Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 11:57   #91
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja mam na rękach -ale niektóre z nich to piegi, a niektore to maleńkie pieprzyki. jest ich około 20 na każdej ręce na twarzy mam troche, ale wkurza mnie konkretnie jeden, reszta jest fajna
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 16:31   #92
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez flejter
Witam.

Zainteresowałem się tym wątkiem,bo też mam kilka pieprzyków, a ze jestem ze szczecina to poszperałem troszeczkę w Internecie i znalazłem 'Usunięcie brodawki płaskiej 20-50 ' To są te pieprzyki ? tak ja to nazwałyście ' centkami ' ?

Za wszystkie odpowiedzi dziękuje.
Pozdrawiam.
na pewno pieprzyk to nie brodawka jeśli już je tam usuwają to wydaje mi się, ze są to te znamiona skórne. jednak koszt jest dośc wysoki
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"

Edytowane przez dr Tomasz Foik
Czas edycji: 2006-06-25 o 21:10
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 16:38   #93
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Nie Opłacona Reklama
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"

Edytowane przez dr Tomasz Foik
Czas edycji: 2006-06-25 o 21:10
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 16:57   #94
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja miałam w zeszłym roku usuwany pieprzyk laserowo. Był on gdzieś tak powyżej pupy (na wysokości gumki od majtek). Nic nie bolało, zabieg trwał z 30 minut i niby miało nie być po tym śladu, a do dzisiaj mam widoczną bliznę... Miałam w tym miejscu przyklejony zwyczajny plaster. Na początku musiałam pryskać na to jakiś tam preparacik, ale dość szybko się zagoiło. Szkoda tylko, że ślad jest...
Ogólnie to mam sporo pieprzyków na rękach, ale są małe, więc nie ma po co ich usuwać ;]
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:27   #95
Sakti
Raczkowanie
 
Avatar Sakti
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej Jaga GN wydaje mi sie ze musisz miec zgode rodzicow lub przyjechac z jednym z nich.(najlepiej zadzwon i zapytaj czy zgoda na papierze wystawiona przez rodzicow wystarczy)
Z opalaniem nalezy nieco uwazac, mozna kupic w aptece krem z bardzo wysokim filtrem -( 50-nie wiem jak w Polsce ale tu mozna je dotac).

Niemila wiadomoscia jest to ze za poprawke musialam niestety placic , do poprawki byly 4 pieprzyki zaplacilam 250 zl

Kiara 77 moje i brata pieprzyki tez byly wypukle, brazowe i na dodatek owlosione Mysle ze mojego brata byly wielkosci ok. 7 mm,moje ok.4 mm.

Co do gojenia to szybko sie ten proces odbywa, po zabiegu powstaja strupki ktore po ok. tygodniu odpadaja.Ja jeszcze mam czerwone plamki, ale zaglebienie sie ladnie zroslo, czyli wyglada to na dzien dziesiejszy jak czerwona plamka(pod makijazem prawie nic nie widoczna)
Czasem ten czerwony kolorek dlugo sie utrzymuje i pewnie tak bedzie ze mna.Doktorek powiedzial ze przy mojej ciemnijszej karnacji zajmnie to troche czasu -az plamki przybiora calkowity kolor skory.Ale to ok, nie przeszkadza mi to wcale-poczekam -dobrze ze pudry istnieja
__________________
Sakti
Sakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 08:29   #96
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

jak to?? wklejenie linku do ciekawego artykułu to reklama???? dziwne
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 10:47   #97
dobrze znany
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

a jaką metodą usuwane są pieprzyki (znamie ) które jest płaskie ? laserową ?
i czy pozostają po tym ślady
dobrze znany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 14:16   #98
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

