Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 17:29   #2551
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
mowisz o nawilzajacym czy biolipidowym? jak juz o nim napisalas to podlapie temat, bo zaraz zapomne (nawilzajacy) nie piecze cie po nim twarz ani nic z tych rzeczy? nie ma parafiny, ani niczego z orzechow, migdalow itp. co mogloby mnie uczulac, wiec nie rozumiem skad mnie po nim piecze twarz przy minimalnej ilosci nie, ale takiej wiekszej pieczeee.. i oczy tez jak sie czasem dostanie..
Mam biolipidowy Jest wspaniały! Nic mnie po nim nie szczypie, nie piecze, nie drażni ani nie zapycha i to bez względu czy nałożę na twarz czy oczy, szyję czy uszy ... naprawdę świetny! Dzięki niemu pozbyłam się suchych skórek na nosie
Nawilżającego nie miałam i raczej nie zamierzam zamieniać
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:34   #2552
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie kolory włosów prócz ciemnych podkreślają bladośc? Moje naturalne to średni brąz, farbuję na ciemny brąz, ale znudzil juz mi się, chciałabym cos innego. W ogole marzy mi się taki jasny rudy, ale jestem kolorystycznym latem, więc chyba nici z tego...moze jakies sugestie?
rudy?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:49   #2553
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
mowisz o nawilzajacym czy biolipidowym? jak juz o nim napisalas to podlapie temat, bo zaraz zapomne (nawilzajacy) nie piecze cie po nim twarz ani nic z tych rzeczy? nie ma parafiny, ani niczego z orzechow, migdalow itp. co mogloby mnie uczulac, wiec nie rozumiem skad mnie po nim piecze twarz przy minimalnej ilosci nie, ale takiej wiekszej pieczeee.. i oczy tez jak sie czasem dostanie..
Mnie też nawilżający szczypał
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:59   #2554
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie porównanie N1 i W2 (wybacz, ale W1 nie mam :P, a N1 jest troszkę jaśniejszy w rzeczywistości)
Zaznaczam, że u mnie oba jaśnieją po nałożeniu Nie wiem jak u innych, ale ja jestem z takiego biegu zdarzeń bardzo zadowolona
dziękuję bardzo w1 też po nałożeniu jaśnieje, dla mnie to super ale czy ja dobrze widzę, że w2 wypada i tak jaśniej od n1? czy to tylko kwestia odcienia?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 18:08   #2555
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo w1 też po nałożeniu jaśnieje, dla mnie to super ale czy ja dobrze widzę, że w2 wypada i tak jaśniej od n1? czy to tylko kwestia odcienia?
N1 wypada ciemniej Niewiele, ale zawsze...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 18:59   #2556
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hmm a próbki zamawiałaś na allegro..?;> u jakiego użytkowinika?chcę wersje USA w1 i n1
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:44   #2557
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
N1 wypada ciemniej Niewiele, ale zawsze...
jak jest ciemniejszy od w2 to od w1 tym bardziej.. szkoda.
no nic, dzięki wielkie za porównanie
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 20:25   #2558
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Mam biolipidowy Jest wspaniały! Nic mnie po nim nie szczypie, nie piecze, nie drażni ani nie zapycha i to bez względu czy nałożę na twarz czy oczy, szyję czy uszy ... naprawdę świetny! Dzięki niemu pozbyłam się suchych skórek na nosie
Nawilżającego nie miałam i raczej nie zamierzam zamieniać
no to chyba kupie biolipidowy na sprobowanie, ale to dopiero za jakis czas..

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Mnie też nawilżający szczypał
no, dziwne wlasnie.. moze czegos tam nafaszerowali
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 20:37   #2559
Kamab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

To ja sie wypowiem na temat kremu ,o którym wspominałyście- pharmaceris albucin maxima W sumie jestem z niego bardzo zadowolona. Ogólnego wybielenia skóry nie zauważam ,ale kupiłam go głównie po to, żeby pozbyć sie okropnych ,czerowonych przebarwień. Póki co sprawdza się bardzo dobrze
Kamab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:17   #2560
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kamab Pokaż wiadomość
To ja sie wypowiem na temat kremu ,o którym wspominałyście- pharmaceris albucin maxima W sumie jestem z niego bardzo zadowolona. Ogólnego wybielenia skóry nie zauważam ,ale kupiłam go głównie po to, żeby pozbyć sie okropnych ,czerowonych przebarwień. Póki co sprawdza się bardzo dobrze
I mówisz, że nie wybiela? uuuuuu a ja chciałam go kupić..
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:27   #2561
Kamab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
I mówisz, że nie wybiela? uuuuuu a ja chciałam go kupić..

