustka(pustka u mnie bo mam poblokowane spamy) i wielkie reklamy
Tak i tak, musi byæ byczo.
Cytat:

Brak informacji ile recenzji oceni³am ja czy inne recenzentki, by³oby mi³o jakby wróci³a
Funkcja oceniania recenzji jest nowa i nigdy nie publikowali¶my info ILE recenzji oceniono. Informujemy o sumie plusów i minusów i tak raczej zostanie.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Edycja nazwy przegródki dzia³a. Sprawdza³em przed chwil±.
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 13:08   #68
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

mam pytania odno¶nie oceny recenzji -
1)jak rozwi±zali¶cie problem edycji - np ktos oceni moj± recenzjê ¼le, ja siê tym przejmê i edytujê j± pisz±c bardzo rzetelnie i dok³adnie - czy ocena znika? je¶li nie to niesprawiedliwe, bo przecie¿ recenzja mog³a zmieniæ sie na lepsze, je¶li znika to niefajnie, bo wystarczy³oby edytowaæ recenzjê ¿eby skasowaæ sobie "minusa"
2) nie obawiacie sie czy nie bêdzie to forma zemsty? np na dziewczynach zg³aszaj±cych recenzje do usuwania?
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 13:21   #69
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytania odno¶nie oceny recenzji -
1)jak rozwi±zali¶cie problem edycji - np ktos oceni moj± recenzjê ¼le, ja siê tym przejmê i edytujê j± pisz±c bardzo rzetelnie i dok³adnie - czy ocena znika? je¶li nie to niesprawiedliwe, bo przecie¿ recenzja mog³a zmieniæ sie na lepsze, je¶li znika to niefajnie, bo wystarczy³oby edytowaæ recenzjê ¿eby skasowaæ sobie "minusa"
2) nie obawiacie sie czy nie bêdzie to forma zemsty? np na dziewczynach zg³aszaj±cych recenzje do usuwania?

Dla mnie te¿ te punkty s± w³a¶ciwie zbêdne, bo do tej pory pisa³o siê recenzjê , aby pomóc innym w wyborze, podzieliæ siê wra¿eniami. Punkty mog± stworzyæ recenzjomaniê dla punktów. Podejrzewam te¿ ,¿e konkurencyjne firmy maj±ce konsultantki mog± robiæ sobie na z³o¶æ, po¿yjemy zobaczymy
Ja jak na razie oceni³am jedn± recenzjê ,która naprawdê by³a bardzo dok³adna i rzetelna i co najwa¿niejsze : pomog³a mi w wyborze a raczej jego braku ;-)
marlena_m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 13:47   #70
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 883
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

przysz³o mi teraz do g³owy...

po ocenieniu recenzji strona wy¶wietla siê na samej górze, nie w miejscu ostatnio czytanej recenzji - czy da³oby siê zrobiæ tak, by po ocenieniu mo¿na by³o kontynuowaæ czytanie recenzji od miejsca, w którym siê skoñczy³o, a nie od pocz±tku strony szukaæ ?
to by by³o wygodniejsze
blue_apple jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 15:28   #71
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez blue_apple Poka¿ wiadomo¶æ
przysz³o mi teraz do g³owy...

po ocenieniu recenzji strona wy¶wietla siê na samej górze, nie w miejscu ostatnio czytanej recenzji - czy da³oby siê zrobiæ tak, by po ocenieniu mo¿na by³o kontynuowaæ czytanie recenzji od miejsca, w którym siê skoñczy³o, a nie od pocz±tku strony szukaæ ?
to by by³o wygodniejsze
Nie do koñca rozumiem...

