Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 15:16   #391
201607111629
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dezodorant kupiłam dzięki Tobie Jest na pewno lepszy od Alterry. Zapach wydawał mi się zbyt intensywny na początku, ale potem sie ulotnił. Alterrę teraz wykańczam tylko w weekendy.
Skusiłaś mnie też na pastę naturalną, muszę zamowić w doz.
Mydło Alterra mleczne tez mam i sobie chwalę, aloesowe mniej - mam wrażenie, że jest bardziej "suche".
Ja mydło używam wyłacznie do rąk i to z Alterry z maślanką jest jednym z lepszych jakie miałam dobrze myje i nie wysusza, no i jestem bardzo ciekawa dłuższego działania tego dezodorantu crystal essence.
Co do pasty to zwróć uwagę, że ta firma ma w ofercie jeszcze inne ale już np. z fluorem, parabenami itp. trzeba składy czytać.
201607111629 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 15:23   #392
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez fozzi Pokaż wiadomość
Ja mydło używam wyłacznie do rąk i to z Alterry z maślanką jest jednym z lepszych jakie miałam dobrze myje i nie wysusza, no i jestem bardzo ciekawa dłuższego działania tego dezodorantu crystal essence.
Co do pasty to zwróć uwagę, że ta firma ma w ofercie jeszcze inne ale już np. z fluorem, parabenami itp. trzeba składy czytać.
Też to zauważyłam, a szkoda, bo zależało mi na paście do wrażliwych zębów/dziąseł. Ogólnie zęby mam bardzo zdrowe tylko mam wrażliwe dziąsła. Znacie jakąś pastę naturalną na wrażliwe zęby, a jednocześnie myjącą?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 15:23   #393
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No i warto dodać, że wiele osób woli kupić w jakimś sklepie niż przez internet, bo przez internet dochodzą jeszcze koszta przesyłki i to nie małe.

To prawda, ale nie zawsze, mnie np wysylka zakupów przez internet kosztuje tyle samo, co dojazd do lepszego sklepu stacjonarnego, a sam produkt w internecie jest prawie zawsze o kilka do kilkudziesięciu zl tańszy. Problem po prostu w tym, że ludzie oczywiscie Ci z poza większych miast często nie wiedzą jak kupowac przez internet, albo nie chcą robić przedplat. Minusem jest tez to, że przed zakupem nie można produktu chocby dotknąć, a co dopiero zobaczyć konsystencję, kolor czy też powąchać.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 16:36   #394
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Bylam w Naturze, niestety tego kremu na dzien juz nie bylo zostal tylko na noc.. ale na razie nie wzielam bo nie wiem czy warto? czy bardzo sie rozni d teg na dzien? czy kremu ktory jest na noc mozna uzywac w dzien? :P pewnie jest ciezszy..?

za t kupilam z tej serii z oliwka maseczke nawilzajaca za 5 zl

sklad:

aqua, glycerin, hellianthus annuus seed (sunflower) oil*, caprylic/capric triglyceride (zapychacz? ), cetearyl alcohol, glyceryl stearate se, olea europaea (olive) friut oil*, simmondsia chinensis seed (jojba) oil*, butyrospermum, parkii (sheabutter) butter*, betaine, tocopheryl acetate, sodium cetearyl sulfate, benzyl alcohol, tocopherol, xanthan gum, benzoic acid, lactic acid, limonene**, parfum (fragrance), sorbic acid, linalool***, ginko biloba leaf extract

uf przepisalam, czy to wyglada ok? kurde naprawede podziwiam ze znacie sie na tych skladach ja to czytam i wydaja mi sie te nazwy strasznie zle

kupilam tez z tej serii balsam do ciala, widzialam tez ten krem do mycia twarzy, ale nie wzielam


zastanawiam sie czy nie wrocic po ten krem na noc, naprawde ceny maja fajne tych produktow teraz

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

ale ten balsam do ciala ma mila konsystencje i ladnie pachnie. Myslicie ze balsamy ktore sa ogolnie do ciala mozna nakladac na twarz? bo np milk&lotion przeciez nakladamy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 17:34   #395
evix25
Przyczajenie
 