opinie są różne... jedni twierdzą, że znamiona typu pieprzyki powinno sie usuwac tylko metodą chirurgiczną czyli przez wycięcie i to tylko te zmiany, ktore budza podejrzenia o nowotwór... ja swoje przebadałam kilkakrotnie i podobno sa w porządku. chcę jedynie usunąc jakoąś ich część ze zwględów estetycznych. i tutaj ponoc najlepsza metodą jest laser, po którym widocznych blizn nie ma lub sa niewielkie moje znamiona również są płaskie i niewielkie. sa koloru od jasno do ciemnobrazowego, o regularnym okragłym ksztalcie. myslę, że tak czerniak nie wygląda. poza tym mają max 2na 2mm. jednak jest ich bardzo dużo, jedne mniej inne bardziej widoczne i tych bardziej chciałabym się pozbyć. zbieram na to kaskę i mam ogromną nadzieje, ze znajdzie się lekarz, który mnie pozbędzie tego kompleksu
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 19:05   #99
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez naked21
opinie są różne... jedni twierdzą, że znamiona typu pieprzyki powinno sie usuwac tylko metodą chirurgiczną czyli przez wycięcie i to tylko te zmiany, ktore budza podejrzenia o nowotwór... ja swoje przebadałam kilkakrotnie i podobno sa w porządku. chcę jedynie usunąc jakoąś ich część ze zwględów estetycznych. i tutaj ponoc najlepsza metodą jest laser, po którym widocznych blizn nie ma lub sa niewielkie moje znamiona również są płaskie i niewielkie. sa koloru od jasno do ciemnobrazowego, o regularnym okragłym ksztalcie. myslę, że tak czerniak nie wygląda. poza tym mają max 2na 2mm. jednak jest ich bardzo dużo, jedne mniej inne bardziej widoczne i tych bardziej chciałabym się pozbyć. zbieram na to kaskę i mam ogromną nadzieje, ze znajdzie się lekarz, który mnie pozbędzie tego kompleksu
ja bylam u innego dermatologa (w zwiazku z cerą) i pytalam przy okazji o znamię. Znowu mnie zbyli :/ jestem wściekła!
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 09:16   #100
Jaga_Gn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Martina to weź olej tych dermatologów i już!!! Weź znajdź jakąś klinikę laserową i będziesz miała spokój. Możesz zadzwonić do byle jakiego gabinetu deratologicznego i poprosić o namiary. Ja się zdecydowałam na laser ale narazie to tyle. Jakoś nie mam odwagi żeby się wziąć i umówić. Moje pieprzyki już mi aż tak nie przeszkadzają ale może to dlatego, że się z pogodziłam, że już niedługo ich nie będzie, więc lepiej nie zwlekać zrobić, co się ma do zrobienia, a ewentualnie później się bać no ale nie żałować;];]
Pozdrawiam
Dobrze znany!! Musisz wiedzieć, że to zależy od konkretnego dermatologa, chirurga, czy kogoś tam jeszcze, kto by ci chciał ten zabieg przeprowadzić. Tutaj czasem ludzie bzdury wypisują, jak np. krioterapia, która jest beznadziejna i niemożliwa, chyba że kogoś podnieca fakt, że jego pieprzyk przez dwa tygodnie ie przypomina pieprzyka tylko dziurę. Nie za fajna różnica
Jaga_Gn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 10:53   #101
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dzisiaj piszę meila do prywatnej poradni... zobaczymy
bo ostatnio w innej onkolog mnie olał ... :/
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 15:55   #102
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

no wlasnie, mnie nawet próbowali olać w tej kklinice, w której Sakti usuwala swoje ale sie nie dalam i mozna po lipcu przyjechać. wiec chyba trzeba na siłe, zmuszac tych lekarzyków. oni chyba nie rozumieja jakie to okropne miec cała reke w pieprzykach
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 21:56   #103
dobrze znany
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

szkoda ,że wcześniej nie wiedziałem ,że można usuwać znamie ,inaczej nie zainwestował całej sowjej kasy w siłownie .
Teraz jestem spłukany

a nie orientujecie się ile mnie więcej kosztowało by usunięcie płaskiego znamienia o wym 1,5cm na 0,8 cm ?? Bo nie wiem ile mam kasy zbierać.
dobrze znany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:05   #104
Sakti
Raczkowanie
 
Avatar Sakti
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 30
Talking Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej Naked 21, jak to chcieli Cie olac!!Jestem w szoku, ale pisalam Wam ze tam w recepcji ktos nieco dziabniety siedzi , zawyza cene za zabiegi .
Nie dac sie, wy jestescie klientami , i to wy placicie.
Wiecie co ja sie nigdy nie spotkalam z tym zeby ktos mnie olal w tej sprawie, moze dlatego ze ja zaczynam rozmowe od (...)"ze przyszlam usunac pieprzyki lub chce usunac", nie pytalam sie czy mozna je usunac, czy powinno sie je usunac.Z grubej rury!!!
Oczywiscie jesli sa jakies przeciwskazania do zabiegu to nie mozna na sile naciskac.