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytania odno¶nie oceny recenzji -
1)jak rozwi±zali¶cie problem edycji - np ktos oceni moj± recenzjê ¼le, ja siê tym przejmê i edytujê j± pisz±c bardzo rzetelnie i dok³adnie - czy ocena znika? je¶li nie to niesprawiedliwe, bo przecie¿ recenzja mog³a zmieniæ sie na lepsze, je¶li znika to niefajnie, bo wystarczy³oby edytowaæ recenzjê ¿eby skasowaæ sobie "minusa"
Ocena recenzji nie znika po edytowaniu tre¶ci recenzji. Zostaje na zawsze.
Cytat:
2) nie obawiacie sie czy nie bêdzie to forma zemsty? np na dziewczynach zg³aszaj±cych recenzje do usuwania?
KWC obs³uguje teraz zg³oszenia z poziomu programu, s± one anonimowe i tylko adminka wie, kto zg³osi³...
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 15:30   #72
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 513
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

I jeszcze jedno, ka¿dy apostrof i cudzys³ów zapisuje siê z uko¶nikiem: \'co¶ takiego\'

A w kwestii przyznawania plusów i minusów zgadzam siê z poprzedniczkami. Poza tym co ju¿ zosta³o napisane, jestem pewna, ¿e znajd± siê osoby gotowe daæ recenzji minusa tylko dlatego, ¿e jest krytyczna wzglêdem ich ulubionego produktu. I nie bêdzie siê liczy³a tre¶æ, to czy recenzja jest pomocna i wyczerpuj±ca, tylko zemsta.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 15:41   #73
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 12 078
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

te¿ siê tego obawiam, patrzcie co siê na forach z minusami dzieje - wystarczy ¿e kto¶ napisze co¶ nie po mysli wiêkszo¶ci to ju¿ ma mase minusów.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 17:12   #74
annaboo
Zadomowienie
 
Avatar annaboo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomo¶ci: 1 327
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Rozumiem, ¿e po tych zmianach nie bêdzie ju¿ powrotu do starych i pewnie siê przyzwyczajê có¿ taka kolej rzeczy.

Co do zdjêæ, to na pewno gorzej je widaæ co do tego jestem pewna, mo¿e s± za du¿e st±d niewyra¼nie je widzê(chodzi mi o zdjêcia po wej¶ciu na ostatnio ocenione, a potem na konkretny kosmetyk, oczywi¶cie nie wszystkie, po klikniêciu na obrazek zwykle jest ju¿ ostro)mo¿e trzeba je zmniejszyæ,nie wiem, ale by³o lepiej na pewno.


Liczba przegródek w torebce by³a podawana, uwa¿am, ¿e mo¿e byæ pomocna, ale oczywi¶cie jak jej nie bêdzie nie ma sprawy jak pisa³am, prze¿yjê nie jest niezbêdna(ja mam bardzo du¿o przegródek i dla mnie co¶ tam mówi³a). Ale to nie jest najwa¿niejsze. Za to bardzo pomocne by³aby w³a¶nie opcja alfabetycznego ich sortowania i za to by³abym naprawdê wdziêczna, proszê o to bardzo mocno.

Nie wiem dlaczego u¿ytkowniczki nie chcia³y opcji która informowa³a o tym,¿e masz ju¿ ten kosmetyk w przegródce, skoro ona przecie¿ u³atwia sprawê, a teraz w³a¶nie utrudnia bo gdy zapomnimy,¿e co¶ ju¿ dodali¶my ta opcja tam o tym przypomina³a, a wiêc nie tracimy czasu na powtórne jej wk³adanie. A teraz przy tak rozbudowanym wachlarzu mo¿liwo¶ci jakie daje torebka by³oby to jeszcze bardziej pomocne.