Avatar evix25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 24
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Witam, czy któraś z Was używa/ -ła kosmetyków marki Alverde?
evix25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 17:37   #396
201607111629
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ckin2u aqua, glycerin, hellianthus annuus seed (sunflower) oil*, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, glyceryl stearate se, olea europaea (olive) friut oil*, simmondsia chinensis seed (jojba) oil*, butyrospermum, parkii (sheabutter) butter*, betaine, tocopheryl acetate, sodium cetearyl sulfate, benzyl alcohol, tocopherol, xanthan gum, benzoic acid, lactic acid, limonene**, parfum (fragrance), sorbic acid, linalool***, ginko biloba leaf extract
jeżeli masz tłustą/ trądzikową cerę to rzeczywiście trójglicerydy mogą zapchać ale nie muszą, musisz sama wyczuć,
widzę olej słonecznikowy, oliwę z oliwek, jojobę, shea, witE, na pewno ładnie nawilży, nie powinna podrażniać napisz jak wrażenia jak użyjesz bo jestem ciekawa
201607111629 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 18:25   #397
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez evix25 Pokaż wiadomość
Witam, czy któraś z Was używa/ -ła kosmetyków marki Alverde?


Witaj. Jestem obecnie w posiadaniu 7 produktow alverde, ale żadnego jeszcze nie testowalam, musze zużyć napoczete kosmetyki, ale już niedlugo zamierzam testować.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Bylam w Naturze, niestety tego kremu na dzien juz nie bylo zostal tylko na noc.. ale na razie nie wzielam bo nie wiem czy warto? czy bardzo sie rozni d teg na dzien? czy kremu ktory jest na noc mozna uzywac w dzien? :P pewnie jest ciezszy..?

za t kupilam z tej serii z oliwka maseczke nawilzajaca za 5 zl

sklad:

aqua, glycerin, hellianthus annuus seed (sunflower) oil*, caprylic/capric triglyceride (zapychacz? ), cetearyl alcohol, glyceryl stearate se, olea europaea (olive) friut oil*, simmondsia chinensis seed (jojba) oil*, butyrospermum, parkii (sheabutter) butter*, betaine, tocopheryl acetate, sodium cetearyl sulfate, benzyl alcohol, tocopherol, xanthan gum, benzoic acid, lactic acid, limonene**, parfum (fragrance), sorbic acid, linalool***, ginko biloba leaf extract

uf przepisalam, czy to wyglada ok? kurde naprawede podziwiam ze znacie sie na tych skladach ja to czytam i wydaja mi sie te nazwy strasznie zle

kupilam tez z tej serii balsam do ciala, widzialam tez ten krem do mycia twarzy, ale nie wzielam


zastanawiam sie czy nie wrocic po ten krem na noc, naprawde ceny maja fajne tych produktow teraz

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

ale ten balsam do ciala ma mila konsystencje i ladnie pachnie. Myslicie ze balsamy ktore sa ogolnie do ciala mozna nakladac na twarz? bo np milk&lotion przeciez nakladamy

Maseczka ma skladzik naturalny do szpiku kości, jest tez maksymalnie odżywcza i treściwa. Co do balsamu, to jeśli wrzucisz sklad to powiem Ci czy warto ryzykować na twarz.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 18:38   #398
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Korah, co masz z Alverde i dlaczego?
Znajoma wybiera się do Niemiec i chciałabym aby zaopatrzyła mnie właśnie w Alverde i Babylove. Tylko nie wiem na co się zdecydować.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 19:33   #399
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dziekuje Wam

ja wrocilam wlasnie z fitnesu mega mi to dodaje energii

Korah juz przepisuje ten sklad:

aqua, glycerin, caprylic/capric triglicelyde, helliatnhus annuus seed (sunflower) oil*, glyceryl sterate, betaine, cetearyl alcohol, olea europaea (olive) fruit oil*, cetearyl glucoside, tocopheryl acetate, benzyl alcohol, tocopherol, sodium cetearyl sulfate, parfum (fragrance), xanthan gum, benzoic acid, limonene**, sorbic acid, lilalool**, ginkgo biloba leaf extract*
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 19:36   #400
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Korah, co masz z Alverde i dlaczego?
Znajoma wybiera się do Niemiec i chciałabym aby zaopatrzyła mnie właśnie w Alverde i Babylove. Tylko nie wiem na co się zdecydować.


