Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-18, 22:47   #1111
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Jeżeli masz problemy z trądzikiem to może spróbuj dodawać jeszcze olejek herbaciany?

Powiem Wam, dziewczyny, że moja cera też wcale do idealnych nie należy. Przez 5 lat trądzik zrobił swoje. I najbardziej żałuję, że nie wiedziałam wtedy tyle co teraz. Uniknęłabym tej masakry, którą teraz mam. Cieszę się tylko, że dzięki odpowiedniej pielęgnacji te syfy nie pojawiają się znowu
Wlasnie to nie tradzik to pojedyncze kropki glownie na jednym policzku
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 22:53   #1112
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Wlasnie to nie tradzik to pojedyncze kropki glownie na jednym policzku
A nie robiłaś w ostatnim czasie jakiegoś zabiegu u kosmetyczki? Czasami jak ktoś się nie zna to potrafi jakieś paskudztwo roznieść po twarzy.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 22:56   #1113
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
A nie robiłaś w ostatnim czasie jakiegoś zabiegu u kosmetyczki? Czasami jak ktoś się nie zna to potrafi jakieś paskudztwo roznieść po twarzy.
nie wszystko bylo ok
pojechalam do pl, dostalam jakiejs wysypki
i sa dwie opcje
albo kot
albo peeling miod z cukrem, ktory sobie zafundowalam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 23:06   #1114
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
nie wszystko bylo ok
pojechalam do pl, dostalam jakiejs wysypki
i sa dwie opcje
albo kot
albo peeling miod z cukrem, ktory sobie zafundowalam
Uu... to może ten peeling. Na skórę skłonną do powstawania pryszczy nie powinno nakładać się zdzieraków, bo bakterie z jednego pryszcza potrafią roznieść się po całej twarzy i wtedy pojawia się cała kolonia. Chyba, że to taka typowa wysypka to może coś Ciebie uczuliło...
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 23:12   #1115
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Uu... to może ten peeling. Na skórę skłonną do powstawania pryszczy nie powinno nakładać się zdzieraków, bo bakterie z jednego pryszcza potrafią roznieść się po całej twarzy i wtedy pojawia się cała kolonia. Chyba, że to taka typowa wysypka to może coś Ciebie uczuliło...
na dodatek mama mi powiedziala, ze jak bylam mlodsza to miod mnie uczulal
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 06:37   #1116
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
na dodatek mama mi powiedziala, ze jak bylam mlodsza to miod mnie uczulal
Poza tym cukier to pozywka dla bakterii.
Mi zawsze sie pogarsza po peelingu mechanicznym dlatego robie go tylko jak sie juz bardzo mocno sypie. Na takie lagodne stany zapalne pomaga tez tonik z mocnej zielonej herbaty.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 07:06   #1117
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja peeling miodowo-cukrowy robię tylko na usta - do tej roli jest idealny.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 11:42   #1118
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Poza tym cukier to pozywka dla bakterii.
Mi zawsze sie pogarsza po peelingu mechanicznym dlatego robie go tylko jak sie juz bardzo mocno sypie. Na takie lagodne stany zapalne pomaga tez tonik z mocnej zielonej herbaty.
Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Ja peeling miodowo-cukrowy robię tylko na usta - do tej roli jest idealny.
Znalazlam na blogu przepis na peeling z miodu i cukru wiec zrobilam
Naczytalam sie o takich super efektach, naturalnych skladnich...
Potarlam, potem troche zostawilam i sie zaczelo.
Nie dosc, ze jak bylam mala to wrecz wymiotowalam po miodzie (czego sie dowiedzialam juz po fakcie) to twarz mnie tak swedziala, ze szok
I od tamtej pory mam kilka kropek na twarzy.
Teraz jest juz lepiej ale nie chce zapeszac.

