Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 19:09   #61
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Masaż twarzy drewnianą rączką/rolką

Chodzi o to?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12777176
http://www.viva-derm.pl/index.php?m=28
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:15   #62
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Masaż twarzy drewnianą rączką/rolką

Ten z drugiego linka na pewno nie, mój to taki najzwyklejszy drewniaczek za 10-20zł, a z pierwszego... też raczej nie, bo tam są jakieś kosmiczne ceny i też odnośniki do tego Roll-Cita. Ale dziękuję za chęci

W wyszukiwarkę wpisywałam już cuda na kiju : masażer;rolka;twarz;masaż ;drewniany i nic mi nie znalazło, moja nadzieja w Was

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2009-08-10 o 19:16
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 09:40   #63
rodezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 57
Smile masaż twarzy antyzmarszczkowy?

Witajcie, to moj pierwszy post tutaj, wiec serdecznie pozdrawiam wszystkich

moje pytanie dotyczy masażu twarzy. polecono mi masaż oliwką, ok. 15 minut dziennie, przed snem. Używam oliwki Johnson&Johnson dla dzieci (jestem na etapie zalatwiania olejku suchego Nuxe Huile Prodigieuse, ale to troszkę drogo, jak na mnie...) i masuję w sumie codziennie od jakichś 2 tygodni. Mam przerażające wrażenie, że zmarszczki się pogłębiły

Czy mogę prosić eksperta o precyzyjne instrukcje? A także radę co do dobrej oliwki/olejku.

Mam cerę normalną, wrażliwą (ew. naczynkową, słyszalam od kosmetyczek 2 rozne opinie), mam ok. 30 lat. Linie, ktore zaczynają mi się robić, to malpi pyszczek i slynne zmarszczki grozy (2 pionowe linijki nad brwiami).

porada dot. kremu bedzie także miło widziana obecnie używam na noc regenerista z Yves Rocher, a na dzień "naczynkowego" poltlustego Flos Leku
rodezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:40   #64
loveteddy
Przyczajenie
 
Avatar loveteddy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 29
Dot.: masaż twarzy antyzmarszczkowy?

na tym filmiku dziewczyna pokazuje jak robic masaz przeciw starzeniu sie
http://www.youtube.com/watch?v=qkwH8z56nK0 ... co prawda po angielsku (jesli ktos nie rozumie)ale wyraznie widac jak robic
loveteddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 23:47   #65
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: masaż twarzy antyzmarszczkowy?

Wstrzymalabym sie ze stosowaniem oliwki dla dzieci, gdyz w swym skladzie ma olej mineralny, ktory zatyka pory.
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 11:14   #66
rodezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 57
Dot.: masaż twarzy antyzmarszczkowy?

dzieki, love teddy gawariu po anglijskij, dam rade Natalia, a co proponujesz? mam wrażenie, ze oliwka dziecieca mnie podraznia, jakby tam takie male okruszki byly...
rodezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 09:03   #67
Tripetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: masaż twarzy antyzmarszczkowy?

Przyuważyłam pytanie o oliwkę i odpowiem. Nadaje się zwykły olej słonecznikowy. Nie zatyka porów, dobrze się wchłania i jest tani, i nie trzeba cudować. Tak samo nadaje się olej z pestek winogron, i parę innych. Dla lepszych efektów można użyć np. olej z wiesiołka, do kupienia w aptece. Podobno odmładza skórę, ja tam nie wiem, ale na pewno jest dobry tak czy inaczej. I poza tym można go też pić na wzmocnienie.
Tripetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 22:43   #68
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: masaż limfatyczny twarzy a zmarszczki ???

to chyba lepiej botox u dr Widerkiewicza zamiast masazu..
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 07:33   #69
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Masaż twarzy

Kochane,

zakładam nowy wątek, podobne, co prawda, znajdują się na forum "MASAŻ", jednak ja swój zamieszczam tutaj, ponieważ zależy mi na waszych opiniach dotyczących masażu typowo upiększająco-kosmetycznym, a nie zdrowotnym.