Może mi po prostu ciężko zauważyć wybielenie, na i tak już dość jasnej skórze najlepiej samej się przekonać, może Ty zobaczysz jakieś super efekty
Kamab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 07:22   #2562
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja obecnie używam kremu z Rossmanna Babydream, biało- różowe opakowanie i jest b.fajny. Szybciutko się wchłania, nawet po nałożeniu grubszej warstwy, nie podrażnia, niepowoduje pieczenia np. przy nosku (tez mi się zdażało, że ktemy nawilzający powodowały pieczenie w tym miejscu). Skóra rano nawilżona, mięciutka i gładka Czaje sie jeszcze na Bielende, bursztyn i miód
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:49   #2563
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez pazoorecek Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że takie połączenie dawałoby bardzo niespotykany efekt - blada cera, ciemne oczy i jasne rude włosy... musiałabyś trochę ewentualnie pokombinować z dobraniem odpowiedniego odcienia rudości do Twojej kolorystyki, ale to da się zrobić(; swoją drogą mi tez się znudziły moje czarne włosy i idę na całość i jutro farbuję je na blond, trochę drastycznie ale w końcu do odważnych i tak dalej(; kolor włosów najlepiej podkreślający bladość powinno się dobierać indywidualnie, mnie najbardziej podkreślał właśnie rudy. ostatecznie włosy zawsze odrosną;D
Raboussami dzięki za odp(;
ja mam loreal true match amerykański w1 bodajże i mam suchą, wrażliwą i alergiczną cerę ale mnie nie wysusza(; jest trochę dziwny i śmieszny ale na pewno nie podrażnia itp
łoł, napisz nam koniecznie jak wyszło! Jeśli się zdecyduję, to juz po maturze, przed wolę nie zawracać sobie niczym głowy Chociaz znając zycie do tego czasu będę miała jeszcze 1500 pomysłów

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
rudy?
No tak, tylko jak juz wspomnialam jestem latem i rudy niekoniecznie jest dla mnie

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
czego się boisz kochana? do odważnych świat należy! ^^
doszłam do wniosku, ze im starsza, tym bardziej bojąca Pamiętam jak sobie w podstawówce włosy różową bibułą zafarbowałam i cholerstwo dlugo nie chciało zejsc

Na razie zostawiam wlosy (przynajmniej do maja) w spokoju, pozyjemy, zobaczymy Za to koniecznie muszę zamówic probki nowych odcieni z EDM, moj fair jest jednak odrobinkę za rozowy, a widzialam niektore tak pięknie białe...
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 13:01   #2564
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cześć Śnieżki,
Jestem świeżo po zakupie Dermacolu. Pani przede mną, o normalnej, polskiej urodzie prosiła o ciemny, ciemny, jak najciemniejszy Zaskoczyło mnie to, że nie znalazłam nigdzie tego podkładu poniżej 22 zł. : o Czyli cena jak na allegro, nie uważam, że to dużo, ale nastawiłam się, że będzie tańszy. Może to ze względu na nową formułę .... Starego ponoć już nie produkują.
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 15:29   #2565
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

We czwartek dostalam mój pierwszy w życiu tonik z kwasem I pierwsze wrażnia takie: zaraz po nałożeniu szczypało strasznie, ale przestało po 20 min; następnego dnia mialam troche zaczerwienione policzki, a dzis w tym miejscy lekko przesuszoną twarz. Taka reakcja skóry pojawia się po każdym użyciu, czy tylko po pierwszym? Poza tym miałam taką jakby przyjemniejszą w dotyku buźkę Po jakim czasie mogę sie spodziewać jakiś efektów wybielających? Będę używać kwasu raz na 2 tygodnie, póżniej może raz na tydzień. Już nie mogę się doczekac aż zlikwiduje mojego jednego piega

