Jaki to kolor? - wątek zbiorczy - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: podoba Ci sie kolor jasny na wlsach przy ciemej karnacji
nie 6 50,00%
tak 3 25,00%
beznadzieja 2 16,67%
blee 3 25,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 15:49   #1831
angelina_
Przyczajenie
 
Avatar angelina_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Sweet sunday piękne te brązy...
Czy ja wiem one się trochę różnią od siebie, obstawiam na brąz złocisty 4.3 z loreala a może czekolada 4.35 ? Hmm a może miedziany bursztyn? z tych drogeryjnych ciężko o wymarzony kolorek
__________________
[reebok_b]817936[/reebok_b] SPORT


Przed snem liczę barany w po przebudzeniu muszę się liczyć z baranami
angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:11   #1832
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Wiem właśnie,że z drogeryjnymi farbami będzie ciężko,poza tym dużo zależy od wyjściowego koloru,na dwóch pierwszych zdjęciach na bank są pasemka i te kolory są złociste,ale najbardziej podoba mi się chyba ostatni, a ten jest już raczej neutralny,albo lekko popielaty,tak mi się wydaje przynajmniej,jestem na etapie poszukiwań idealnego brązu i mam spory mętlik w głowie
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 06:11   #1833
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Chciałam Prosić o podanie Jaki To Może Być Kolor ; ) Bardzo chciałabym sobie taki zrobić ale obecnie mam rozjasniane i kompletnie nie wiem jakiej farby uzyc ; )) Pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 62830.jpg (35,8 KB, 99 załadowań)
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:13   #1834
adellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: jak uzyskać taki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Pokaż wiadomość
To i ja poproszę.
to moje stare zdjęcie sprzed 10 lat (moje 15te urodziny ) - chcialabym możliwie najbardziej zbliżonym kolorkiem farby powrócić do mojego koloru. Możecie mi pomóc Dziewczęta? chodzi mi dokladnie o propozycję konkretnego koloru - jesli możecie, to z farbek profesjonalnych jak Majirel, prosalon, lub jakiekolwiek jakie możecie mi polecić. Samej ciężko określić mi swój kolor, odcień, a więc i wpaść na daną farbę. Proszę jakość kiepska, ale wierzę w Was.
O MATKO I CÓRKO JAKAŚ TY PIĘKNA!
Wciąż taka ładna jesteś?

Ja bym myślała nad jakimś średnim brązem, wygląda to trochę na chłodny, zimny kasztan, nie są to złotawe odcienie na moje oko.
Chociaż jakość nie jest wspaniała i naprawdę mogę się mylić, trudno określić co to może być za kolor, ale może rozejrzyj się na ALLEGRO
5, może 5.2 chociaż odcienie naturalne to te gdzie jest sama cyferka, bez niczego po kropce, 5.0 może być zbyt ciemny.
http://allegro.pl/koloryzacja-loreal...458068618.html - tutaj paleta o której kolorkach mówię
No nie mam pojęcia szczerze mówiąc...
adellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 04:31   #1835
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

dziewczynki jaka farbe uzyc (małe foto) na moje aktualne włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05607.jpg (136,6 KB, 65 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 11:20   #1836
lara61
Przyczajenie
 
Avatar lara61
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Malibu
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

pomozcie mi jaki to odcien blondu i jak z niego uzyskac chlodniejszy odcien mniej wiecej tak jak na zdjeciu alby?

http://img263.imageshack.us/i/dsc00578f.jpg/

http://img27.imageshack.us/i/f76d6m9...00000a0fd.jpg/
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają.. dopiero zakupy..
lara61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 22:46   #1837
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Cytat:
Napisane przez lara61 Pokaż wiadomość
pomozcie mi jaki to odcien blondu i jak z niego uzyskac chlodniejszy odcien mniej wiecej tak jak na zdjeciu alby?

http://img263.imageshack.us/i/dsc00578f.jpg/

http://img27.imageshack.us/i/f76d6m9...00000a0fd.jpg/

Alba to perłowy blond Castinga położony na jakiś bardzo jasny blond. Mam fotkę w kompie i sobie porównałam. Mogę wysłać.Natomiast jeśli chodzi o pierwszą fotkę to nie wiem. Pierwszy raz coś takiego widzę. Może to kwestia oświetlenia. Jakiś zbyt żółty.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-26 o 22:50
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 09:56   #1838
eqqus
Przyczajenie
 
Avatar eqqus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Dziewczyny mam problem... Chciałabym sobie zrobić taki kolor na włosach: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2011-02/d28727e6.jpg a nie mogę znaleźć farby... Doradzicie?

