Przedłużanie rzęs - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 13:54   #1081
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Anuska235 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie a jak robisz sobie sama rzeski ???
Chodziło mi o to że mi były zakładane rzęski tym klejem. Sama sobie próbowałąm ale się wku...m po kilku rzęsach i oddałam się w ręce stylistki.


A z tą pomocą to zadzwoń lepiej czy napisz do mnie, bo z tego co tutaj napisałaś to ja NIC nie zrozumiałam

Jeżeli chodzi o klej i zapachy (bóle głowy i t.p.) to albo zmieniajcie klej albo zakładajcie maski i respiratory. Opary kleju choć mało ale są toksyczne. Pomieszczenie powinno być regularnie wietrzone a odległość pomiędzy noskiem stylistki a klientką powinna być na tyle duża aby nie zapach kleju był jak najmniej wyczuwalny.

Cytat:
Napisane przez Anuska235 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedną mam sprawe jaki jest dobry klej dla początkujących ??? Proszę o pomoc Dziękuje
Klej dla początkujących ma prawie każda poważna firma. Radzę poszukać na stronkach internetowych firm z materiałami lub w centrach szkoleniowych.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 14:24   #1082
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny - możecie kogoś polecić z Gliwic lub okolicy?
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 16:28   #1083
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
moniasc chetnie bym skorzystala z twoich uslug ale niestety odległosc...

dziekuje za opinie, ciesze sie ze sie was poradzilam bo przez chwile bylam gotowa zaufac w ciemno ze wzgledu na znajomosc.

szukam wiec dalej w googlach pan z lodzi... i mam kolejne dwie propozycje...

http://www.studioprimadonna.pl/galer...edluzanie-rzes

http://www.facebook.com/pages/Przedł...71825329537739

czy ktoras waszym zdaniem jest warta tych pieniedzy ?
pierwsza pani ma ładne prace w galerii. ogólnie uważaj na partac zki, pytaj ile rzęs przyklejają, na jakich produktach pracują, czy zdarza się często, że klej uczula klientki.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 16:55   #1084
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny nie sugerujcie się za bardzo zdjęciami prac wyeksponowanymi w internecie.Moja stylistka miała taką sytuację ze ktoś podszył się pod jej prace/ zdjęcia i rozpowszechniał jako swoje.Wiem że można bardzo łatwo się naciąć trafiając na pseudo stylistkę (szczególnie jak się patrzy żeby usługa była jak najtańsza) ale najlepiej iść w miejsce z polecenia.Gdzieś gdzie u kogoś widziało się prace wykonaną.Ja tak zrobiłam 3 lata temu i za skarby nie zmieniła bym stylistki.I oczywista polecam dalej bo super wykonane przedłużanie jest niesamowitą frajdą.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 06:49   #1085
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie sugerujcie się za bardzo zdjęciami prac wyeksponowanymi w internecie.Moja stylistka miała taką sytuację ze ktoś podszył się pod jej prace/ zdjęcia i rozpowszechniał jako swoje.Wiem że można bardzo łatwo się naciąć trafiając na pseudo stylistkę (szczególnie jak się patrzy żeby usługa była jak najtańsza) ale najlepiej iść w miejsce z polecenia.Gdzieś gdzie u kogoś widziało się prace wykonaną.Ja tak zrobiłam 3 lata temu i za skarby nie zmieniła bym stylistki.I oczywista polecam dalej bo super wykonane przedłużanie jest niesamowitą frajdą.
jako klientka może i bym się zgodziła ale jako stylistka w życiu!
klientka nie zawsze wie jak powinna wyglądać dokładnie wykonana praca, nie wie też jak się zachowują rzęski p trakcie noszenia.

