Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 20:08   #301
latoszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
GG do latoszunia
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

ostatnio pytałam w Douglasie na Czyżynach w Krakowie (ten osławiony "świetnie" zaopatrzony w Essence) o Bondi Beach, a babka nie wiedziała w ogóle co ja do niej mówię :O i pyta mnie "czy to jakaś limitowanka". to się dowiedziałam.
latoszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:11   #302
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Czy świetnie to bym wątpiła, ale jak w Naturach byly tańsze C&G to tylko tam był pełen wybór kolorów:P I kobiety tam chyba często sa niedoinformowane.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:28   #303
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
ten w słoiczku?
Tak
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:29   #304
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No ja miałam dziś taką dziką nadzieję, że jednak coś wstawią, ale jak dziewczyny powiedziały o wycofywaniu szaf manhattan to już sama nie wiem.. może nadal będzie stoliczek z brązerami z astora
Mnie osobiście nie przeszkadzałaby nawet szafa ustawiona na środku sklepu, tarasująca wszystko inne, byle by była (a najlepiej dwie- essence i catrice). Wiem, że zachłanna jestem, ale po tak długim poście od kosmetyków catricowych i essence z drugiej szafy i ślinieniu się na widok Waszych zdobyczy, już psychicznie nie wytrzymuję
Skąd ja to znam obojętnie którą z tych trzech wstawią to i tak będę szczęśliwa zaczynam już odkładać kasę na zakupy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:37   #305
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
bo manhattan wycofuje się z polskiego rynku, we wszystkich naturach szafy będą likwidowane
to tym bardziej niedobrze, bo z manhattanu byla moja druga po black manii ulubina kredka

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
A na pewno wycofują? W tej gazetce co wyszła przy okazji nowości, o ile mnie pamięć nie myli, były kosmetyki z Black Manii i nie zapowiadało się na wycofanie...
Nie wiem jak z reszta produktow, ale w nowej szafie nie widzialam nawet miejsca na kredki z black manii
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:38   #306
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
to tym bardziej niedobrze, bo z manhattanu byla moja druga po black manii ulubina kredka

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------


Nie wiem jak z reszta produktow, ale w nowej szafie nie widzialam nawet miejsca na kredki z black manii
Ty to masz pecha ale może będą przeceny i znów zrobisz zapas
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:41   #307
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Kiedyś Wrocławianki szukały paseczkowego różu. Są w Ferio, po 1 z każdego koloru. Był też nawet jeden pędzelek do smokey... Szok, jak ja chciałam to niczego nie było.
Paseczkowe róże Musze jechac je chociaz zobaczyc Chociaz chyba nie lubie róży w tych kolorach, wolę brzoskwinki

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ty to masz pecha ale może będą przeceny i znów zrobisz zapas
No ( Mam nadzieje, ze sie uda Bo zanim odkrylam Essence, to wyczailam wlasnie z Manhattanu idealna kredke, tez taka mięciutka a jak sie skoncza zapasy to bedzie poszukiwanie od nowa, w dodatku inne sa juz duzo drozsze (
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 20:45   #308
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Paseczkowe róże Musze jechac je chociaz zobaczyc Chociaz chyba nie lubie róży w tych kolorach, wolę brzoskwinki

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------


No ( Mam nadzieje, ze sie uda Bo zanim odkrylam Essence, to wyczailam wlasnie z Manhattanu idealna kredke, tez taka mięciutka a jak sie skoncza zapasy to bedzie poszukiwanie od nowa, w dodatku inne sa juz duzo drozsze (
na stronie Essence kredka z blackmanii jest w stałym asortymencie
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:48   #309
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
No ( Mam nadzieje, ze sie uda Bo zanim odkrylam Essence, to wyczailam wlasnie z Manhattanu idealna kredke, tez taka mięciutka a jak sie skoncza zapasy to bedzie poszukiwanie od nowa, w dodatku inne sa juz duzo drozsze (

Może wypróbuj tę z avonu... Czego jak czego, ale miękkości i pigmentacji to nikt jej nie odmówi.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:04   #310
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Tak
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:22   #311
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
na stronie Essence kredka z blackmanii jest w stałym asortymencie
Wiem wlasnie Ale byla na wyprzedazach i nie widzialam dla niej miejsca w nowej szafie