Edytowane przez eqqus
Czas edycji: 2011-02-27 o 10:11
eqqus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 14:57   #1839
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: jak uzyskać taki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez adellee Pokaż wiadomość
O MATKO I CÓRKO JAKAŚ TY PIĘKNA!
Wciąż taka ładna jesteś?

Ja bym myślała nad jakimś średnim brązem, wygląda to trochę na chłodny, zimny kasztan, nie są to złotawe odcienie na moje oko.
Chociaż jakość nie jest wspaniała i naprawdę mogę się mylić, trudno określić co to może być za kolor, ale może rozejrzyj się na ALLEGRO
5, może 5.2 chociaż odcienie naturalne to te gdzie jest sama cyferka, bez niczego po kropce, 5.0 może być zbyt ciemny.
http://allegro.pl/koloryzacja-loreal...458068618.html - tutaj paleta o której kolorkach mówię
No nie mam pojęcia szczerze mówiąc...
Hmmm muszę powiedzieć, że połechtałaś mnie nieco może troszkę to próżne, ale miło usłyszeć taki komplement - nawet jeśli to była przeszłość. 10 lat to szmat czasu, wydaje mi się, że nieco więcej mam ciała (do nadrobienia ) i mam krótsze, ciemne włosy, a właśnie b.chciałabym wrócić do naturalnego. Chociażby dlatego, aby dać im spokojnie odrosnąć. Wydaje mi się, że kiepska jakość zdjęcia nie mówi za wiele, bo do tej pory mówiono mi (opieram się na mamie, ja jestem dyletantem kolorystycznym), że miałam ciepły kolorek, między jasny brąz a ciemny blond (latem ponoć jaśniejszy), z tym że jak patrzę na paletkę, to jasny brąz - poziom 5, to jest tak naprawdę ciemniejszy kolor niż sądziłam... Dziękuję za linka

CD: oto ja sprzed roku - szaleństw kolorystycznych cd. ten kolorek jest co prawda prześwietlony przez aparat z lampą (stąd rudość), ale czy wg Was idzie uzyskać coś takiego stosując dajmy na to koleston Wella 88/0? czy może jasniejszy (bo u mnie standardowo wychodzą ciemniej o odcień)??

ostatnie zdjęcie - tak wyglądał mój naturalny kolor w sztucznym świetle lampy (2005r.)- prześwietlony, ale mniej więcej podobnie wyglądał latem, rozświetlony od biegania na słońcu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 190486_10150420796170574_700430573_17636562_4895844_n.jpg (44,5 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koleston_2.jpg (32,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 2005.jpg (18,2 KB, 161 załadowań)

Edytowane przez Martencja24
Czas edycji: 2011-02-28 o 23:12
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 23:40   #1840
lara61
Przyczajenie
 
Avatar lara61
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Malibu
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Alba to perłowy blond Castinga położony na jakiś bardzo jasny blond. Mam fotkę w kompie i sobie porównałam. Mogę wysłać.Natomiast jeśli chodzi o pierwszą fotkę to nie wiem. Pierwszy raz coś takiego widzę. Może to kwestia oświetlenia. Jakiś zbyt żółty.
Niestety próbowałam w rożnych miejscach i nie mogę zrobic fotki żeby nie zmieniała prawdziwego koloru wlosow:/ który jest jasnym szampanskim blondem. Teraz ciekawe czy wyszedlby na nim perlowy blond z castinga tego nie wie nikt. Prosze o ta fotke
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają.. dopiero zakupy..
lara61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 07:40   #1841
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: jak uzyskać taki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Pokaż wiadomość
Hmmm muszę powiedzieć, że połechtałaś mnie nieco może troszkę to próżne, ale miło usłyszeć taki komplement - nawet jeśli to była przeszłość. 10 lat to szmat czasu, wydaje mi się, że nieco więcej mam ciała (do nadrobienia ) i mam krótsze, ciemne włosy, a właśnie b.chciałabym wrócić do naturalnego. Chociażby dlatego, aby dać im spokojnie odrosnąć. Wydaje mi się, że kiepska jakość zdjęcia nie mówi za wiele, bo do tej pory mówiono mi (opieram się na mamie, ja jestem dyletantem kolorystycznym), że miałam ciepły kolorek, między jasny brąz a ciemny blond (latem ponoć jaśniejszy), z tym że jak patrzę na paletkę, to jasny brąz - poziom 5, to jest tak naprawdę ciemniejszy kolor niż sądziłam... Dziękuję za linka

