Kosmetyki mineralne Lumiere część II :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 13:09   #151
poison girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Ja złożyłam zamówienie 2 grudnia i nadal nie mam dopiero 21 przysłali mi wiadomość, że skompletowali zamówienie, ale nadal d.pa
poison girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 12:00   #152
poison girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Przyszło zamówienie równo miesiąc po zapłacie:/ no ale dobrze, że jest... aczkolwiek mam mieszane uczucia...
Błyszczyki są naprawdę miniaturowe, sama buteleczka ma 2,5cm x 1 cm średnica, wziełam autumn sunset bo wydawał się w miarę jasny i wpadający w brzoskwinię, no ale jednak na ustach ciemny jest i dość brązowy. Z różami ( a w zasadzie bronzerami) też średnio kolorystycznie trafiłam a może po prostu już znalazłam swój kolor z lumiere i inne wydają mi się dziwne.. i muszę się przyzwyczaić do pełnowymiarowych produktów, bo w samplach dało sie oszczędniej nasypywać na jakiś spodeczek a tutaj od razu zrobiłam sobie maskę na twarzy
Aha, jako gratis dali cień w słoiczku ( i na to wlaśnie liczyłam zważywszy, że te cienie jednak maja dość drogie i średnia na nie promocja była) i jakieś dwa "cukierki" (dobrze, że nie zjadłam od razu), które okazały sie maseczką na dłonie (jeszcze nie wypróbowałam
poison girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 14:53   #153
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez poison girl Pokaż wiadomość
Przyszło zamówienie równo miesiąc po zapłacie:/ no ale dobrze, że jest... aczkolwiek mam mieszane uczucia...
Błyszczyki są naprawdę miniaturowe, sama buteleczka ma 2,5cm x 1 cm średnica, wziełam autumn sunset bo wydawał się w miarę jasny i wpadający w brzoskwinię, no ale jednak na ustach ciemny jest i dość brązowy. Z różami ( a w zasadzie bronzerami) też średnio kolorystycznie trafiłam a może po prostu już znalazłam swój kolor z lumiere i inne wydają mi się dziwne.. i muszę się przyzwyczaić do pełnowymiarowych produktów, bo w samplach dało sie oszczędniej nasypywać na jakiś spodeczek a tutaj od razu zrobiłam sobie maskę na twarzy
Aha, jako gratis dali cień w słoiczku ( i na to wlaśnie liczyłam zważywszy, że te cienie jednak maja dość drogie i średnia na nie promocja była) i jakieś dwa "cukierki" (dobrze, że nie zjadłam od razu), które okazały sie maseczką na dłonie (jeszcze nie wypróbowałam
Jaki cień dostałaś w gratisie? Bo dostałam tylko cukierki i zastanawiam się jakiego warunku nie spełniłam...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 21:46   #154
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cześć Dziewczyny,

mam do Was ogromną prośbę - czy mogłybyście mi doradzić jaki podkład Lumiere powinnam wybrać? Albo gdzie mogłabym szukać takiej informacji? W tej chwili używam próbek EDM Fairly Light Neutral w formule matte i semi-matte i kolor mi odpowiada. Przymierzam się do Lumiere Cashmere w odcieniu Light Neutral, ale nie jestem pewna czy dobrze kombinuję I mam pytanie: czy formuła Cashmere ma dużo błyszczących drobinek?

Z góry dziękuję i pozdrawiam cieplutko.

Aga.
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 10:29   #155
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

hej dziewczyny

Przyszło moje zamówienie:
róż poppy, bronzer sunny kiss i podkład lm warm w FF
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_1296.jpg (96,5 KB, 57 załadowań)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:24   #156
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

mam do Was ogromną prośbę - czy mogłybyście mi doradzić jaki podkład Lumiere powinnam wybrać? Albo gdzie mogłabym szukać takiej informacji? W tej chwili używam próbek EDM Fairly Light Neutral w formule matte i semi-matte i kolor mi odpowiada. Przymierzam się do Lumiere Cashmere w odcieniu Light Neutral, ale nie jestem pewna czy dobrze kombinuję I mam pytanie: czy formuła Cashmere ma dużo błyszczących drobinek?

Z góry dziękuję i pozdrawiam cieplutko.