Sprobuje Avonowa kredke
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 08:46   #312
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość



Widzę, że jesteś z Podkarpacia, jeśli zaglądasz czasem do Rzeszowa, to w naturze jest praktycznie cała limitowanka jeszcze




Eh.. no to się podjarałam bez celu, bo chyba nic z nowej szafy... a taką miałam nadzieję
zaglądam czasem do Rzeszowa a na której ulicy natura jest lepiej zaopatrywana bo częściej odwiedzam Przemyśl i już dawno kupiłabym tam YR ale panie z naszej drogerii zapewniały ,że i u nas będzie displey.
Pociesza mnie fakt ,że kolejne limitki są fajniejsze i na pewno odwiedzę rzeszowską naturę.

Edytowane przez gabipati
Czas edycji: 2011-06-19 o 09:51
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:47   #313
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Jeżeli ktoś wybiera się na urlop do Zakopanego, to w tamtejszej Naturze jest wszystko z YR Wszystkie lakiery, mazaczki, paletki, bazy
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:57   #314
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! Dziewczyny z Rzeszowa!!!!
Nie uwierzycie, ale coś się dzieje w naszej naturze na grunwaldzkiej! Byłam dziś przed zajęciami bo koleżanka chciała ll czarną no i padłam jak zobaczyłam... dziurę! Najprawdziwszą dziurę po szafie manhattanu! Pytałam pań czy wiedzą co do nich przyjdzie, ale oczywiście nie wiedzą Hehe jedna z pań powiedziała nawet, że ma nadzieję, na drugą szafę essence, bo catrice by nie chciała... Ja za to chciałabym wszystko!
Mam teraz taka chcicę na nową szafę (obojętnie z czego) że normalnie sikam ze szczęścia na różowo! Chyba podziałał mój mail do polbity
W Łodzi tak samo. Czystki w szafie M
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:06   #315
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Kiedyś Wrocławianki szukały paseczkowego różu. Są w Ferio, po 1 z każdego koloru. Był też nawet jeden pędzelek do smokey... Szok, jak ja chciałam to niczego nie było.
ja go nie widziałam w ogóle u siebie
Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Sprobuje Avonowa kredke
Spróbuj, spróbuj dobra jest
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:33   #316
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

LeejdiNaati dopisz do listy drogerii z dwiema szafami Koszalin - Natura w centrum handlowym Forum oraz Douglas
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 11:07   #317
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

W Gliwicach też wywalili Manhattan i wstawili nowiutką szafę Catrice

Spotkałam się na blogach z opinią, że YR to mało popularna limitowanka, a w mojej - gliwickiej Naturze rozeszła się dość szybko , jedyne co leży to paletki i szczotki z lusterkiem Nie było w ogóle tego miętowego lakieru na który polowałam , za to kupiłam błękitny i to najlepszy lakier jaki kiedykolwiek zdarzyło mi się używać - 5 dni bez bazy i topa w idealnym stanie, zero odprysków,coś niesamowitego po prostu

Muszę się też pochwalić swoją bystrością - ostatnio odkryłam, że w drogerii Katon na Wyszyńskiego stoją dwie szafy Essence, jedna z limitowanką Twilight a druga ma Whoom Boom i panie nie wiedzą kiedy wyjdzie coś nowego Znalazłam tam nawet niedobitki z Ethno Couture Ale co najważniejsze mieli więc nie narzekam,zawsze to lepsze zaopatrzenie niż Natura w Forum
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2011-06-19 o 11:12
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 11:12   #318
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
W Gliwicach też wywalili Manhattan i wstawili nowiutką szafę Catrice

Spotkałam się na blogach z opinią, że YR to mało popularna limitowanka, a w mojej - gliwickiej Naturze rozeszła się dość szybko , jedyne co leży to paletki i szczotki z lusterkiem Nie było w ogóle tego miętowego lakieru na który polowałam , za to kupiłam błękitny i to najlepszy lakier jaki kiedykolwiek zdarzyło mi się używać - 5 dni bez bazy i topa w idealnym stanie, zero odprysków,coś niesamowitego po prostu