CD: oto ja sprzed roku - szaleństw kolorystycznych cd. ten kolorek jest co prawda prześwietlony przez aparat z lampą (stąd rudość), ale czy wg Was idzie uzyskać coś takiego stosując dajmy na to koleston Wella 88/0? czy może jasniejszy (bo u mnie standardowo wychodzą ciemniej o odcień)??

ostatnie zdjęcie - tak wyglądał mój naturalny kolor w sztucznym świetle lampy (2005r.)- prześwietlony, ale mniej więcej podobnie wyglądał latem, rozświetlony od biegania na słońcu.

KOBIETO!!!Nie dodawaj już swoich zdjęć bo przecież w kompleksy powpadamy ładnemu we wszystkim ładnie i w tym kolorku tyż

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Pokaż wiadomość
Hmmm muszę powiedzieć, że połechtałaś mnie nieco może troszkę to próżne, ale miło usłyszeć taki komplement - nawet jeśli to była przeszłość. 10 lat to szmat czasu, wydaje mi się, że nieco więcej mam ciała (do nadrobienia ) i mam krótsze, ciemne włosy, a właśnie b.chciałabym wrócić do naturalnego. Chociażby dlatego, aby dać im spokojnie odrosnąć. Wydaje mi się, że kiepska jakość zdjęcia nie mówi za wiele, bo do tej pory mówiono mi (opieram się na mamie, ja jestem dyletantem kolorystycznym), że miałam ciepły kolorek, między jasny brąz a ciemny blond (latem ponoć jaśniejszy), z tym że jak patrzę na paletkę, to jasny brąz - poziom 5, to jest tak naprawdę ciemniejszy kolor niż sądziłam... Dziękuję za linka

CD: oto ja sprzed roku - szaleństw kolorystycznych cd. ten kolorek jest co prawda prześwietlony przez aparat z lampą (stąd rudość), ale czy wg Was idzie uzyskać coś takiego stosując dajmy na to koleston Wella 88/0? czy może jasniejszy (bo u mnie standardowo wychodzą ciemniej o odcień)??

ostatnie zdjęcie - tak wyglądał mój naturalny kolor w sztucznym świetle lampy (2005r.)- prześwietlony, ale mniej więcej podobnie wyglądał latem, rozświetlony od biegania na słońcu.
Kurcze mnie się wydaje,że to będzie jakiś miedziany blond jakoś ten 88/0 mi nie podchodzi i nie jest podobny do tego co miałaś ale moge się mylić wiadomo zdjęcie to nie to samo co na żywo zobaczyć
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 19:11   #1842
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

moja fryzjerka uzyskała taki kolorek foto 2 na naturalno-zielonkawym srednim blondzie 5 foto po 4 myciach kolorek sie wypłukuje mocno
efekcie błędu farbowania włosów blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 975326.jpg (43,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05642 - Kopia.jpg (66,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg braz2.jpg (29,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33220.jpg (91,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05669.jpg (65,7 KB, 55 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-03-06 o 09:51
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 19:40   #1843
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Cytat:
Napisane przez lara61 Pokaż wiadomość
Niestety próbowałam w rożnych miejscach i nie mogę zrobic fotki żeby nie zmieniała prawdziwego koloru wlosow:/ który jest jasnym szampanskim blondem. Teraz ciekawe czy wyszedlby na nim perlowy blond z castinga tego nie wie nikt. Prosze o ta fotke
Wyślij mi maila na PW, bo tam niestety nie da się zamieścić fotki. Wyślę Ci ją na maila i porównasz odcienie.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 22:36   #1844
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: jak uzyskać taki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
KOBIETO!!!Nie dodawaj już swoich zdjęć bo przecież w kompleksy powpadamy ładnemu we wszystkim ładnie i w tym kolorku tyż