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2010-02-13 o 15:31
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 15:35   #2566
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
No tak, tylko jak juz wspomnialam jestem latem i rudy niekoniecznie jest dla mnie
też jestem latem, a dobrze mi było w rudym chętnie bym do niego wróciła gdyby nie to, że szybko się "spiera" w porównaniu do czarnego...
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:12   #2567
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
We czwartek dostalam mój pierwszy w życiu tonik z kwasem I pierwsze wrażnia takie: zaraz po nałożeniu szczypało strasznie, ale przestało po 20 min; następnego dnia mialam troche zaczerwienione policzki, a dzis w tym miejscy lekko przesuszoną twarz. Taka reakcja skóry pojawia się po każdym użyciu, czy tylko po pierwszym? Poza tym miałam taką jakby przyjemniejszą w dotyku buźkę Po jakim czasie mogę sie spodziewać jakiś efektów wybielających? Będę używać kwasu raz na 2 tygodnie, póżniej może raz na tydzień. Już nie mogę się doczekac aż zlikwiduje mojego jednego piega
skóra odnawia się co ok 28 dni, więc najlepsze rezultaty powinny być widoczne po miesiącu
to przesuszenie to zapewne złuszczająca się skóra ; zazwyczaj po każdym stosowaniu kwasu da się zauważyć taki efekt.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 21:25   #2568
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
też jestem latem, a dobrze mi było w rudym chętnie bym do niego wróciła gdyby nie to, że szybko się "spiera" w porównaniu do czarnego...
O, czyli jakas szansa jest Kurcze, wszyscy wokół mówią, zebym zostawila jak jest. Moze jak zejdzie mi ten kolor położę jakiś jasny złocisty brąz, a latem zobaczymy. Pamiętam, ze kiedyś miałam kasztanowe włosy i nie bardzo mi pasowały- były za ciepłe, cera, a nawet brwi nieciekawie wyglądały przy tym odcieniu.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 21:42   #2569
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
skóra odnawia się co ok 28 dni, więc najlepsze rezultaty powinny być widoczne po miesiącu
to przesuszenie to zapewne złuszczająca się skóra ; zazwyczaj po każdym stosowaniu kwasu da się zauważyć taki efekt.
już po miesiącu? nawet stosując raz na 2 tyg, czyli po dwóch zastosowaniach?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 22:38   #2570
luskaaa
Raczkowanie
 
Avatar luskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 493
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hej, wlasnie odkrylam ten watek no i pomyslalam ze to cos dla mnie trudno nadrobic cztery czesci watku ale moze sobie troche poczytam w wolnym czasie
a co do rozu to mam do was pytanie, bo bardzo podoba mi sie jasna cera i podkreslone rozem rysy, ale... wydaje mi sie ze roz mi troche nie pasuje, bo mam brazowe piegi na polikach i tak jakos mi nie pasuje roz do piegow.. a tym bardziej nie wiem jaki moglabym wybrac kolor. jak to jest z Wami? bo na pewno czesc z Was jest posiadaczka piegow tj. ja.
__________________

luskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 23:05   #2571
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

kurcze gdzie mogę kupić true match'a usa w1.. nigdzie nie ma. ehh
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 23:43   #2572
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kamab Pokaż wiadomość
To ja sie wypowiem na temat kremu ,o którym wspominałyście- pharmaceris albucin maxima W sumie jestem z niego bardzo zadowolona. Ogólnego wybielenia skóry nie zauważam ,ale kupiłam go głównie po to, żeby pozbyć sie okropnych ,czerowonych przebarwień. Póki co sprawdza się bardzo dobrze
Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
I mówisz, że nie wybiela? uuuuuu a ja chciałam go kupić..
Cytat:
Napisane przez Kamab Pokaż wiadomość
Może mi po prostu ciężko zauważyć wybielenie, na i tak już dość jasnej skórze najlepiej samej się przekonać, może Ty zobaczysz jakieś super efekty
Ja z tego kremu jestem bardzo zadowolona. Mam obie wersję i na dzień i na noc. Smaruję nimi całą buźkę i powiem szczerze-z moimi przebarwieniami potrądzikowymi radzi sobie świetnie. Najwięcej przebarwień miałam na czole no poprostu plama na plamie,a teraz wszysko jest wyraźnie jaśniejsze,buzia ma jednolity kolor. Widać jeszcze gdzie niegdzie że coś tam było,ale myślę,że jak tak dalej pójdzie to pozbędę sie tego paskudztwa z udziałem tych kremów nie tylko z czoła ale z całej buźki
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 08:00   #2573
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
kurcze gdzie mogę kupić true match'a usa w1.. nigdzie nie ma. ehh
Musisz szukać na all, ostatnio było kilka ofert (sprawdziłam - teraz faktycznie nie ma). Może wyślij wiadomość do sprzedawców amerykańskiej wersji z pytaniem, czy w ogóle mają W1?
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 17:43   #2574
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