pozdrawiam i zycze powodzenia

Naked 21 a kiedy dokladnie bedziesz miec zabieg??
__________________
Sakti
Sakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:49   #105
Jaga_Gn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Droga Sakti, a orientujesz się może, czy np. po usuwaniu laserowym nie można się normalnie opalać? Pytam, bo nie wiem, czy jest sens teraz kombinować, czy poczekać, gdzieś do połowy sierpnia i wtedy zacząć działać, bo jak można w wakacje unikać słońca!!
Jaga_Gn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:10   #106
Sakti
Raczkowanie
 
Avatar Sakti
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Droga Jaga_Gn jesli Ci sie nie spieszy z usunieciem tych pieprzykow to poczekaj z tym do np. wrzesnia, bo raczej nie wolno sladow po nich opalac (mi sie zdarzylo pare razy), ja smaruje filtrem 60 przed wyjsciem.
Planowalam wyjazd do Meksyku ale ze wzgledu na swierze slady nie pojade tam bo za duzo sloneczka i nie da mi sie calkowicie przed nim schowac Pojade innym razem
__________________
Sakti
Sakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 00:14   #107
Jaga_Gn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

JAsna Cholera!
Sakti proszę podaj mi jeszcze raz wszystkie namiary na tę klinikę, bo ich znaleźć nie mogę:-/ No zdecyduję się jednak po tym lecie żeby lepiej nie ryzykować i zobaczę jak będę z kasą stała, bo teraz na lato mi szkoda tracić kasę na te pieprzyki. Kurcze ale musze przyznac, że brak mi odwagi żeby wziąć i zadzwonić i umówić się na wizytę chociaż:-/ Muszę to wszystko robić w ukryciu przed rodzicami, bo by pewnie mnie ostro wyśmiali a wiedząc, że mam na tio tracić kasę, by mi pewnie to próbowali wybić z głowy. Niech się dowiedzą po fakcie. Wolę być opieprzana niż nawracana;]
Ludzie.. jakieś dobre słowo, by się przydało! ;]
Jaga_Gn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 10:38   #108
Sakti
Raczkowanie
 
Avatar Sakti
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Jagna_Gn prosze tu sa namiary:

Proderma

WWW.proderma.poznan.pl
ul. Noskowskiego 24
61-705 Poznan
tel.(061)663 63 43
dr n.med.Maciej Biczysko

Jagna po zabiegu to i tak rodzice moga sie skapnac ze cos mialas na twarzy robione, ale zawsze mozesz powiedziec ze wycisnelas sobie duzego pryszcza i ze sie teraz troche papra Ale zobaczysz bedzie ok, czasem rodzice nie wiedza jak bardzo nam cos przeszkadza i jak marzymy o tym zeby sie tego czegos pozbyc.
Trzymaj sie. pozdrawiam
__________________
Sakti
Sakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:35   #109
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

No wiec powiem wam cos, dzisiaj bylem w klinice co sie zajmuje usuwaniem znamio i innych rzeczy, nie bylo miejsca w tym tygodniu, ale urok osobity robi swoje i zostalem umuwiony na srode na godzi. 17:00 . TEraz co kazda z was interesuja to cena: pani recepcjonistka powiedzial mize takie malutkie pieprzyki na okolo 2mmx2mm albo 1mmx1mm to im wiecej ich usuwamy na raz to tym mneij placimy, jesli chcesz usunac z jednym razem 3 piperzyki to koszt ich bedzie okolo 200zł , niewiem czu to duzo czy malo a koszt usunecia 6 pieprzykow 500 zł, tak wiec wiecie im wiecej tym taniej ,. Zdecydowalem sie na Laserowe usuwanie pieprzykow, ktore nie sa gorze dla zdrowia, tylko i wylacznie ze zgledow estetycznych . Pani powiedzial ze przez ten okres musimy unikac slonca w tych miejscach, bo moga sie zrobic biale plamki lecz gdy bedziemy je chronic to nic nie bedzie, pani polecialm filter 50 lub wiecej, albo nakleic to miejsce malym plasterkim gdy sie opalamy . Wiecej napisze jak przebiegal cala kuracja czy bolalo itp. w srode wieczorem