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------


Kurcze mnie się wydaje,że to będzie jakiś miedziany blond jakoś ten 88/0 mi nie podchodzi i nie jest podobny do tego co miałaś ale moge się mylić wiadomo zdjęcie to nie to samo co na żywo zobaczyć
To są dwa zdjęcia z całkiem pokaźnej kupki zdjęć na moim komputerze... wybierane bardzo wybiórczo uwierz mi, na żywo i 99% zdjęć niestety jest o wiele, wiele, wiele, wiele gorzej. Kiedyś miły Pan Kanar w autobusie chciał iść na noże oglądając moją legitkę, twierdząc, że przecież to nie ja. Fotograf powiedział (podczas zdjęcia dowodowego), że nie wychodzę dobrze. Więc selekcja była ogromna. ;D

Cd kolorku, mam z nim niemały kłopot. Do tej pory miałam Majirela, ale nieco się zawiodłam na nim, a widziałam sporo db opinii o Kolestonie. I łudzę się, ze coś tam znajdę....
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 09:13   #1845
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Cześć dziewczyny
Chciałabym uzyskac taki kolor włosów jak na załączonym zdjęciu (w przybliżeniu oczywiscie). Z doświadczenia wiem, że taki sam nigdy nie wyjdzie Mam włosy farbowane na brąz, ale już dawno nie powtarzałam farbowania, gdyż chciałam wrócić do jasniejszego odcienia (farba mocno wyblakła i widac jasne "prześwity"). Dodtakowo od głowy mam już z 15 cm jaśniejszych włosów (naturalnych) - sa troszkę jaśniejsze od tych na załączonym zdjęciu). Chciałam spróbowac troche ujednolicic kolor, żeby odrosty nie rzucały się tak w oczy.
Jeżeli któras z Was spotkała gdzieś farbe o podobnym odcieniu, albo chociaz ma pojęcie na jaki kolorek mogłabym się pokusić , będę szalenie wdzieczna za podpowiedz

Pozdrawiam Was gorąco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 34779.jpg (43,8 KB, 36 załadowań)
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:18   #1846
marrrina
Raczkowanie
 
Avatar marrrina
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
nowy kolor marty ż.t.

Witam Specjalistki moje Drogie jak myslicie, ktora farba drogeryjna może dać zbliżony efekt do koloru Marty Żmudy Trzebiatowskiej http://nocoty.pl/galeria.html?gid=13...ka&kat=1013703 ??? bardzo proszę o rade...
marrrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:55   #1847
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Witam na tym forum po raz pierwszy

Czy któraś z Was wie, jakie kolorki ma na głowie Maja Sablewska na załączonym foto? Wg mnie to two tone, ale jakie to odcienie? Niedługo wybieram się do fryzjera i nie wiem, jak wytłumaczyć fryzjerce, jaki efekt chciałabym osiągnąć Pomożecie?

Edit: jeszcze jedno foto, bardziej z bliska.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg af503975effa64ef81186edf25f82e29,21,1.jpg (43,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o25756bc7151bc867e5e9834b2e1a5c1d.jpg (34,0 KB, 64 załadowań)
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***


Edytowane przez Yorki
Czas edycji: 2011-03-07 o 09:20
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 11:45   #1848
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 12:33   #1849
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Witam na tym forum po raz pierwszy

Czy któraś z Was wie, jakie kolorki ma na głowie Maja Sablewska na załączonym foto? Wg mnie to two tone, ale jakie to odcienie? Niedługo wybieram się do fryzjera i nie wiem, jak wytłumaczyć fryzjerce, jaki efekt chciałabym osiągnąć Pomożecie?

Edit: jeszcze jedno foto, bardziej z bliska.
Mój Boże, ona tak potargana wystąpiła przed kamerą? Trend czy nie, mogłaby się uczesać....
Mi to wygląda na ciemny blond lekko rozświetlony, raczej ciepły. Zamiast wyjaśniać fryzjerce weź zdjęcie i jej pokaż. Powinna wiedzieć.
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 12:53   #1850
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Pokaż wiadomość
Mój Boże, ona tak potargana wystąpiła przed kamerą? Trend czy nie, mogłaby się uczesać....
Mi to wygląda na ciemny blond lekko rozświetlony, raczej ciepły. Zamiast wyjaśniać fryzjerce weź zdjęcie i jej pokaż. Powinna wiedzieć.
No wiesz, fryzura na nieład artystyczny Dzięki
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 12:57   #1851
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: jak uzyskać taki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Pokaż wiadomość
Hmmm muszę powiedzieć, że połechtałaś mnie nieco może troszkę to próżne, ale miło usłyszeć taki komplement - nawet jeśli to była przeszłość. 10 lat to szmat czasu, wydaje mi się, że nieco więcej mam ciała (do nadrobienia ) i mam krótsze, ciemne włosy, a właśnie b.chciałabym wrócić do naturalnego. Chociażby dlatego, aby dać im spokojnie odrosnąć. Wydaje mi się, że kiepska jakość zdjęcia nie mówi za wiele, bo do tej pory mówiono mi (opieram się na mamie, ja jestem dyletantem kolorystycznym), że miałam ciepły kolorek, między jasny brąz a ciemny blond (latem ponoć jaśniejszy), z tym że jak patrzę na paletkę, to jasny brąz - poziom 5, to jest tak naprawdę ciemniejszy kolor niż sądziłam... Dziękuję za linka