I jedno ma³e sprostowanie mianowicie o podawanie ilo¶ci napisanych recenzji, chodzi³o mi o tu opcjê informuj±c± ile sztuk recenzji napisa³am(no ile powypisywa³am recenzji) a nie oceni³am ja czy inne wiza¿anki, liczba ile ich jest ,dot±d by³a. W³a¶nie zauwa¿y³am, ¿e jest ale nie bezpo¶rednio bowiem by³a na górze , a teraz jest na dole jako tyle a tyle znalezionych pozycji. Czy mo¿na przenie¶æ na górê ze zmian± na tyle a tyle recenzji. Mam nadziejê, ¿e nie brzmi to czepialsko, bo tak w ogóle to dobr± robotê tu wykonujecie. Tak tylko sugeruje, aby wiza¿ by³ bardziej przyjazny w odbiorze

Edytowane przez annaboo
Czas edycji: 2010-11-06 o 17:37
annaboo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 17:18   #75
Wisniowy sadek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ró¿nie bywa :)
Wiadomo¶ci: 449
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
2) nie obawiacie sie czy nie bêdzie to forma zemsty? np na dziewczynach zg³aszaj±cych recenzje do usuwania?

Macie ca³kowit± racjê. To czy recenzja jest dla kogo¶ przydatna to sprawa bardzo subiektywna.
Je¶li recenzja wed³ug kogo¶ jest zbyt lakoniczna czy nieprzydatna itp. wystarczy skorzystaæ z przycisku "zg³o¶ do moderacji " i w ramce która siê pojawia mo¿na opisaæ problem dot. problematycznej recenzji. Moderatorzy oceni± czy tak jest w istocie.
Notabene jest to bardzo fajna funkcja ,wielkie brawa dla Administracji za to

A takie "minusowanie" mo¿e faktycznie prowadziæ do nadu¿yæ i chêci "zemsty".
Nie lubiê kogo¶ to BACH mu minusa.Kto¶ nie lubi mnie to BACH we mnie minusem

Wiza¿anki to inteligentne osoby i potrafi± "wy³uskaæ" z recenzji to co jest im potrzebne i czy recenzja jest wiarygodna.
Wisniowy sadek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 18:03   #76
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 796
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki - literówka w linku z fotki. Poprawi³em i gratulujê upolowania
ale mi dalej nie dzia³a
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'

Edytowane przez beaucoup
Czas edycji: 2010-11-06 o 18:04
beaucoup jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 18:17   #77
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 1 247
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Brakuje mi mo¿liwo¶ci sortowania produktów wg kategorii która by³a w poprzedniej wersji katalogu. Da siê co¶ z tym zrobiæ?

I z wyszukiwaniem produktów z tej samej linii/serii/gamy jak, np. tutaj.

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2010-11-06 o 18:39
mentha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 19:11   #78
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 883
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
Nie do koñca rozumiem...
nie dziwie siê


chodzi³o mi o to, ¿e gdy ju¿ dodam plusa lub minusa danej recenzji - strona od¶wie¿a siê
i po tym od¶wie¿eniu nie wy¶wietla siê w miejscu, w którym skoñczy³o siê czytanie, tylko wraca na sam± górê strony.
gdy dodaje plusa/minusa dziesi±tej recenzji od góry strony, to po od¶wie¿eniu muszê szukaæ gdzie skoñczy³am czytanie recenzji i która by³a t± ostatnio czytan±.
blue_apple jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 19:36   #79
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 582
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

po d³u¿szych przemy¶leniach mi równie¿ podoba sie odmienione KWC, zdecydowanie bardziej przejrzyste s± statystyki przy danym kosmetyku (gwiazdki), zdjecia przy wyszukiwaniu kosmetyku, subskrypcje dodanych recenzji. Super Brawa dla Administratorów
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowc±
PPP90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 19:44   #80
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdañsk
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

hmm napisa³am ju¿ to w innym w±tku, ale teraz dopiero zauwa¿y³am, ¿e tu s± wpisywane zg³oszenia, wiêc za powtórkê przepraszam, nie chcê po prostu tamtego posta usuwaæ.
uprzejmie proszê o oddanie mi mojego ukochanego linka "powrót do góry" z do³u strony ostatniej setki. po przejrzeniu zawsze wracam tym i klikam po zak³adkach tych fioletowych od forów no i inne takie na górze strony, nie muszê chyba mówiæ, ¿e tak jest ³atwiej, ni¿ jechaæ scrollem, lub paskiem z prawej. z góry dziêkujê.
monak89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 19:54   #81
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 582
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

