Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-12, 20:28   #2371
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Eeeej masz piegi?
oczywiście hehe wszędzie i od zawsze
...to nie piksele
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-09-12 o 20:29 Powód: dopisek
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:34   #2372
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja też mam proste rude druty teraz już ich nawet nie prostuję bo mi się nie chce, ale prawdą jest że proste włosy po prostownicy wyglądają ładniej
To prawda , ale w sumie po co niszczyć i tak proste włosy prostownicą? też keidyś tak robiła ale teraz to w życiu, zapuszczam kudły i nie chcę ich nie potrzebnie niszczyć
Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
No a kręcenie lokówką ich nie niszczy?;p
Ale na podforum są sposoby pielęgnacji powodujące zwiększenie skrętu
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Z głębokich wiśni miałam 2 (obie zostały w moim "starym" domu, bo migruje między aktualnym miejscem zamieszkania a domem rodzinnym): pierwsza to wysokopółkowa Armaniego - zakupiona na allegro - Silk High Color Cream kolor 46. I miałam jeszcze tanią z Celii kolagenową: kolor zdaje się chyba 107, tyle że ta bardziej wpada w kolor wina i jest mniej trwała.
Dzięki wrzucę ta od Armianiego na moją wishlistę (obecnie brak funduszy ) a Celii chyba u mnie nie można dostać
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:38   #2373
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No to przybij piątkę, też mam (niestety w moim wydaniu) piegi :P znaczy się ja swoich piegów nie lubię. na policzkach nałożę bazę podkład puder i brązer i jest super, natomiast gdybym miała to wszystko kłaść na nos to by mi on chyba odpadł. A na nim mam tych piegów najwięcej :[
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:44   #2374
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
No to przybij piątkę, też mam (niestety w moim wydaniu) piegi :P znaczy się ja swoich piegów nie lubię. na policzkach nałożę bazę podkład puder i brązer i jest super, natomiast gdybym miała to wszystko kłaść na nos to by mi on chyba odpadł. A na nim mam tych piegów najwięcej :[
ja jakoś nigdy nie miałam z nimi problemów, kiedyś bawiło mnie odkrywanie ich w coraz to nowych miejscach a teraz właściwie ich nie zauważam... i pewnie dobrze, bo gdyby miały mnie dołować, to już dawno dyndałabym z żyrandola
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:45   #2375
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mnie przeraża pojawianie się coraz to nowych pieprzyków :p ostatnio w kąpieli zauważyłam 5 nowych na piersiach, jezu boję się że będę miała zmiany chorobowe, bo na plecach mam myszkę. taki mój mały lęk
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 21:41   #2376
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Muszynianko, ja mam tak samo. Każde lato = ileś tam nowych znamion. Tego lata dorobiłam się 5 nowych okazów na twarzy i kilku na przedramionach. Dermatolog dostanie szału
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 21:48   #2377
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Mnie przeraża pojawianie się coraz to nowych pieprzyków :p ostatnio w kąpieli zauważyłam 5 nowych na piersiach, jezu boję się że będę miała zmiany chorobowe, bo na plecach mam myszkę. taki mój mały lęk
Odwiedzaj co jakiś czas dermatologa, chroń pieprzyki przed słońcem, to wszystko będzie pod kontrolą

