Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-04, 18:24   #331
Hannnka
Raczkowanie
 
Avatar Hannnka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 143
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ARZDĄC!

A jak za pierwszym razem trzymałas rozjaścniacz to tez tak długo?? ja mam taki średni braz włoski a che cie na blond farbnąć na taką platynke...i nie wiem ile trzymac rozjasniacz zeby nie wyszedł mi zołty kolor...ahaa i czy jak bede miała odrosty to je tez musze za kazdym razem rozjasniac czy sama fabą wystarczy?? dodam ze kiedys byłam blond ale teraz mi sie włosy jakos zmutowały;d prosze o pomoc!
__________________
...I Kissed A Boy And I Liked It!...
...I Kissed A Boy Just To Try Its!...
Hannnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 22:55   #332
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Hannnka Pokaż wiadomość
ARZDĄC!

A jak za pierwszym razem trzymałas rozjaścniacz to tez tak długo?? ja mam taki średni braz włoski a che cie na blond farbnąć na taką platynke...i nie wiem ile trzymac rozjasniacz zeby nie wyszedł mi zołty kolor...ahaa i czy jak bede miała odrosty to je tez musze za kazdym razem rozjasniac czy sama fabą wystarczy?? dodam ze kiedys byłam blond ale teraz mi sie włosy jakos zmutowały;d prosze o pomoc!
Tak za kazdym razem trzymam 50 minut i w dodatku jak rozjasniałam pierwszy raz to zawinełam włosy w folie aluminowa(co jest niebezpieczne-ale zaryzykowałam )A przy srednim brazie to wydaje mi sie ze rowniez bedziesz musiala za kazdym razem rozjasniacza uzywac bo inaczej wloski beda zołtawe albo rudawe ja probowalam wiele farb rozjasniajacych i nic nie daje takiego efektu jak rozjasniacz.Pozdrawiam
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 23:41   #333
Kleopatra902
Przyczajenie
 
Avatar Kleopatra902
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Włoski farbuje juz od paru lat.... na poczatku rozjasniałam u fryzjera potem przezuciłam sie na domowe sposoby... uzywam faryby Pelet XXl czysta platyna 00A włoski wychodza bardzo jase... raz na jakiis czas uzywam płukanki dla uzyskania lekkiegopopielu...
Kleopatra902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 18:57   #334
Dzastka1985
Przyczajenie
 
Avatar Dzastka1985
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
GG do Dzastka1985
Exclamation Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej dziewczyny!
Mam problem. Jaka farba jest najlepsza na odrosty?? tzn. mialam zawsze farbowane na blond- taki slomkowy, zoltawy, ale teraz chcialam przejsc na platynowy. Jak to zrobic? jaka farbe polecacie?? no i dodam, ze mam juz odrosty ok 5 cm.... nie chce miec zoltych odrostow a reszty bialej!!
Pomocy!
Dzieki
Dzastka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:19   #335
asiulek922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam!
Wiem, że w temacie jest już wiele odpowiedzi na ten temat, ale przeczytaniu tego wszystkiego już się trochę pogubiłam. Szukam dobrej farby blond, która nie da efektu jajecznicy. Z natury na głowie mam średni blond i moje włosy pierwszy raz będą miały do czynienia z farbą.
Julittaa22 pisałaś coś o mieszaniu Welltonu 12/1 i 8/1 .. czy taki wybór będzie dobry dla moich włosów?
Proszę doradźcie


Chciałabym uzyskać taki kolor
asiulek922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:31   #336
martyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kasiuniekk Pokaż wiadomość
dla osob które chcą po farbowaniu uzyskac dosc naturalny efekt blondu polecam GARNIER 100 % COLOR 101 ULTRA JASNY POPIELATY BLOND )

a czy włosy po tej farbie nie sa zbyt jasne ? tzw. siwe ?
bo słyszalam dosc cieple opinie o tej farbie, ale i tak boje sie jej urzyc ;d
martyna06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 19:52   #337
kachna 2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze farby BLOND

proponuje użyć farb które w nazwie mają < super rozjasniające > maja silniejszą wodę.

