Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-06, 11:04   #901
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
A czy można potem czyli po skrobi ziemniaczanej lub kukurydzianej używać kompaktu? jakiego?
Uhm ja nie wyobrazam sobie nalozenia podkladu na puder, wiec u mnie to wyglada tak ze nakladam filtr, podklad, puder, pozniej ewentualnie bronzer i roz
Jesli kompakt jest pudrowy wiec zastosujesz go jak puder mozesz nakladac na skrobie, rob jak ci wygodniej i tak by wygladac jak czlowiek
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:11   #902
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

A testowalas hydrolaty z Biochemii urody? Napewno ukoja Twoja podrazniona cere, np rozany!? popatrz na opisy przy kazdym
A co do filtrow to popytaj o probki w aptekach, z tych najbardziej odzywczych dobre sa Avene, jako ze masz cere sucha rozgladaj sie za tymi w formie kremamu a omijaj te ktore maja alkohol w skladzie np Dermo Pediatrics od La Roche Posay i wiele innych z La Roche Posay, chyba Cream Fondate nie ma alkoholu...poszukaj tez watku o
cerach suchych i wrazliwych i przeczytaj go napewno znajdziesz wiele cennych rad co do wlasciwych kosmetyckow i filtrow
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240139

Pozdr

Cytat:
Napisane przez Planet Spa Pokaż wiadomość
Ja też poproszę o ocenę i rady

Cera: sucha, naczynkowa, wrażliwa, skłonna do podrażnień.

Ostatnio zrezygnowałam z wszelkich sklepowych toników, żeli i peelingów do twarzy bo robiły mi więcej krzywdy niż pożytku.

Rano:
Myję twarz olejkiem myjącym bezzapachowym z biochemii urodu
Krem - Bielenda do cery naczynkowej lub soraja rozświetlająca

Wieczorem robię dokładnie to samo.


Co drugi dzień peeling enzymatyczny z bromelainą albo maseczka różana z biochemii.


Boję się kupić jakikolwiek tonik, żeby nie podrażnić skóry i nie zwiększyć rumieńców.

Co radzicie? Ze względu na to, że zbliza się lato zastanawiam się nad filtrami ale nie wiem jaki będzie najodpowiedniejszy.
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:12   #903
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Jak najbardziej, sama napewno widzisz ze jest ona ciensza i b wysuszona i to tu pierwsze zmarszczki siepojawiaja, tak wiec trzeba ja chronic w szczegolny sposob, btw krem ziaja oliwkowy do buzki, sprawuje sie na 5+ pod oczami, lepiej mnie nawilzyl w tych miejschach niz a+e kapsulki
Nie boisz się sotosować kremu do twarzy pod oczy?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:14   #904
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Nie boisz się sotosować kremu do twarzy pod oczy?
Nie, szczerze naczytalam tu ze kremy do twarzy czesto b sluza skorze pod oczami aniezeli te typowo pod oczy i sie z tym zgadzam, zaden krem pod oczy mi nie sluzy, nalozylam ta ziaje wczoraj i eureka skora dzis wygladzona zmarszczki wkoncu mniej widoczne
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:16   #905
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Nie, szczerze naczytalam tu ze kremy do twarzy czesto b sluza skorze pod oczami aniezeli te typowo pod oczy i sie z tym zgadzam, zaden krem pod oczy mi nie sluzy, nalozylam ta ziaje wczoraj i eureka skora dzis wygladzona zmarszczki wkoncu mniej widoczne
Masz link do tego kremu?Dokładna nazwa....
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:16   #906
obsession478
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

to i ja prosze o rade

CERA : problematyczna - duzo zaskorników , wagrow, ze skłonnościami do wyprysków. jeszcze pare miesiecy temu mialam skore bardzo suchą, sciagnieta, luszczaca sie w okolicach nosa teraz natomiast jest juz mniej napieta i zaczyna sie swiecic.