Generalnie mówi się, że masaż należy wykonywać podczas nakładania kosmetyków czy też przy demakijażu (na olejku). Ponoć dobry krem to nie wszystko- warto pobudzić komórki podczas nakładania kosmetyku- wówczas lepiej się wchłonie..

Chętnie posłucham o waszych doświadczeniach. Interesuje mnie jakich kosmetyków do masażu twarzy używacie, czy masujecie się okazjonalnie czy codziennie i co najważniejsze- jak wykonujecie swój masaż i jak długo on trwa?
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 18:43   #70
burzliwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wejherowo/Gdynia
Wiadomości: 51
GG do burzliwa
Dot.: Masaż twarzy

U mnie masaż twarzy jako zabieg to 30 min. Osobiście w celu wykonania zabiegu używam kremu do masażu, olejki są zdecydowanie za tłuste, wszystko powinno zależeć od cery, ale krem jest zdecydowanie bardziej uniwersalny.
Masaż wykonuje standardowy od ramion, przez dekolt, szyję i twarz kolejno przechodząc w odpowiednie ruchy głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, jeśli mam taką potrzebę wibracji, no i oczywiście po raz kolejny relaksacji głaskaniem.
Dla mnie najważniejszy jest wtedy spokój. Klientka ma czuć się zrelaskowana, a nie zajęta czymś z zewnątrz, rozproszona czy jakkolwiek inaczej...
__________________
Fryzjerka - Kosmetyczka - Stylistka
burzliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 22:02   #71
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

Witam
Ostatnio interesuje sie masażem twarzy
Nie mam na celu sie odmładzać tylko młodość zachować
i myślę ze to dobry sposób żeby utrzymywać skórę i mięśnie twarzy w dobrej kondycji.

Używam oliwki dla dzieci babydream , jest genialna, nie za tłusta a ma w sobie kilka ciekawych składników
i żadnych konserwantów czy olei mineralnych (wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba,
olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów)

I tak sobie masuje(w boki , w górę), delikatnie punktowo uciskam,
oklepuje, a także ćwiczę mięśnie twarzy np uciskam mięśnie i sie uśmiecham lub robię dzióbki .

Mam tez masażer Clatronic z podczerwienią i czasem dla relaksu sie nim tez masuje,
ale sie sie zastanawiam co taki masaż wibracyjny daje.. relaks ? czy cos więcej ..i jakie podczerwień ma działanie na skórę ?

pozdrawiam
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 07:43   #72
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

Ja raz w tygodniu robię sobie masaż twarzy (łapkami). Jeden z tych dostępnych na youtube, masaż fuzkittie bardzo lubię Po takim masażu twarz jest rozluźniona a skóra jakby bardziej napięta, dlatego polecam, zajmuje 5-10 min. Mam tylko jedno pytanie do doświadczonych pań, boję się, że sobie szkodzę, bo mam dopiero 16 lat. Czy na taki masaż, raz w tygodniu, jest za wcześnie? Pogooglowałam trochę i zalecenia mówią dopiero o 25 r. życia...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 08:40   #73
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

Jesli tylko raz w tygodniu i delikatnie to mysle ze chyba niema przeciwwskazań
a wręcz to chyba dobrze zrobi ale lepiej poczekaj na wypowiedz jakiegoś eksperta bo ja sie dopiero zaczynam orientować.
Mam 28 ale dają mi 2o-25 wiec ja masażem chce raczej starzenie opóźnić
i także szukam czegoś utrzymującego skórę i mięśnie w dobrej kondycji niz odmładzającego.
Moze ktos nam cos doradzi.
pozdrawiam
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:10   #74
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