Aga.
Cashmere ma drobinki, ale na twarzy nic nie widać, jest po prostu delikatnie matowa, lekko satynowa. Mniej kryje od formuły typowo matującej w Lumiere, Veena Velvet, ale do skóry mieszanej się nadaje, sama jej czasem używam, wygląda bardzo naturalnie.
Neutrale Lumierowe są bardzo blade i "bezbarwne". Nie wiem, jak wygląda używany przez Ciebie odcień w EDM, ale jeśli jest trochę beżowawy, to rozważyłabym jeszcze Light Beige albo Fair Beige. W Lumiere są to bardzo jasne odcienie, ale nie tak "sprane" jak Neutrale.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:29   #157
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Właśnie zastanawiam się czy ja taka bezbarwna faktycznie nie jestem Boję się, że odcień Beige będzie dla mnie za pomarańczowy. Szukam w sieci jakichś swatch'y, ale niestety jest biednie. Jedynie na stronie producenta jest niezłe zestawienie, ale zastanawiam się na ile zdjęcia faktycznie pokrywają się z rzeczywistą barwą poszczególnych odcieni... Bo z tym może być naprawdę różnie.
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 12:32   #158
poison girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Jaki cień dostałaś w gratisie? Bo dostałam tylko cukierki i zastanawiam się jakiego warunku nie spełniłam...
się nazywa French Vanilla summer 2009 Ice Cream Collection... teraz się zaczynam zastanawiać, czy to cień, bo go teoretycznie na stronie nie widzę, ale zasugerowałam się jakimś wątkiem, gdzie było coś wspominane o sezonowych kolekcjach cieni... no w każdym razie to coś było w woreczku z napisem Merry Christmas i tego nie zamawiałam... a czemu dostałam? Nie wiem, może właśnie dlatego, że tak długo czekałam (zamówienie 2 grudnia)?
poison girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 14:13   #159
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez poison girl Pokaż wiadomość
się nazywa French Vanilla summer 2009 Ice Cream Collection... teraz się zaczynam zastanawiać, czy to cień, bo go teoretycznie na stronie nie widzę, ale zasugerowałam się jakimś wątkiem, gdzie było coś wspominane o sezonowych kolekcjach cieni... no w każdym razie to coś było w woreczku z napisem Merry Christmas i tego nie zamawiałam... a czemu dostałam? Nie wiem, może właśnie dlatego, że tak długo czekałam (zamówienie 2 grudnia)?
O ja.... Nie chciałabyś go oddać?


I tak, to cień na 100%
http://www.hellocotton.com/lumiere-s...collection-321

Mam z tej kolekcji inne 2.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2013-01-05 o 14:15
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:24   #160
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Właśnie zastanawiam się czy ja taka bezbarwna faktycznie nie jestem Boję się, że odcień Beige będzie dla mnie za pomarańczowy. Szukam w sieci jakichś swatch'y, ale niestety jest biednie. Jedynie na stronie producenta jest niezłe zestawienie, ale zastanawiam się na ile zdjęcia faktycznie pokrywają się z rzeczywistą barwą poszczególnych odcieni... Bo z tym może być naprawdę różnie.
Fair Beige jest jak mąka prawie, Light Beige jest bladobeżowy, pomarańczu tam nie widzę. Pomarańczowe tony są wyraźne już w Light Medium Beige - mówię o formule Veena Velvet. Formuła Cashmere jest zazwyczaj odrobinę cieplejsza od VV, więc być może Light Beige lekko wybija pomarańcz, ale sądzę, że minimalnie. W Fair Beige na pewno jej nie będzie.
Zamów próbki na Allegro, nie kupuj w ciemno.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:44   #161
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Przeszukałam chyba już całe forum mineralne Z opisów, swatch'y oraz wszelkich znaków na niebie i ziemi wynika, że chyba powinnam pójść w kierunku odcieni light warm/golden. Light beige raczej nie będzie dobrze wyglądał na mojej skórze, a odcienie fair chyba są dla mnie za jasne.

A co do próbek, to raczej nie zdążę się w nie zaopatrzyć, bo jutro wychodzi zamówienie Pod wpływem impulsu zdecydowałam się skorzystać z promocji. W najgorszym wypadku pewnie znajdzie się jakaś dobra dusza, która przygarnie pełnowymiarowy podkład

Pozdrawiam cieplutko!
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 22:12   #162
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
A co do próbek, to raczej nie zdążę się w nie zaopatrzyć, bo jutro wychodzi zamówienie Pod wpływem impulsu zdecydowałam się skorzystać z promocji. W najgorszym wypadku pewnie znajdzie się jakaś dobra dusza, która przygarnie pełnowymiarowy podkład
Lumiere chyba dosyć często ma jakieś promocje, więc na pewno zdążyłabyś w niedługim czasie zamówić pełnowymiarowy podkład
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:26   #163
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Nie chciałabym się teraz w ostatniej chwili wycofywać To tak nieładnie. Jak się powiedziało a, to trzeba powiedzieć i b
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 23:08   #164
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Przeszukałam chyba już całe forum mineralne Z opisów, swatch'y oraz wszelkich znaków na niebie i ziemi wynika, że chyba powinnam pójść w kierunku odcieni light warm/golden. Light beige raczej nie będzie dobrze wyglądał na mojej skórze, a odcienie fair chyba są dla mnie za jasne.

