Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 14:09   #1
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Red face

Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!


Dziewczyny muszę coś zmienić, bo szlag mnie trafi...Gdyby któraś z Was mogła mi doradzić, zrobić jakąś symulację fryzury
Naturalnie mam brązowe wlosy, jak była dzieckiem miałam rude jak marchewka. Włosy są do ramion, gęste i lekko się kręcą. Wklejam zdjęcie z upiętymi włosami, bo chciałabym zupełnej zmiany, eksperymentu. Przepraszam za jakość ale robione telefonem. Cerę mam "nijaką" ani za bladą ani za ciemną. Opalam się raczej na brąz. Oczy brązowe. Wielki i krzywy nos... Dużo przebarwień na buzi po ciąży.POMÓŻCIE PROSZĘ!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG00046-20120713-1444.jpg (108,4 KB, 704 załadowań)
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:16   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Cytat:
Napisane przez AreWeStillMarried Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę coś zmienić, bo szlag mnie trafi...Gdyby któraś z Was mogła mi doradzić, zrobić jakąś symulację fryzury
Naturalnie mam brązowe wlosy, jak była dzieckiem miałam rude jak marchewka. Włosy są do ramion, gęste i lekko się kręcą. Wklejam zdjęcie z upiętymi włosami, bo chciałabym zupełnej zmiany, eksperymentu. Przepraszam za jakość ale robione telefonem. Cerę mam "nijaką" ani za bladą ani za ciemną. Opalam się raczej na brąz. Oczy brązowe. Wielki i krzywy nos... Dużo przebarwień na buzi po ciąży.POMÓŻCIE PROSZĘ!!!!
Oczy masz prześliczne! To Twój wielki atut, a co do fryzurki to co myślisz o zmianie koloru na blond? Może nie od razu platyna, ale po prostu jaśniejsze? Blondy odmładzają
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:28   #3
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Ja bym proponowała rude włosy i fryzura na kleopatrę
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:42   #4
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Ja bym proponowała rude włosy i fryzura na kleopatrę
Myślę, że by ją taka postarzała...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:44   #5
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

dzięki dziewczyny za rady. Co do fryzury na Kleopatrę, to chyba nie chodzi o taką z grzywką? Bo wydaje mi się,że jeszcze uwypukliłaby mój nochal
A co do blondu-może warto spróbować.
Dodam jeszcze ,że w rzeczywistości nie mam aż tak czerwonej -plamiastej cery jak na zdjęciu (urok zdjęć komórką).
Gdyby ktoś zrobił mi jakieś symulacje fryzur bardzo bym się ucieszyła, bo kompletnie sama sobie nie radzę z tego typu programami.
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:49   #6
pepuszek04
Raczkowanie
 
Avatar pepuszek04
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 250
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Nie wygladasz staro zebys sie jakos szczegolnie odmladzac kolor wlosow powinnas miec cieply np kasztanowy i obciecie na bob(a) tak jak zadugerowala trufle + grzywka na skos, nie widze cie za to w bladzie. Cieply kolor wlosow od razu poprawi wyglad cery , co do przebarwien troche korektora i po klopocie
pepuszek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:53   #7
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Zadnych grzywek, masz piekne oczy ktore musisz eksponowac. Najlepiej gdybys miala dlugie lub poldlugie wlosy
Zostan tez przy ciemniejszych wlosach, blond bedzie wygladal przy twojej cerze dosc dziwnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg def1.jpg (26,5 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg def2.jpg (22,4 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg def3.jpg (24,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg def4.jpg (21,1 KB, 63 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 14:59   #8
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Zadnych grzywek, masz piekne oczy ktore musisz eksponowac. Najlepiej gdybys miala dlugie lub poldlugie wlosy
Zostan tez przy ciemniejszych wlosach, blond bedzie wygladal przy twojej cerze dosc dziwnie.
dzięki!!! najbardziej się sobie podobam na zdjęciu nr 2. Grzywka jakoś do mnie nie pasuje.
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:12   #9
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Z rozpuszczonymi włosami wyglądam tak...Tzn normalnie kręcą się one bardziej, bo teraz miałam spięte w kitka i spryskane lakierem..Grzywka jak widać-uważam,że średnio mi pasuje (dałam się namówić fryzjerowi)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG00047-20120713-1606.jpg (123,9 KB, 343 załadowań)
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:46   #10
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Ja obstawiam przy blondzie i żadnych grzywek!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:25   #11
bellafantasma
Raczkowanie
 