a ja mam pytanko, czy da³oby sie zrobiæ w ostatnio dodanych komstykach tak ¿eby by³o ich wiecej, tak jak by³o poprzednio? bo tak to mozna co¶ przegapiæ
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowc±
PPP90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 19:57   #82
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Ja w³a¶nie zg³osi³am produkt i trochê to dziwnie wygl±da³o Tzn. wys³a³am zg³oszenie i pojawi³a siê informacja,¿e kilka dni mam poczekaæ oraz ¿e serwer wyskalowa³ moj± fotkê czy co¶ w tym stylu-zdjêcie zg³oszonego produktu pojawi³o siê pod spodem w ró¿nych wielko¶ciach-tak mniej wiêcej z 5-6 ró¿nych wersji tej fotografii. I tak siê zastanawiam-co mnie to obchodzi ¿e serwer wybra³ najlepsz± fotê i pokazuje mi co innego wymy¶li³?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 20:12   #83
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomo¶ci: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
2) nie obawiacie sie czy nie bêdzie to forma zemsty? np na dziewczynach zg³aszaj±cych recenzje do usuwania?
Sama zg³aszam recenzje do usuwania, a nazbiera³am ju¿ 8 puntów na plus i tylko 1 na minus
Nie przesadzajmy z t± m¶ciwo¶ci± Dziewczyny chyba oceniaj± recenzje, a nie recenzentki...

Powiêkszenie zdjêæ wywo³a³o u mnie falê ochów i achów w Waszym kierunku

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Wisniowy sadek Poka¿ wiadomo¶æ
A takie "minusowanie" mo¿e faktycznie prowadziæ do nadu¿yæ i chêci "zemsty".
Nie lubiê kogo¶ to BACH mu minusa.Kto¶ nie lubi mnie to BACH we mnie minusem

Wiza¿anki to inteligentne osoby i potrafi± "wy³uskaæ" z recenzji to co jest im potrzebne i czy recenzja jest wiarygodna.
Szczerze? Nie s±dzê. Dlaczego? Bo dostajê plusy i minusy i nawet nie wiem kto i za co mi je zaserwowa³. Zalogowa³am siê rano i mia³am 2 plusy, pó¼niej 1... Teraz wchodzê a tu 7 plusów Choæby nawet kto¶ mia³ siê m¶ciæ, to nawet nie bêdziecie w stanie sprawdziæ kto to zrobi³ i która z Waszych recenzji by³a nisko oceniona... No chyba, ¿e chcecie prze¶ledziæ wszystkie dotychczasowe recenzje, które zd±¿y³y¶cie napisaæ...
Czy naprawdê dziewczyny z forum nie maj± co robiæ, jak tylko wchodziæ na KWC i rozdawaæ minusy innym u¿ytkowniczkom forum? Wiêkszo¶æ z nas to ludzie doro¶li...
Zreszt± jak komu¶ co¶ strzeli do g³owy, to jasne, mog± siê dwie dziewczyny umówiæ i dodawaæ sobie wzajemnie plusy za ka¿d± recenzjê. Tylko jaki to ma sens?
Dla mnie najwiêkszym plusem na chwilê obecn± jest mo¿liwo¶æ natychmiastowego zg³oszenia jakiej¶ recenzji do moderacji...

Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2010-11-06 o 20:13
Robaczywka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 20:19   #84
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 582
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