A co do próbek, to raczej nie zdążę się w nie zaopatrzyć, bo jutro wychodzi zamówienie Pod wpływem impulsu zdecydowałam się skorzystać z promocji. W najgorszym wypadku pewnie znajdzie się jakaś dobra dusza, która przygarnie pełnowymiarowy podkład

Pozdrawiam cieplutko!
Hm, gama Warm jest bardziej pomarańczowa od Beige. Goldeny są żółte...
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 10:19   #165
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

mam do Was ogromną prośbę - czy mogłybyście mi doradzić jaki podkład Lumiere powinnam wybrać? Albo gdzie mogłabym szukać takiej informacji? W tej chwili używam próbek EDM Fairly Light Neutral w formule matte i semi-matte i kolor mi odpowiada. Przymierzam się do Lumiere Cashmere w odcieniu Light Neutral, ale nie jestem pewna czy dobrze kombinuję
też używałam EDM FLN tylko w formule Intensive , kolor Light Neutral z Lumiere może być dla ciebie za jasny, ja używam Light Medium Neutral tyle że w formule Flawless Face i ten odcień też jest jaśniejszy od FLN, powiedziałabym że jest bardziej "czysty" i tam gdzie FLN ma domieszkę koloru brunatnego tam Light Medium Neutral ma kapkę żółci.
nie wiem jak jest z formułą Cashmere, dopiero czekam na próbkę, jeżeli ta formuła jest faktycznie ciemniejsza od FF to może nie trafisz tak źle

Edytowane przez Sissi_W
Czas edycji: 2013-01-08 o 10:21
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 18:19   #166
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziękuję Wam bardzo za pomoc. Kombinowałam, szukałam, oglądałam swatche, porównywałam, jakieś 10 razy zmieniałam zdanie, aż w końcu okazało się, że się zagapiłam i zamówienie poszło z Light Neutral Planuję jednak zakupić próbkę w tym odcieniu. Jeśli okaże się, że źle dobrałam odcień, to nieużywanego biga spróbuję odsprzedać/wymienić/oddać w dobre ręce
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 18:29   #167
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

dzisiaj dostałam próbkę Light Medium Neutral w formule Cashmere, ta formuła faktycznie jest ciemniejsza od FF i to sporo
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 20:53   #168
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Czyli jest szansa... A gdzie kupujesz próbki?
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 07:02   #169
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziewczyny, czy Nectar z Lumiere- rozświetlacz będzie podobny do Viki's Radiant Creation z EDM? Ma ktoś porównanie?
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 20:26   #170
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Hej dziewczyny, czy podkład Lumiere może zapychać? Używam go od pół roku i tak od 1,5 miesiąca zaczynają mi wyskakiwać niespodzianki z coraz większą częstotliwością... Nie wiem czy to wina kremu (ale jego używam znacznie dłużej, a wcześniej było wszystko ok) czy podkładu...
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 18:12   #171
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy podkład Lumiere może zapychać? Używam go od pół roku i tak od 1,5 miesiąca zaczynają mi wyskakiwać niespodzianki z coraz większą częstotliwością... Nie wiem czy to wina kremu (ale jego używam znacznie dłużej, a wcześniej było wszystko ok) czy podkładu...
Jaka formuła? Gdzie wyskakują te niespodzianki? Jakieś drobne, czy duże..?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:52   #172
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Formuła Cashmere, trochę zmieniałam kolor mieszankami Color Blend z kolorówki, czasem kładłam bez zmieniania koloru. Niespodzianki wyskakują głównie na policzkach, skroniach i czole, niektóre są małe, takie wręcz podskórne, a niektóre spore"gule"...
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 22:30   #173
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziewczyny, wiecie co, do mnie dzisiaj przyszlo zamówienie z przedswiatecznej promocji, ale nie dostalam żadnego prezentu? Ja cos przeoczylam czy nie wszystkim sie należał? Zapłaciłam około 50 dolarów, więc nie chodzi o to ze za niska kwota.
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:53   #174
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cześć Dziewczyny! Podczytuje wątek już od dawna. Używam kosmetyków mineralnych od 2 lat i podobnie jak Wy jestem zachwycona ich właściwościami.
Teraz po raz pierwszy zdecydowałam się na lumiere. Kupiłam na allegro podkład, ale jest za jasny i w promocji 33% zamówiłam ciemniejszy oraz parę innych rzeczy.