zamieszczam fragment wypowiedzi z innego forum

"...
taki jasniutki blond uzyskasz robiac superrozjasniajacymi farbami .W preference 01,02,03 wyjda ci jako cieple blondy a w excellence 03 wyjdzie jako zimny cos jak na jego opakowaniu.111 i 112 belle color daje tez jasnutki kolor,111 ,101 i 98 nutrisse.Wszystkie maja 9% wode wiec rozjasniaja wlosy nawet ciemny blond,jasny braz.scanynawie nie nalezy do farb superrozjasniajacych ma tylko 6% wode wyjdzie ci jasno ale napewno nie az tak jak na ostatnim zdjeciu.Trzymaj ten kolor 40 minut na calosci ..."
kachna 2006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 11:45   #338
mlan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: inny świat.
Wiadomości: 34
Dot.: Najlepsze farby BLOND

eh dziewczyny.... przeczytam cały wątek i już się zakręciłam.

miałam włosy średni/ciemny blond i przez ostatni rok traktowałam je różnego rodzaju szamponetkami brązowymi. spłukiwały się ale ostatecznie teraz mój kolor jest nijaki na większej części włosów, z przebłyskami blondu. chciałabym uzyskać kolor jasny blond słomkowy. jaką farbę doradzacie? aha. i czy powinnam najpierw rozjaśnić włosy, a jeśli tak to jak to najlepiej zrobić. tylko żeby żółty mi nie wyszedł na głowie bo umre

z góry dzięki
mlan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 11:55   #339
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja mialam odrosty ciemny blond( a nawet ciemniejsze, bo po farbowaniu odrost jest jak na zlosc jeszcze ciemniejszy) i poszlam do fryzjera, ktory pracuje na L'orealu profesjonalnym. Na ciemny blond wystarczyla farba Majirel i to z woda 6 %, odrost idealnie pokryty, zadnej roznicy miedzy reszta wlosow.. wiec polecam! Bez zadnego rozjaniania ani nic.. zaluje, ze od razu nie poszlam na farbe tylko katowalam wlosy rozjasniaczem w spreyu joanny.

Wiec mysle, ze oddaj sie w rece fryzjera i pewnie on wybierze farbe majirel lub mocniejsze majiblondy. Wiadomo farba mniej niszczy niz rozjasniacz.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:00   #340
mlan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: inny świat.
Wiadomości: 34
Dot.: Najlepsze farby BLOND

tylko ja chciałabym rozjaśnić całe włosy... chętnie oddałabym się w ręce fryzjera, jednak to sporo kosztuje... mam dość długie włosy :P
mlan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 23:05   #341
kachna 2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze farby BLOND

proponuje te farby o których wczesniej pisałam.
niewiem jak farba zachowa sie na całych włosach - jeżeli sie zdecydujesz to napewno musisz kupic wiecej niż jedną (to ważne bo moze sie okazać ze zabraknie)
proponje loreal 01,02 lub 03 one ponoć są najlepsze , sama zaopatrzyłam sie w bardzo jasny popielaty blond 03 exellence ponoć daje kolor chłodnego blondu mam nadzieje że bez niebieskiej poświaty ( choć z doświadczenia wiem że i one się wypłukują)
powodzenia w doborze farby.
kachna 2006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 10:50   #342
martyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kachna 2006 Pokaż wiadomość
proponuje te farby o których wczesniej pisałam.
niewiem jak farba zachowa sie na całych włosach - jeżeli sie zdecydujesz to napewno musisz kupic wiecej niż jedną (to ważne bo moze sie okazać ze zabraknie)
proponje loreal 01,02 lub 03 one ponoć są najlepsze , sama zaopatrzyłam sie w bardzo jasny popielaty blond 03 exellence ponoć daje kolor chłodnego blondu mam nadzieje że bez niebieskiej poświaty ( choć z doświadczenia wiem że i one się wypłukują)
powodzenia w doborze farby.

