Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 23:44   #4981
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

...no to sobie popisałam ... ale i tak UWIELBIAM Z WAMI BYĆ, nawet jak Was nie ma ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 23:55   #4982
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Domuś dobrej nocki zyczę
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 23:57   #4983
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jak Was nie ma to tak sobie siedzę i myślę i się martwię:
- zębem buczki
- alergią Synka Kamy
- środkiem akcji z cosmelanem Masimy
- początkiem akcji z cosmelanem Megi
- tym, że Molly sobie gdzieś poszła
- fasolką agnieszki
- brakiem przesyłki od gada freedomusa i malutkimi/drogimiu butkami Ivonako
- o lidięM - jak sobie daję radę w Grecji ... i czy będzie fasolka
A na koniec - Czy nas w końcu admin nie wypieprzy z tego forum
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 23:58   #4984
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Domuś dobrej nocki zyczę
pa kochana - i ... miłego łuszczenia ...
Mam nadzieję, że moja sodoma i gomora ukochana rodzinna pozwoli na chwilkę by zaszyć się z laptopem w sypialni...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 08:52   #4985
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Plamki moje - cisza ma w eterze niestety kompletnie nie przekładała się na spokój w życiu realnym - remont trwa a powinien już się skończyć. Ale to mały pikuś ( lub inaczej - to jasna plamka). Umarł mój pies. wczoraj podjeliśmy taką decyzję - miał przerzuty nowotworu do łap - nie chodził już ,cierpiał. Nie miał sił.Zadne leczenie już nie pomagało - dawałm cała serię zastrzyków, nawet sama je robiłam, masowałam, alejuż się nie dawała nawet dotykać, tak ją bolało ciało. Lekarka rzekła, że tym razem już nie widzi sensu dalszego pomagania jej w cierpieniu. I stało się. W ciągu ostatniego roku to już drugi pies, który umarł. Pierwszy na zawał serca. Dziewczynki - pzrepraszam za te moje historie,ale tak bardzo mi smutno. To był pies, który miał tyle lat co mój synek - 10 , i razem sie chowali. Potem on pilnował na dworze synka, by nie wpadł do wody bo mamy przed domem jeziorko , a kiedy synek upadł - szczekał itd.
Syn cały wieczór płakał a ja z nim. Do tego byłam sama bo mój TZ wraca dopiero w niedzielę . Brat przejął inicjatywę i zajął się wszystkim. Ech, smutno mi. Kawał mojej historii, także bardzo dla mnie trudnej, zwiazany jest z tym psem.

I do tego znowu odezwał mi się zespół suchego oka - to takie dziadostwo, że gałka oczna ma za mało łez i oczy są suche i pieką.I muszę "ograniczać komputer". Jednym słowem dupa.

Małgoniu - po cos 1 czy2 , nawet z toną filtrów, jeżeli nie chcesz wywołać plam - nie wolno Ci się opalać - nawet troszeczkę
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 08:57   #4986
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Domuś - ja nie używałam kremu sojowego na twarz - tylko na szyję i dekolt. Całuski żono.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 09:29   #4987
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Plamki moje - cisza ma w eterze niestety kompletnie nie przekładała się na spokój w życiu realnym - remont trwa a powinien już się skończyć. Ale to mały pikuś ( lub inaczej - to jasna plamka). Umarł mój pies. wczoraj podjeliśmy taką decyzję - miał przerzuty nowotworu do łap - nie chodził już ,cierpiał. Nie miał sił.Zadne leczenie już nie pomagało - dawałm cała serię zastrzyków, nawet sama je robiłam, masowałam, alejuż się nie dawała nawet dotykać, tak ją bolało ciało. Lekarka rzekła, że tym razem już nie widzi sensu dalszego pomagania jej w cierpieniu. I stało się. W ciągu ostatniego roku to już drugi pies, który umarł. Pierwszy na zawał serca. Dziewczynki - pzrepraszam za te moje historie,ale tak bardzo mi smutno. To był pies, który miał tyle lat co mój synek - 10 , i razem sie chowali. Potem on pilnował na dworze synka, by nie wpadł do wody bo mamy przed domem jeziorko , a kiedy synek upadł - szczekał itd.
Syn cały wieczór płakał a ja z nim. Do tego byłam sama bo mój TZ wraca dopiero w niedzielę . Brat przejął inicjatywę i zajął się wszystkim. Ech, smutno mi. Kawał mojej historii, także bardzo dla mnie trudnej, zwiazany jest z tym psem.