To ja ci mogę polecić jeszcze ćwiczenia mięśni twarzy Dały mi juz wymierne efekty (wyszczuplenie, ujędrnienie twarzy). Polecam wpisac w wyszukiwarkę yt ''face exercise'' albo ''face yoga''
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:36   #75
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

dzieki
szukałam, szperałam i wygrzebałam cos ciekawego ..
a dokładnie książkę która muszę mieć .. Eva fraser - Facial workaut
w polskiej wersji .
Kobietka ma przy 80siatce wygląda na 30 mniej..
dzięki opracowanemu przez siebie treningowi mięśni twarzy.
Tu na wizażu tez ktoś o tym wspominał.
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:46   #76
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

Jesli dojdziesz do tej książki to koniecznie daj znać jak wrażenia
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 13:21   #77
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

Książka juz zamówiona ,nawet całkiem okazyjnie.
Juz sie nie umiem doczekać
Ale odkąd robię masaż twarzy i kilka ćwiczeń mięśni twarzy za pomocą szczątkowych informacji z internetu to juz widzę różnicę,
skóra jest bardziej jednolita, elastyczna i zrelaksowana a nawet mam wrażenie ze buzia sie wysmukliła.
Zmarszczek na razie nie mam (oprócz drobnych mimicznych ),
i mam nadzieje ze dzięki tym masażom i treningowi mięśni uda mi sie
ich powstawanie opóźnić.

odezwę sie po przeczytaniu tej książki
pozdrawiam
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 09:58   #78
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

mam już książkę Evy Fraser ,
Jest dosyć cienka ale konkretna, są bardzo ładne rysunki z instrukcjami.
Masaż na pierwszy rzut oka wydaje sie długi i skomplikowany ale
mysle ze jeżeli komuś naprawdę zależy i jest zmotywowany
i systematyczny w działaniu to jest świetna książka dla niego.
Szczególnie dla ludzi którym starzenie na buzi już zaczęło doskwierać.

Ja mam kłopot bo nie wiem czy nie mając zmarszczek i zwiotczałych mięśni,
wyglądając młodo w wieku 28 lat to czy powinnam robić caly masaż czy tylko ćwiczenia podstawowe?.
Wydaje mi sie ze reszta jest dla ludzi starszych bo ja chce tylko utrzymać te mięśnie
w dobrej kondycji żeby opóźnić powstawanie niedoskonałości..
ale nic tam nie pisze od kiedy co i jak, chyba ze przeoczyłam .
Musze przeczytać jeszcze raz na spokojnie.

Edytowane przez n_i_x_i_e
Czas edycji: 2011-03-08 o 09:59
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 15:15   #79
doti8
Raczkowanie
 
Avatar doti8
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

Witam! Mam pytanie odnośnie masażu twarzy, dziś na zajęciach w szkole kosmetycznej uczyłyśmy się klasycznego masażu twarzy, aby utrwalić sobie ruchy chcę ćwiczyć na mężu mam tylko dwie wątpliwości o które nie zapytałam na zajęciach: jak często można wykonywać taki masaż (można codziennie?) i czym wykonywać go u mężczyzny?
doti8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 22:28   #80
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez doti8 Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie odnośnie masażu twarzy, dziś na zajęciach w szkole kosmetycznej uczyłyśmy się klasycznego masażu twarzy, aby utrwalić sobie ruchy chcę ćwiczyć na mężu mam tylko dwie wątpliwości o które nie zapytałam na zajęciach: jak często można wykonywać taki masaż (można codziennie?) i czym wykonywać go u mężczyzny?
Nie ma różnicy czy kobieta czy mężczyzna , ale jak robisz facetowi to najlepiej żeby sie ogolił . to i jemu jest przyjemniej.
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 11:22   #81
201707171403
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

Odświeżam wątek ponieważ szukam osób, które posiadają jonizacyjny masażer do twarzy. Chciałabym poznać opinie, czy warto takie coś kupić. A może lepszy byłby zwykły wałeczek z wypustkami do masażu?
201707171403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 12:22:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.