jesli pomalusz sie już farba "bardzo jasny popielaty blond 03 exellence" to napisz jaki byl reultat, czy włosy maja zimny odcień i czy wychadza bardzo jasne czy raczej srednieego koloru..
martyna06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 18:08   #343
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mlan Pokaż wiadomość
tylko ja chciałabym rozjaśnić całe włosy... chętnie oddałabym się w ręce fryzjera, jednak to sporo kosztuje... mam dość długie włosy :P
Ale przecież profesjonalna farbę loreal'a możesz kupić w sklepie fryzjerskim za ok 33 zł i sama ufarbować w domu
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:39   #344
martyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Ale przecież profesjonalna farbę loreal'a możesz kupić w sklepie fryzjerskim za ok 33 zł i sama ufarbować w domu

ja widziałam te farby juz od 25 zł. no i faktycznie sa bardzo dobre.
martyna06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 12:50   #345
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Majiblond, Można zmieszać np. 900S i 902.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 13:32   #346
kamkit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Po przetestowaniu wielu farb blond, superrozjaśnijących stawiam na garniera nutrisse. Farba nie niszczy włosów, tzn włosy mimo sporego rozjaśniniania sa w całkiem dobrej kondycji.
Farbuję moje jasnobrązowe ( szare) włosy Garnier nutrisse 111, trzymam na odrostach jakies 40 min i potem na reszcie jakies 5-10min, Jedna sztuczka którą robię to dolewam wody 12%- jakies 10-15ml, wtedy odrosty wychodzą blond bez refleksu żółtego. Nie polecam trzymac dłużej farby na całości (mam na myśli włosy wcześniej farbowane) gdyż wychodzą szroniebieskie a te 10 min spokojnie odświeża kolor,a włosy sa perłowe/platynowe ale nie szare.
Ślicznie też wychodzi 101- daje w rezultacie odcień delikatnego beżu.
Robiłam wcześniej majiblond 900S i 901s- moim zdaniem kolory porównywalne do tych z nutrissa, choć rzeczywiście włoski były bardziej miękkie i świetliste. Ale dobra odżywka i jakiś jedwabik czynią cuda.

pozdrawiam
kamkit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 15:45   #347
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Możemy prosić o fotkę ??
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 22:49   #348
kachna 2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 10
zafarbowałam włosy farbą exellence 03. włosy miałam wczesniej zdekoloryzowane po wczesniejszym farbowaniu ciemnymi odcieniami pojawił się odrost- ciemny blond

wynik farbowania farbą exellence 03
- odrosty ciepły odcień blond taki beżowy (bardzo bardzo jasny)
- na pozsotałej długości włosów bardzo jasny popielaty blond (śliczny)
(popiel się wypłukuje przy myciu włosów).

podsumowując;
-farba dobrze się nakłada,
-nie śmierdzi,
-nie piecze,
-dobrze rozjaśnia ( niestety nie jak rozjaśniacz, przez co jest łagodniejszy dla włosów).



ten kolor który mi wyszedł jest niemalże identyczny bardzije jasniejsze mam konce włsoów ale pewno przez to że były rozjaśniaczem potraktowane.
jedna uwaga : farbe na włosach trzymałam dłużej około godziny 50 min. na odrostach i z 5 min. na pozostałej długości włosów.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-12 o 20:19 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania
kachna 2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 18:20   #349
czarna180
Raczkowanie
 
Avatar czarna180
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 248
GG do czarna180
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kachna 2006 Pokaż wiadomość


ten kolor który mi wyszedł jest niemalże identyczny bardzije jasniejsze mam konce włsoów ale pewno przez to że były rozjaśniaczem potraktowane.
jedna uwaga : farbe na włosach trzymałam dłużej około godziny 50 min. na odrostach i z 5 min. na pozostałej długości włosów.