Avatar bellafantasma
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 128
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Według mnie ciemny kolor włosów pasuje do Ciebie jak żaden inny i tego całkowicie nie zmieniaj Ja dla odświeżenia i odmłodzenia skróciłabym włosy do takiej długości, jaką proponuje Talantea na drugim zdjęciu i zrobiła delikatne ombre hair. Przedziałek również zostawiłabym na tym samym miejscu, co jest na przeróbce Talantei. Ombre robiłabym w podobnej tonacji kolorystycznej, co ma Rachel Bilson (załączam foto), a blond zaczynałabym powoli, dużym przejściem od połowy ucha, ewentualnie od linii ust.

Jeśli zaś chodzi o makijaż to raczej delikatny Ci sprzyja, ja bym bardziej podkreślała usta fuksją, a oczy - kreską wyczarowaną eyelinerem. Policzki ewentualnie muskałabym jakimś brzoskwiniowym rozświeltaczem (o ile zdjęcie mnie nie oszukuje co do odcienia Twojej skóry ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18065_285516083034_724138034_4489404_6068835_n.jpg (23,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rachel-bilson-hair.jpg (41,7 KB, 29 załadowań)
bellafantasma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 09:11   #12
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Dzięki za wsparcie dziewczyny. A tak spytam...ombre hair, to takie , które się rozjaśniają ku dołowi? Dobrze rozumiem?
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 09:24   #13
bellafantasma
Raczkowanie
 
Avatar bellafantasma
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 128
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Cytat:
Napisane przez AreWeStillMarried Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie dziewczyny. A tak spytam...ombre hair, to takie , które się rozjaśniają ku dołowi? Dobrze rozumiem?
Hm, niekoniecznie musi być rozjaśniane, dziewczyna z blondem zawsze sobie może też przyciemić końce Ale tak, dokładnie o to chodzi.

Nie wiem, jak reszcie, ale mi się ten pomysł podoba i odświeżyłby Ci buźkę
__________________
"Nikt kto tego sam nie doświadczył, nie potrafi sobie wyobrazić, jak smutna i długa jest noc, którą spędza się bez zmrużenia oka z myślą utkwioną w przyszłości wyzutej całkowicie z nadziei."

Gustaw Herling-Grudziński - "Wieża"


***

włosy: 45 -> ...
waga: 61 -> 60 -> 59 -> czas pokaże!
bellafantasma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 10:37   #14
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Też myślę,że to może być fajny pomysł, również ten przedziałek na środku wydaje się najfajniejszym rozwiązaniem. Tylko co do długości-moje wlosy jak je umyję i "zapodam" piankę kręcą się dość mocno i przez to podnoszą, więc troszkę boję się,że jak tak krótko zetnę, to one się podniosą za bardzo i będą sięgać do ucha W poniedziałek wrzucę moje zdjęcie z umytymi, rozpuszczonymi, tylko zaczeszę je z przedziałkiem pośrodku. Wtedy poproszę o instrukcje co dalej
Dzięki jeszcze raz
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 12:23   #15
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

kolor brązowy i uważam, że tylko taki.
fantastycznie komponuje się z kolorem oczu i brwiami.
no właśnie brwi.... przestań je depilować w taki sposób, daj im odrosnąć, niech mają naturalny łuk, bo takie zaokrąglone łuki i do tego wydepilowane nadmiernie od wewnętrznej strony u nasady nosa nadają twarzy dziwny wyraz...do tego jednocześnie są zbyt kanciaste co tylko niepotrzebnie wyostrza Ci rysy.

na twarz polecam kurację retinoidami (np tretinoiną) poczytaj np o Atredermie, jest to środek silnie złuszczający dzięki czemu latwo pozbyć się blizn i plam, tylko trzeba stosować od jesieni, kiedy już nie bedziesz się opalać.
nie stosuj także w czasie ciąży (jesli jesteś lub wkrótce planujesz) bo witamina A w nadmiarze może poszkodzić płodowi.
działa również przeciwzmarszczkowo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG00046-20120713-1444.jpg (109,4 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG00046-20120713-1444a.jpg (109,6 KB, 169 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 12:42   #16
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Brwi mają taki kształ od zawsze. Nie depiluję ich mocno. Może rzeczywiście zmniejszę ilość depilowanych nad nosem, bo tak faktycznie zawsze się łączyły. I zlikwidować ten kancasty kształt?
Co do fryzur znalazłam dwie przykładowe w googlach. Co o nich myślicie? Oczywiście w wersji dużo krótszej...