Muszę się też pochwalić swoją bystrością - ostatnio odkryłam, że w drogerii Katon na Wyszyńskiego stoją dwie szafy Essence, jedna z limitowanką Twilight a druga ma Whoom Boom i panie nie wiedzą kiedy wyjdzie coś nowego Znalazłam tam nawet niedobitki z Ethno Couture Ale co najważniejsze mieli więc nie narzekam,zawsze to lepsze zaopatrzenie niż Natura w Forum
szkoda, że nie moonlight
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 11:15   #319
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Też żałuję Druga szafa jest za ladą, więc trzeba pokazywać paluchem co się chce, jak ktoś jest krótkowzroczny ( patrz - ja) ma nieco problemów żeby dojrzeć co tam jest Kupiłam ostatnio osławiony pędzelek do Smokey, teraz czekam na płytki z wzorkami na cały paznokieć
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 11:26   #320
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
W Gliwicach też wywalili Manhattan i wstawili nowiutką szafę Catrice

Spotkałam się na blogach z opinią, że YR to mało popularna limitowanka, a w mojej - gliwickiej Naturze rozeszła się dość szybko , jedyne co leży to paletki i szczotki z lusterkiem Nie było w ogóle tego miętowego lakieru na który polowałam , za to kupiłam błękitny i to najlepszy lakier jaki kiedykolwiek zdarzyło mi się używać - 5 dni bez bazy i topa w idealnym stanie, zero odprysków,coś niesamowitego po prostu

Muszę się też pochwalić swoją bystrością - ostatnio odkryłam, że w drogerii Katon na Wyszyńskiego stoją dwie szafy Essence, jedna z limitowanką Twilight a druga ma Whoom Boom i panie nie wiedzą kiedy wyjdzie coś nowego Znalazłam tam nawet niedobitki z Ethno Couture Ale co najważniejsze mieli więc nie narzekam,zawsze to lepsze zaopatrzenie niż Natura w Forum
oo widzę ktoś z Gliwic miętowy lakier ostatni chapnęłam ja :P przepraszam a w Katonie dosyć długo te dwie szafy stoją, tylko teraz je zamienili miejscami-wcześniej druga szafa była wystawiona "na zewnątrz"...trochę szkoda bo pierwsza szafa jakoś mniej mnie ekscytuje niż druga a Pań, które tam pracują nawet nie ma co pytać o nic...lepiej już się maksymalnie wychylić za tą ladę (ja też ślepa więc rozumiem Twój problem z dojrzeniem zawartości szafy :P) i samemu ogladać co tam jest...raz poprosiłam o płytkę do stempelków i dostałam i...naklejki do paznokci
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 12:49   #321
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
oo widzę ktoś z Gliwic miętowy lakier ostatni chapnęłam ja :P przepraszam a w Katonie dosyć długo te dwie szafy stoją, tylko teraz je zamienili miejscami-wcześniej druga szafa była wystawiona "na zewnątrz"...trochę szkoda bo pierwsza szafa jakoś mniej mnie ekscytuje niż druga a Pań, które tam pracują nawet nie ma co pytać o nic...lepiej już się maksymalnie wychylić za tą ladę (ja też ślepa więc rozumiem Twój problem z dojrzeniem zawartości szafy :P) i samemu ogladać co tam jest...raz poprosiłam o płytkę do stempelków i dostałam i...naklejki do paznokci
Dlatego zapraszam do Zabrza, u nas możesz wszystko podotykać, bo nikt Ci drugiej szafy za ladę nie schował
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 12:56   #322
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Dlatego zapraszam do Zabrza, u nas możesz wszystko podotykać, bo nikt Ci drugiej szafy za ladę nie schował
nie kuś, nie kuś i tak tam kiedyś wpadnę bo u nas ta szafa taka pusta, że aż żal patrzeć :P żeby było śmieszniej od jakiś dwóch tygodni jakieś rzeczy z Essence leżą w pudełkach pod ta szafą ale najwyraźniej nikomu się nie spieszy żeby to w końcu wypakować do szafy ;p
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:33   #323
pineczka166
Raczkowanie
 