PS.
Jestem nie pelnoletni , i nie trzeba miec zgody rodzicow, nawet pani recepcjonistak mowila mi na 'pan' hehe
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 07:52   #110
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Flejterku, z tego co widze w Twoim profilu to masz 26 lat a tak powaznie, napisz prosze, gdzie mieści sie ta klinika.. no i czekam jutro wiecorkiem na relacje z zabiegu, ja tez jestem na niego zdecydowana, ale w pazdzierniku dopiero.. pozdr
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 11:29   #111
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

oo rzeczywiscie mam 26 lat hehe kurde nawet nie wiedzialem, tam powinno byc 1990 a nie 1980 . zaraz to naprawie . Niestety klinka droga naked21 miescie sie w Szczecinie . Jesli chcesz wiedziec wiecje informacji to zapraszam na ich strone internetowa http://www.laser-medica.szczecin.pl/ i ni sugeruj sie cenami, bo to zalezy jakiej wielkosci masz te znamiona barwnikowe, jak jzu mowilem koszt 3niewielkich znamion to okolo 200 zł, ja wlasnie jutro usuwam 3 za 200 zł i zobaczymy jaki bedzie efekt . hmm tez myslalem zeby po wakacjach usunac, ale sie strasznie uparlem na to, a mi do rozumu ciezko przemowic
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 14:43   #112
nellys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Czesc wszystkim. Troche czytałam wasze wypowiedzi przed i po zabiegu któremu sama sie poddałam. Usunełam swoją życiowa udrękę-pieprzyki. Znajdowałysię na twarzy w ilości 9szt. Pani doktor pozbyła sie ich metodą elektrokoagulacji, czyli tzw nóż elektryczny. Brzmi groźnie ale po znieczuleniu nic nie boli. Teraz chodzę zaklejona plastrami a pod nimi sa strupki i czekam az odpadna i zaczna sie goic. A blizny po takim zabiegu moga pozostac do 3 miesiecy! Za całość zabiegu zapłaciłam 150zl. Czekam na efekty i kolejny zabieg ponieważ jeszcze kilka ich zostało
nellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 23:49   #113
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam.

Jak mowilem relacje w srode wieczorem bedzie i jest. no wiec bylem umuwiony na godz. 17:00 a na miejscu w klinicie bylem o 16:55 bylem tylko jedna mloda pani, ktora tez byla umuwiona na jakis zabieg, niewiem jaki, ale mniejsza z tym . Odrazu przeszedlem do gabinetu, hmm.. wyposazenie wnetrzna ladne wszystko jak musi byc... pani tylko wziela moje dane jeszcze porozmawial ze mna czy nie mam uczulenia, alergie, czy biore jakies leki etc. wiec nie bylo przeciwskazan, lecz trzabylo jeszcze podpisac taka 'umowe' tzn. ze zaponzlame sie z informacjami, ze moga wystapic powiklania kolo 2 % szansy, bla bla i ze akceptuje, oczywiscie zaakeptowalem to i podpisalem. Wiec przeslismy do gabinetu obok, siadlem na duzy i wygodny fotel, kazala mi siac i sie rozluznic, obejrzala jeszcze raz dokladnie pieprzyki i zdecydowlaa ze najpier usunie 3 pieprzyki te mnije czarne, no wiec zaczeslimy, najpier przetaral jakis preparatrem, niewiem co to bylo, potem wlaczyla taki mini odkurzacz, zeby zapach palonej skory wciagal i zaczelismy, hmm na poczatku troszeczke bolalo, ale to boli tak samo jakby ktos wkuwal ci igle, i takie uczucuei jest na okolo 30 sekund moze 1 minute, potem dokaldnie przetaral i poprawila dokladnie, i tak zrobila z kolejnymi dwoma, gdy usuwala te piperzyki to bylo czuc palenie skorky taki nieprzyjemy zapach ale do wytrzymania, i bylo widac jak dym sie unosi i wciaga go odkurzacz , zaklelila plasterkami malutkimi, i po klopocie, tylko teraz nie mozna na plazy pokazac, bo nie mozna opalac tych miejsc... ale juz nastepnego dnia mozemy sciagnac plasterki i za 2-3 dni zaczynasie robic strupki, nie mozemy ich zrywac! one musza same odpasc, na nastepny zabieg, mozna sie umiwc po uplywie okolo 2 tygodni, zaplacilem za wyciecie 3 pieprzyko 200 zł. Bardzo mily personel, mozna pogadac pozartowac, naprawde, natrafilem na profeslonalistow .
Zabieg taki trwal kolo 10 minut