CD: oto ja sprzed roku - szaleństw kolorystycznych cd. ten kolorek jest co prawda prześwietlony przez aparat z lampą (stąd rudość), ale czy wg Was idzie uzyskać coś takiego stosując dajmy na to koleston Wella 88/0? czy może jasniejszy (bo u mnie standardowo wychodzą ciemniej o odcień)??

ostatnie zdjęcie - tak wyglądał mój naturalny kolor w sztucznym świetle lampy (2005r.)- prześwietlony, ale mniej więcej podobnie wyglądał latem, rozświetlony od biegania na słońcu.

O Bosze!!!! Jak Ty wyglądasz!!!!
Zjawiskowa jesteś kobieto!!!Ja nie wiem o co chodziło temu kanarowi, ale myślę,że nie mógł przejść obojętnie bez zaczepki.
Masz zabójcze włosy. W takim odcieniu wyglądasz bosko. Ładnie Ci w rudym.
Ja to tylko oglądam i chwalę ale nie sposób pominąć te foty.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:03   #1852
ludeczka
Przyczajenie
 
Avatar ludeczka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Jaki to kolor?;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rosamund-Pike.jpg (30,0 KB, 34 załadowań)
ludeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 22:14   #1853
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: jak uzyskać taki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
O Bosze!!!! Jak Ty wyglądasz!!!!
Zjawiskowa jesteś kobieto!!!Ja nie wiem o co chodziło temu kanarowi, ale myślę,że nie mógł przejść obojętnie bez zaczepki.
Masz zabójcze włosy. W takim odcieniu wyglądasz bosko. Ładnie Ci w rudym.
Ja to tylko oglądam i chwalę ale nie sposób pominąć te foty.

poczułam się bardzo, bardzo miło, było mi to potrzebne. Sama miotam się między majirelem z palety miedzianych albo złotych - http://allegro.pl/loreal-majirel-far...474416154.html
z tym, że nie mam pewności jaki wybrać. Jakieś sugestie? Zawsze mi pomaga, jak ktoś inny spojrzy na kolory, bo mi się już zlewają.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ludeczka Pokaż wiadomość
Jaki to kolor?;p

Ludeczko, to mi się kojarzy z pszenicą w sierpniu a mówiąc normalniej, bardzo jasny złoto-beżowy blond, a przynajmniej tak mi się wydaje. Rozświetlony dodatkowo przez jaśniusie pasemka blondu.
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 07:21   #1854
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: jak uzyskać taki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Pokaż wiadomość
poczułam się bardzo, bardzo miło, było mi to potrzebne. Sama miotam się między majirelem z palety miedzianych albo złotych - http://allegro.pl/loreal-majirel-far...474416154.html
z tym, że nie mam pewności jaki wybrać. Jakieś sugestie? Zawsze mi pomaga, jak ktoś inny spojrzy na kolory, bo mi się już zlewają.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------




Ludeczko, to mi się kojarzy z pszenicą w sierpniu a mówiąc normalniej, bardzo jasny złoto-beżowy blond, a przynajmniej tak mi się wydaje. Rozświetlony dodatkowo przez jaśniusie pasemka blondu.

Moje porady są takie:
1. Hoduj koniecznie włosy na długie
2. Zanim odhodujesz kładź TYLKO rude szamponetki np. Delię rudą. Podobno kryje odrosty, wychodzi piękny kolor i nie niszczy.
3. Zero farb z amoniakiem!!!!!
4. Jeśli już musisz farbę to połóż maks. do 3% utleniacz i rób wyłącznie odrosty.
5. Nie wierz w bajki o obniżonej zawartości amoniaku w farbie!!!!!