Tonik z zielonej herbaty? Hmmm moze spróbuje ?
To mi przynajmniej nie zaszkodzi bo zielona herbate pije na codzien
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 14:19   #1119
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość

a jakis sleeping pack, ktory nawilza i redukuje niedoskonalosci?? ten sie nadaje?
tez jestem zmarzluch pamietam jak mialam krem na cellulit chlodzacy ojej musialam pojsc pod cieply prysznic i nici z kremowania sie
Eeee, nie, cos na noc redukujacego niedoskonalosci to raczej YE albo VC Effector

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Chiao - ja tez jestem zmarzluch...dzisiaj to juz przegiecie bylo mialam 2 pary skarpetek i kapcie i nadal mi bylo zimno w stopy. Mysle, ze to tez jest powiazane z problemami z cera, wloasami. Ja mysle o suplementacji wierzbownica,prostamolem i kidzu, chociaz teoretycznie nie powinnam nic robic na wlasna reke... Jak tylko znajde fajny watek na wizazu o fitosterolach, to Wam wrzuce
(Mam teraz na glowie przeprowadzke i to daleko ,wiec nie mam czasu na razie na badania.)

Zeby nie bylo oftopiku pochwale sie, ze zamowilam sobie olejek dhc, esencje skII, maseczke uguisu i maseczke su m37 white detox. Poszalam i przez miesiac pewnie juz nic wiecej nie kupie.
Mam nadzieje, ze wszystko dojdzie zanim sie wyprowadze
Ja nie wiem czy jestem zmarzluchem genetycznym czy przez problemy z hormonami... nie wiem, czy zawsze tak mialam, przez ostatnie 2 lata to sie nasililo, kiedys uwielbialam zime i nie moglam zyc w upale, a 2 lata temu jakby mi ktos pstryczek nacisnal i zmienilo mi sie o 180 stopni.... jeszcze to sie zbieglo w czasie z wysuszeniem skory na rekach, zima wrecz peka i teraz juz czekam tylko z wytesknieniem do wiosny...jak tamtej zimy bylo -15 to po 2 minutach od stania na przystanku myslalam, ze zamarzne na sopel, a mialam 6 warstw na sobie!! uh oh

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość

Powiem Wam, dziewczyny, że moja cera też wcale do idealnych nie należy. Przez 5 lat trądzik zrobił swoje. I najbardziej żałuję, że nie wiedziałam wtedy tyle co teraz. Uniknęłabym tej masakry, którą teraz mam. Cieszę się tylko, że dzięki odpowiedniej pielęgnacji te syfy nie pojawiają się znowu
Ja tez zaluje, ze w wieku 13 lat, jak to sie zaczelo, nie wiedzialam tego, co teraz..... matko, jak ja katowalam cere tymi wysuszajacymi kosmetykami antytradzikowymi, opalaniem bez zadnej ochrony i nie wiadomo, czym jeszcze

Cytat:
Napisane przez Akfarela Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Używała może któraś z was SKINFOOD Good Afrernoon Peach Green Tea BB ?
Szczerze mówiąc nie miałam jeszcze możliwości wypróbowania BB kremów i zastanawiam się nad tym.. Mam cerę mieszaną, skłonną do zaskórników
Pzdr
Ja bym chciala probke.
Wczoraj wyprbowalam Skin79 Triple Functions BB Cream, on jest przeciwstarzeniowy i lekko rozjasniajacy z filtrem 50/PA+++ do cery tlustej, nie swieci sie za mocno - i odkrylam moj ideal!! Jest idealnym zoltkiem (ale nie za mocnym) dla mojego odcienia cery, po prostu KOMPLETNIE go nie widac Srednie krycie ale bardzo naturalny efekt ^^

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość

To mi przynajmniej nie zaszkodzi bo zielona herbate pije na codzien
Tez pije na codzien

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-01-19 o 14:22
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 14:39   #1120
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Co mogłybyście mi polecić z azjatyckich kosmetyków do pielęgnacji ? Raczej tych tańszych Mam dosyć kapryśną cerę, mieszaną, ze sporą ilością zaskórników Myślałam o jakiejś maseczce/serum..
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 15:42   #1121
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Eeee, nie, cos na noc redukujacego niedoskonalosci to raczej YE albo VC Effector
NIE kuś nu nu nu

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Co mogłybyście mi polecić z azjatyckich kosmetyków do pielęgnacji ? Raczej tych tańszych Mam dosyć kapryśną cerę, mieszaną, ze sporą ilością zaskórników Myślałam o jakiejś maseczce/serum..
Wystarczy lekko zaglebic sie w watek, ktory jest skarbnicą wiedzy.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 15:47   #1122
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
NIE kuś nu nu nu
Miałam to samo pisać Już tyle nabrałam w tym miesiącu Mój TŻ dogryza mi, że stało się coś ze mną, bo tylko kosmetyki ostatnio kupuję Muszę się ograniczyć, bo potem na zakupy w UK nie będę mieć kasy
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 15:49   #1123
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

a na sleeping packach tez jest napisane, ze pomagaja w niedoskonalosciach skory
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 17:19   #1124
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość


Ja tez zaluje, ze w wieku 13 lat, jak to sie zaczelo, nie wiedzialam tego, co teraz..... matko, jak ja katowalam cere tymi wysuszajacymi kosmetykami antytradzikowymi, opalaniem bez zadnej ochrony i nie wiadomo, czym jeszcze

U mnie podobnie, jak bylam nastolatka to pielegnacja okropna... Slyszalam o filtrach, ze potrzebne itd ale nie chcialo mi sie tego smarowac. Nie moge sobie przypomniec czy ja w ogole uzywalam jakiegos kremu nawilzajacego chocby... Rano chyba szedl w ruch tylko podklad
Teraz jesli moje dziecko bedzie mialo podobny problem ( mam nadzieje, ze nie ale niestety mlody odziedziczyl cere po mnie, zabawne ale juz to widac -ma 2,5 roku;dobrze, ze wlosy ma po tacie, blond ) to bede wiedziala jak mu pomoc duzo lepiej niz moi rodzce. Przykro mi to mowic ale oni troche spieprzyli sprawe, nie rozumieli jak sie czuje, jak ten problem wplywa na jakosc zycia. Sama sie rejestrowalam u lekarza, sama szukalam informacji.

Zielona herbatka jest super, tylko cigle zapominam jej pic ale dzisiaj juz nadrobilam dwie filizanki
A wieczorkiem bedzie sushi czekam, az ryz ostygnie...
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 21:07   #1125
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, jak bylam nastolatka to pielegnacja okropna... Slyszalam o filtrach, ze potrzebne itd ale nie chcialo mi sie tego smarowac. Nie moge sobie przypomniec czy ja w ogole uzywalam jakiegos kremu nawilzajacego chocby... Rano chyba szedl w ruch tylko podklad
Teraz jesli moje dziecko bedzie mialo podobny problem ( mam nadzieje, ze nie ale niestety mlody odziedziczyl cere po mnie, zabawne ale juz to widac -ma 2,5 roku;dobrze, ze wlosy ma po tacie, blond ) to bede wiedziala jak mu pomoc duzo lepiej niz moi rodzce. Przykro mi to mowic ale oni troche spieprzyli sprawe, nie rozumieli jak sie czuje, jak ten problem wplywa na jakosc zycia. Sama sie rejestrowalam u lekarza, sama szukalam informacji.

Zielona herbatka jest super, tylko cigle zapominam jej pic ale dzisiaj juz nadrobilam dwie filizanki
A wieczorkiem bedzie sushi czekam, az ryz ostygnie...
^^ sushi

Tez mam taka refleksje, ze mama spieprzyla sprawe No ale co zrobic, jak ona po dzis dzien uparcie wierzy, ze tradzik trzeba 'wysuszyc' sloncem i ze kremy do opalania to chemia i blokuje witamine D, albo ze w moim wieku jeszcze nic nie trzeba robic ze skora (!!!) A ja sama po jednej takiej akcji z opalaniem zauwazylam, ze potem bylo jeszcze gorzej, masakryczny wysyp bo skora jest przesuszona. Ale do niej zadne argumenty nie docieraja, ona 'wie swoje'....
W takiej Azji to matki corkom przekazuja wiedze na temat masazu twarzy, pielegnacji, itp. , a u nas? Dobrze, ze ja bede mogla ja przekazac swoim dzieciom, jak bede miala. Co prawda mama zawsze powtarzala, zebym nie naciagala skory ale to, ze wszystko naokolo oczu nalezy wklepywac czwartym palcem, to juz nie wiedzialam
Albo przyklad mojej kolezanki, jest w moim wieku a ma juz kilka glebszych zmarszczek poziomych pod kazdym z oczu (ja mam tylko po 1 delikatnej, chyba ze spie na jednej stronie, to rano jest zle ) bo naciagala skore pod oczami, rozprowadzajac krem, myjac czy wycierajac twarz recznikiem, cokolwiek... Pewnie tez winne sa geny ale takie traktowanie skory jednak nie pozostaje bez konsekwencji, juz ja uswiadomilam w tej kwestii...