Ruda, piegi po prostu bombastyczne
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 21:50   #2378
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no ja na szczęście tylko piegi mam a pieprzyki od zawsze w znikomej i tej samej ilości, i o dziwo - ale na szczęście - nie mam też skłonności do przebarwień słonecznych (tylko te po pryszczach mam )
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 21:56   #2379
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Też nie mam takich skłonności muszę się zgłosić do dermatologa.
Btw odnośnie bycia bladym jak już tak mówimy.
Moja rodzina za cholerkę nie zrozumie że ja po prostu się nie opalam. Nie będę leżeć plackiem wysmarowana oliwką, bo moja twarz na starość będzie wyglądać jak dziurawa rodzynka, pomijając już poparzenia i plamy piegów na twarzy... Wrr denerwuje mnie to. Bo są wieczne przepychanki, nad jeziorem ja wolę przy lesie na trawce, przy cieniu, a ona nad brzegiem w największym słońcu :P muszę zacząć jeździć sama dobra, już się wyżaliłam
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 21:59   #2380
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witam po wakacjach
Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta, ale przynajmniej nadal ta sama część wątku Sporo wyjeżdżałam i nawet nie było czasu nic napisać, ale wszystko nadrobiłam. Muszę się przyznać, że od razu kupilam dwie szmatki w rossmannie: żółtą i "srebrną" i wolę tą drugą. Fajna sprawa
Trochę się opaliłam, ale szybko schodzi. Byłam w wielkim szoku gdy się okazalo że moge się pomalować rimmelem lasting finish 103! Przynajmniej zużyję jakąs jego część. Jednak myślę że od października wrócę do czegoś jaśniejszego. I pewnie znowu przyciemnie włosy, bo naturalny rudy zdążył mi się znudzić(miałam go całe dwa miesiące)
Tez nie umiem malować ust, przeważnie po prostu tego nie robię, czasami robię tak jak natrix
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 22:10   #2381
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Tez nie umiem malować ust, przeważnie po prostu tego nie robię, czasami robię tak jak natrix
Hyhy, 'moja' metoda rządzi

Witaj po wakacjach
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 22:14   #2382
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Hyhy, 'moja' metoda rządzi

Witaj po wakacjach
Rządzi inaczej wygladam jak klaun! A tak mi się czasem marzy, żeby zrobić sobie czerwone usta, nie ma szans...
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 22:45   #2383
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Z zazdrością patrzę na te Wasze wiśniowe i czerwone pomadki, do mnie takie zupełnie nie pasują.
Co do sposobu malowania ust, to również używam metody natrix. Mój TŻt uwielbia, kiedy mam pomalowane usta.
Podzielę się jeszcze tym, że odkryłam idealny "płyn do demikajażu oczu", chociaż w tym wypadku ta nazwa jest mocno naciągana. Kupiłam płyn do kąpieli dla kobiet w ciąży babydream, i właśnie on okazał się idealny do demakijażu oczu. Jest delikatny, świetnie radzi sobie z moim ulubionym colossalem.
marta179, bardzo dobrze Cię pamiętam, witam po udanych wakacjach.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 23:19   #2384
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Z zazdrością patrzę na te Wasze wiśniowe i czerwone pomadki, do mnie takie zupełnie nie pasują.
Co do sposobu malowania ust, to również używam metody natrix. Mój TŻt uwielbia, kiedy mam pomalowane usta.
Mój tak samo, strasznie lubi mnie w intensywnej szmince i w smokey-eyes
Ja się w szmince też lubię A nawet mocny kolor, właśnie wklepany w usta wygląda tak subtelnie
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 23:21   #2385
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

_Czarodzielnica_, ja z kolei oczy zmywam płynem do higieny intymnej mega łagodny, nie podrażnia i chyba po prostu ph ma odpowiedniejsze, bo bardziej kwaśne... to tak apropo niekonwencjonalnych metod demakijażu

marta179, witaj witaj ja Cię pamiętam całkiem nieźle, jakkolwiek rzeczywiście, całe wieki Cię nie było...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 23:28   #2386
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja się w szmince też lubię A nawet mocny kolor, właśnie wklepany w usta wygląda tak subtelnie
Kurczę... muszę się zaopatrzyć w jakąś malinową, matową pomadkę i wklepać ją w usta Chociaż ja to się mocnych kolorów raczej boję... zwłaszcza, że moje usta ostatnio naturalnie są takie 'malinowowawe'