I do tego znowu odezwał mi się zespół suchego oka - to takie dziadostwo, że gałka oczna ma za mało łez i oczy są suche i pieką.I muszę "ograniczać komputer". Jednym słowem dupa.

Małgoniu - po cos 1 czy2 , nawet z toną filtrów, jeżeli nie chcesz wywołać plam - nie wolno Ci się opalać - nawet troszeczkę
Współczuję Ci bardzo. Też kiedyś przeżywałam to samo. Co prawda mój pies wpadł pod samochód bo sobie wujek wymyslił, że go na spacer zabierze. A pies nie miał pojecia o przechodzeniu przez jezdnię bo raczej chował się na podwórku. Wujek nie dopilnował...Wracałam ze szkoły i zobaczyłam mojego pieska leżacego juz na poboczu. W zamian chciał mi ofiarowac nawet wszystkie swoje koty (a miał ich trochę), ale ja jakoś nie przepadam za sierściuchami. Dla mnie to był szok. Kocham psy i konie najbardziej na świecie. Teraz mieszkam w bloku więc nie moge sobie pozwolić nawet na najmniejszego pieska, bo wyobrażam sobie jaka to męczarnia dla psa, przynajmniej takie jest moje zdanie. Nie wyobrażam sobie jak ludzie moga trzymać ogromne psy w blokach. To musi byc straszne dla takiego zwierzaka.
Z suchością oka tez mam problemy. Nabawiłam sie tego najprawdopodobniej w pracy od sztucznego oświetlenia. Faktycznie, komputer tylko sprzyja rozwojowi choroby.
Ale radziłabym Ci udac się z tym do okulisty bo to dość poważna sprawa. Szczególnie, że chyba jestesmy za młode na takie dolegliwości.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 10:49   #4988
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie kochane!!!

Ja tez uwielbiam z Wami bć.
Wczoraj w pracy leżałam bykiem w domu tak samo a dziś znowu jestem zmęczona- kurcze to chyba starość nie radość.
Barzdo pieką mnie oczy od czytania i przesiadywania przed komputerem, albo coś drażniącego zawisło w powietrzu albo nie wiem co????.
Dome - jestem dobrej myśli i juz niebawem dostaniesz swój wyteskniony cosmelan- zarażasz tym swoim niepoprawnym optymizmem- mi sie juz udzieliło.
Cassatta- ominęło mnie coś ekstra- ja nic nie widziałam(oprócz tego pompującego kciaka). Kurcze ale sie spóżniłam....

Ivonako-żono-- kiedyś pisałaś-pytałaś że ja tak bez pudru i czy sie nie świece itp itd- otóż bez pudru to i owszem- dzięki Bogu wszystkie problemy i niechciane niespodzianki jakoś sie nie pojawiają, ale ze świeceniem to troche gorzej, bo na policzkach to fakt jest ok- skóra jakaś chłonna nawet margaryna by sie wchłonnęła, ale na czole, nosku i brodzie - czyli stefa T- to radze sobie kremem matujacym Garnier- czysta skóra. Czyli nasmaruje sie filtrem poczym nakładam ten krem, nie wiem czy on nie destabilizuje filtry ale robie tak od początku(bo innej metody nie znam i nie znałam) i plamiska nie wracają - a miałam pokażną plame na czole.
Skóra jest fajnie zmatowiona.
Nie wiem czy pochwalicie czy zganicie tą metodę, ale ze świecącym czołem nie chce mi sie chodzić a do pudrów nie mam zamiaru wracać i nie chce mi sie pudrować.( bo napudrowałam sie swego czasu już za całe życie).
Narazie stosuje filt IVONAKO- jestem w miare zadowolona, ale chyba i tak wróce do anevki- bo jakoś mi tak bezpiecznie psychicznie z nią było.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:50   #4989
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
No dobra Buczuś to ja pierwsza i nawet nie wypiłam całej butelki jeszcze. Uwaga dziewczyny bez komentarzy to ja po lewej stronie , po prawej panna młoda
Bez plam bo mam puder brązujący , tusz i nic więcej - plam nie widać - zdjęcie trwa kilka minut
A gdzie fotka?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 11:25   #4990
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kama: przykro mi razem z Wami ... jest to wielki smutek stracić przyjaciela i żadne słowa nie ukoją żalu ... przytulam Cię mocno do serca ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00704.jpg (88,8 KB, 15 załadowań)
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 13:26   #4991
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Małgosiu, Dome - nawet nie przypuszczałam, że aż tak mnie rąbnie po sercu śmierć tego psa. Do tego patrzę na mojego drugiego i teraz już jedynego psa,który cały dzień jest osowiały, smutny, przeżywa. A oba się nie znosiły. Ot, przyroda.