i w koncu jaka farba dala taki efekt bo sie zgubilam ;/.
czy pokryje ona rudawo-karmelkowy blond ?
__________________
metal góra - 09.06.08
************************* ********************
24.05.08 ...




czarna180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 10:01   #350
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny wczoraj u fryzjera otrzymałam wymarzony blond, jest taki beżowy, śliczny.
Co polecacie na odrosty? Nie chcę nic popielatego, raczej coś w lekko cieplejszym odcieniu. Myślę nad blondami z Garniera 113.
Mój wyjściowy kolor to ciemny blond bardzo łatwo rozjaśniający się.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ALIM0022.jpg (49,2 KB, 1471 załadowań)
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie

Edytowane przez dziuniaaa
Czas edycji: 2008-07-22 o 17:38
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 20:03   #351
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Najlepsze farby BLOND

katarzynka-buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 15:57   #352
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
ja mialam odrosty ciemny blond( a nawet ciemniejsze, bo po farbowaniu odrost jest jak na zlosc jeszcze ciemniejszy) i poszlam do fryzjera, ktory pracuje na L'orealu profesjonalnym. Na ciemny blond wystarczyla farba Majirel i to z woda 6 %, odrost idealnie pokryty, zadnej roznicy miedzy reszta wlosow.. wiec polecam! Bez zadnego rozjaniania ani nic.. zaluje, ze od razu nie poszlam na farbe tylko katowalam wlosy rozjasniaczem w spreyu joanny.

Wiec mysle, ze oddaj sie w rece fryzjera i pewnie on wybierze farbe majirel lub mocniejsze majiblondy. Wiadomo farba mniej niszczy niz rozjasniacz.



Cześć
Mam prośbę czy mogłabyś mi powiedzieć jaki kolorek tej farby( numerek) fryzjerka położyła Ci na włoski ( też mam średni/ciemny blod) bo własnie chciałabym ja zakupić w sklepie fryzjerskim ale nie wiem na jaki odcień sie zdecydować( może jakiś beż)
Bardzo chciałabym uzyskać taki kolorek http://kobieta.wp.pl/gid,10156951,im...?T%5Bpa ge%5D=4
Co myślisz?
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 19:18   #353
truskawka170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kachna 2006 Pokaż wiadomość
zafarbowałam włosy farbą exellence 03. włosy miałam wczesniej zdekoloryzowane po wczesniejszym farbowaniu ciemnymi odcieniami pojawił się odrost- ciemny blond

wynik farbowania farbą exellence 03
- odrosty ciepły odcień blond taki beżowy (bardzo bardzo jasny)
- na pozsotałej długości włosów bardzo jasny popielaty blond (śliczny)
(popiel się wypłukuje przy myciu włosów).

podsumowując;
-farba dobrze się nakłada,
-nie śmierdzi,
-nie piecze,
-dobrze rozjaśnia ( niestety nie jak rozjaśniacz, przez co jest łagodniejszy dla włosów).



ten kolor który mi wyszedł jest niemalże identyczny bardzije jasniejsze mam konce włsoów ale pewno przez to że były rozjaśniaczem potraktowane.
jedna uwaga : farbe na włosach trzymałam dłużej około godziny 50 min. na odrostach i z 5 min. na pozostałej długości włosów.


a czy na moich włoskach tez by taki wyszedl? strasznie mi sie podoba
www.xxxcandyprincess.fotk a.pl
truskawka170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 20:04   #354
mambalele
Przyczajenie
 