I mam do Was pytanie, bo wiem, że też zamawiałyście w tej promocji: czy otrzymałyście już przesyłkę, bo ja niestety jeszcze nie. W podglądzie przesyłki widzę, że od 14 jest na jamajce, i nie wiem czy to normalne, że tak długo tam przebywa?
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:55   #175
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Przepraszam, ale nie moge sie powstrzymac od napisania

Może w Twojej paczce będą zioło przemycać, skoro tak długo kwitnie na Jamajce

Wlasnie weszlam na stronke lumiere i jestem w szoku ze teraz jest 8 probek za 0,01$ sa mniejsze pojemnosciowo? Dawno nie zamawialam, ale konczy mi sie podklad i mysle nad kupnem, bo aktualnie jest promocja
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:52   #176
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Podczytuje wątek już od dawna. Używam kosmetyków mineralnych od 2 lat i podobnie jak Wy jestem zachwycona ich właściwościami.
Teraz po raz pierwszy zdecydowałam się na lumiere. Kupiłam na allegro podkład, ale jest za jasny i w promocji 33% zamówiłam ciemniejszy oraz parę innych rzeczy.

I mam do Was pytanie, bo wiem, że też zamawiałyście w tej promocji: czy otrzymałyście już przesyłkę, bo ja niestety jeszcze nie. W podglądzie przesyłki widzę, że od 14 jest na jamajce, i nie wiem czy to normalne, że tak długo tam przebywa?
aha, chyba mniej lub bardziej normalne- moja też tak leżała, na jamajce właśnie
niestety zioła w niej nie było

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale nie moge sie powstrzymac od napisania

Może w Twojej paczce będą zioło przemycać, skoro tak długo kwitnie na Jamajce

Wlasnie weszlam na stronke lumiere i jestem w szoku ze teraz jest 8 probek za 0,01$ sa mniejsze pojemnosciowo? Dawno nie zamawialam, ale konczy mi sie podklad i mysle nad kupnem, bo aktualnie jest promocja
próbki podkładów są nieco mniejsz niż były, takie mam wrażenie

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie co, do mnie dzisiaj przyszlo zamówienie z przedswiatecznej promocji, ale nie dostalam żadnego prezentu? Ja cos przeoczylam czy nie wszystkim sie należał? Zapłaciłam około 50 dolarów, więc nie chodzi o to ze za niska kwota.
ja dostałam jakieś śmierdzące masło do czegoś tam, generalnie szału nie było
deluce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 20:45   #177
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 299
GG do ania_1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziś doszło moje zamówienie z 21 stycznia (po 10 dniach więc czas niezły. Próbki w porównaniu do wcześniejszych moim zdaniem są duużo mniejsze (na oko poprzednie z 3 razy większe były...... no ale cóż niby jest ich więcej chociaż.... no właśnie, z 8 próbek dostałam 6 bo 2 się dublowały (chciałam dać siostrze na wypróbowanie korektor mint i róż poppy) na kartce z zamówieniem zostały skreślone bo zdublowane i w ich miejsce nie dostałam nic... niby dwie małe próbki ale jednak trochę nie fair...

Jakby ktoś chciał róż Ditto O duży to pisać bo dopiero jak zamówiłam pełnowymiarowe opakowanie to wypróbowałam próbę i jednak nie mój kolor
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania
ania_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 15:04   #178
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Hej, czy któraś z Was wie jaki kolor z Lumiere byłby podobny do LilyLolo Blondie? Która formuła będzie najlepsza do suchej skóry?

z góry dziękuję
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 19:17   #179
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Hej, czy któraś z Dziewczyn ma porównanie co będzie odpowiednikiem Caramel Coretto z Blusche w Lumiere? Chodzi mi o formułę VV lub Cashmere. Light Golden, Light Medium Golden? Bardzo proszę o radę
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 20:59   #180
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z Dziewczyn ma porównanie co będzie odpowiednikiem Caramel Coretto z Blusche w Lumiere? Chodzi mi o formułę VV lub Cashmere. Light Golden, Light Medium Golden? Bardzo proszę o radę
Miałam 3 wymienione przez Ciebie odcienie w tych formułach i powiem Ci, ze to zupełnie inna bajka, jak one wyglądają koło siebie. Lumiere w goldenie jest i tak brzoskwiniowo-goldenowe, a blusche w woreczku całkiem żółte. Jak dla mnie Caramel coretto jest nawet jaśniejsze od lumiere light golden.
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 23:18:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.