Domuś - kwiatki śliczne - to u Ciebie w domu? Jak wokół nich czyściutko
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 14:25   #4992
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia

Masima zaaplikowałam już drugą porcję cos 2 i nadal nic się nie dzieje Córka zapytała czy jeszcze żyję bo wyglądam jak żywy trup ? Mój cos 2 ma konsystencję beżowe, matowej pasty-taki wyblakły tormentiol .Źle znoszę izolację i jak pomyslę,że to jeszcze tyle dni to powinnam załatwić sobie jakieś antydepresanty
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 14:44   #4993
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilla ,bardzo Ci wspolczuje bo wiem co czujesz... Ja jestem straszną "psiarą" i ogromnie wrazliwą na punkcie psów.Moja żałoba po stracie ukochanej wilczycy trwała 2 miesiące...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 14:59   #4994
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dolaczam sie do kondolencji.Kamilciu jak moj umarl to jakby we mnie cos tez umarlo .Jakas malutka czasteczka,serce az boli.Teraz mam dwa wariaty i myslec nie chce co bedzie jak...................... ......................... ........
Caluje Cie mocno
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 15:06   #4995
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kochane moje Plamki - jak ja Wam dziękuję za te słowa. Zamykam się co chwila w jakimś pokoju i ryczę. A mój pies leży smutny, albo chodzi za mną krok w krok.Mój wielki , piękny owczarek wygląda dzisiaj jakby był z waty - taki smutny futrzak ze smutnymi, bursztynowymi oczami.
Słoneczka moje, to dla Was ode mnie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 15:08   #4996
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusiu Ty wredna babo!!! O mnie to nawet nie wspomnisz?A ja tu wypatruje ciagle Ciebie.Glowkuje sie ,czy Cie na dzialce zasypalo,albo huragan porwal(bos Ty kruszynka)
kamiliciu,to chyba domcia kwiatki.Rany jak sie ten stol blyszczy,az nieprzyzwoicie.Ide chyba sprzatac
domciu,cos mi sie terminy pochrzanily,bo dentyste mam w tym tygodniu.Az brzuch mnie zaczal bolec
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 15:38   #4997
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kochane mam COSMELAN, dzis do mnie dotarł. Patrze na niego i nie wiem czy mam go nakladac bo w piatek mam wazna wizyte z dzieckiem u lekarza. Ale chyba nie wytrzymam, zeby go spokojnie odlozyc i czekac tyle czasu. Nosi mnie..... chyba ide go rzucic na twarz. O kurcze nie mam rekawiczek , moge to zrobic palcami czy nie bardzo. No i ten moj paskudny dekold tez chce tam troche posmarowac ale sie jakos boje.Nie wiedzialam , ze tak bardzo emocjonalnie przezyje te chwile.Moze ktos sie odezwie prosze!!
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 15:47   #4998
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Kochane mam COSMELAN, dzis do mnie dotarł. Patrze na niego i nie wiem czy mam go nakladac bo w piatek mam wazna wizyte z dzieckiem u lekarza. Ale chyba nie wytrzymam, zeby go spokojnie odlozyc i czekac tyle czasu. Nosi mnie..... chyba ide go rzucic na twarz. O kurcze nie mam rekawiczek , moge to zrobic palcami czy nie bardzo. No i ten moj paskudny dekold tez chce tam troche posmarowac ale sie jakos boje.Nie wiedzialam , ze tak bardzo emocjonalnie przezyje te chwile.Moze ktos sie odezwie prosze!!
smaruj palcami,nic Ci sie nie stanie.Dekolt tez mozesz posmarowac,ale pamietaj ,ze bedziesz musiala konsekwentnie te cholerne filtry uzywac
W piatek to bedziesz koszmarnie wygladac,wyslij dziecko z kims innym do lekarza.Polecam!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 15:51   #4999
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Kochane mam COSMELAN, dzis do mnie dotarł. Patrze na niego i nie wiem czy mam go nakladac bo w piatek mam wazna wizyte z dzieckiem u lekarza. Ale chyba nie wytrzymam, zeby go spokojnie odlozyc i czekac tyle czasu. Nosi mnie..... chyba ide go rzucic na twarz. O kurcze nie mam rekawiczek , moge to zrobic palcami czy nie bardzo. No i ten moj paskudny dekold tez chce tam troche posmarowac ale sie jakos boje.Nie wiedzialam , ze tak bardzo emocjonalnie przezyje te chwile.Moze ktos sie odezwie prosze!!