Ja jutro wrzucę tutaj fotki tego, co mam, dzis już nie dam rady, musi być dzien, żeby zdjęcie wyszlo w moim aparacie. Co na pewno polecam to żel pod prysznic grejpfrut i bambus, bosko pachnie i ma dobre recenzje na KWC. W ogóle to zobacz recenzje tutaj na KWC wpisz "alverde" w kosmetyki w wyszukiwarce. Nie umiem nic więcej powiedzieć, bo tak jak pisalam nie testowalam jeszcze tych produktów.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziekuje Wam

ja wrocilam wlasnie z fitnesu mega mi to dodaje energii

Korah juz przepisuje ten sklad:

aqua, glycerin, caprylic/capric triglicelyde, helliatnhus annuus seed (sunflower) oil*, glyceryl sterate, betaine, cetearyl alcohol, olea europaea (olive) fruit oil*, cetearyl glucoside, tocopheryl acetate, benzyl alcohol, tocopherol, sodium cetearyl sulfate, parfum (fragrance), xanthan gum, benzoic acid, limonene**, sorbic acid, lilalool**, ginkgo biloba leaf extract*

Podobny do Lotion BD, ale ciut pewnie treściwszy, mniej może mieć wody, cienką warstwę można nalożyć.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 21:22   #401
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dziekuje Korah

nalozylam ten samoopalacz + milk&lotion, 'pachnie' jak kazdy samoopalacz, choc na poczatku zapach (przy smarowaniu) bardzo mi sie podobal, to teraz niestety wyczuwam juz ten specyficzny zapach

o efektach jutro

Korah - a jak czesto moge stosowac ta maseczke?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 21:37   #402
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez evix25 Pokaż wiadomość
Witam, czy któraś z Was używa/ -ła kosmetyków marki Alverde?
ja mialam co nieco z alverde tonik rozany jest po prostu boski, koniecznie kupic! fajny tez mieli krem pod oczy, tylko nie wiem, czy nie pozmieniali serii i skladow, bo przybylo tego troche w ostatnim roku czy dwoch latach... polecam tez szampony, bardzo przyjemne. tutaj lista produktow i sklady:
http://www.dm-drogeriemarkt.de/dmDHo...perty=File.pdf
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 23:18   #403
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Czytałam kilka postów wcześniej, że niejasno sprecyzowałam pierwszy post. Mogę go poprawić i dodać parę rzeczy, które tu ustaliłysmy, czyli:
- za kosmetyki naturalne przyjmujemy min. 95% składników naturalnych
- można wstawiać kosmetyki do pielęgnacji i kolorówkę. jeśli chodzi o kolorówkę, to mogą być minerały, ale nie tylko (o minerałach są osobne wątki), chodzi o np. ekologiczne tusze do rzęs, błyszczyki, pomadki, także podkłady nie mineralne, ale ekologiczne
- można wstawiać produkty, które kosmetykami nie są na pierwszy rzut oka, ale używamy je jako kosmetyków naturalnych (np. olejek rycynowy)
Nikt nie będzie linczować za umieszczenie fotki z kosmetykami, które nie są naturalne, jeśli autorka zdjęcia nie zrobiła tego celowo, czyli np. myślała, że kosmetyk jest naturalny (bo producent obiecywał), a okazało się, ze zawiera toksyczne składniki (greenwashing). Natomiast nie wstawiamy kosmetyków, które "naszym zdaniem" są wystarczająco naturalne, bo "od jednego parabenu nic się nie stanie" - to oczywiście moja radosna twórczość, bo i tak wiecie, o co mi chodzi. Watek ma przy okazji nauczyć odróżnić greenwashing od prawdziwych naturalnych kosmetyków.
Zdjęcia w miarę możliwości podpisujemy, czyli wymieniamy kosmetyki, które są sfotografowane.
Czekam na ewentualne sugestie, co zapisać w pierwszym poście, żeby było jasne dla dziewczyn, które chcą wstawić tu swoje zbiory.