Avatar mambalele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam Drogie Panie,
przeczytałam cały wątek i mimo wszystko wolę pokazać Wam swoje włosy i wtedy działać z kolorem Na zdjęciu poniżej jest mój naturalny kolor włosów(pasemka też są naturalne), który określiłabym jako brąz, ale spotykam się bardzo często z klasyfikowaniem go jako ciemny blond.
Bardzo chciałabym zejść do prawie platyny ale wiem, że to niemożliwe za jednym zamachem. Poradźcie mi proszę, co mogę z nimi zrobić (jakie farby i czy z rozjaśniaczem). Nigdy nie farbowalam wlosów, dlatego boję się cokolwiek robić z nimi sama, ale na fryzjera nie mam kasy...
poradźcie mi coś proszę

mambalele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:59   #355
martyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mambalele Pokaż wiadomość
Witam Drogie Panie,
przeczytałam cały wątek i mimo wszystko wolę pokazać Wam swoje włosy i wtedy działać z kolorem Na zdjęciu poniżej jest mój naturalny kolor włosów(pasemka też są naturalne), który określiłabym jako brąz, ale spotykam się bardzo często z klasyfikowaniem go jako ciemny blond.
Bardzo chciałabym zejść do prawie platyny ale wiem, że to niemożliwe za jednym zamachem. Poradźcie mi proszę, co mogę z nimi zrobić (jakie farby i czy z rozjaśniaczem). Nigdy nie farbowalam wlosów, dlatego boję się cokolwiek robić z nimi sama, ale na fryzjera nie mam kasy...
poradźcie mi coś proszę


Masz ladny kolorek włosów i naprawde nie polecam Ci malowania, bardzo jasny blond jest ciezko osiagność [bardzo czesto wychodza włosy po farbowania 'zółte'] no i jeszcze zostaje problem z odrostami-musialabys malowac co miesiac bo odrosty napewno bedzie u ciebie bardzo mocno widac..
..farbą dobrze rozjasniajacą włoski podobno jest GARNIER NUTRISSE np. 111 [popielaty blond] za pierwszym malowaniem moze nie osiagniesz oczekiwanego rezultatu, ale za 2-3 bedzie bedzie kolorek coraz ładniejszy
martyna06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:00   #356
martyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj u fryzjera otrzymałam wymarzony blond, jest taki beżowy, śliczny.
Co polecacie na odrosty? Nie chcę nic popielatego, raczej coś w lekko cieplejszym odcieniu. Myślę nad blondami z Garniera 113.
Mój wyjściowy kolor to ciemny blond bardzo łatwo rozjaśniający się.
śliczny kolorek
martyna06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:20   #357
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez martyna06 Pokaż wiadomość
śliczny kolorek
zgadzam sie
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 15:21   #358
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

O matko dziuniaaa nie jest to ładny blond. To nie jest odcień beżowy. Kaska 222 śliczny kolorek. Czy możesz napisać, jakie miałaś kolory nakładane? Dziewczyny, ja już doszłam do tego, że nie każdy zimny i jasny blond mi się podoba. Nie lubię szarości, popieli ani bieli tylko taki jaśniutki perłowy.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-07-24 o 16:22 Powód: błąd stylistyczny
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:42   #359
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czy farby palette niszczą włosy bo chciałbym kiedyś sobie maźnąć jakąś platynę:P:P
Jakie farby polecacie by uzyskać kolor platyny??
Używałam londy skandynawski blond ale troszkę za żółty wychodzi:/
Jestem naturalną blondynką więc z reguły każda jasna farba na mnie działa
Pozdrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:04   #360
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez katarzynka-buziaczek Pokaż wiadomość
Czy farby palette niszczą włosy bo chciałbym kiedyś sobie maźnąć jakąś platynę:P:P
Jakie farby polecacie by uzyskać kolor platyny??
Używałam londy skandynawski blond ale troszkę za żółty wychodzi:/
Jestem naturalną blondynką więc z reguły każda jasna farba na mnie działa
Pozdrawiam
farby palette to jedne z farb których nie poleciłby nigdy zaden fryzjer działają bardzo silnie na włos dosłownie go niszcząc! spróbuj coś delikatniejszego typu safira casting lub garnier ja chodz juz od kilku lat farbuje juz włosy na blond u fryzjera to pamietam jak farbowałam wczesniej safirą kwiat vanili piękny kolorek i dość bezpieczna farba
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.