Joasia71 Skąd go masz i jak długo czekałaś ? Witamy w klubie skażonych cosmelanem Ja nakładałam w rękawiczce.Spróbuj może wziąć porcję i z tego się smarować.Tej maski sporo zostanie i może lepiej nie wprowadzać niepotrzebnych bakterii.Ja liczę,że będą mnie o nią błagać jak zobaczą moją nową gębę
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 15:54   #5000
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczka dlaczego ja jeszcze nie wyglądam koszmarnie ???
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 15:57   #5001
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczka dlaczego ja jeszcze nie wyglądam koszmarnie ???
bo Ty jakas "inksza" jestes.Poczekaj do jutra,kochana! A cosm.2 to sie juz smarujesz?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:02   #5002
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
bo Ty jakas "inksza" jestes.Poczekaj do jutra,kochana! A cosm.2 to sie juz smarujesz?
Buczacza smarowałam się dzisiaj cos 2 już 2 razy.Troszeczkę piecze, ale zapowiadanego buraka ani widu ani słychu .Mało tego ...ja blado wręcz wygladam
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:07   #5003
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczacza smarowałam się dzisiaj cos 2 już 2 razy.Troszeczkę piecze, ale zapowiadanego buraka ani widu ani słychu .Mało tego ...ja blado wręcz wygladam
blada to wrecz niemozliwe.Cos tu nie gra.To smaruj teraz GRUBO cosmelanem2.
Moze ta maska jakas kombinowana byla?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:10   #5004
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

U mnie masakra w dalszym ciągu, na twarzy ogień Do tergo zabrało mi uśmiech, brakuje mi skóry żeby usta otworzyć....

Megi nie wiem czemu tak sie dzieje u ciebie. Coś działa na pewno skoro twarz spięta.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:15   #5005
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Zawsze miałam się za wrażliwą dziewczynę a tu wychodzi,że gruboskórna jakaś jestem

Masima u mnie uśmiechu od cholery tylko nie ma do kogo
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:18   #5006
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Moze ta maska jakas kombinowana byla?
Buczacza wypluj te słowa

Masima a ten burak to boli ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:19   #5007
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Pojechlam do apteki mam rekawiczki i wit. C. Teraz to juz chyba czas na mnie. Naloze i wracam moje towarzyszki niedoli.
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:22   #5008
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi ale czemu tak, czyżby jakiś kombinowany był ten cosmelan, to jakieś podróbki czy co ?

Ja planowałam kupować cos2 na ebayu, na razie nie ma. Są tylko całe zestawy. Ale jakby sie miało okazać potem że coś nie tak z nim ?

Madziusia czy ty kupujesz cos2 zawsze u lekarza czy na ebayu również kupowałaś ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:23   #5009
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

mnie domciu zdenerwowala z jej czystym stolem i kwiatkami.Postanowilam Wam pokazac moj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00458.jpg (41,1 KB, 36 załadowań)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:23   #5010
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Pojechlam do apteki mam rekawiczki i wit. C. Teraz to juz chyba czas na mnie. Naloze i wracam moje towarzyszki niedoli.
Normalnie oszalała baba Nawet neta nie wyłaczyła jak pognała do apteki
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.