wydaje mi sie ¿e to bez sensu na stronie na której jest ostatnia setka aby jeszcze z boku by³a ramka() Ostatnie recenzje KWC, przecie¿ to jest obok siebie...
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowc±
PPP90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 20:19   #85
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez monak89 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm napisa³am ju¿ to w innym w±tku, ale teraz dopiero zauwa¿y³am, ¿e tu s± wpisywane zg³oszenia, wiêc za powtórkê przepraszam, nie chcê po prostu tamtego posta usuwaæ.
uprzejmie proszê o oddanie mi mojego ukochanego linka "powrót do góry" z do³u strony ostatniej setki. po przejrzeniu zawsze wracam tym i klikam po zak³adkach tych fioletowych od forów no i inne takie na górze strony, nie muszê chyba mówiæ, ¿e tak jest ³atwiej, ni¿ jechaæ scrollem, lub paskiem z prawej. z góry dziêkujê.
Przecie¿ zawsze mo¿na u¿yæ klawiszy Home/End, a nie bawiæ siê w "przewijanie".
__________________
¯ycie jest takie, jakie widzisz je we w³asnej g³owie.
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 20:42   #86
pasterz cieni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Fajnie, ¿e widaæ zdjêcia kosmetyków przy "ostatniej setce".
Beznadziejna opcja - "czy poleci³aby¶ kosmetyk przyjació³ce". Pseudopsychologiczny niemiarodajny badawczy bubel.
Odpowied¼ na pytanie - "czy kupisz produkt ponownie"(wola³abym:czy kupi³aby¶ ponownie) a na pytanie o tê nieszczêsn± przyjació³kê jest czêsto zupe³nie inna. Mam zmieniaæ wszystkie recenzje? A co je¶li stracê tê jedyn± przyjació³kê? Pytanie zdecydowanie przekombinowane. Wiem, ¿e wiêkszo¶æ zespo³u KWC mo¿e byæ "wiêksza" ni¿ wiêkszo¶æ u¿ytkowniczek forum, ale ta zmiana zupe³nie mi siê nie podoba.
Plus: doda³abym opcjê: usuñ moj± recenzjê - gdzie¶ tam, w g³êbi opcji dot. np. profilu. Chcia³abym mieæ prawo usuwania swoich wypowiedzi. (dam g³owê, ¿e takiego prawa mieæ tu nie bêdê )
pasterz cieni jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 20:45   #87
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez pasterz cieni Poka¿ wiadomo¶æ
Odpowied¼ na pytanie - "czy kupisz produkt ponownie"(wola³abym:czy kupi³aby¶ ponownie)
Oprócz Wiza¿anek s± tu Wiza¿ankowie


Cytat:
Plus: doda³abym opcjê: usuñ moj± recenzjê - gdzie¶ tam, w g³êbi opcji dot. np. profilu. Chcia³abym mieæ prawo usuwania swoich wypowiedzi. (dam g³owê, ¿e takiego prawa mieæ tu nie bêdê )
Po co Ci taka opcja Bo nie rozumiem trochê-oceniasz kosmetyk,bo chcesz siê z innymi podzieliæ swoj± opini± na jego temat, nie chcesz siê dzieliæ opini±-nikt nie zmusza Ciê do napisania recenzji, a je¿eli zmieniasz zdanie o produkcie robisz "edytuj".
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 21:10   #88
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 883
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ zawsze mo¿na u¿yæ klawiszy Home/End, a nie bawiæ siê w "przewijanie".
nie ka¿da klawiatura ma te klawisze.

ale pewnie wiêkszo¶æ taaak
blue_apple jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 21:44   #89
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomo¶ci: 5 384
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

zlosiu dodaje nowa recenzje, pokazuje mi sie zielone okienko ze sie super spisalam, wpisuje w wyszukiwarke nowy produkt i pojawia sie strona z czerwonym komunikatem, ze cos nie tak
jeszcze raz wyszukiwarka i wtedy jest dobrze, znajduje co chce
siakis blad?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 21:51   #90
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez katakumba Poka¿ wiadomo¶æ
zlosiu dodaje nowa recenzje, pokazuje mi sie zielone okienko ze sie super spisalam, wpisuje w wyszukiwarke nowy produkt i pojawia sie strona z czerwonym komunikatem, ze cos nie tak
jeszcze raz wyszukiwarka i wtedy jest dobrze, znajduje co chce
siakis blad?
Mo¿e recenzja nie zdarzy³a siê za³adowaæ/zapisaæ/zwa³ jak zwa³?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Techniczne forum


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.