Przy okazji wstawiam moje nowe zakupy:
(od lewej) serum w kapsułkach dermogal, krem na trądzik sanoflore, dezodorant crystal essence, krem pod oczy różany Lavera, balsam do ust Dr. Lipp.
Uważam że te zasady są przejrzyste i w porządku!

Bardzo jestem ciekawa kremu sanoflore: czy nie zapycha i nie wysusza - kiedy już otworzysz i będzie używać, dasz znać jak się sprawuje? ::

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
i zaciekawil mnie tez ten rozswietlacz, ktory kupila kotwilka bo juz dawno jakis chcialam
I co, były u Ciebie jeszcze te rozświetlacze? Bo ta edycja jest limitowana, weszła do Drogerii Natura chyba z miesiąc temu i już słabo z dostępnością. Widziałam że na Allegro chodzą za 50 zł te pudry A ja kupiłam za 17,99
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
zastanawiam sie ktora kupic odzywke - bananowa z Body Shop, czy ta ktora poleca kotwilka
A jakie masz włosy i czego oczekujesz? Mam bzika na punkcie kosmetyków do włosów, to może Ci coś doradzę Ta Mypa z masłem shea jest bardzo gęsta, treściwa, wyraźnie wygładza i odżywia włosy (trochę przyklapuje nawet). Ja myję włosy codziennie i myślę, że będę ją nakładać maksymalnie 3 razy w tygodniu

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak bedziesz w rossmannie to idź na dzial gdzie sa mini-produkty, te male wersje w buteleczkach po 30 ml. Zakupilam dzis wlaśnie 4 takie mini produkty alterry.
A czy są ich mini szapmony lub odżywki?

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
kupilam tez z tej serii balsam do ciala, widzialam tez ten krem do mycia twarzy, ale nie wzielam
Och, jak ja Ci zazdroszczę tego balsamu!! Chyba jutro pojadę do Drogerii, może będą mieć
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:01   #404
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

nie bylo tego pudru jeszcze sprawdze dzisiaj w drugiej Naturze ale watpie.

Mam ten balsam ale zastanawiam czy nie zaczac go uzywac do twarzy


Jakie mam wlosy hm.. sama juz nie wiem, chyba przesuszone i takie nie sforne, chcialabym zeby mialy blysk i byly mega nawilzone sa tez cienkie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:26   #405
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Bylam w Naturze, niestety tego kremu na dzien juz nie bylo zostal tylko na noc.. ale na razie nie wzielam bo nie wiem czy warto? czy bardzo sie rozni d teg na dzien? czy kremu ktory jest na noc mozna uzywac w dzien? :P pewnie jest ciezszy..?

A możesz mi napisać/pokazać co to za seria w naturze?rosmana nie mam,ale nature mam-a nie wiedziałam,że tam można coś fajnego składowo dostać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:28   #406
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

http://www.natuderm-botanics.pl/3.1.1_oliva.html
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:44   #407
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To prawda, ale nie zawsze, mnie np wysylka zakupów przez internet kosztuje tyle samo, co dojazd do lepszego sklepu stacjonarnego, a sam produkt w internecie jest prawie zawsze o kilka do kilkudziesięciu zl tańszy. Problem po prostu w tym, że ludzie oczywiscie Ci z poza większych miast często nie wiedzą jak kupowac przez internet, albo nie chcą robić przedplat. Minusem jest tez to, że przed zakupem nie można produktu chocby dotknąć, a co dopiero zobaczyć konsystencję, kolor czy też powąchać.
Korah, no niby tak, ale o ile z kremami, balsamami, mazidłami itp. problemu nie ma, tak kurcze, albo ja ślepa jestem, albo w sieci baaardzo mało naturalnych niedrogich szamponów widzę...

Jestem patriotką lokalną (i nie tylko) i najchętniej kupowałabym produkty polskie i takich firm z produktami naturalnymi jest kilka i mam w planach je wspierać
Ale znowu... szampony... ma je Fitomed, niedrogie, ziołowe, ale pisałaś, że składy złe, Organique ma, ale raczej droższe, podobnie jak Pat&Rub. Macie pomysł, kto jeszcze może mieć?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:48   #408
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

moj zakup naturalny

Balm Balm Face balm - sklad:butyrospermum parkii,helianthus annus,cera alba,calendula officinalis,simmondsia chinensis

krem ma konsystencje wazeliny.. natomiast po rozsmarowaniu w palcach zamienia sie w olej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110413846.jpg (51,1 KB, 23 załadowań)
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 07:54   #409
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Korah, no niby tak, ale o ile z kremami, balsamami, mazidłami itp. problemu nie ma, tak kurcze, albo ja ślepa jestem, albo w sieci baaardzo mało naturalnych niedrogich szamponów widzę...