miałam kupę razy takie klientki które przyszły do mnie z konieczności (bo zakładały w innym mieście) lub przyszły z polecenia ale poprzednią stylistkę same polecały bo były zadowolone rzęskami. wychodziły ode mnie tak samo zadowolone, bez rewelacji... ALE jak wracały to dopiero sypały komplementami i wychwalały te rzęski które ja robiłam... Mówiły że to niebo a ziemia choć z poprzedniej stylistki też były zadowolone. dopiero w trakcie noszenia była różnica. nie musiały prawie ich czesać, nic nie przeszkadzało i nie ciągnęło.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:10   #1086
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
jako klientka może i bym się zgodziła ale jako stylistka w życiu!
klientka nie zawsze wie jak powinna wyglądać dokładnie wykonana praca, nie wie też jak się zachowują rzęski p trakcie noszenia.

miałam kupę razy takie klientki które przyszły do mnie z konieczności (bo zakładały w innym mieście) lub przyszły z polecenia ale poprzednią stylistkę same polecały bo były zadowolone rzęskami. wychodziły ode mnie tak samo zadowolone, bez rewelacji... ALE jak wracały to dopiero sypały komplementami i wychwalały te rzęski które ja robiłam... Mówiły że to niebo a ziemia choć z poprzedniej stylistki też były zadowolone. dopiero w trakcie noszenia była różnica. nie musiały prawie ich czesać, nic nie przeszkadzało i nie ciągnęło.
Tak się składa że jakość założenia rzęsek widać gołym okiem.Nie ma osoby która nie wie ze rzęsa musi być klejona każda osobno,ze ma mieć kierunek ku górze a nie na bok,bądź w dół,że grube wyglądają "kołkowato" że cienkie są bardziej elastyczne i dobrze się noszą.Do mojej stylistki nie raz trafiły Panie proszące o pomoc w odratowaniu rzęsek,bo widzą bo czują że coś jest nie tak.Poszły bo cena skusiła,bo zdjęcia widziały- i klops!.Więc jeszcze raz powtarzam że najlepiej jest iść w miejsce gdzie była znajoma i jest żywą chodzącą reklamą pięknie prezentującego się oka.Najlepszy tzw Marketing szeptany i namacalny i naoczny dowód wykonania dobrej roboty.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 19:43   #1087
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Najlepszy tzw Marketing szeptany i namacalny i naoczny dowód wykonania dobrej roboty.
to prawda. Poszłam niezdecydowana i pełna obaw mimo świadomości że idę do znanego salonu i do certyfikowanej osoby. Stwierdziłam też że skoro decyduję się na to udogodnienie to nie mogę skąpić bo może to się przeciwko mnie obrócić. Poszłam z koleżanką bo wiadomo na takie bajery gorący czas przed świętami i karnawałem no i co najważniejsze wyszłam bardzo zadowolona.
Z miłą chęcią podzielę się efektem. Działała Pani Iza z Xtreme Lashes D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_6193a.jpg (15,0 KB, 80 załadowań)
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 19:44   #1088
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Przedłużanie rzęs

esz zdublowało mi się, wybaczcie :/ net zawodzi...

Edytowane przez Tu_pak
Czas edycji: 2012-01-05 o 20:11
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 22:52   #1089
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witajcie Szukam kompetentnej osoby która założyłaby mi rzęsy w cenie do 150 zł. Myślałam o tych Paniach:

1.
http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...035474281.html

2.
http://allegro.pl/przedluzanie-i-zag...022117375.html

Proszę o opinie na temat ich prac, ewentualnie polecenie kogoś z Warszawy.
Z góry bardzo dziękuje.
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 08:36   #1090
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Witajcie Szukam kompetentnej osoby która założyłaby mi rzęsy w cenie do 150 zł.
Proszę o opinie na temat ich prac, ewentualnie polecenie kogoś z
do mnie osobiście bardziej druga przemawia. nie idealnie ale napewno lepiej niż ta pierwsza.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 09:47   #1091
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
do mnie osobiście bardziej druga przemawia. nie idealnie ale napewno lepiej niż ta pierwsza.
Dziekuje za odpowiedz
Proszę napiszcie do kogo warto isc w Warszawie.
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 11:10   #1092
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz
Proszę napiszcie do kogo warto isc w Warszawie.
jak pisałam do mnie przemawiają tylko certyfikowani styliści. Byłam w Łomiankach to pod Warszawą. Jedyne co nakład drogi, chociaż i tak zależy gdzie się mieszka i czy jedzie się autem czy komunikacją. Zainwestowałam czasowo, ale za to byłam bardzo zadowolona z efektu
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:13   #1093
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Tu_pak Pokaż wiadomość
jak pisałam do mnie przemawiają tylko certyfikowani styliści. Byłam w Łomiankach to pod Warszawą. Jedyne co nakład drogi, chociaż i tak zależy gdzie się mieszka i czy jedzie się autem czy komunikacją. Zainwestowałam czasowo, ale za to byłam bardzo zadowolona z efektu
Mogę prosić do namiar, można zobaczyć ich prace w necie ?
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 16:34   #1094
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Tu_pak Pokaż wiadomość
jak pisałam do mnie przemawiają tylko certyfikowani styliści. Byłam w Łomiankach to pod Warszawą. Jedyne co nakład drogi, chociaż i tak zależy gdzie się mieszka i czy jedzie się autem czy komunikacją. Zainwestowałam czasowo, ale za to byłam bardzo zadowolona z efektu
czy ja tez moge prosic o jakis namiar i cennik polecanej Pani?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 16:37   #1095
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Witajcie Szukam kompetentnej osoby która założyłaby mi rzęsy w cenie do 150 zł. Myślałam o tych Paniach:

1.
http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...035474281.html

2.
http://allegro.pl/przedluzanie-i-zag...022117375.html

Proszę o opinie na temat ich prac, ewentualnie polecenie kogoś z Warszawy.
Z góry bardzo dziękuje.

w pierwszym linku zdecydowanie odradzam,
w drugim lepiej. jak pisała nadiuszka nie idealnie, ale lepiej wykonane.
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 18:36   #1096
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: Przedłużanie rzęs

Może coś z tych ofert ?

1.
http://warszawa.gumtree.pl/c-Firmy-U...AdIdZ343381979

2.
http://warszawa.gumtree.pl/c-Firmy-U...AdIdZ336514614

3.
http://warszawa.gumtree.pl/c-Firmy-U...AdIdZ343658426

4.
http://warszawa.gumtree.pl/c-Firmy-U...AdIdZ343609402
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 19:51   #1097
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

najbardziej spodobało mi się pierwsze ogłoszenie.


ogłoszenie nr 2 - metoda nie jest trwała, nie może się nazywać "permanentna" (powinno być semi-permanentna), ale nie będę się czepiać słów prace nie najgorsze, ale rzęski są powichrowane.

ogłoszenie nr 3 - na zdjęciach 3 i 4 wyraźnie widać, że rzęsy są podcięte nożyczkami nie idź do takiej stylistki z opisu wnioskuję, że ma tylko skręt C (ja np noszę rzęsy o profilu B ), ma rozmiary od 8mm (ja na oku mam 7, 8, 9, 10 - czyli 8 w wewnętrznych kącikach w moim przypadku byłyby za długie) i przyjmuje w Wołominie.

ogłoszenie nr 4 - jest tylko jedno zdjęcie i tylko 1 oka, trudno coś powiedzieć, a może to wcale nie jej praca? wiem tylko, że Clarena nie cieszy się popularnością wśród stylistyk, na forum wiele razy było pisano, że nie mają dobrych produktów.
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:43   #1098
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarny_kruk Pokaż wiadomość
najbardziej spodobało mi się pierwsze ogłoszenie.


ogłoszenie nr 2 - metoda nie jest trwała, nie może się nazywać "permanentna" (powinno być semi-permanentna), ale nie będę się czepiać słów prace nie najgorsze, ale rzęski są powichrowane.

ogłoszenie nr 3 - na zdjęciach 3 i 4 wyraźnie widać, że rzęsy są podcięte nożyczkami nie idź do takiej stylistki z opisu wnioskuję, że ma tylko skręt C (ja np noszę rzęsy o profilu B ), ma rozmiary od 8mm (ja na oku mam 7, 8, 9, 10 - czyli 8 w wewnętrznych kącikach w moim przypadku byłyby za długie) i przyjmuje w Wołominie.