Cytat:
Napisane przez AreWeStillMarried Pokaż wiadomość
Brwi mają taki kształ od zawsze. Nie depiluję ich mocno. Może rzeczywiście zmniejszę ilość depilowanych nad nosem, bo tak faktycznie zawsze się łączyły. I zlikwidować ten kancasty kształt?
Co do fryzur znalazłam dwie przykładowe w googlach. Co o nich myślicie? Oczywiście w wersji dużo krótszej...
Ładuję zdjęcia tym razem....

Kurczę nie mogę edytować. Dopiero teraz załapałam o co ci chodzi...racja. Postaram się zrobić jak mówisz z tym brwiami...Na poszątku myślałam,że chodzi ci o zbyt duży wydepoilowany obszar nad nosem... No to od dziś zapuszczam brwi i pokażę wkrótce efekty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-lob-12.jpg (22,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-przedzialek-08.jpg (12,4 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-14 o 17:29 Powód: post pod postem
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 14:19   #17
bellafantasma
Raczkowanie
 
Avatar bellafantasma
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 128
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Fakt, że Twój obecny łuk brwiowy wygląda na przerysowany, naturalniejszy trochę by Cię ocieplił. Bardzo mocno kręcą Ci się włosy? Zapuść jakieś swoje zdjęcie w takiej fryzurze. Najwyżej przestaniesz używać pianki :P
Odnośnie włosów mam jeszcze jedno pytanie - jaki masz ich typ, tzn. suche? zniszczone, normalne itd.?
__________________
"Nikt kto tego sam nie doświadczył, nie potrafi sobie wyobrazić, jak smutna i długa jest noc, którą spędza się bez zmrużenia oka z myślą utkwioną w przyszłości wyzutej całkowicie z nadziei."

Gustaw Herling-Grudziński - "Wieża"


***

włosy: 45 -> ...
waga: 61 -> 60 -> 59 -> czas pokaże!
bellafantasma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 18:28   #18
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

chodzi mi zarówno o to, że depilujesz obszar nad nosem (tzn nad nosem jak coś rośnie centralnie to usuwaj, ale nie rób tych brwi tak oddalonych od siebie)

ta metoda z ołówkiem przystawianym do płatka nosa, pokazująca niby w którym miejscu trzeba zacząć usuwać włosy od wewnętrznej str łuku to jakiś bullshit.
praktycznie u nikogo nie wygląda to dobrze, większość dziewczyn skubie za dużo i brwi zaczynają im się w połowie oka.
co rusz przychodzi tu na wizaż dziewczyna z tak zrujnowanymi brwiami, że aż przykro patrzeć..

chodzi mi oczywiście nie tylko o tą ich część nad nosem ale i o włoski wyrwane pod łukiem.
Ciezko to wytłumaczyć, otwórz oba zdjęcia, ustaw na tej samej wysokości i klikaj raz jedno raz drugie to bedziesz wiedziala o co mi chodzi.
założę się, że gdy zapuścisz będziesz mieć naprawdę ładne brwi.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

a co do wybranych fryzur to owszem są bardzo ładne. myślę, że Tobie będą pasować.
Koloru nie zmieniałabym drastycznie, jeśli włosy są wypłowiałe to można je delikatnie poprawić farbą czy szamponem. pytanie czy "poszarzała" to twoje chwilowe odczucie czy może faktycznie cera i włosy wyglądają szaro, bo jesteś przemęczona, niewyspana, albo brak Ci witamin?
polecam także analizę kolorystyczną i dobranie sobie kolorów garderoby pod swój typ kolorystyczny, co sprawi, że szaro na pewno wyglądać nie będziesz

musiałabyś tylko dodać lepszej jakości zdjęcia w dobrym świetle z odpowiedziami na pytania:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 22:31   #19
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Ja bym Cię widziała w ciepłym złocistym lub orzechowym brązie. Może lekkie ombre też nie było by złym pomysłem choć mnie się osobiście to nie podoba. Blondy niet. Źle dobrany kolor zamiast odmłodzić jeszcze bardziej postarza. Brewki zapuszczaj kochana Włoski zapuścić za ramiona i koniecznie zapoznaj się z zasadami CG kręconowłosych. Może z Twoich da się wydobyć całkiem przyzwoity skręt??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg download (1).jpg (9,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (11,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (2).jpg (8,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (3).jpg (16,3 KB, 6 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 09:31   #20
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Na poczatek wrzucam zdjęcie z dzisiaj-rozpuszczone włsy i przedziałek na środku.