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-01-19 o 21:15
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 22:23   #1126
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
^^ sushi

Tez mam taka refleksje, ze mama spieprzyla sprawe No ale co zrobic, jak ona po dzis dzien uparcie wierzy, ze tradzik trzeba 'wysuszyc' sloncem i ze kremy do opalania to chemia i blokuje witamine D, albo ze w moim wieku jeszcze nic nie trzeba robic ze skora (!!!) A ja sama po jednej takiej akcji z opalaniem zauwazylam, ze potem bylo jeszcze gorzej, masakryczny wysyp bo skora jest przesuszona. Ale do niej zadne argumenty nie docieraja, ona 'wie swoje'....
W takiej Azji to matki corkom przekazuja wiedze na temat masazu twarzy, pielegnacji, itp. , a u nas? Dobrze, ze ja bede mogla ja przekazac swoim dzieciom, jak bede miala. Co prawda mama zawsze powtarzala, zebym nie naciagala skory ale to, ze wszystko naokolo oczu nalezy wklepywac czwartym palcem, to juz nie wiedzialam
Albo przyklad mojej kolezanki, jest w moim wieku a ma juz kilka glebszych zmarszczek poziomych pod kazdym z oczu (ja mam tylko po 1 delikatnej, chyba ze spie na jednej stronie, to rano jest zle ) bo naciagala skore pod oczami, rozprowadzajac krem, myjac czy wycierajac twarz recznikiem, cokolwiek... Pewnie tez winne sa geny ale takie traktowanie skory jednak nie pozostaje bez konsekwencji, juz ja uswiadomilam w tej kwestii...
Zastanawia mnie popularność mitu o zbawiennym wpływie opalania na trądzik, przecież ktoś musiał po jednej takiej sesji zauważyć, że jest jeszcze gorzej. Moja matka do tej pory jest przekonana, że moje plecy i ramiona (na szczęście twarz nie jest problemem) wyglądałyby dużo lepiej, gdybym się opalała. To nic, że potrafię się poparzyć nawet przy wysokich filtrach...
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 22:27   #1127
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie popularność mitu o zbawiennym wpływie opalania na trądzik, przecież ktoś musiał po jednej takiej sesji zauważyć, że jest jeszcze gorzej. Moja matka do tej pory jest przekonana, że moje plecy i ramiona (na szczęście twarz nie jest problemem) wyglądałyby dużo lepiej, gdybym się opalała. To nic, że potrafię się poparzyć nawet przy wysokich filtrach...
Wiecie co, ale mi np. pomogło opalanie na pryszcze na plecach Kiedyś strasznie dużo miałam tego na plecach, a któregoś lata spiekłam się okropnie i jak ręką odjął pryszcze przestały się pojawiać
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 08:58   #1128
MagdalenkaH2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

cześć dziewczyny, weekend poza miastem i tyle zaległości.
Widzę, że temat przeszedł na słońce i wysypki. Wydaję mi się, że to jest kwestia tego, czy to jest taka kaszka której nie widać a czuć, bo to wtedy wysusza rzeczywiście, a jeśli jest to już b ardziej widocznej, to słońce powoduje, że to ciemnieje ( tak wg mnie, jak jestem w błędzie to mnie z niego wyprowadzcie, bo ja osobiscie nigdy nie miałam zmian tradzikowych, a skórę mam jak niemowlak).

Jak wam w ogóle weekend minął? Nowe zakupy ? Chwalcie się )
MagdalenkaH2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:25   #1129
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja przynam, ze w tym roku spedzilam miesiac w namiocie, w dosc surowym klimacie (okolo 12 stopni, Islandia) ale za to bylo slonecznie i wietrznie i przynam sie, ze jedynym moim filterm byl puder mineralny i tradzik mi po prostu zniknal. Nie wiem czy to wplyw innej wody, jedzenia,czegokolwiek innego, braku stresu czy wlasnie tego slonca? Zaskorniki nie wyprowadzily sie niestety... Za to po powrocie tradzik wrocil i moja skora sie postarzala... W ogole kobiety na Islandii maja bardzo duzo zmarszczek, chociaz nie widzialam nikogo, kto by mial tradzik -oprocz turystow.
Nawet jesli slonce dziala, to wlasnie na krotko i to jakie spustoszenie zostawia nie jest warte chwilowej poprawy.
Silence - nie wiem jak to wytlumaczyc ale zostaje tylko sie cieszyc Mi na szczescie prychole pojawiaja sie tylko na buzi.
Jestem ciekawa czy esencja skii cos na to poradzi