Avatar pineczka166
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 153
GG do pineczka166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
zaglądam czasem do Rzeszowa a na której ulicy natura jest lepiej zaopatrywana bo częściej odwiedzam Przemyśl i już dawno kupiłabym tam YR ale panie z naszej drogerii zapewniały ,że i u nas będzie displey.
Pociesza mnie fakt ,że kolejne limitki są fajniejsze i na pewno odwiedzę rzeszowską naturę.
o widzę że jesteś zorientowana jeśli chodzi o Rzeszów
mogła byś mi powiedzieć ile w Rzeszowie jest Natur? I gdzie (tzn. na jakich ulicach się znajdują? Byłabym bardzo wdzięczna


I mam do was pytanie : u mnie w mieście postawili szafe niedawno i jest na niej limotowanka Woom Boom (a przynajmniej jej część). Co według was warto z niej kupić? A ten okrągły pędzelek smokey znajduje się w szafie podstawowej czy tej drugiej? Śni mi sie on po nocach
__________________
Nic nie jest warte by być z tego powodu
nieszczęśliwym

CODZIENNIE


Zapuszczam włosy

pineczka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:42   #324
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez pineczka166 Pokaż wiadomość
o widzę że jesteś zorientowana jeśli chodzi o Rzeszów
mogła byś mi powiedzieć ile w Rzeszowie jest Natur? I gdzie (tzn. na jakich ulicach się znajdują? Byłabym bardzo wdzięczna


I mam do was pytanie : u mnie w mieście postawili szafe niedawno i jest na niej limotowanka Woom Boom (a przynajmniej jej część). Co według was warto z niej kupić? A ten okrągły pędzelek smokey znajduje się w szafie podstawowej czy tej drugiej? Śni mi sie on po nocach
w podstawowej
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:46   #325
pineczka166
Raczkowanie
 
Avatar pineczka166
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 153
GG do pineczka166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

O to jutro po niego biegnę
w końcu doczekałam się jakiejkolwiek szafy essence w mojej mieścinie...
jutro chyba ją ogołoce bo mi ostatnio funduszy przybyło
co według was jest wartego zakupu?
__________________
Nic nie jest warte by być z tego powodu
nieszczęśliwym

CODZIENNIE


Zapuszczam włosy

pineczka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 16:59   #326
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
zaglądam czasem do Rzeszowa a na której ulicy natura jest lepiej zaopatrywana bo częściej odwiedzam Przemyśl i już dawno kupiłabym tam YR ale panie z naszej drogerii zapewniały ,że i u nas będzie displey.
Pociesza mnie fakt ,że kolejne limitki są fajniejsze i na pewno odwiedzę rzeszowską naturę.

W Rzeszowie jest tylko jedna natura z podstawową szafą essence, ul. Grunwaldzka, koło wydziału prawa uniwerku
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 17:39   #327
pineczka166
Raczkowanie
 
Avatar pineczka166
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 153
GG do pineczka166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
W Rzeszowie jest tylko jedna natura z podstawową szafą essence, ul. Grunwaldzka, koło wydziału prawa uniwerku
Dziekuje za uświadomienie miałam nadzieję że jest może więcej bo czasami zaglądam do Rzeszowa no ale trudno bede sie musiała zadowolić tym co jest szczególnie że zawsze jak tam jestem to szafa essence jest juz opustoszała może w końcu uda mi się dorwać do niej jak jeszcze coś tam będzie
__________________
Nic nie jest warte by być z tego powodu
nieszczęśliwym

CODZIENNIE


Zapuszczam włosy

pineczka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 17:50   #328
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Jakby ktoś z Gdańska chciał, to w rossmanie w Galerii jest YR. Nie ma tylko lakierów tych miętowych, reszta pełna.
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:29   #329
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez pineczka166 Pokaż wiadomość
Dziekuje za uświadomienie miałam nadzieję że jest może więcej bo czasami zaglądam do Rzeszowa no ale trudno bede sie musiała zadowolić tym co jest szczególnie że zawsze jak tam jestem to szafa essence jest juz opustoszała może w końcu uda mi się dorwać do niej jak jeszcze coś tam będzie

Życzę Ci, żeby się udało
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:57   #330
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Można dopisać Świecie do listy. [kujawsko-pomorskie]
Mamy dwie Natury, obie z kompletnymi szafami
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.