ogłoszenie nr 4 - jest tylko jedno zdjęcie i tylko 1 oka, trudno coś powiedzieć, a może to wcale nie jej praca? wiem tylko, że Clarena nie cieszy się popularnością wśród stylistyk, na forum wiele razy było pisano, że nie mają dobrych produktów.
Dziekuje bardzo za odzew A czy masz zastrzeżenia do tej pierwszej osoby ? Myślisz, że mogę sie tam wybrać ? Znalazłam też jej profil na facebooku:

http://pl-pl.facebook.com/pages/Prze...1927?sk=photos
__________________

Edytowane przez Pysiulka86
Czas edycji: 2012-01-06 o 20:49
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 21:49   #1099
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Przedłużanie rzęs

a co sądzicie o pracach tej Pani http://www.facebook.com/pages/Salon-...80023915413530
?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 10:14   #1100
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za odzew A czy masz zastrzeżenia do tej pierwszej osoby ? Myślisz, że mogę sie tam wybrać ? Znalazłam też jej profil na facebooku:

http://pl-pl.facebook.com/pages/Prze...1927?sk=photos
prace tej osoby też nie są perfekcyjne. ale moim zdaniem za tak niską cenę to jest dobra jakość. pozostałe osoby miały podobną cenę i zdecydowanie gorszą jakość wykonanych aplikacji.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
prace gorsze, niż zaproponowała Pysiulka86, ja bym nie poszła do Magnolii. samo to, że dziewczyna pisze "rzęsy 100% jedwabne" - albo świadomie stosuje chwyt marketingowy, albo nie zna się na produktach i sama jest wprowadzona w błąd. już tyle razy stylistki wypowiadały się, że nie ma rzęs 100% jedwabnych nie ma!
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:29   #1101
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarny_kruk Pokaż wiadomość
prace tej osoby też nie są perfekcyjne. ale moim zdaniem za tak niską cenę to jest dobra jakość. pozostałe osoby miały podobną cenę i zdecydowanie gorszą jakość wykonanych aplikacji.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



prace gorsze, niż zaproponowała Pysiulka86, ja bym nie poszła do Magnolii. samo to, że dziewczyna pisze "rzęsy 100% jedwabne" - albo świadomie stosuje chwyt marketingowy, albo nie zna się na produktach i sama jest wprowadzona w błąd. już tyle razy stylistki wypowiadały się, że nie ma rzęs 100% jedwabnych nie ma!
Może więc się skusze u tej dziewczyny w razie zdam relacje czarny_kruk bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 11:15   #1102
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czarny_kruku dzięki za odpowiedź faktycznie ta Magnolia i mi się nie podobała ale koleżanka mi poleciła więc z ciekawości tu linka dałam.

Wrzucam zdjęcie moich pierwszych rzęsek. Możecie skomentować? Dałam za nie 100zł, za uzupełnienie Pani chce 50zł. Więc ceny śmiesznie niskie. Rzęsy zrobiłam zanim wpadłam na wątek. I nie ukrywam, że 300zł bym nei dała w innym salonie bo mam ważniejsze wydatki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5504.jpg (16,0 KB, 150 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 12:43   #1103
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

czekamy na relacje i zdjęcia ceny są niskie. 50zł za uzupełnienie, to śmieszna cena. myślałam, że same materiały na aplikację tyle kosztują.
goldika to zdjęcie oka już po czasie około 2 tygodni, prawda? bo widzę rzęski powiwijane i prześwity. a barwę oka masz bajeczną
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:01   #1104
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Czarny_kruku dzięki za odpowiedź faktycznie ta Magnolia i mi się nie podobała ale koleżanka mi poleciła więc z ciekawości tu linka dałam.