pisałam, pisałam..mam nadzieję, że w końcu ktoś będzie miał :| ah a słyszałyście coś może o podkładzie MAC'a - Studio Fix Fluid SPF 15 ? Najjaśniejszy to NC15, baaardzo jaśniutki Opinie są bardzo podzielone. i ta cena .. O_o
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:08   #2575
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
pisałam, pisałam..mam nadzieję, że w końcu ktoś będzie miał :| ah a słyszałyście coś może o podkładzie MAC'a - Studio Fix Fluid SPF 15 ? Najjaśniejszy to NC15, baaardzo jaśniutki Opinie są bardzo podzielone. i ta cena .. O_o
dokladnie opinie sa bardzo podzielone, a slyszalam wiele jedni go lubia inni nie, jendych zapycha innych nie, nie ma pompki, jednak mzna ja dokupic w macu, zapach nei inwazyjny, lejaca konsystencja, kolorek nc15/nw15 jasny. za jakis miesiac bede miala studio sculpt spf15 w kolorku nc15- podziele sie wrazeniami na pewno zdjecia beda rowniez jezeli zechcecie. nestety mac w polsce jest tylko w 2 czy 3 miejscach.. jak probowalam go w cornerze maca krycie mial srednie do mocnego, lekkie pudrowe wykonczenie.

ps-w najblizszy weekend po powrocie do domku powedruje do spharmu po ktorys z podkladow bourjois- nie wiem na ktory sie zdecydowac. czy nowy hm czy 10h snu.. porownam tez czy duzo sie roznia odcieniem (hm od 10h) no i czy nie beda za ciemne..
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!

Edytowane przez OwocowaLandrynaax3
Czas edycji: 2010-02-14 o 18:13
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 20:15   #2576
Zielonka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nie czytałam poprzednich postów i części, nie mam za bardzo czasu, ale prosiłabym o radę. Bo chciałabym jakoś podkreślić moją strasznie bladą cerę, ale nie wiem czym. Czy są jakieś kremy, pudry? Bo kompletnie nie mam pojęcia...
Zielonka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 21:55   #2577
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
pisałam, pisałam..mam nadzieję, że w końcu ktoś będzie miał :| ah a słyszałyście coś może o podkładzie MAC'a - Studio Fix Fluid SPF 15 ? Najjaśniejszy to NC15, baaardzo jaśniutki Opinie są bardzo podzielone. i ta cena .. O_o
Co do nc15 miałam go na łapie w porównaniu z revlon colorstay Ivory i jest w takim samym odcieniu lecz żółty a nie różowy. Dodam, że było to światło dzienne lekko zachmurzone.

A któraś z was próbowała najjaśniejszego podkładu HD Coastal scents (19$ chyba)?? Ponoć jest baaaaaardzo jasny.
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html

Edytowane przez OE6
Czas edycji: 2010-02-14 o 22:36 Powód: pomyliłam sie xD
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 21:58   #2578
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, a ja przed chwilką kupilam na all śliczne kolczyki rózyczki, bardzo subtelne, delikatne Są bladorózowe, do jasniutkiej, lekko podkreslonej rozem skóry będą wyglądac cudownie

Mała rzecz, a cieszy
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 22:01   #2579
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Pokażesz?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 22:05   #2580
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

http://www.allegro.pl/item920508836_..._rozyczki.html

proszę
Jestem nimi po prostu oczarowana, juz dawno zadna rzecz nie podobala mi się az tak, a to przeciez zwykle, malutkie kolczyki
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.