Jestem patriotką lokalną (i nie tylko) i najchętniej kupowałabym produkty polskie i takich firm z produktami naturalnymi jest kilka i mam w planach je wspierać
Ale znowu... szampony... ma je Fitomed, niedrogie, ziołowe, ale pisałaś, że składy złe, Organique ma, ale raczej droższe, podobnie jak Pat&Rub. Macie pomysł, kto jeszcze może mieć?
Ale Polskie czy w ogóle?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 07:56   #410
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziękitak jak myślałam nie widziałam ich
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 08:03   #411
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wiesz co, Polskie najchętniej (z powodów wyżej podanych) - wyżej wypisywałam polskie, ale zagraniczne tyż
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 08:48   #412
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

To z zagranicznych jest ich dużo: Lavera, Sante, Bentley Organic (napewno kupię odżywkę z tej firmy), Eco Cosmetics, Madara, Logona, Eubiona, Kuomaye, Weleda, Neobio, Coslys, Absolute Organic, Born to Bio, Florame, AnneMarie i pewnie jeszcze coś by się znalazło.

Dziewczyny ja tak przy okazji, bo mi zależy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=522887 proszę o pomoc.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-13 o 08:50
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 08:51   #413
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzień Dobry Kochane. Wklejam fotki ostatnich nabytków: Pierwsze zdjęcie przedstawia pechowe zakupy na Allegro, tzn z kosmetykami wszystko jest w porządku, tyle, że zamówilam 9 produktów, a otrzymalam 7. Ciężki kontkat ze sprzedawcą, brakuje mi szamponu Avocado i plynu micelarnego rzecz jasna Alverde. Część rzeczy jest przeznaczona na prezent urodzinowy dla mojej matuli. To już w przyszlym tygodniu Na zdjęciu:
1. Żel do mycia twarzy z algami
2. Migdalowy krem tonujący ( zloty beż)
3. Dr.Scheller- nagietkowy krem do rąk
4. Mleczko jaśminowe do ciala ( kupilam z myślą także o twarzy)
5. Witaminowy przeciwstarzeniowy Lotion do ciala (j.w)
6. Żel pod prysznic o zapachu orientu
7. Żel pod prysznic grejpfrut i bambus ( bosko pachnie, niestety jako jedyny nie posiada BDIH, a jedynie znak Vegan).

Na pozostalych zdjęciach moje wczorajsze zakupy w Dąbrowie Górniczej i tu odpowiedź dla Kotwilki:
1. Szampon Granat i Aloes (mini-produkt 50ml)
2. Odżywka Granat i Aloes (j.w)
3. Krem do twarzy do cery bardzo wrażliwej bez substancji zapachowych
4. Brzoskwiniowy preparat do demakijażu oczu ( mini-produkt 30ml)

5. AA ECO- Plyn micelarny winogronowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020494.jpg (132,1 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020488.jpg (120,4 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020490.jpg (121,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020492.jpg (141,2 KB, 68 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 08:54   #414
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Kochane. Wklejam fotki ostatnich nabytków: Pierwsze zdjęcie przedstawia pechowe zakupy na Allegro, tzn z kosmetykami wszystko jest w porządku, tyle, że zamówilam 9 produktów, a otrzymalam 7. Ciężki kontkat ze sprzedawcą, brakuje mi szamponu Avocado i plynu micelarnego rzecz jasna Alverde. Część rzeczy jest przeznaczona na prezent urodzinowy dla mojej matuli. To już w przyszlym tygodniu Na zdjęciu:
1. Żel do mycia twarzy z algami
2. Migdalowy krem tonujący ( zloty beż)
3. Dr.Scheller- nagietkowy krem do rąk
4. Mleczko jaśminowe do ciala ( kupilam z myślą także o twarzy)
5. Witaminowy przeciwstarzeniowy Lotion do ciala (j.w)
6. Żel pod prysznic o zapachu orientu
7. Żel pod prysznic grejpfrut i bambus ( bosko pachnie, niestety jako jedyny nie posiada BDIH, a jedynie znak Vegan).