Cytat:
Napisane przez bellafantasma Pokaż wiadomość
Fakt, że Twój obecny łuk brwiowy wygląda na przerysowany, naturalniejszy trochę by Cię ocieplił. Bardzo mocno kręcą Ci się włosy? Zapuść jakieś swoje zdjęcie w takiej fryzurze. Najwyżej przestaniesz używać pianki :P
Odnośnie włosów mam jeszcze jedno pytanie - jaki masz ich typ, tzn. suche? zniszczone, normalne itd.?
Włosy normalne, dość cięzkie i gęste. Raczej dość zdrowe, tylko mi fryzjer je skopał cieniując brzytwą. Kręcą się po piance dość ładnie.

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
chodzi mi zarówno o to, że depilujesz obszar nad nosem (tzn nad nosem jak coś rośnie centralnie to usuwaj, ale nie rób tych brwi tak oddalonych od siebie)

ta metoda z ołówkiem przystawianym do płatka nosa, pokazująca niby w którym miejscu trzeba zacząć usuwać włosy od wewnętrznej str łuku to jakiś bullshit.
praktycznie u nikogo nie wygląda to dobrze, większość dziewczyn skubie za dużo i brwi zaczynają im się w połowie oka.
co rusz przychodzi tu na wizaż dziewczyna z tak zrujnowanymi brwiami, że aż przykro patrzeć..

chodzi mi oczywiście nie tylko o tą ich część nad nosem ale i o włoski wyrwane pod łukiem.
Ciezko to wytłumaczyć, otwórz oba zdjęcia, ustaw na tej samej wysokości i klikaj raz jedno raz drugie to bedziesz wiedziala o co mi chodzi.
założę się, że gdy zapuścisz będziesz mieć naprawdę ładne brwi.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

a co do wybranych fryzur to owszem są bardzo ładne. myślę, że Tobie będą pasować.
Koloru nie zmieniałabym drastycznie, jeśli włosy są wypłowiałe to można je delikatnie poprawić farbą czy szamponem. pytanie czy "poszarzała" to twoje chwilowe odczucie czy może faktycznie cera i włosy wyglądają szaro, bo jesteś przemęczona, niewyspana, albo brak Ci witamin?
polecam także analizę kolorystyczną i dobranie sobie kolorów garderoby pod swój typ kolorystyczny, co sprawi, że szaro na pewno wyglądać nie będziesz

musiałabyś tylko dodać lepszej jakości zdjęcia w dobrym świetle z odpowiedziami na pytania:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Dość szybko, ale na buzi najpierw na "prosiaczka" czyli czerwono, wiemnieje po 2 dniach. Raczej odcień złoto-brązowy.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Piwne z mocniejszą brązową obwódką. Bez plamek.Ogólnie taki ciemniejszy odcień piwnego. Brwi i żesy raczej jasno brązowe.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi chyba szarobrązowe.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ciepły brzoskwiniowy.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Sama nie wiem. Kiedyś były czerwone kasztanowe. POtem z wiekiem zrobiły się brązowo-bure, ale od słońca rudzieją.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Brzoskwinia.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze wyglądam w zieleniach, o dziwo w czerwonym też ładnie. W odcieniach fioletu i różu też ok. Nie pasująmi beże i biel.
Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Ja bym Cię widziała w ciepłym złocistym lub orzechowym brązie. Może lekkie ombre też nie było by złym pomysłem choć mnie się osobiście to nie podoba. Blondy niet. Źle dobrany kolor zamiast odmłodzić jeszcze bardziej postarza. Brewki zapuszczaj kochana Włoski zapuścić za ramiona i koniecznie zapoznaj się z zasadami CG kręconowłosych. Może z Twoich da się wydobyć całkiem przyzwoity skręt??
Brewki zapuszczam
Co do skrętu włosów-po piance i umyciu kręcą się pięknie, ale jak tylko wezmę uje w kitka albo rano po wstaniu prostują się. Więc muszę myć codziennie...
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 09:34   #21
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