A jak Wy wklepujecie tę szminkę? Że niby najpierw malujecie palec i dopiero na usta? Wybaczcie mi moją tępotę, ale jakoś tak dzisiaj gorszy dzień na pojmowanie mam

No i witajcie piękne po wakacjach

EDIT: Zapomniałabym! Ja też chcę się przyłączyć do tych zbiorowych podziękowań osobie, która nam odświeżyła pomysł ze szmatką Dzisiaj nawet TŻ się zapytał 'gdzie mam Jana' bo nie wiedząc czemu, wbił sobie do tej swojej główki, że kupiłam ostatnio mikrofibrę z Jana Niezbędnego... a nie Tesco Tak czy siak oboje się zacnie szmacimy (o matko, jak to brzmi...) i ja widzę taaaaaaaaaką poprawę na swojej paszczy yeah!

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-09-12 o 23:34
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 23:46   #2387
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Kurczę... muszę się zaopatrzyć w jakąś malinową, matową pomadkę i wklepać ją w usta Chociaż ja to się mocnych kolorów raczej boję... zwłaszcza, że moje usta ostatnio naturalnie są takie 'malinowowawe'

A jak Wy wklepujecie tę szminkę? Że niby najpierw malujecie palec i dopiero na usta? Wybaczcie mi moją tępotę, ale jakoś tak dzisiaj gorszy dzień na pojmowanie mam
Ja właśnie czynię tak, jak napisałaś: 'miziam' tak palcem po szmince nabierając trochę koloru i opuszkiem wklepuję w wary
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 00:28   #2388
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja właśnie czynię tak, jak napisałaś: 'miziam' tak palcem po szmince nabierając trochę koloru i opuszkiem wklepuję w wary
Roar
...ok to jutro idę kupić coś taniego na próbę i najwyżej wkleję zdjęcie, z pytaniem czy mnie to w ogóle pasuje (tzn kolor czy pasuje... ) ok dziewczyny?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 08:15   #2389
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja sie mocno zaprzyjaznilam z Dermacolem nakladanym pedzlem do podkladu. Jak sie go ladnie nalozy, to nie zostawia zadnych niepozadanych sladow.
tak, tylko że dermacol jest strasznie ciężki i może wysuszać skórę a ja sie tego boję (dlatego też ten superjasny korektor z inglota odpada )
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 09:06   #2390
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a próbowałyście dermacolu w musie?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 09:41   #2391
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
marta179, bardzo dobrze Cię pamiętam, witam po udanych wakacjach.
Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
marta179, witaj witaj ja Cię pamiętam całkiem nieźle, jakkolwiek rzeczywiście, całe wieki Cię nie było...
Tylko wakacje ale teraz już zostanę na długo, miło tu wrócić

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dzisiaj nawet TŻ się zapytał 'gdzie mam Jana' bo nie wiedząc czemu, wbił sobie do tej swojej główki, że kupiłam ostatnio mikrofibrę z Jana Niezbędnego... a nie Tesco Tak czy siak oboje się zacnie szmacimy (o matko, jak to brzmi...) i ja widzę taaaaaaaaaką poprawę na swojej paszczy yeah!
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 10:14   #2392
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość

Ja miałam Ivory w wersji z pompką i był ok, tylko ciut za różowy i za ciemny, a podstawowa wersja Colorstaya mnie zapycha Teraz używam Lasting Performance 100, kolor bardzo mi odpowiada, na mnie nie ciemnieje, ale chciałabym spróbować czegoś nowego. Testy w drogeriach zawsze doprowadzają mnie do rozpaczy, wszystko ciemne, żółte, brudne
Ale ten Manhattan sprawdzę.
chodzi o podkład? gdzie kupiłaś i za ile ? ( często bywam w Katowicach )

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość


ja też mi doskwiera zwłaszcza brak korektora, który nie odcinałby mi się na skórze
mi też

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

1. braz moj naturalny z grzywka
2. reszta to blond pasemka
pierwsze zdjęcie
a te kreski... chciałabym się nauczyć malować takie...ale moje próby...


Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja też nie umiem pomalować równo ust, dlatego nabieram trochę pomadki na palec i delikatnie wklepuję w wargi. Wygląda to, moim zdaniem, bardzo fajnie - taki lekko rozmyty efekt. Może i Tobie ta metoda pomoże?
No i ja siebie w nude też jakoś nie widzę... Tylko matowy, brudnawy róż, czerwień i fuksja (głównie) wchodzą w grę w moim wypadku
jakie pomadki w kolorze fuksji polecasz?

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

Ale na podforum są sposoby pielęgnacji powodujące zwiększenie skrętu
jestem pod wrażeniem, gdy oglądam zdjęcia przed i po
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:02   #2393
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja też nie umiem pomalować równo ust, dlatego nabieram trochę pomadki na palec i delikatnie wklepuję w wargi. Wygląda to, moim zdaniem, bardzo fajnie - taki lekko rozmyty efekt. Może i Tobie ta metoda pomoże?
No i ja siebie w nude też jakoś nie widzę... Tylko matowy, brudnawy róż, czerwień i fuksja (głównie) wchodzą w grę w moim wypadku
Wypróbuję Mnie zawsze zazdrość zżera gdy patrzę na Twoje blogowe zdjęcia w pięknie pomalowanych ustach.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
No a kręcenie lokówką ich nie niszczy?;p
Niszczy, ale kto mówił, że idąć w strone skrętu masz je traktować lokówką? Są naprawdę świetne metody, dobre kosmetyki (wbrew pozorom bardzo tanie i nie przeznaczone do włosów kręconych). Kilka trików i będziesz się mogła pochwalić pięknymi falami. Sprężynek na pewno w taki sposób nie osiągniesz, ale zadbane fale są wg mnie dużo lepsze. I mówi Ci to osoba, która 3 lata szarpała włosy prostownicą i w końcu postanowiła polubić swoje skręty (co nie znaczy, że nie mam chwili słabości).

marta179 witaj po wakacjach

Lemirko a jest coś takiego jak Dermacol w musie?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-13 o 11:04
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:15   #2394
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziś rano się zbyt mocno zeszmaciłam, twarz mnie piecze i mam czerwone plamy .
Głupia ja
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:52   #2395
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

http://allegro.pl/dermacol-make-up-c...200065528.html

jest 5 podobno prawie biała koleżanka ma i poleca
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 13:21   #2396
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wy tu o Dermacolu, a ja mysle jakie minerały zakupić (po pędzle już kupiłam hyhy :P).
Ostatnio dostałam kilka róbek cieni mineralnych i trochę sie rozczarowałam - spodziewałam się ah i oh ,super-hiper a wyszły przecietnie. No ciekawe jak mi pójdzie z podkąłdem.

Dziewczyny, jakie macie odcienie minerałów ? Myślałam nad Pixie bo łatwo dostępna
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 14:13   #2397
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

czeeeeeeść Dziewczyny wreszcie w domu. spędziłam tydzień na warsztatach w Niemczech ale bardzo za Wami tęskniłam

muszę przyznać, że morskie klimaty sprzyjają mojej cerze, bo pomimo ciągłego niedosypiania, jedzenia tego-co-wpadło-w-ręce, codziennych imprez do rana, a nawet scenicznego makijażu wygląda nieźle i jak blado!

jak wróciłam czekała już na mnie paczka z podkładem Bourjois do testowania. jutro sprawdzę jak sobie radzi (kolor 53, wygląda nawet-nawet, biała glinka powinna dać radę). zdam relację jak tylko poużywam

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2010-09-13 o 14:15
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 14:14   #2398
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
chodzi o podkład? gdzie kupiłaś i za ile ? ( często bywam w Katowicach )
Allegro Sklepy niestety są nieczułe na nasze potrzeby

