czy to normalne?po wzycie u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-17, 08:54   #1
kretka1984
Rozeznanie
 
Avatar kretka1984
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 619

czy to normalne?po wzycie u fryzjera


no wiec mam troche dziwny problem bo pierwszy raz robilam sobie wlosy u fryzjera a dokladniej mowiac balejaz zaplacilam 70 zl
efekt koncowy byl owszem zadowalajacy ale teraz po tygodniu strasznie mi sie to wszystko nie podoba , ale zaczne od poczatku:
mialam wlosy blond jasne z duzymi odrostami i chcialam na to pare czarnych pasemek cieniutkich i zamiast blondu taki jasny popielaty kolor nie wiem jak to sie nazywa srebrny? w kazdym razie chyba wiecie o co mi chodzi
fryzjerka stwierdzila ze jedyny sposob zeby mi wyszly te srebrne wlosy to plukanka (nawet nie wiedzialam co to jest plukanka) no to sie zgodzilam rozjasnili mi odrosty nalozyli pasemka potem nalozyli tą plukanke.. nastapilo suszenie wlosow a tu koszmar tam gdzie odrosty wlosy siwe (na 5 cm) reszta moje blond troche pokryte taka siwizna no to mowie ze mi sie to nie podoba bo jak to teraz wyglada: siwe odrosty ? a te do mnie ze jak chce to mozemy rozjasnic ta plukanke na odrostach bo wogole to ta plukanka mi zejdzie po 5-6 myciach
no to juz sie wscieklam bo jakbym wiedziala od poczatku to nie robilabym siwych tylko inny odcien blondu i bym miala "fryz" na 3 miesiace a nie na 2 tygodnie (myje wlosy co 3-4 dni)
no i troche mi rozjasnily ta plukanke uczesaly mi wlosy no i cud wyszlo pieknie polecialam do tz tez mu sie strasznie to podobalo bo mi ladnie w takich tylko ze najlepsze jest to ze dwa dni pozniej mylam wlosy i po siwych wloskach ani sladu
a mialo sie to trzymac 5-6 myc?
a wyszlo na to ze nawet tygodnia nie mialam tego co chcialam?

no i mam pare pytan czy da sie jakos inaczej uzyskac ta "siwizne" bez plukanki bo to dla mnie troche dziwne od kiedy balejaz sie zmywa po tygodniu ..a te czarne pasemka tez mam jakies jasniejsze ..jakby uzyli szamponu a nie farby
i ogolnie wyszlo na to jakbym wcale nie robila balejazu tylko na moim blondzie pare czarnych pasemek

a za pasemka u fryzjera w moim miescie to sie placi do 50 zl wiec sie czuje jakby mnie ktos oszukal

i mam jeszcze jedno pytanko ile sie powinna trzymac taka plukanka?
czy ja mam jakies dziwne wlosy
czy da sie taka plukanke kupic w sklepie i sobie robic samemu taki odcien na wlosach?

dziewczyny poradzcie cos
__________________
Nie wolno się zatrzymywać choćby nie wiem jak bardzo było nam źle.
kretka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 09:07   #2
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: czy to normalne?po wzycie u fryzjera

zapewnie uzyskasz efekt wlasnie siwizny , widzialam ze jest farba w palecie u fryzjera mojego chyba z loreala profesjonalnego badz z welli tyle ze jak chcial dla mnie zamowic w hurtowni to w polsce nie mogl dostac tego koloru ja uzywam srebrnej plukanki :

http://www.allegro.pl/item135102541_...a_srebrna.html -tej

mozna ja kupic w drogeriach , ja osobiscie nie widzialam .Plukam nia wlosy po kazdym myciu
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 09:28   #3
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: czy to normalne?po wzycie u fryzjera

faktycznie tą płukanką flor illum ładnie rozjasnisz pasemka tylko,że musisz uzywac dobrych odzywek, bo plukanki wysuszaja włosy

mozesz ja kupic albo na allegro albo w sklepach z artykulami fryzjerskimi/hurtowniach fryzjerskich, w normalnej drogerii jej nie dostaniesz
ja moja kupowalam w sklepie fryzjerkim w krakowie, kosztowala mnie 8 zlotych, ale jak bylam w nim w piatek ostatnio to pani powiedziala,ze firma wycofuje sie z tej plukanki i juz nie sprawdzaja nowych, wiec sprzedaja tylko to,co maja jeszcze na sklepie. Na temat tej pluknaki byl zreszta wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=flor+illium
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 18:16   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: czy to normalne?po wzycie u fryzjera

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
faktycznie tą płukanką flor illum ładnie rozjasnisz pasemka tylko,że musisz uzywac dobrych odzywek, bo plukanki wysuszają ]


zdecydowanie się nie zgadzam, ze płukanki strasznie wysuszają ; mam włosy po dekoloryzacji , pasemkach i rozjasnianiu, i płuknaka mi nie wysusza włosów, gdyby tak robiła juz wylądowałaby w koszu.Napewno mniej wysuszają niz szampony tzw fioletrowe. Polecam wspomnianą płukankę Flor Illum lub Delia srebrna w cenie 6 zł.
Po płukance i potem idzywece ma mięciutkie , błyszcące włosy.

Efekt płukanki zalezy od zastosowanej jej ilości, gdy przesadze (a bywało tak na poczatku) musze umyc włosy z dwa rzay , żeby to się zmyło, przy małej ilości nie ma problemu, używam przy kazdym myciu.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.