zdjęcie....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG00051-20120716-1006.jpg (116,4 KB, 246 załadowań)
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 11:37   #22
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Na tym zdjeciu slicznie wygladasz, przedzialek na srodku i loczki to jest to teraz tylko kolorek zmienic
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 12:03   #23
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Dzięki miłe słowa dobra kobieto. Tylko jaki kolorek? Ombre hair czy cuś innego I planuję grzywke zapuścić żeby zniknęła.
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 12:12   #24
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Mniej wiecej cos takiego. Lekkie nienachalne przejscie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rachel-bilson-ombre-hair.jpg (127,6 KB, 34 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:12   #25
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Cytat:
Napisane przez AreWeStillMarried Pokaż wiadomość
Dzięki miłe słowa dobra kobieto. Tylko jaki kolorek? Ombre hair czy cuś innego I planuję grzywke zapuścić żeby zniknęła.
mysle, ze ombre hair fajnie CIe ozywi wklej zdjecie po przemianie!
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:38   #26
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Wkleję, wkleję Tylko pytanie kto mi to zrobi sensownie Bo podobno niewielu fryzjerów potrafi to zrobić...Zrobię rekonesans i spróbuję.
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:23   #27
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Zapuszczać, zapuszczać i jeszcze raz zapuszczać.

PS. I tak jesteś śliczna żadne tam krzywe nosy i przebarwienia. Oczy cudowne i aż się proszą, żeby je pięknie malować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 2.jpg (137,1 KB, 164 załadowań)
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:00   #28
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

kochana chyba jesteś w typie kolorystycznym"jesieni" ale fajnie by było gdyby GretaKredka tu zajrzała i to oceniła, bo ona potrafi wszystko w tym temacie
twoje zdjęcia są w kiepskim chłodnym świetle stąd pewności trochę brak. ale typem ciepłym jesteś na 90 pare %

ożywiłabym troche garderobę, unikałabym szaroburych, zgniłozielonych kolorów.
spróbuj przyłożyć do twarzy coś pomarańczowego, żółtego (w ciepłym głębokim odcieniu), bordowy czerwony (odcien pomidorowy/bardziej idący w str pomarańczu) i poobserwuj się czy te kolory Cię ożywiają

np http://www.ofeminin.pl/styl-gwiazd/t...43c269527.html
mam nadzieję, że się nie pomyliłam, ale nie widzę Cię jako inny typ.
włosy zapuść jeszcze dłuższe, sa naprawdę super!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 09:03   #29
AreWeStillMarried
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Cytat:
Napisane przez Villayla Pokaż wiadomość
Zapuszczać, zapuszczać i jeszcze raz zapuszczać.

PS. I tak jesteś śliczna żadne tam krzywe nosy i przebarwienia. Oczy cudowne i aż się proszą, żeby je pięknie malować.
Dzięki za miłe słowa. Co do wklejonych fryzur-przy niektórych nieźle się uśmiałam Chyba nie pozostaje nic jak tylko zapuszczać brwi i włosy
Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
kochana chyba jesteś w typie kolorystycznym"jesieni" ale fajnie by było gdyby GretaKredka tu zajrzała i to oceniła, bo ona potrafi wszystko w tym temacie
twoje zdjęcia są w kiepskim chłodnym świetle stąd pewności trochę brak. ale typem ciepłym jesteś na 90 pare %

ożywiłabym troche garderobę, unikałabym szaroburych, zgniłozielonych kolorów.
spróbuj przyłożyć do twarzy coś pomarańczowego, żółtego (w ciepłym głębokim odcieniu), bordowy czerwony (odcien pomidorowy/bardziej idący w str pomarańczu) i poobserwuj się czy te kolory Cię ożywiają

np http://www.ofeminin.pl/styl-gwiazd/t...43c269527.html
mam nadzieję, że się nie pomyliłam, ale nie widzę Cię jako inny typ.
włosy zapuść jeszcze dłuższe, sa naprawdę super!
Poćwiczę w domu z kolorami. Szkoda,że mam unikać zgniłychszarozielonych, bo uwielbiam ten kolor Zdjęcie niestety tylko takiej jakości, bo apatar mi się popsuł. mogę wyciąć jakieś moje z fb i tu wrzucić żebyście zobaczyły jak wyglądam w lepszym świetle...ale to za chwilkę
AreWeStillMarried jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 11:45   #30
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Poszarzała trzydziecha:((((((POMOCY! !!

Cytat:
Napisane przez AreWeStillMarried Pokaż wiadomość
Poćwiczę w domu z kolorami. Szkoda,że mam unikać zgniłychszarozielonych, bo uwielbiam ten kolor
Unikać - przy twarzy Swoje ulubione ubrania możesz ożywić np. rudym szaliczkiem, apaszką czy koralami
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.