PIELEGNACJA:
rano: mleczko- nouri fusion, tonik nf i krem na dzien nf z spf 15, zel pod oczy nf albo z flos leku
wieczorem : zel radiant C , mleczko nf , tonik nf i krem na noc nf, zel pod oczy nf albo z flos leku
raz w tygodniu : maseczka nawilzajaca i oczyszczajaca z nf

ostatnio wynazalam na wizazu maseczke aspirynowa -zrobilam ja sobie 2 razy jednak super efektow nie zauwazylam:/ jescze sie nie podaje
w tym tyg planuje zakup jakiegos filtra jednak jeszcze nie zdecydowalam sie na zaden konkretny :p

szczegolony wysyp zaskornikow mam po zjedzeniu czekolady i przed okresem glownie w okolicach brody. jednak od jakiegos miesiaca nie jem w ogole slodyczy a zaskorniki i wagry jak byly tak sa:/

na codzien uzywam podkladu - ostatnio z maybelline -affinitone(ktory i tak jakos szczegolnie mnie nie zadowoala, krotko sie trzyma , nawet kryje stare blizny ze swiezszymi ma problem( probowalam juz wielu ale jeszcze nie znalalzma takiego, ktory by sprostal moim wymaganiom) a pod to baze pod podklad radiant C

dodatkowo mam mase przebarwien (zazwyczaj wszytsko wygniatalam zaskorniki, zaskorniczki , wypryski wagry itd itp , od jakiegos miesiaca staram sie trzymac rece z dala od twarzy , nowych blizn brak ale stare ostro mnie wnerwiaja - zastanawiam sie nad mikrodermabrazja )

aha od kilku miesiecy mam podkrazone oczy :/ nie wiem od czego . napewno nie jest to wynikiem niewyspania .znacie jakies sposoby na to? probowalam z herbata - nie pomaga.
od mieisac zmywam twarz woda przegotowana i ywcieram twarz recznikami papierowymi
obsession478 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:42   #907
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Masz link do tego kremu?Dokładna nazwa....
To ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13595 ktory ja mam akurat
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 13:15   #908
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Jak najbardziej, sama napewno widzisz ze jest ona ciensza i b wysuszona i to tu pierwsze zmarszczki siepojawiaja, tak wiec trzeba ja chronic w szczegolny sposob, btw krem ziaja oliwkowy do buzki, sprawuje sie na 5+ pod oczami, lepiej mnie nawilzyl w tych miejschach niz a+e kapsulki
A u mnie jakoś sie ta ziaja oliwkowa nie sprawdziła.Marea może polecisz coś silniejszego,bardziej odżywczego po oczy bo od kilku dni mam straszny przesusz,z którym niczym nie mogę sobie dać rady
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:21   #909
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
A u mnie jakoś sie ta ziaja oliwkowa nie sprawdziła.Marea może polecisz coś silniejszego,bardziej odżywczego po oczy bo od kilku dni mam straszny przesusz,z którym niczym nie mogę sobie dać rady
Calkiem niezly jest zel nawilzajacy Oeparola
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12078
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:26   #910
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Calkiem niezly jest zel nawilzajacy Oeparola
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12078
DziękujęMam nadzieję że nie ma problemów z kupieniem go. A gdzie go szukać? W aptekach czy w drogeriach?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:30   #911
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
DziękujęMam nadzieję że nie ma problemów z kupieniem go. A gdzie go szukać? W aptekach czy w drogeriach?
U siebie dostalam go bez problemu w aptece i sklepie zielarskim
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 19:55   #912
vanessa9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