PS. z czasem bede pisal jak sie goja ranki i jak to wyglada, a za 2 tygodnie ide na usunecie 3 kolejnych , tym razem wiekszych i bedzie bardzije bolalo
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:25   #114
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam Wszystkich!! Jestem tu nowy i jak wiekszosc przegladajacych to forum mam problem z.... pieprzykami.No ale coz...Tyle ze teraz to ja już jestem dopiero w kropce;/ bo powiem szczerze ze to chyba nie zalezy od kliniki ani specjalizacji tylko od szczescia, bo przegladajac wiele roznych forum, spostrzeglem ze na kazdym jest wypisane cos innego, jedni twierdza ze metoda hirurgiczna jest najlepsza i ze po niej np zostaja niewielkie lub nawet nie zostaja blizny, inni natomiast ze lepiej usunac je metoda laserowa, a jeszcze inni metoda krioterapii, ja osobiscie jak juz wsomnialem jestem w kropce i teraz to jzu nei wiem ktora z nich jest najlepsza ale na dzien dzisiejszy zdecydowalbym sie na metoda laserowa, mam kilka pieprzykow na twarzy i wlasnie one mi przeszkadzaja, są dosc duze i jedne wypukle, inne gładkie, i nie wiem czy wlasnie usunac wszystkie jedna metoda czy nie, osobiscie ja ich nie znosze i robie to tylko ze wzlegow estetycznych, mysle ze nie sa one grozne, gdyz maja jednolity kolor,brazowo-czarny.Chcialbym wiec usunac je, i mam pieniadze juz na to, wiadomo starzy cos gadaja, ale ogolnie to chyba nie jest źle...Czekam tylko na kolejne etapy gojenia sie i pozbywania pieprzykow z życia "flejtera" ktorego pozdrawiam i zycze udanego zabiegu Pozdrawiam Wszystkich.
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 00:29   #115
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Rafik1990:
Polecam ci zdecydowanie metode raselowa, ja juz dzisiaj widze efekty gojenia sie, ranki sie ladnie goja, nic sie nie dzieje, i jestem coraz bardziej zadowolony ze swojej decyzji i nie zaluje jej. Ja tez tego sie balem i postanowilem ze zrobie na probe to, czyli usune sobie 2-3 pieprzyki ta metoda, i zobacze jakie beda tego efekty, i potem postanowie czy zrobic tak z kazdym kolejnym...

Pozdrawiam.
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:29   #116
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

flejter czekam z niecierpliwoscia na kolejne posty a poki co odkladam kaske
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:59   #117
dobrze znany
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

flejter a ty te piprzyki to miałeś płaskie cy wypukłe /?
dobrze znany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 12:13   #118
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dobrze znany:
Wszystkie jakie mam pieprzyki sa pieprzykami płaskimi .

Pozdrawiam.
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 15:28   #119
dobrze znany
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

bo ja mam jeden do usunięcia taki o średnicy 1cm ( płaski) czyli bede musiał go usuwać medtodą laserową tak ?/
dobrze znany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 16:08   #120
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Zmartwiłąm się troszkę, mam bardzo dużo pieprzykó i wiele z nich jest wypukłych słyszałam że powinno się je usówać ale ja mam ich naprawdę mnóstwo.Wypukłę mam tylko na rękach no i 1 na twarzy ale malutki. Czy powinnam usunąć te wypukłe? Ile to kosztuje i gdzie można taki zabieg przeprowadzić? Tak wogole to lubię swoje pieprzyki
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.