Na pozostalych zdjęciach moje wczorajsze zakupy w Dąbrowie Górniczej i tu odpowiedź dla Kotwilki:
1. Szampon Granat i Aloes (mini-produkt 50ml)
2. Odżywka Granat i Aloes (j.w)
3. Krem do twarzy do cery bardzo wrażliwej bez substancji zapachowych
4. Brzoskwiniowy preparat do demakijażu oczu ( mini-produkt 30ml)

5. AA ECO- Plyn micelarny winogronowy


U mnie nie ma takich fajnych miniaturek z Alterry. No i poluję na krem brzoskwiniowy do cery tłustej/mieszanej, ale oczywiście pustki, bo najszybciej schodzi.
Z Alverdy podobają mi się te żele pod prysznic.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 09:04   #415
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Kochane. Wklejam fotki ostatnich nabytków: Pierwsze zdjęcie przedstawia pechowe zakupy na Allegro, tzn z kosmetykami wszystko jest w porządku, tyle, że zamówilam 9 produktów, a otrzymalam 7. Ciężki kontkat ze sprzedawcą, brakuje mi szamponu Avocado i plynu micelarnego rzecz jasna Alverde. Część rzeczy jest przeznaczona na prezent urodzinowy dla mojej matuli. To już w przyszlym tygodniu Na zdjęciu:
1. Żel do mycia twarzy z algami
2. Migdalowy krem tonujący ( zloty beż)
3. Dr.Scheller- nagietkowy krem do rąk
4. Mleczko jaśminowe do ciala ( kupilam z myślą także o twarzy)
5. Witaminowy przeciwstarzeniowy Lotion do ciala (j.w)
6. Żel pod prysznic o zapachu orientu
7. Żel pod prysznic grejpfrut i bambus ( bosko pachnie, niestety jako jedyny nie posiada BDIH, a jedynie znak Vegan).

Na pozostalych zdjęciach moje wczorajsze zakupy w Dąbrowie Górniczej i tu odpowiedź dla Kotwilki:
1. Szampon Granat i Aloes (mini-produkt 50ml)
2. Odżywka Granat i Aloes (j.w)
3. Krem do twarzy do cery bardzo wrażliwej bez substancji zapachowych
4. Brzoskwiniowy preparat do demakijażu oczu ( mini-produkt 30ml)

5. AA ECO- Plyn micelarny winogronowy
O widzę, że kupiłaś ten krem alterry z wiesiołkiem, który i ja planuję kupić. Zdaj koniecznie relację proszę
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 09:10   #416
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
O widzę, że kupiłaś ten krem alterry z wiesiołkiem, który i ja planuję kupić. Zdaj koniecznie relację proszę

Zdam realcję, jak tylko sie z nim bliżej zapoznam. Wczoraj go użylam na noc, ale nie mogę nic powiedzieć po jednym razie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 09:12   #417
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

i jak ten krem https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1302680890 ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 09:17   #418
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość

Narazie tylko raz uzylam, a przy tym nieźle się sztachnęlam alkoholem. Nawilża ladnie, ale o efektach powiem, jak dlużej poużywam.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 09:19   #419
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zdam realcję, jak tylko sie z nim bliżej zapoznam. Wczoraj go użylam na noc, ale nie mogę nic powiedzieć po jednym razie.
Dobrze, to używaj spokojnie, ja muszę zużyć to co mam zanim kupię kolejne;-) Swoją drogą podobny krem lavery z wiesiołkiem kosztuje 5 razy drożej, a z balsamu alterry z tej serii jestem mega zadowolona więc żyję nadzieją, że krem jest równie dobry.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 09:20   #420
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ah rany moja lista zakupow ciagle rosnie.

na razie mam zamiar zaczac uzywac tego balsamu na buzie i tej maseczki


hah smieszne bo ten olej kaza podawac np do wypiekow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.