dziewczyny co zrobic by zatuszowac ciemne cienie pod oczami? znacie jakies dobre kremy lub korektory dla mlodej cery, zeby mnie zapychaly... cienie mam od kiedy pamietam taka moja uroda ale czesto mam przez to dola
vanessa9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 21:32   #913
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Uhm ja nie wyobrazam sobie nalozenia podkladu na puder, wiec u mnie to wyglada tak ze nakladam filtr, podklad, puder, pozniej ewentualnie bronzer i roz
Jesli kompakt jest pudrowy wiec zastosujesz go jak puder mozesz nakladac na skrobie, rob jak ci wygodniej i tak by wygladac jak czlowiek
Czyli rozumiem, że skrobia już wystarczająco chroni przed destabilizacją i puder może zawierać zakazane składniki?
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 09:15   #914
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem, że skrobia już wystarczająco chroni przed destabilizacją i puder może zawierać zakazane składniki?
Ja tak robie, zawsze jest tam jakies ryzyko ale wazne by dobrze sie czuc niz miec dola z powodu kiepskiego wygladu
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 09:17   #915
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez vanessa9393 Pokaż wiadomość
dziewczyny co zrobic by zatuszowac ciemne cienie pod oczami? znacie jakies dobre kremy lub korektory dla mlodej cery, zeby mnie zapychaly... cienie mam od kiedy pamietam taka moja uroda ale czesto mam przez to dola
Vanesso nie wiem jakim buzdetem dysponujesz ale dobry jest maybeline ever fresh korektor a z drozszych helena rubenstein magic concealer
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 09:19   #916
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
U siebie dostalam go bez problemu w aptece i sklepie zielarskim
Hexxana pamiętam, że gdzies kiedyś pisałaś, że dobrze nawilżająco sprawdza sie Tobie Humektan, ale... czy Ciebie on zapychał? Bo mnie zapycha niestety, niezbyt mocno, ale owszem, więc jestem bliska kupienia nowego nawilżacza...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 11:22   #917
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Kurcze,chyba będe musiała zacząć liczyć te moje zaskórniki,bo nie wiem kiedy zaczyna się zapychanie.Gapię sie teraz codziennie w lustro i pilnie studiuje moją twarz,zwariować można Po każdym zastosowaniu jakiegoś specyfiku chodze i kombinuje czy mam tych czarnych nieprzyjaciół więcej czy normalnie jak było
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 11:29   #918
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hexxana pamiętam, że gdzies kiedyś pisałaś, że dobrze nawilżająco sprawdza sie Tobie Humektan, ale... czy Ciebie on zapychał? Bo mnie zapycha niestety, niezbyt mocno, ale owszem, więc jestem bliska kupienia nowego nawilżacza...
Hihi a co planuejsz zakupic? jak tam w ogole stan cery?
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 11:30   #919
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Kurcze,chyba będe musiała zacząć liczyć te moje zaskórniki,bo nie wiem kiedy zaczyna się zapychanie.Gapię sie teraz codziennie w lustro i pilnie studiuje moją twarz,zwariować można Po każdym zastosowaniu jakiegoś specyfiku chodze i kombinuje czy mam tych czarnych nieprzyjaciół więcej czy normalnie jak było
spokojnie, to nie tak, nie dajmy się zwariować!!! Ja np. zapychanie obserwuję różne zależnie od kosmetyku - jeden zapycha na amen po 2-3 aplikacjach, a inny zapycha powoli, ujawniając swoja zdradziecka naturę dopiero po kilku tygodniach Pory są zapchane, otwarte, takie "kraterowe" wręcz i wyraźnie zanieczyszczone. Jeśli tego nie widać po prostu to nie ma co panikować
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 11:37   #920
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Hihi a co planuejsz zakupic? jak tam w ogole stan cery?
Potrzebuję dobrego nawilżenia i tak - zel hiarulonowy + humektan w proporcji 3/2 jako tako nawilża, ale niewystarczająco, za to mam absolutny i kategoryczny zakaz używania Hydraphase od LRP ("bo Kochanie, to tak śmierdzi, jakbyś mnie odstraszyć chciała... to weź na dzień smaruj i innych odstraszaj" ) no i nie wiem czym się nawilżać, aby było skutecznie...

Poza tym jest oik
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 11:51   #921
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Potrzebuję dobrego nawilżenia i tak - zel hiarulonowy + humektan w proporcji 3/2 jako tako nawilża, ale niewystarczająco, za to mam absolutny i kategoryczny zakaz używania Hydraphase od LRP ("bo Kochanie, to tak śmierdzi, jakbyś mnie odstraszyć chciała... to weź na dzień smaruj i innych odstraszaj" ) no i nie wiem czym się nawilżać, aby było skutecznie...

Poza tym jest oik
Ja ma tez dziwne odczucia co do Humektanu, jakis taki puchaty jest i niby lekki ale jakis taki dziwny, zapychaxc chyba nie zapycha zmieszany z zelem hialuronowym ale czuje slabe dowilzenie..moze kupie ten hydraphase, nie zapycha cie?
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:04   #922
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ja ma tez dziwne odczucia co do Humektanu, jakis taki puchaty jest i niby lekki ale jakis taki dziwny, zapychaxc chyba nie zapycha zmieszany z zelem hialuronowym ale czuje slabe dowilzenie..moze kupie ten hydraphase, nie zapycha cie?
Sam humektan mnie zapycha, a żelem hiarulonowym nie zapycha, ale nawilża tylko na chwile i czuje potrzebę "dosmarowania", a wiadomo - im go więcej, tym wieksza szansa zapchania.