Dziewczyny tutaj wklejam link do watku o sitosterolach ...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351660

Moze komus sie przyda
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 10:50   #1130
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 197
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Akfarela Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Używała może któraś z was SKINFOOD Good Afrernoon Peach Green Tea BB ?
Szczerze mówiąc nie miałam jeszcze możliwości wypróbowania BB kremów i zastanawiam się nad tym.. Mam cerę mieszaną, skłonną do zaskórników
Pzdr

Nie mam porównania z innymi bb, bo używałam tylko tego i próbek skin79 orange, ale bardzo, bardzo go lubię, w sumie mogłabym na nim zakończyć testowanie, bo jestem prawie w 100% zadowolona Też mam cerę mieszaną, w dodatku częściowo trądzikową i bardzo bałam się zapchania, ale nie zaszkodził, wydaje mi się, że nawet pomógł. Mnie nie zapchał w żaden sposób, raczej nie musisz się o to martwić
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:21   #1131
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dzien dobry

Przyszedl mi moj olejek dhc, ale malenstwo hehe

Testuje dzis skin79 i sama nie wiem potrzebuje czegos w innym odcieniu...
bardzo mi odpowiadaly lioele ale jednak potrzebuje mniejszego krycia,
czegos co wyrowna koloryt i pokryje troche
help
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:42   #1132
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Akfarela Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Używała może któraś z was SKINFOOD Good Afrernoon Peach Green Tea BB ?
Szczerze mówiąc nie miałam jeszcze możliwości wypróbowania BB kremów i zastanawiam się nad tym.. Mam cerę mieszaną, skłonną do zaskórników
Pzdr
Używałam tego BB, ma średnie krycie, matuje i nawet długo utrzymuje się na twarzy. Tez mam cere mieszaną skłonna do zaskornikow i u mnie się sprawdził
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 15:40   #1133
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Czy jakaś dobra dusza poratuje składem kremiku BB: ElishaCoy Always Nuddy? Szukam po necie, ale nie mogę znaleźć.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:44   #1134
MagdalenkaH2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

wiem, że to nie ten watek, ale znacie jakiś dobry plyn do kąpieli/ zel czy cos takiego ? Co używacie?
MagdalenkaH2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:33   #1135
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez MagdalenkaH2 Pokaż wiadomość
wiem, że to nie ten watek, ale znacie jakiś dobry plyn do kąpieli/ zel czy cos takiego ? Co używacie?
KWC i wiesz wszystko
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:39   #1136
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Czy jakaś dobra dusza poratuje składem kremiku BB: ElishaCoy Always Nuddy? Szukam po necie, ale nie mogę znaleźć.
proszę

http://i1097.photobucket.com/albums/...9/IMG_0218.jpg
znalezione tutaj: http://lipglossfiend.wordpress.com/2...-blemish-balm/
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 21:18   #1137
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez MagdalenkaH2 Pokaż wiadomość
wiem, że to nie ten watek, ale znacie jakiś dobry plyn do kąpieli/ zel czy cos takiego ? Co używacie?
Ja lubie zele pat&rub -chociaz troche drogie ... i niezawodne mydelko aleppo25% laurie
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 21:59   #1138
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Przyszedl mi moj olejek dhc, ale malenstwo hehe

Testuje dzis skin79 i sama nie wiem potrzebuje czegos w innym odcieniu...
bardzo mi odpowiadaly lioele ale jednak potrzebuje mniejszego krycia,
czegos co wyrowna koloryt i pokryje troche
help
pomocy
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 22:29   #1139
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
pomocy
Ja na wieksze niespodzianki nakladam punktowo korektor shiseido i na to wklepuje bb. Jest trwaly i dobrze kryje.

To ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-twarzy.html
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 23:09   #1140
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A ja nigdy nie mialam korektora szczerze powiedziawszy
Dziwne ale prawdziwe
Zainwestowac w korektor?

Mam jeszcz pyt odnosnie olejku
Wlasnie zmylam nim makijaz, w instrukcji obslugi jest napisane zeby nalozyc na suche rece i na sucha twarz-tak robicie?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.