Inaczej zanim urosną będą zniszczone malowaniem i nie będzie tego efektu jak na drugiej fotce.
A tak w ogóle ja bym hodowała naturalne i ceniła to co dała Matka Natura, bo nie poskąpiła. Tym bardziej,że one Ci pasują.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 08:54   #1855
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: nowy kolor marty ż.t.

Cytat:
Napisane przez marrrina Pokaż wiadomość
Witam Specjalistki moje Drogie jak myslicie, ktora farba drogeryjna może dać zbliżony efekt do koloru Marty Żmudy Trzebiatowskiej http://nocoty.pl/galeria.html?gid=13...ka&kat=1013703 ??? bardzo proszę o rade...

Mi to wygląda na poziom 7 lub 6 w ciepłym odcieniu, ale ewidentnie baza jest ciemniejsza. Niestety, pewności nie mam. Wydaje mi się, że pytania o Martę Ż-T pojawiały się już na wątkach o odcień koloru, więc przeglądnij sobie, bo dziewczyny dość sporo o niej pisały.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Moje porady są takie:
1. Hoduj koniecznie włosy na długie
2. Zanim odhodujesz kładź TYLKO rude szamponetki np. Delię rudą. Podobno kryje odrosty, wychodzi piękny kolor i nie niszczy.
3. Zero farb z amoniakiem!!!!!
4. Jeśli już musisz farbę to połóż maks. do 3% utleniacz i rób wyłącznie odrosty.
5. Nie wierz w bajki o obniżonej zawartości amoniaku w farbie!!!!!

Inaczej zanim urosną będą zniszczone malowaniem i nie będzie tego efektu jak na drugiej fotce.
A tak w ogóle ja bym hodowała naturalne i ceniła to co dała Matka Natura, bo nie poskąpiła. Tym bardziej,że one Ci pasują.

Dziękuję Ci za opinię i rady. Fakt, długie włosy to moje marzenie (choć nie aż tak, jak kiedyś - uważam, że dorosła (aby nie powiedzieć starzejąca się )kobieta w włosach za pas nie wygląda już tak korzystnie jak nastolatka.... poszukam tejże Delii.
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 10:30   #1856
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: nowy kolor marty ż.t.

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Pokaż wiadomość
Mi to wygląda na poziom 7 lub 6 w ciepłym odcieniu, ale ewidentnie baza jest ciemniejsza. Niestety, pewności nie mam. Wydaje mi się, że pytania o Martę Ż-T pojawiały się już na wątkach o odcień koloru, więc przeglądnij sobie, bo dziewczyny dość sporo o niej pisały.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------




Dziękuję Ci za opinię i rady. Fakt, długie włosy to moje marzenie (choć nie aż tak, jak kiedyś - uważam, że dorosła (aby nie powiedzieć starzejąca się )kobieta w włosach za pas nie wygląda już tak korzystnie jak nastolatka.... poszukam tejże Delii.

Tak, ale ta dorosła czy starzejąca się kobieta kiedyś pomyśli sobie tak:
Dlaczego wtedy jak byłam młoda i piękna i mogłam mieć jeszcze swoje naturalne włosy, a nie siwiejące i z konieczności malowane nie korzystałam z tego atutu tylko niszczyłam je farbami starając się wyglądać poważnie? A teraz już jest za późno.
Ty jesteś młoda i do 30-ki masz jeszcze szansę mieć ostatni raz w życiu swoje naturalne, długie włosy.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:04   #1857
adellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Question Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

bardzo proszę, jaki to mniej więcej kolor?

(pojawił się tu już ale mam wrażenie że jaśniejszy...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 57570f7f002143d94d6ed57c.jpg (65,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4c6b4550027a4714d6ed588.jpg (71,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cdcbeda1002743224d6ed565.jpg (60,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f04211450019fe2d4d6ed56c.jpg (108,6 KB, 29 załadowań)
adellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:09   #1858
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 2 972
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

a wiem moze ktoras z was jak wyglada na wlosach ciemny mahon ?
prosze o zdj
ivoncia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:24   #1859
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Pokaż wiadomość
a wiem moze ktoras z was jak wyglada na wlosach ciemny mahon ?
prosze o zdj

najprościej wpisać w google i zobaczyć, jakie zdjęcia zaproponuje.
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:43   #1860
adellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Jaki to kolor?
Mam teraz ciemny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (18,5 KB, 41 załadowań)
adellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-12 21:11:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.