Ja się smarowałam lekką hydraphase i nie zapychała, ale jak by było z ta riche albo XL to nie wiem
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:12   #923
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Sam humektan mnie zapycha, a żelem hiarulonowym nie zapycha, ale nawilża tylko na chwile i czuje potrzebę "dosmarowania", a wiadomo - im go więcej, tym wieksza szansa zapchania.

Ja się smarowałam lekką hydraphase i nie zapychała, ale jak by było z ta riche albo XL to nie wiem
Moze zakupie...
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:16   #924
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Moze zakupie...
Zacznij od próbek, bo bez sensu kupować znowu coś, co sie nie sprawdzi

Ja testowałam na 10-15 próbkach wyciągniętych z apteki
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:23   #925
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Hydraphase? Co to za firma?Lece do mojej apteki (te babki jak mnie widzą to oczami przewracają)
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:28   #926
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Zacznij od próbek, bo bez sensu kupować znowu coś, co sie nie sprawdzi

Ja testowałam na 10-15 próbkach wyciągniętych z apteki
Mialam probke i byl calkiem fajny coprawda 1na probka to malo by stwierdzic zapychanie

Wczoraj zakupilam sobie w aptece Brevoxyl i nim sie zaczelam smarowac tez bo nie moge zlikwidowac niczym kilku pryszczy na polikach sa spore i nic z nich nie wychodzi sa gleboko pod skora i doprowadzaja mnie do szewskiej pasji...a poliki zawsze mialam gladziutkie ....po zoraku mi wyskoczyly..chwilowo go nie uzywam
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:34   #927
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Mialam probke i byl calkiem fajny coprawda 1na probka to malo by stwierdzic zapychanie

Wczoraj zakupilam sobie w aptece Brevoxyl i nim sie zaczelam smarowac tez bo nie moge zlikwidowac niczym kilku pryszczy na polikach sa spore i nic z nich nie wychodzi sa gleboko pod skora i doprowadzaja mnie do szewskiej pasji...a poliki zawsze mialam gladziutkie ....po zoraku mi wyskoczyly..chwilowo go nie uzywam
No jhedna próbka mi wystarczała na jedną aplikację, więc znacznie za mało.

Obys wreszcie mogła cieszyc sie zdrową gładką skóra

edit:
Co do Brevoxylu to osobiście wypowiedziec się nie mogę o jego działaniu na pryszcze, bo tylko na zaskórniki kiedys stosowałam i działał BARDZO agresywnie, bo owszem, znikały ekspresowo, ale bardzo wysuszał mi skórę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:40   #928
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No jhedna próbka mi wystarczała na jedną aplikację, więc znacznie za mało.

Obys wreszcie mogła cieszyc sie zdrową gładką skóra

edit:
Co do Brevoxylu to osobiście wypowiedziec się nie mogę o jego działaniu na pryszcze, bo tylko na zaskórniki kiedys stosowałam i działał BARDZO agresywnie, bo owszem, znikały ekspresowo, ale bardzo wysuszał mi skórę
No mi po 1no krotnym uzyciu zaskorniki sie zmniejszyly, buzka wygladzila i pryszcze te podskorne splaszczyly odrobine...ale bede nawilzac i stosowac nie czesciej niz raz dziennie... wyczytalam w ulotce ze moze wystapic zaczerwienienie twarzy ale u mnie bylo tylko lekkie pieczenie i nic pozatym...mam odporna skore...zastanawiam sie tez nad zakupem toniku migdalowego z BU....heh najchetniej to bym ich caly sklep wykupila
A ten Hydraphase chyba kupie w ciemno bo tu u mnie jego probek nie uswiadcze jak domniemam....
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:42   #929
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
No mi po 1no krotnym uzyciu zaskorniki sie zmniejszyly, buzka wygladzila i pryszcze te podskorne splaszczyly odrobine...ale bede nawilzac i stosowac nie czesciej niz raz dziennie...
chyba kupie go w ciemno bo tu u mnie jego probek nie uswiadcze jak domniemam....
Ja Ci próbkowo nie pomoge, bo ogołociłam okoliczne apteki

A przy Brevoxylu nawilżaj i informuj jak efekty
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:46   #930
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja Ci próbkowo nie pomoge, bo ogołociłam okoliczne apteki

A przy Brevoxylu nawilżaj i informuj jak efekty
Spokojnie, mam jeszcze kuponow ze swiat z pracy na 250 euro i wciaz wydac ich nie moge..ostatnio posluzyly na zakup maczka Clinique i cieni
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 19:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.