Co sądzicie o rajstopach modelujących? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-28, 20:04   #1
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293

Co sądzicie o rajstopach modelujących?


Co sądzicie o rajstopach modelujących sylwetkę albo np.: o legginsach ujędrniających Z Nivea?
Moim zdaniem oprócz ładnego efektu wizualnego jakiś efektów pielęgnacyjnych to nie daje.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 21:04   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o rajstopach modelujących?

nie wiedziałam, że w rajstopach modelujących chodzi o coś więcej niż wymodelowanie sylwetki.

noszę do sukienek-tub wtedy gdy zależy mi, żeby nic się nie zawijało, odznaczało itd.

natomiast z zadaniowych zdarza mi się nosić scholle uciskowe. nie wiem na ile są skuteczne, ale rajstopy tego rodzaju polecał mi się również naczyniowiec (bez wskazywania konkretnej marki), więc czemu nie. pracuję dużo na stojąco i na obcasach, więc to nawet wskazane.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 22:53   #3
Anka91c
Przyczajenie
 
Avatar Anka91c
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: Co sądzicie o rajstopach modelujących?

W rajstopach chodzę bardzo często, kilka razy skusiłam się namówiona przeróżnymi reklamami na rajtki poprawiające krążenie. Różnicy żadnej nie zaobserwowałam.
Anka91c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 02:24   #4
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Co sądzicie o rajstopach modelujących?

Ja bardzo lubię modelujące pośladki z calzedoni i tylko takich kryjących, czarnych używam. Nie mam za wiele do modelowania, ale faktem jest, że to jedne z niewielu rajstop, które same z siebie nie "wyprodukują" żadnych boczków, nie będą się nigdzie wpijać, zwijać i pod obcisłą kiecką nie są widoczne. A jak ważyłam parę kilo więcej, to nieźle kryły to i owo.
Nie polecam natomiast modelujących stricte brzuch z tej firmy. Jak na mój gust są za wysokie i niewygodne.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 10:04   #5
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o rajstopach modelujących?

Cytat:
Napisane przez Anka91c Pokaż wiadomość
W rajstopach chodzę bardzo często, kilka razy skusiłam się namówiona przeróżnymi reklamami na rajtki poprawiające krążenie. Różnicy żadnej nie zaobserwowałam.
różnicy raczej gołym okiem nie zaobserwujesz - nogi nagle nie przestaną się cudownie męczyć, bo zmęczenie powoduje nie tylko ucisk rajstop, ale i grawitacja, kształt butów (czyli jak cały dzień stoisz, to nie ma opcji) czy indywidualna wytrzymałość. chodzi natomiast o długofalowe zapobieganie zakrzepicy i problemom żylnym.
tak jak specjalistyczne rajstopy dla osób po zabiegach żylakowych mają zapewniać odpowiedni nacisk na wybrane partie nóg i w ten sposób zmniejszać widoczność obrzęków, tak też rajtuzy uciskowe niemedyczne mają nieco wesprzeć naczynia krwionośne - żylaków nie wyleczą (przede wszystkim te medyczne dobiera się znacznie dokładniej i nacisk jest precyzyjnie wymierzony) i leczenia nie wspomogą, ale prewencyjnie dla tych ze skłonnościami są polecane, bo w porównaniu ze zwyklakami maja te strefy zwiększonego ucisku.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:39   #6
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Co sądzicie o rajstopach modelujących?

Rajstopy przeciw żylakowe to wiadomo mają swoje właściwości prozdrowotne.
Mi natomiast bardziej chodziło o rajstopy, które mają w domyślę sprawiać np.: że pośladki będą uniesione czy tej rajstopy pomagające w walce z cellulitem (które ostatnio się tu i ówdzie reklamuję).
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 14:14   #7
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o rajstopach modelujących?

w walkę z cellulitem nie uwierzę, ale te z calzedonii pupę podnoszą - mam w nich tak okrąglą pupę jak piłeczka
(mam z natury dość kształtny tyłek, ale w ołówkowych spodnicach serio widać różnicę)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 20:56   #8
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Co sądzicie o rajstopach modelujących?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
w walkę z cellulitem nie uwierzę, ale te z calzedonii pupę podnoszą - mam w nich tak okrąglą pupę jak piłeczka
(mam z natury dość kształtny tyłek, ale w ołówkowych spodnicach serio widać różnicę)
To muszę kupić i wypróbować
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 20:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.