Dedicated to Ishikawa : Parę fotek moich szminek, zdjęcia są z telefonu, stąd średnia ostrość, ale mniej więcej widać co było fotografowane
Jako bonus dodaję jedyną cielistą szminkę, jaką kiedykolwiek kupiłam, skusił mnie oczywiście Wizaż, ale toto bardziej nadaje się na korektor niż upiększacz ust
Plus zdjęcie róży, polecam dla jasnych cer, poza tym mały swatch podkładów: po kolei Lasting Performance 100 Fair, Mary Kay Full Coverage 104, Revlon Colorstay Stay Natural 01 Ivory.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 14:18   #2399
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Wy tu o Dermacolu, a ja mysle jakie minerały zakupić (po pędzle już kupiłam hyhy :P).
Ostatnio dostałam kilka róbek cieni mineralnych i trochę sie rozczarowałam - spodziewałam się ah i oh ,super-hiper a wyszły przecietnie. No ciekawe jak mi pójdzie z podkąłdem.

Dziewczyny, jakie macie odcienie minerałów ? Myślałam nad Pixie bo łatwo dostępna
Też nie przepadam ża cienami mineralnymi ale podkłady są fajne tylko trzeba znaleźć "swoją" firmę/formułę, np. u mnie EDM leżało super (ale nie wysyłają już do polski )a MEOW koszmarnie (wyglądałam jakbym się mąką obsypała xD), teraz czekam na próbki Blusche
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 14:57   #2400
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mimbi, ruda3s, świetne 'czubki' i niech mi znowu ktoś powie, ze kobiety ładnie wyglądają jedynie w długich włosach
Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Mnie przeraża pojawianie się coraz to nowych pieprzyków :p ostatnio w kąpieli zauważyłam 5 nowych na piersiach, jezu boję się że będę miała zmiany chorobowe, bo na plecach mam myszkę. taki mój mały lęk
też co jakiś czas zauważam kolejne pieprzyki... za niedługo będę miała na skórze całe galaktyki ale odkąd moja mama wyczytała gdzieś, ze skóra osób z dużą ilością pieprzyków wolniej się starzeje, jakoś mi to nie przeszkadza
na twarzy mam tylko kilka na jednym policzku i jeśli już decyduje sie na nałożenie kryjącego podkładu na całą twarz, to i tak z pieprzyków go ścieram patyczkiem kosmetycznym żeby je odsłonić
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a próbowałyście dermacolu w musie?
to istnieje cos takiego? pewnie prędzej czy później wypróbuję, mam jakiś sentyment do Dermacolu, a jeszcze jak będzie jakiś jaśniutki kolorek byłoby git majonez (na razie widzę jedynie jedną aukcję na all, ale wiadomo, ze na zdjęciu kolor może nie być dokładnie odwzorowany)
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Też nie przepadam ża cienami mineralnymi ale podkłady są fajne tylko trzeba znaleźć "swoją" firmę/formułę, np. u mnie EDM leżało super (ale nie wysyłają już do polski )a MEOW koszmarnie (wyglądałam jakbym się mąką obsypała xD), teraz czekam na próbki Blusche
dokładnie, trzeba znaleźć dobre dla siebie, i jeszcze opatentować, z czym najlepiej leżą, co jako primer, co jako fixer itp u mnie tez dużo dłużej się trzymają (i lepiej wyglądają) jak spryskam wytapetowaną już buźkę tonikiem albo hydrolatem. i, nie wiedzieć czemu, EDM sie u mnie nie sprawdziły, a dawałam im wiele szans... takie ciasto mi się zaraz robiło plus: znikały w błyskawicznym tempie, zostawały tylko w nibyzmarszczkach i porach. ale nie jest mi żal, bo Pixie w sumie są łatwiej dostępne, nieco tańsze, i jest mój doskonały kolor Ailive 0
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.