Wrzucam zdjęcie moich pierwszych rzęsek. Możecie skomentować? Dałam za nie 100zł, za uzupełnienie Pani chce 50zł. Więc ceny śmiesznie niskie. Rzęsy zrobiłam zanim wpadłam na wątek. I nie ukrywam, że 300zł bym nei dała w innym salonie bo mam ważniejsze wydatki
Ja sie nie znam, sama szukam pomocy. Na zdjęciu wyglądają fajnie Czemu nie chcesz wrócić do tej osoby co Ci robiła ? Nie jesteś zadowolona ?
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 21:37   #1105
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czarny_kruk to było jakieś 9dni po zrobieniu rzęsek. Pierwszy raz miałam robione. Dziękuję za komplement, barwa oczu to chyba rzecz którą najbardziej w sobie lubię

Pysiulka86 jednak pójdę na uzupełnienie do tej samej dziewczyny. Spanikowałam bo zauważyłam, że mam niby posklejane rzęsy... ale wystarczyło je przeczesać i jest ok. Dlatego zobaczę jak mi uzupełni (50zł jak kruk zauważyła to smiesznie male pieniadze) i w razie co bede sie jej trzymac bo:
-jest tania
-nie jest najgorzej
-mam 5min drogi do "przedluzaczki" a mam 7tyg dziecko wiec ciezko wyrwac mi sie do Warszawy (mieszkam 30km od Wawy)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:43   #1106
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Mogę prosić do namiar, można zobaczyć ich prace w necie ?
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czy ja tez moge prosic o jakis namiar i cennik polecanej Pani?
Dziewczęta Pani Iza działa w salonie Xtreme Lashes.
Tu są dzieła osób z salonu:
http://www.xtremelashes.pl/content/blogcategory/58/137/

Ja poszłam z koleżanką dzięki czemu załapałyśmy się na ofertę:
"Jeżeli przyjdziesz do nas z koleżanką każda z Was zapłaci za pierwszą aplikację (fullset) 300 zł + pierwsze uzupełnienie 50 zł"
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:26   #1107
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Tu_pak Pokaż wiadomość
Dziewczęta Pani Iza działa w salonie Xtreme Lashes.
Tu są dzieła osób z salonu:
http://www.xtremelashes.pl/content/blogcategory/58/137/

Ja poszłam z koleżanką dzięki czemu załapałyśmy się na ofertę:
"Jeżeli przyjdziesz do nas z koleżanką każda z Was zapłaci za pierwszą aplikację (fullset) 300 zł + pierwsze uzupełnienie 50 zł"
a ile normalnie liczy sobie za uzupelnienie i zalozenie?
bo cennika nie widze na stronie

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

znalazlam cennik, sorki
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:55   #1108
oregon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs

Rzęski fajne

Do wszystkich linków tu podanych sie przyczepię. brak wewnętrznych kącików
Wiem, że niektóre stylistki praktykują celowe omijanie wewnętrznych kącików, ale dla mnie to jakby niepełna aplikacja. Po to są króciutkie rzęski żeby zakładać, wtedy oko jest większe, pełniejsze, piękniejsze
oregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 16:56   #1109
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny, to ja mam też pytanie, zakładam rzęsy już dość długo, właściwie żadnych problemów nie mam, jedynie jest jedna klientka, u której rzęsy w ogóle nie chcą się trzymać. po dwóch tygodniach ma ich połowę, po trzech właściwie resztki. i tak dzieje się za każdym razem. rzęsy zakładam też jej mamie i u niej tak nie lecą, po miesiącu ma ich naprawdę dużo. najpierw myślalam, że to może dlatego że klientka jest w ciąży i jakoś tak działają jej hormony, że nie wiem, rzęsa jest mocno tłusta i nawet odtłuszczenie nie daje dobrego efektu, ale teraz urodziła i nadal tak się dzieje. macie jakieś pomysły dlaczego tak może być?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 19:05   #1110
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

może jej hormony jeszcze mają wpływ na rzęsy? słyszałam, że nawet okres ma wpływ na trwałość wiązania kleju - niby rzęski zakładane w czasie okresu się nie trzymają. ale nie wiem, czy to prawda, nie sprawdzałam. a może ta klientka skubie rzęsy? oczywiście się nie przyzna
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.